Competició | TEMPORADA 2023-2024

infantil segona divisio | grup 27

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
APA POBLE SEC, CE. C 52 LA SALUT PERE GOL AE. B
TURO PEIRA, C.C.D. C 37 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
SANT IGNASI C.E. B 30 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
CATALÒNIA, U.B. D 111 SANTS, U.E. E
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 08 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
PARC, U.D. B 24 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 30 MONTAÑESA, C.F. C
Descansa - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
Jornada 2 08-10-2023
LA SALUT PERE GOL AE. B - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 02 APA POBLE SEC, CE. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 14 TURO PEIRA, C.C.D. C
SANTS, U.E. E 012 SANT IGNASI C.E. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 21 CATALÒNIA, U.B. D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 41 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
MONTAÑESA, C.F. C 43 PARC, U.D. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 04 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 3 15-10-2023
LA SALUT PERE GOL AE. B 04 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
APA POBLE SEC, CE. C 30 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
TURO PEIRA, C.C.D. C 130 SANTS, U.E. E
SANT IGNASI C.E. B 42 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
CATALÒNIA, U.B. D 120 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 24 MONTAÑESA, C.F. C
PARC, U.D. B 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 4 22-10-2023
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - Descansa
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 40 LA SALUT PERE GOL AE. B
SANTS, U.E. E 18 APA POBLE SEC, CE. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 54 TURO PEIRA, C.C.D. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 04 SANT IGNASI C.E. B
MONTAÑESA, C.F. C 06 CATALÒNIA, U.B. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 61 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 60 PARC, U.D. B
Jornada 5 29-10-2023
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 72 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
LA SALUT PERE GOL AE. B 81 SANTS, U.E. E
APA POBLE SEC, CE. C 03 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
TURO PEIRA, C.C.D. C 91 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
SANT IGNASI C.E. B 60 MONTAÑESA, C.F. C
CATALÒNIA, U.B. D 03 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 114 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Descansa - PARC, U.D. B
Jornada 6 05-11-2023
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - Descansa
SANTS, U.E. E 111 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 90 LA SALUT PERE GOL AE. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 06 APA POBLE SEC, CE. C
MONTAÑESA, C.F. C 03 TURO PEIRA, C.C.D. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 11 SANT IGNASI C.E. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 100 CATALÒNIA, U.B. D
PARC, U.D. B 54 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Jornada 7 12-11-2023
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 80 SANTS, U.E. E
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 11 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
LA SALUT PERE GOL AE. B 32 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
APA POBLE SEC, CE. C 81 MONTAÑESA, C.F. C
TURO PEIRA, C.C.D. C 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
SANT IGNASI C.E. B 14 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
CATALÒNIA, U.B. D 61 PARC, U.D. B
Descansa - LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Jornada 8 19-11-2023
SANTS, U.E. E - Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 21 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 012 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
MONTAÑESA, C.F. C 35 LA SALUT PERE GOL AE. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 11 APA POBLE SEC, CE. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 92 TURO PEIRA, C.C.D. C
PARC, U.D. B 21 SANT IGNASI C.E. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 04 CATALÒNIA, U.B. D
Jornada 9 26-11-2023
SANTS, U.E. E 06 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 71 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 60 MONTAÑESA, C.F. C
LA SALUT PERE GOL AE. B 05 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
APA POBLE SEC, CE. C 311 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
TURO PEIRA, C.C.D. C 52 PARC, U.D. B
SANT IGNASI C.E. B 21 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Descansa - CATALÒNIA, U.B. D
Jornada 10 03-12-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - Descansa
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 20 SANTS, U.E. E
MONTAÑESA, C.F. C 24 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 10 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 200 LA SALUT PERE GOL AE. B
PARC, U.D. B 42 APA POBLE SEC, CE. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 19 TURO PEIRA, C.C.D. C
CATALÒNIA, U.B. D 11 SANT IGNASI C.E. B
Jornada 11 17-12-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 110 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
SANTS, U.E. E 44 MONTAÑESA, C.F. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 05 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 04 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LA SALUT PERE GOL AE. B 14 PARC, U.D. B
APA POBLE SEC, CE. C 71 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
TURO PEIRA, C.C.D. C 11 CATALÒNIA, U.B. D
Descansa - SANT IGNASI C.E. B
Jornada 12 14-01-2024
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B - Descansa
MONTAÑESA, C.F. C 210 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 120 SANTS, U.E. E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 140 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
PARC, U.D. B 46 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 21 LA SALUT PERE GOL AE. B
CATALÒNIA, U.B. D 31 APA POBLE SEC, CE. C
SANT IGNASI C.E. B 50 TURO PEIRA, C.C.D. C
Jornada 13 21-01-2024
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 62 MONTAÑESA, C.F. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
SANTS, U.E. E 014 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 12 PARC, U.D. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 101 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
LA SALUT PERE GOL AE. B 05 CATALÒNIA, U.B. D
APA POBLE SEC, CE. C 33 SANT IGNASI C.E. B
Descansa - TURO PEIRA, C.C.D. C
Jornada 14 28-01-2024
Descansa - MONTAÑESA, C.F. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 60 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
PARC, U.D. B 160 SANTS, U.E. E
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 16 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
CATALÒNIA, U.B. D 21 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
SANT IGNASI C.E. B 100 LA SALUT PERE GOL AE. B
TURO PEIRA, C.C.D. C 23 APA POBLE SEC, CE. C
Jornada 15 04-02-2024
MONTAÑESA, C.F. C 09 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 015 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 41 PARC, U.D. B
SANTS, U.E. E 12 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 23 CATALÒNIA, U.B. D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 24 SANT IGNASI C.E. B
LA SALUT PERE GOL AE. B 26 TURO PEIRA, C.C.D. C
APA POBLE SEC, CE. C - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
LA SALUT PERE GOL AE. B 03 APA POBLE SEC, CE. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 11 TURO PEIRA, C.C.D. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 03 SANT IGNASI C.E. B
SANTS, U.E. E 011 CATALÒNIA, U.B. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 111 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 12 PARC, U.D. B
MONTAÑESA, C.F. C 112 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - LA SALUT PERE GOL AE. B
APA POBLE SEC, CE. C 21 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
TURO PEIRA, C.C.D. C 32 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
SANT IGNASI C.E. B 110 SANTS, U.E. E
CATALÒNIA, U.B. D 30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 23 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
PARC, U.D. B 111 MONTAÑESA, C.F. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
Jornada 18 03-03-2024
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 63 LA SALUT PERE GOL AE. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 10 APA POBLE SEC, CE. C
SANTS, U.E. E 05 TURO PEIRA, C.C.D. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 11 SANT IGNASI C.E. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 05 CATALÒNIA, U.B. D
MONTAÑESA, C.F. C 24 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 10 PARC, U.D. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
LA SALUT PERE GOL AE. B 11 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
APA POBLE SEC, CE. C 60 SANTS, U.E. E
TURO PEIRA, C.C.D. C 12 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
SANT IGNASI C.E. B 51 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
CATALÒNIA, U.B. D 110 MONTAÑESA, C.F. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
PARC, U.D. B 08 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 20 17-03-2024
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 34 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
SANTS, U.E. E 12 LA SALUT PERE GOL AE. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 30 APA POBLE SEC, CE. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 04 TURO PEIRA, C.C.D. C
MONTAÑESA, C.F. C 03 SANT IGNASI C.E. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 02 CATALÒNIA, U.B. D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 100 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
PARC, U.D. B - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 200 SANTS, U.E. E
LA SALUT PERE GOL AE. B 19 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
APA POBLE SEC, CE. C 81 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
TURO PEIRA, C.C.D. C 30 MONTAÑESA, C.F. C
SANT IGNASI C.E. B 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
CATALÒNIA, U.B. D 23 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 01 PARC, U.D. B
Jornada 22 07-04-2024
SANTS, U.E. E 04 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 31 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 12 LA SALUT PERE GOL AE. B
MONTAÑESA, C.F. C 03 APA POBLE SEC, CE. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 31 TURO PEIRA, C.C.D. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 11 SANT IGNASI C.E. B
PARC, U.D. B 22 CATALÒNIA, U.B. D
LA SALLE BONANOVA, C.E. B - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - SANTS, U.E. E
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 15 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 61 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
LA SALUT PERE GOL AE. B 34 MONTAÑESA, C.F. C
APA POBLE SEC, CE. C 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
TURO PEIRA, C.C.D. C 06 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANT IGNASI C.E. B 21 PARC, U.D. B
CATALÒNIA, U.B. D 110 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Jornada 24 21-04-2024
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 201 SANTS, U.E. E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 22 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
MONTAÑESA, C.F. C 14 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 60 LA SALUT PERE GOL AE. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 40 APA POBLE SEC, CE. C
PARC, U.D. B 22 TURO PEIRA, C.C.D. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 17 SANT IGNASI C.E. B
CATALÒNIA, U.B. D - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
Descansa - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
SANTS, U.E. E 16 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 01 MONTAÑESA, C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
LA SALUT PERE GOL AE. B 06 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
APA POBLE SEC, CE. C 31 PARC, U.D. B
TURO PEIRA, C.C.D. C 31 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
SANT IGNASI C.E. B 26 CATALÒNIA, U.B. D
Jornada 26 05-05-2024
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 24 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
MONTAÑESA, C.F. C 61 SANTS, U.E. E
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 50 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 60 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
PARC, U.D. B 80 LA SALUT PERE GOL AE. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 04 APA POBLE SEC, CE. C
CATALÒNIA, U.B. D 82 TURO PEIRA, C.C.D. C
SANT IGNASI C.E. B - Descansa
Jornada 27 12-05-2024
Descansa - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 21 MONTAÑESA, C.F. C
SANTS, U.E. E 09 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 14 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 80 PARC, U.D. B
LA SALUT PERE GOL AE. B 19 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
APA POBLE SEC, CE. C 12 CATALÒNIA, U.B. D
TURO PEIRA, C.C.D. C 14 SANT IGNASI C.E. B
Jornada 28 19-05-2024
MONTAÑESA, C.F. C 23 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 12 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 150 SANTS, U.E. E
PARC, U.D. B 31 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 29 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
CATALÒNIA, U.B. D 80 LA SALUT PERE GOL AE. B
SANT IGNASI C.E. B 21 APA POBLE SEC, CE. C
TURO PEIRA, C.C.D. C - Descansa
Jornada 29 26-05-2024
MONTAÑESA, C.F. C - Descansa
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 05 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANTS, U.E. E 16 PARC, U.D. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 23 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 23 CATALÒNIA, U.B. D
LA SALUT PERE GOL AE. B 08 SANT IGNASI C.E. B
APA POBLE SEC, CE. C 12 TURO PEIRA, C.C.D. C
Jornada 30 02-06-2024
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 11 MONTAÑESA, C.F. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 70 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
PARC, U.D. B 36 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 50 SANTS, U.E. E
CATALÒNIA, U.B. D 21 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
SANT IGNASI C.E. B 20 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
TURO PEIRA, C.C.D. C 50 LA SALUT PERE GOL AE. B
Descansa - APA POBLE SEC, CE. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.