Competició | TEMPORADA 2023-2024

infantil segona divisio | grup 26

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 40 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
ALZAMORA, C.F. C 31 SANT ANDREU, U.E F
SISTRELLS C.F. C 22 DIAGONAL CLUB ESP. D
MARTINENC, F.C. F 14 Pª BARC. BARCINO, CE C
CANYELLES,C.E. B 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
Pª BARC. ANGUERA E 30 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C 40 HOSPITALENSE, AT.C. B
Descansa - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
Jornada 2 08-10-2023
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C - Descansa
SANT ANDREU, U.E F 22 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
DIAGONAL CLUB ESP. D 00 ALZAMORA, C.F. C
Pª BARC. BARCINO, CE C 21 SISTRELLS C.F. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 72 MARTINENC, F.C. F
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E 110 CANYELLES,C.E. B
HOSPITALENSE, AT.C. B 26 Pª BARC. ANGUERA E
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 06 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
Jornada 3 15-10-2023
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 42 SANT ANDREU, U.E F
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 42 DIAGONAL CLUB ESP. D
ALZAMORA, C.F. C 05 Pª BARC. BARCINO, CE C
SISTRELLS C.F. C 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
MARTINENC, F.C. F 44 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E
CANYELLES,C.E. B 52 HOSPITALENSE, AT.C. B
Pª BARC. ANGUERA E 21 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
Descansa - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
Jornada 4 22-10-2023
SANT ANDREU, U.E F - Descansa
DIAGONAL CLUB ESP. D 100 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
Pª BARC. BARCINO, CE C 02 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 20 ALZAMORA, C.F. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E 11 SISTRELLS C.F. C
HOSPITALENSE, AT.C. B 41 MARTINENC, F.C. F
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 012 CANYELLES,C.E. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C 50 Pª BARC. ANGUERA E
Jornada 5 29-10-2023
SANT ANDREU, U.E F 25 DIAGONAL CLUB ESP. D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 19 Pª BARC. BARCINO, CE C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
ALZAMORA, C.F. C 14 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E
SISTRELLS C.F. C 15 HOSPITALENSE, AT.C. B
MARTINENC, F.C. F 22 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
CANYELLES,C.E. B 24 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
Descansa - Pª BARC. ANGUERA E
Jornada 6 05-11-2023
DIAGONAL CLUB ESP. D - Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE C 61 SANT ANDREU, U.E F
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 90 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E 03 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
HOSPITALENSE, AT.C. B 10 ALZAMORA, C.F. C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 11 SISTRELLS C.F. C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C 61 MARTINENC, F.C. F
Pª BARC. ANGUERA E 18 CANYELLES,C.E. B
Jornada 7 12-11-2023
DIAGONAL CLUB ESP. D 34 Pª BARC. BARCINO, CE C
SANT ANDREU, U.E F 14 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 28 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 53 HOSPITALENSE, AT.C. B
ALZAMORA, C.F. C 03 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
SISTRELLS C.F. C 13 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
MARTINENC, F.C. F 01 Pª BARC. ANGUERA E
Descansa - CANYELLES,C.E. B
Jornada 8 19-11-2023
Pª BARC. BARCINO, CE C - Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 10 DIAGONAL CLUB ESP. D
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E 32 SANT ANDREU, U.E F
HOSPITALENSE, AT.C. B 23 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 05 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C 31 ALZAMORA, C.F. C
Pª BARC. ANGUERA E 31 SISTRELLS C.F. C
CANYELLES,C.E. B 100 MARTINENC, F.C. F
Jornada 9 26-11-2023
Pª BARC. BARCINO, CE C 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
DIAGONAL CLUB ESP. D 41 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E
SANT ANDREU, U.E F 52 HOSPITALENSE, AT.C. B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 20 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 11 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
ALZAMORA, C.F. C 01 Pª BARC. ANGUERA E
SISTRELLS C.F. C 15 CANYELLES,C.E. B
Descansa - MARTINENC, F.C. F
Jornada 10 03-12-2023
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - Descansa
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E 14 Pª BARC. BARCINO, CE C
HOSPITALENSE, AT.C. B 05 DIAGONAL CLUB ESP. D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 10 SANT ANDREU, U.E F
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C 01 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
Pª BARC. ANGUERA E 11 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
CANYELLES,C.E. B 100 ALZAMORA, C.F. C
MARTINENC, F.C. F 31 SISTRELLS C.F. C
Jornada 11 17-12-2023
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 50 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E
Pª BARC. BARCINO, CE C 62 HOSPITALENSE, AT.C. B
DIAGONAL CLUB ESP. D 01 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
SANT ANDREU, U.E F 36 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 23 Pª BARC. ANGUERA E
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 05 CANYELLES,C.E. B
ALZAMORA, C.F. C 02 MARTINENC, F.C. F
Descansa - SISTRELLS C.F. C
Jornada 12 14-01-2024
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E - Descansa
HOSPITALENSE, AT.C. B 18 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 31 Pª BARC. BARCINO, CE C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C 32 DIAGONAL CLUB ESP. D
Pª BARC. ANGUERA E 03 SANT ANDREU, U.E F
CANYELLES,C.E. B 80 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
MARTINENC, F.C. F 02 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
SISTRELLS C.F. C 24 ALZAMORA, C.F. C
Jornada 13 21-01-2024
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E 61 HOSPITALENSE, AT.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 51 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
Pª BARC. BARCINO, CE C 08 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
DIAGONAL CLUB ESP. D 01 Pª BARC. ANGUERA E
SANT ANDREU, U.E F 06 CANYELLES,C.E. B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 02 MARTINENC, F.C. F
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 81 SISTRELLS C.F. C
Descansa - ALZAMORA, C.F. C
Jornada 14 28-01-2024
Descansa - HOSPITALENSE, AT.C. B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 42 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
Pª BARC. ANGUERA E 01 Pª BARC. BARCINO, CE C
CANYELLES,C.E. B 63 DIAGONAL CLUB ESP. D
MARTINENC, F.C. F 03 SANT ANDREU, U.E F
SISTRELLS C.F. C 32 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
ALZAMORA, C.F. C 04 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
Jornada 15 04-02-2024
HOSPITALENSE, AT.C. B 24 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E 19 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 22 Pª BARC. ANGUERA E
Pª BARC. BARCINO, CE C 22 CANYELLES,C.E. B
DIAGONAL CLUB ESP. D 20 MARTINENC, F.C. F
SANT ANDREU, U.E F 12 SISTRELLS C.F. C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 22 ALZAMORA, C.F. C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 14 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
SANT ANDREU, U.E F 21 ALZAMORA, C.F. C
DIAGONAL CLUB ESP. D 50 SISTRELLS C.F. C
Pª BARC. BARCINO, CE C 40 MARTINENC, F.C. F
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 23 CANYELLES,C.E. B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E 02 Pª BARC. ANGUERA E
HOSPITALENSE, AT.C. B 05 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 32 SANT ANDREU, U.E F
ALZAMORA, C.F. C - DIAGONAL CLUB ESP. D
SISTRELLS C.F. C - Pª BARC. BARCINO, CE C
MARTINENC, F.C. F - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
CANYELLES,C.E. B - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E
Pª BARC. ANGUERA E 32 HOSPITALENSE, AT.C. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
Jornada 18 03-03-2024
SANT ANDREU, U.E F - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
DIAGONAL CLUB ESP. D - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
Pª BARC. BARCINO, CE C - ALZAMORA, C.F. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - SISTRELLS C.F. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E - MARTINENC, F.C. F
HOSPITALENSE, AT.C. B - CANYELLES,C.E. B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A - Pª BARC. ANGUERA E
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - SANT ANDREU, U.E F
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C - DIAGONAL CLUB ESP. D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B - Pª BARC. BARCINO, CE C
ALZAMORA, C.F. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SISTRELLS C.F. C - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E
MARTINENC, F.C. F - HOSPITALENSE, AT.C. B
CANYELLES,C.E. B - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
Pª BARC. ANGUERA E - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
Jornada 20 17-03-2024
DIAGONAL CLUB ESP. D - SANT ANDREU, U.E F
Pª BARC. BARCINO, CE C - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E - ALZAMORA, C.F. C
HOSPITALENSE, AT.C. B - SISTRELLS C.F. C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A - MARTINENC, F.C. F
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - CANYELLES,C.E. B
Pª BARC. ANGUERA E - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - DIAGONAL CLUB ESP. D
SANT ANDREU, U.E F - Pª BARC. BARCINO, CE C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E
ALZAMORA, C.F. C - HOSPITALENSE, AT.C. B
SISTRELLS C.F. C - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
MARTINENC, F.C. F - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
CANYELLES,C.E. B - Pª BARC. ANGUERA E
Jornada 22 07-04-2024
Pª BARC. BARCINO, CE C - DIAGONAL CLUB ESP. D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - SANT ANDREU, U.E F
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
HOSPITALENSE, AT.C. B - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A - ALZAMORA, C.F. C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - SISTRELLS C.F. C
Pª BARC. ANGUERA E - MARTINENC, F.C. F
CANYELLES,C.E. B - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - Pª BARC. BARCINO, CE C
DIAGONAL CLUB ESP. D - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SANT ANDREU, U.E F - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C - HOSPITALENSE, AT.C. B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
ALZAMORA, C.F. C - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
SISTRELLS C.F. C - Pª BARC. ANGUERA E
MARTINENC, F.C. F - CANYELLES,C.E. B
Jornada 24 21-04-2024
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - Pª BARC. BARCINO, CE C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E - DIAGONAL CLUB ESP. D
HOSPITALENSE, AT.C. B - SANT ANDREU, U.E F
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
Pª BARC. ANGUERA E - ALZAMORA, C.F. C
CANYELLES,C.E. B - SISTRELLS C.F. C
MARTINENC, F.C. F - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
Descansa - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
Pª BARC. BARCINO, CE C - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E
DIAGONAL CLUB ESP. D - HOSPITALENSE, AT.C. B
SANT ANDREU, U.E F - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B - Pª BARC. ANGUERA E
ALZAMORA, C.F. C - CANYELLES,C.E. B
SISTRELLS C.F. C - MARTINENC, F.C. F
Jornada 26 05-05-2024
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
HOSPITALENSE, AT.C. B - Pª BARC. BARCINO, CE C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A - DIAGONAL CLUB ESP. D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - SANT ANDREU, U.E F
Pª BARC. ANGUERA E - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
CANYELLES,C.E. B - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
MARTINENC, F.C. F - ALZAMORA, C.F. C
SISTRELLS C.F. C - Descansa
Jornada 27 12-05-2024
Descansa - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - HOSPITALENSE, AT.C. B
Pª BARC. BARCINO, CE C - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
DIAGONAL CLUB ESP. D - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
SANT ANDREU, U.E F - Pª BARC. ANGUERA E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C - CANYELLES,C.E. B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B - MARTINENC, F.C. F
ALZAMORA, C.F. C - SISTRELLS C.F. C
Jornada 28 19-05-2024
HOSPITALENSE, AT.C. B - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - Pª BARC. BARCINO, CE C
Pª BARC. ANGUERA E - DIAGONAL CLUB ESP. D
CANYELLES,C.E. B - SANT ANDREU, U.E F
MARTINENC, F.C. F - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
SISTRELLS C.F. C - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
ALZAMORA, C.F. C - Descansa
Jornada 29 26-05-2024
HOSPITALENSE, AT.C. B - Descansa
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
Pª BARC. BARCINO, CE C - Pª BARC. ANGUERA E
DIAGONAL CLUB ESP. D - CANYELLES,C.E. B
SANT ANDREU, U.E F - MARTINENC, F.C. F
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C - SISTRELLS C.F. C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B - ALZAMORA, C.F. C
Jornada 30 02-06-2024
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A - HOSPITALENSE, AT.C. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. E
Pª BARC. ANGUERA E - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
CANYELLES,C.E. B - Pª BARC. BARCINO, CE C
MARTINENC, F.C. F - DIAGONAL CLUB ESP. D
SISTRELLS C.F. C - SANT ANDREU, U.E F
ALZAMORA, C.F. C - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
Descansa - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.