Competició | TEMPORADA 2023-2024

infantil segona divisio | grup 22

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
CATALÒNIA, U.B. C 35 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 90 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
SANT IGNASI C.E. C 41 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D
Pª BARC. ANGUERA D 41 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 30 CARMELO, C.D. A
LLOREDA, C.F. A 50 ALZAMORA, C.F. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 24 SANT GABRIEL, C.D. E
Descansa - SINGUERLÍN, C.F. B
Jornada 2 08-10-2023
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - Descansa
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 15 CATALÒNIA, U.B. C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D 06 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
SANT IGNASI C.E. C 03 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
CARMELO, C.D. A 21 Pª BARC. ANGUERA D
ALZAMORA, C.F. B 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SANT GABRIEL, C.D. E 03 LLOREDA, C.F. A
SINGUERLÍN, C.F. B 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 3 15-10-2023
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 82 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
CATALÒNIA, U.B. C 94 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 41 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
SANT IGNASI C.E. C 12 CARMELO, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA D 00 ALZAMORA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 82 SANT GABRIEL, C.D. E
LLOREDA, C.F. A 40 SINGUERLÍN, C.F. B
Descansa - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 4 22-10-2023
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B - Descansa
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D 16 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 15 CATALÒNIA, U.B. C
CARMELO, C.D. A 04 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
ALZAMORA, C.F. B 30 SANT IGNASI C.E. C
SANT GABRIEL, C.D. E 12 Pª BARC. ANGUERA D
SINGUERLÍN, C.F. B 02 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 04 LLOREDA, C.F. A
Jornada 5 29-10-2023
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 31 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 40 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
CATALÒNIA, U.B. C 12 CARMELO, C.D. A
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 71 ALZAMORA, C.F. B
SANT IGNASI C.E. C 33 SANT GABRIEL, C.D. E
Pª BARC. ANGUERA D 20 SINGUERLÍN, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Descansa - LLOREDA, C.F. A
Jornada 6 05-11-2023
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D - Descansa
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 40 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
CARMELO, C.D. A 11 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
ALZAMORA, C.F. B 33 CATALÒNIA, U.B. C
SANT GABRIEL, C.D. E 03 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
SINGUERLÍN, C.F. B 11 SANT IGNASI C.E. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 12 Pª BARC. ANGUERA D
LLOREDA, C.F. A 60 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Jornada 7 12-11-2023
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D 22 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 14 CARMELO, C.D. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 21 ALZAMORA, C.F. B
CATALÒNIA, U.B. C 21 SANT GABRIEL, C.D. E
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 40 SINGUERLÍN, C.F. B
SANT IGNASI C.E. C 33 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Pª BARC. ANGUERA D 00 LLOREDA, C.F. A
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Jornada 8 19-11-2023
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - Descansa
CARMELO, C.D. A 91 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D
ALZAMORA, C.F. B 31 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
SANT GABRIEL, C.D. E 02 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
SINGUERLÍN, C.F. B 21 CATALÒNIA, U.B. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 12 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
LLOREDA, C.F. A 40 SANT IGNASI C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 10 Pª BARC. ANGUERA D
Jornada 9 26-11-2023
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 03 CARMELO, C.D. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D 48 ALZAMORA, C.F. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 13 SANT GABRIEL, C.D. E
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 30 SINGUERLÍN, C.F. B
CATALÒNIA, U.B. C 34 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 02 LLOREDA, C.F. A
SANT IGNASI C.E. C 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Descansa - Pª BARC. ANGUERA D
Jornada 10 03-12-2023
CARMELO, C.D. A - Descansa
ALZAMORA, C.F. B 00 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
SANT GABRIEL, C.D. E 110 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D
SINGUERLÍN, C.F. B 70 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 34 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
LLOREDA, C.F. A 51 CATALÒNIA, U.B. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 23 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
Pª BARC. ANGUERA D 10 SANT IGNASI C.E. C
Jornada 11 17-12-2023
CARMELO, C.D. A 11 ALZAMORA, C.F. B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 30 SANT GABRIEL, C.D. E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D 17 SINGUERLÍN, C.F. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 06 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 16 LLOREDA, C.F. A
CATALÒNIA, U.B. C 23 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 10 Pª BARC. ANGUERA D
Descansa - SANT IGNASI C.E. C
Jornada 12 14-01-2024
ALZAMORA, C.F. B - Descansa
SANT GABRIEL, C.D. E 11 CARMELO, C.D. A
SINGUERLÍN, C.F. B 31 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 34 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D
LLOREDA, C.F. A 100 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 61 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Pª BARC. ANGUERA D 20 CATALÒNIA, U.B. C
SANT IGNASI C.E. C 03 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
Jornada 13 21-01-2024
ALZAMORA, C.F. B 21 SANT GABRIEL, C.D. E
CARMELO, C.D. A 21 SINGUERLÍN, C.F. B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 52 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D 019 LLOREDA, C.F. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 06 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 23 Pª BARC. ANGUERA D
CATALÒNIA, U.B. C 73 SANT IGNASI C.E. C
Descansa - BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
Jornada 14 28-01-2024
Descansa - SANT GABRIEL, C.D. E
SINGUERLÍN, C.F. B 31 ALZAMORA, C.F. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 24 CARMELO, C.D. A
LLOREDA, C.F. A 50 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 111 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D
Pª BARC. ANGUERA D 70 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
SANT IGNASI C.E. C 14 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 51 CATALÒNIA, U.B. C
Jornada 15 04-02-2024
SANT GABRIEL, C.D. E 11 SINGUERLÍN, C.F. B
ALZAMORA, C.F. B 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
CARMELO, C.D. A 03 LLOREDA, C.F. A
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 23 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D 28 Pª BARC. ANGUERA D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 03 SANT IGNASI C.E. C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 12 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
CATALÒNIA, U.B. C - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 22 CATALÒNIA, U.B. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 112 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D 16 SANT IGNASI C.E. C
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 21 Pª BARC. ANGUERA D
CARMELO, C.D. A 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
ALZAMORA, C.F. B 02 LLOREDA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. E 41 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SINGUERLÍN, C.F. B - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
CATALÒNIA, U.B. C 90 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 100 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 10 SANT IGNASI C.E. C
Pª BARC. ANGUERA D 03 CARMELO, C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 31 ALZAMORA, C.F. B
LLOREDA, C.F. A 50 SANT GABRIEL, C.D. E
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 02 SINGUERLÍN, C.F. B
Jornada 18 03-03-2024
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 23 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D 15 CATALÒNIA, U.B. C
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 05 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
CARMELO, C.D. A 101 SANT IGNASI C.E. C
ALZAMORA, C.F. B 02 Pª BARC. ANGUERA D
SANT GABRIEL, C.D. E 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SINGUERLÍN, C.F. B 03 LLOREDA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 71 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D
CATALÒNIA, U.B. C 32 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 32 CARMELO, C.D. A
SANT IGNASI C.E. C 35 ALZAMORA, C.F. B
Pª BARC. ANGUERA D 40 SANT GABRIEL, C.D. E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 11 SINGUERLÍN, C.F. B
LLOREDA, C.F. A 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 20 17-03-2024
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D 46 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 12 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
CARMELO, C.D. A 20 CATALÒNIA, U.B. C
ALZAMORA, C.F. B 03 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
SANT GABRIEL, C.D. E 10 SANT IGNASI C.E. C
SINGUERLÍN, C.F. B 21 Pª BARC. ANGUERA D
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
LLOREDA, C.F. A - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 10 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 16 CARMELO, C.D. A
CATALÒNIA, U.B. C 31 ALZAMORA, C.F. B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 100 SANT GABRIEL, C.D. E
SANT IGNASI C.E. C 23 SINGUERLÍN, C.F. B
Pª BARC. ANGUERA D 40 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 13 LLOREDA, C.F. A
Jornada 22 07-04-2024
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 92 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D
CARMELO, C.D. A 60 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
ALZAMORA, C.F. B 13 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
SANT GABRIEL, C.D. E 10 CATALÒNIA, U.B. C
SINGUERLÍN, C.F. B 02 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 10 SANT IGNASI C.E. C
LLOREDA, C.F. A 31 Pª BARC. ANGUERA D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D 28 CARMELO, C.D. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 04 ALZAMORA, C.F. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 72 SANT GABRIEL, C.D. E
CATALÒNIA, U.B. C 13 SINGUERLÍN, C.F. B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SANT IGNASI C.E. C 09 LLOREDA, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA D 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Jornada 24 21-04-2024
CARMELO, C.D. A 41 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
ALZAMORA, C.F. B 63 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D
SANT GABRIEL, C.D. E 30 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
SINGUERLÍN, C.F. B 51 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 22 CATALÒNIA, U.B. C
LLOREDA, C.F. A 21 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 61 SANT IGNASI C.E. C
Pª BARC. ANGUERA D - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
Descansa - CARMELO, C.D. A
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 13 ALZAMORA, C.F. B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D 13 SANT GABRIEL, C.D. E
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 25 SINGUERLÍN, C.F. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 52 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
CATALÒNIA, U.B. C 13 LLOREDA, C.F. A
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SANT IGNASI C.E. C 14 Pª BARC. ANGUERA D
Jornada 26 05-05-2024
ALZAMORA, C.F. B 04 CARMELO, C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. E 21 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
SINGUERLÍN, C.F. B 51 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 40 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
LLOREDA, C.F. A 80 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 60 CATALÒNIA, U.B. C
Pª BARC. ANGUERA D 32 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
SANT IGNASI C.E. C - Descansa
Jornada 27 12-05-2024
Descansa - ALZAMORA, C.F. B
CARMELO, C.D. A 21 SANT GABRIEL, C.D. E
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 01 SINGUERLÍN, C.F. B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D 14 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 012 LLOREDA, C.F. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 24 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
CATALÒNIA, U.B. C 05 Pª BARC. ANGUERA D
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 50 SANT IGNASI C.E. C
Jornada 28 19-05-2024
SANT GABRIEL, C.D. E 12 ALZAMORA, C.F. B
SINGUERLÍN, C.F. B 43 CARMELO, C.D. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 20 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
LLOREDA, C.F. A 110 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 61 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
Pª BARC. ANGUERA D 52 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
SANT IGNASI C.E. C 011 CATALÒNIA, U.B. C
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A - Descansa
Jornada 29 26-05-2024
SANT GABRIEL, C.D. E - Descansa
ALZAMORA, C.F. B 12 SINGUERLÍN, C.F. B
CARMELO, C.D. A 61 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 01 LLOREDA, C.F. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D 08 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 08 Pª BARC. ANGUERA D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 40 SANT IGNASI C.E. C
CATALÒNIA, U.B. C 43 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
Jornada 30 02-06-2024
SINGUERLÍN, C.F. B 10 SANT GABRIEL, C.D. E
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 01 ALZAMORA, C.F. B
LLOREDA, C.F. A 52 CARMELO, C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 11 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
Pª BARC. ANGUERA D 80 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA D
SANT IGNASI C.E. C 42 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 70 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Descansa - CATALÒNIA, U.B. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.