Competició | TEMPORADA 2023-2024

infantil primera divisio | grup 7

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-09-2023
MARTORELLES, C.F. A 04 MERCANTIL, C.E C
SABADELL F.C., C.E. D 23 MANLLEU, A.E.C. A
VALLES, C.AT. A 04 CALDES MONTBUI, C.F. A
PARETS, C.F. B 22 MOLLET U.E.,CF. C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 15 SABADELLENCA, UE. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 45 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 44 LES FRANQUESES, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 07 MOLLETENSE, U.D. A
Jornada 2 01-10-2023
MERCANTIL, C.E C 40 VILANOVA VALLES,C.F. A
MANLLEU, A.E.C. A 60 MARTORELLES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 11 SABADELL F.C., C.E. D
MOLLET U.E.,CF. C 100 VALLES, C.AT. A
SABADELLENCA, UE. A 01 PARETS, C.F. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 71 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
LES FRANQUESES, C.F. A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
MOLLETENSE, U.D. A 20 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Jornada 3 08-10-2023
MERCANTIL, C.E C 04 MANLLEU, A.E.C. A
MARTORELLES, C.F. A 05 CALDES MONTBUI, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. D 11 MOLLET U.E.,CF. C
VALLES, C.AT. A 01 SABADELLENCA, UE. A
PARETS, C.F. B 03 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 22 LES FRANQUESES, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 30 MOLLETENSE, U.D. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 04 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Jornada 4 15-10-2023
MANLLEU, A.E.C. A 80 VILANOVA VALLES,C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 61 MERCANTIL, C.E C
MOLLET U.E.,CF. C 90 MARTORELLES, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 01 SABADELL F.C., C.E. D
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 80 VALLES, C.AT. A
LES FRANQUESES, C.F. A 12 PARETS, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. A 20 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
Jornada 5 22-10-2023
MANLLEU, A.E.C. A 51 CALDES MONTBUI, C.F. A
MERCANTIL, C.E C 03 MOLLET U.E.,CF. C
MARTORELLES, C.F. A 05 SABADELLENCA, UE. A
SABADELL F.C., C.E. D 11 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
VALLES, C.AT. A 02 LES FRANQUESES, C.F. A
PARETS, C.F. B 40 MOLLETENSE, U.D. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 14 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
VILANOVA VALLES,C.F. A 05 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
Jornada 6 29-10-2023
CALDES MONTBUI, C.F. A 30 VILANOVA VALLES,C.F. A
MOLLET U.E.,CF. C 11 MANLLEU, A.E.C. A
SABADELLENCA, UE. A 21 MERCANTIL, C.E C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 111 MARTORELLES, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 21 SABADELL F.C., C.E. D
MOLLETENSE, U.D. A 21 VALLES, C.AT. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 12 PARETS, C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 40 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Jornada 7 05-11-2023
CALDES MONTBUI, C.F. A 21 MOLLET U.E.,CF. C
MANLLEU, A.E.C. A 00 SABADELLENCA, UE. A
MERCANTIL, C.E C 34 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
MARTORELLES, C.F. A 06 LES FRANQUESES, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. D 51 MOLLETENSE, U.D. A
VALLES, C.AT. A 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
PARETS, C.F. B 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
VILANOVA VALLES,C.F. A 23 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Jornada 8 12-11-2023
MOLLET U.E.,CF. C 40 VILANOVA VALLES,C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 21 CALDES MONTBUI, C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 31 MANLLEU, A.E.C. A
LES FRANQUESES, C.F. A 21 MERCANTIL, C.E C
MOLLETENSE, U.D. A 30 MARTORELLES, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 00 SABADELL F.C., C.E. D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 133 VALLES, C.AT. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 01 PARETS, C.F. B
Jornada 9 19-11-2023
MOLLET U.E.,CF. C 00 SABADELLENCA, UE. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 14 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
MANLLEU, A.E.C. A 31 LES FRANQUESES, C.F. A
MERCANTIL, C.E C 41 MOLLETENSE, U.D. A
MARTORELLES, C.F. A 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SABADELL F.C., C.E. D 42 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
VALLES, C.AT. A 51 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 03 PARETS, C.F. B
Jornada 10 26-11-2023
SABADELLENCA, UE. A 40 VILANOVA VALLES,C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 11 MOLLET U.E.,CF. C
LES FRANQUESES, C.F. A 21 CALDES MONTBUI, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. A 21 MANLLEU, A.E.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 12 MERCANTIL, C.E C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 91 MARTORELLES, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 11 SABADELL F.C., C.E. D
PARETS, C.F. B 60 VALLES, C.AT. A
Jornada 11 03-12-2023
SABADELLENCA, UE. A 00 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
MOLLET U.E.,CF. C 50 LES FRANQUESES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 21 MOLLETENSE, U.D. A
MANLLEU, A.E.C. A 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MERCANTIL, C.E C 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
MARTORELLES, C.F. A 00 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
SABADELL F.C., C.E. D 00 PARETS, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. A 12 VALLES, C.AT. A
Jornada 12 17-12-2023
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 50 VILANOVA VALLES,C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 21 SABADELLENCA, UE. A
MOLLETENSE, U.D. A 02 MOLLET U.E.,CF. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 14 CALDES MONTBUI, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 22 MANLLEU, A.E.C. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 23 MERCANTIL, C.E C
PARETS, C.F. B 100 MARTORELLES, C.F. A
VALLES, C.AT. A 03 SABADELL F.C., C.E. D
Jornada 13 14-01-2024
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 52 LES FRANQUESES, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 51 MOLLETENSE, U.D. A
MOLLET U.E.,CF. C 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
CALDES MONTBUI, C.F. A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
MANLLEU, A.E.C. A 21 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
MERCANTIL, C.E C 04 PARETS, C.F. B
MARTORELLES, C.F. A 11 VALLES, C.AT. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 04 SABADELL F.C., C.E. D
Jornada 14 21-01-2024
VILANOVA VALLES,C.F. A 05 LES FRANQUESES, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. A 03 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 10 SABADELLENCA, UE. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 22 MOLLET U.E.,CF. C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 12 CALDES MONTBUI, C.F. A
PARETS, C.F. B 22 MANLLEU, A.E.C. A
VALLES, C.AT. A 13 MERCANTIL, C.E C
SABADELL F.C., C.E. D 20 MARTORELLES, C.F. A
Jornada 15 28-01-2024
LES FRANQUESES, C.F. A 21 MOLLETENSE, U.D. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 50 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SABADELLENCA, UE. A 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
MOLLET U.E.,CF. C 80 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 04 PARETS, C.F. B
MANLLEU, A.E.C. A 32 VALLES, C.AT. A
MERCANTIL, C.E C 00 SABADELL F.C., C.E. D
MARTORELLES, C.F. A 10 VILANOVA VALLES,C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 04-02-2024
MERCANTIL, C.E C 71 MARTORELLES, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. A 00 SABADELL F.C., C.E. D
CALDES MONTBUI, C.F. A 21 VALLES, C.AT. A
MOLLET U.E.,CF. C 00 PARETS, C.F. B
SABADELLENCA, UE. A 30 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
LES FRANQUESES, C.F. A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MOLLETENSE, U.D. A 32 VILANOVA VALLES,C.F. A
Jornada 17 18-02-2024
VILANOVA VALLES,C.F. A 13 MERCANTIL, C.E C
MARTORELLES, C.F. A 17 MANLLEU, A.E.C. A
SABADELL F.C., C.E. D 30 CALDES MONTBUI, C.F. A
VALLES, C.AT. A 13 MOLLET U.E.,CF. C
PARETS, C.F. B 00 SABADELLENCA, UE. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 14 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 22 LES FRANQUESES, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 01 MOLLETENSE, U.D. A
Jornada 18 25-02-2024
MANLLEU, A.E.C. A 21 MERCANTIL, C.E C
CALDES MONTBUI, C.F. A 70 MARTORELLES, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. C 21 SABADELL F.C., C.E. D
SABADELLENCA, UE. A 02 VALLES, C.AT. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 30 PARETS, C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. A 21 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
MOLLETENSE, U.D. A 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 01 VILANOVA VALLES,C.F. A
Jornada 19 03-03-2024
VILANOVA VALLES,C.F. A 01 MANLLEU, A.E.C. A
MERCANTIL, C.E C 11 CALDES MONTBUI, C.F. A
MARTORELLES, C.F. A 05 MOLLET U.E.,CF. C
SABADELL F.C., C.E. D 10 SABADELLENCA, UE. A
VALLES, C.AT. A 03 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
PARETS, C.F. B 62 LES FRANQUESES, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 13 MOLLETENSE, U.D. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 51 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Jornada 20 10-03-2024
CALDES MONTBUI, C.F. A - MANLLEU, A.E.C. A
MOLLET U.E.,CF. C - MERCANTIL, C.E C
SABADELLENCA, UE. A - MARTORELLES, C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - SABADELL F.C., C.E. D
LES FRANQUESES, C.F. A - VALLES, C.AT. A
MOLLETENSE, U.D. A - PARETS, C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - VILANOVA VALLES,C.F. A
Jornada 21 17-03-2024
VILANOVA VALLES,C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. A - MOLLET U.E.,CF. C
MERCANTIL, C.E C - SABADELLENCA, UE. A
MARTORELLES, C.F. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
SABADELL F.C., C.E. D - LES FRANQUESES, C.F. A
VALLES, C.AT. A - MOLLETENSE, U.D. A
PARETS, C.F. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
Jornada 22 24-03-2024
MOLLET U.E.,CF. C - CALDES MONTBUI, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A - MANLLEU, A.E.C. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - MERCANTIL, C.E C
LES FRANQUESES, C.F. A - MARTORELLES, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. A - SABADELL F.C., C.E. D
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - VALLES, C.AT. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - PARETS, C.F. B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - VILANOVA VALLES,C.F. A
Jornada 23 07-04-2024
VILANOVA VALLES,C.F. A - MOLLET U.E.,CF. C
CALDES MONTBUI, C.F. A - SABADELLENCA, UE. A
MANLLEU, A.E.C. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
MERCANTIL, C.E C - LES FRANQUESES, C.F. A
MARTORELLES, C.F. A - MOLLETENSE, U.D. A
SABADELL F.C., C.E. D - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
VALLES, C.AT. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
PARETS, C.F. B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Jornada 24 14-04-2024
SABADELLENCA, UE. A - MOLLET U.E.,CF. C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - CALDES MONTBUI, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A - MANLLEU, A.E.C. A
MOLLETENSE, U.D. A - MERCANTIL, C.E C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - MARTORELLES, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - SABADELL F.C., C.E. D
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - VALLES, C.AT. A
PARETS, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. A
Jornada 25 21-04-2024
VILANOVA VALLES,C.F. A - SABADELLENCA, UE. A
MOLLET U.E.,CF. C - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
CALDES MONTBUI, C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. A - MOLLETENSE, U.D. A
MERCANTIL, C.E C - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MARTORELLES, C.F. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
SABADELL F.C., C.E. D - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
VALLES, C.AT. A - PARETS, C.F. B
Jornada 26 28-04-2024
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - SABADELLENCA, UE. A
LES FRANQUESES, C.F. A - MOLLET U.E.,CF. C
MOLLETENSE, U.D. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - MANLLEU, A.E.C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - MERCANTIL, C.E C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - MARTORELLES, C.F. A
PARETS, C.F. B - SABADELL F.C., C.E. D
VALLES, C.AT. A - VILANOVA VALLES,C.F. A
Jornada 27 05-05-2024
VILANOVA VALLES,C.F. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
SABADELLENCA, UE. A - LES FRANQUESES, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. C - MOLLETENSE, U.D. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MANLLEU, A.E.C. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
MERCANTIL, C.E C - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
MARTORELLES, C.F. A - PARETS, C.F. B
SABADELL F.C., C.E. D - VALLES, C.AT. A
Jornada 28 12-05-2024
LES FRANQUESES, C.F. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
MOLLETENSE, U.D. A - SABADELLENCA, UE. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - MOLLET U.E.,CF. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - CALDES MONTBUI, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - MANLLEU, A.E.C. A
PARETS, C.F. B - MERCANTIL, C.E C
VALLES, C.AT. A - MARTORELLES, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. D - VILANOVA VALLES,C.F. A
Jornada 29 19-05-2024
LES FRANQUESES, C.F. A - VILANOVA VALLES,C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - MOLLETENSE, U.D. A
SABADELLENCA, UE. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MOLLET U.E.,CF. C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
CALDES MONTBUI, C.F. A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
MANLLEU, A.E.C. A - PARETS, C.F. B
MERCANTIL, C.E C - VALLES, C.AT. A
MARTORELLES, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. D
Jornada 30 26-05-2024
MOLLETENSE, U.D. A - LES FRANQUESES, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - SABADELLENCA, UE. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - MOLLET U.E.,CF. C
PARETS, C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. A
VALLES, C.AT. A - MANLLEU, A.E.C. A
SABADELL F.C., C.E. D - MERCANTIL, C.E C
VILANOVA VALLES,C.F. A - MARTORELLES, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.