Competició | TEMPORADA 2023-2024

infantil primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-09-2023
ALMEDA, C.D. A 05 EUROPA, C.E. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 11 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANT ANDREU, U.E C 62 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Pª BARC. ANGUERA C 10 Pª BARC. BARCINO, CE A
Pª BARC. CINC COPES B 82 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
MARTINENC, F.C. B 12 SANTS, U.E. B
SINGUERLIN, C.F. A 41 SANT GABRIEL, C.D. D
SARRIA, C.P. A 41 IMPERIO , C.F. A
Jornada 2 01-10-2023
EUROPA, C.E. C 52 SARRIA, C.P. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 50 ALMEDA, C.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 06 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Pª BARC. BARCINO, CE A 02 SANT ANDREU, U.E C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 04 Pª BARC. ANGUERA C
SANTS, U.E. B 13 Pª BARC. CINC COPES B
SANT GABRIEL, C.D. D 20 MARTINENC, F.C. B
IMPERIO , C.F. A 03 SINGUERLIN, C.F. A
Jornada 3 08-10-2023
EUROPA, C.E. C 41 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ALMEDA, C.D. A 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 21 Pª BARC. BARCINO, CE A
SANT ANDREU, U.E C 80 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Pª BARC. ANGUERA C 22 SANTS, U.E. B
Pª BARC. CINC COPES B 41 SANT GABRIEL, C.D. D
MARTINENC, F.C. B 33 IMPERIO , C.F. A
SARRIA, C.P. A 10 SINGUERLIN, C.F. A
Jornada 4 15-10-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 20 SARRIA, C.P. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 06 EUROPA, C.E. C
Pª BARC. BARCINO, CE A 41 ALMEDA, C.D. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 07 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANTS, U.E. B 03 SANT ANDREU, U.E C
SANT GABRIEL, C.D. D 02 Pª BARC. ANGUERA C
IMPERIO , C.F. A 14 Pª BARC. CINC COPES B
SINGUERLIN, C.F. A 20 MARTINENC, F.C. B
Jornada 5 22-10-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 90 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
EUROPA, C.E. C 40 Pª BARC. BARCINO, CE A
ALMEDA, C.D. A 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 21 SANTS, U.E. B
SANT ANDREU, U.E C 51 SANT GABRIEL, C.D. D
Pª BARC. ANGUERA C 50 IMPERIO , C.F. A
Pª BARC. CINC COPES B 00 SINGUERLIN, C.F. A
SARRIA, C.P. A 61 MARTINENC, F.C. B
Jornada 6 29-10-2023
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 22 SARRIA, C.P. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 33 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 011 EUROPA, C.E. C
SANTS, U.E. B 30 ALMEDA, C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. D 04 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
IMPERIO , C.F. A 07 SANT ANDREU, U.E C
SINGUERLIN, C.F. A 11 Pª BARC. ANGUERA C
MARTINENC, F.C. B 13 Pª BARC. CINC COPES B
Jornada 7 05-11-2023
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 22 Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 40 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
EUROPA, C.E. C 40 SANTS, U.E. B
ALMEDA, C.D. A 32 SANT GABRIEL, C.D. D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 60 IMPERIO , C.F. A
SANT ANDREU, U.E C 31 SINGUERLIN, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA C 32 MARTINENC, F.C. B
SARRIA, C.P. A 12 Pª BARC. CINC COPES B
Jornada 8 12-11-2023
Pª BARC. BARCINO, CE A 31 SARRIA, C.P. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
SANTS, U.E. B 00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANT GABRIEL, C.D. D 03 EUROPA, C.E. C
IMPERIO , C.F. A 15 ALMEDA, C.D. A
SINGUERLIN, C.F. A 04 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
MARTINENC, F.C. B 13 SANT ANDREU, U.E C
Pª BARC. CINC COPES B 21 Pª BARC. ANGUERA C
Jornada 9 19-11-2023
Pª BARC. BARCINO, CE A 52 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 13 SANTS, U.E. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 91 SANT GABRIEL, C.D. D
EUROPA, C.E. C 60 IMPERIO , C.F. A
ALMEDA, C.D. A 30 SINGUERLIN, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 40 MARTINENC, F.C. B
SANT ANDREU, U.E C 21 Pª BARC. CINC COPES B
SARRIA, C.P. A 02 Pª BARC. ANGUERA C
Jornada 10 26-11-2023
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 22 SARRIA, C.P. A
SANTS, U.E. B 23 Pª BARC. BARCINO, CE A
SANT GABRIEL, C.D. D 40 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
IMPERIO , C.F. A 09 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SINGUERLIN, C.F. A 23 EUROPA, C.E. C
MARTINENC, F.C. B 40 ALMEDA, C.D. A
Pª BARC. CINC COPES B 00 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Pª BARC. ANGUERA C 21 SANT ANDREU, U.E C
Jornada 11 03-12-2023
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 32 SANTS, U.E. B
Pª BARC. BARCINO, CE A 40 SANT GABRIEL, C.D. D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 31 IMPERIO , C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 10 SINGUERLIN, C.F. A
EUROPA, C.E. C 31 MARTINENC, F.C. B
ALMEDA, C.D. A 15 Pª BARC. CINC COPES B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 41 Pª BARC. ANGUERA C
SARRIA, C.P. A 23 SANT ANDREU, U.E C
Jornada 12 17-12-2023
SANTS, U.E. B 34 SARRIA, C.P. A
SANT GABRIEL, C.D. D 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
IMPERIO , C.F. A 05 Pª BARC. BARCINO, CE A
SINGUERLIN, C.F. A 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
MARTINENC, F.C. B 02 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Pª BARC. CINC COPES B 00 EUROPA, C.E. C
Pª BARC. ANGUERA C 10 ALMEDA, C.D. A
SANT ANDREU, U.E C 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Jornada 13 14-01-2024
SANTS, U.E. B 72 SANT GABRIEL, C.D. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 21 IMPERIO , C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 21 SINGUERLIN, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 07 MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 30 Pª BARC. CINC COPES B
EUROPA, C.E. C 30 Pª BARC. ANGUERA C
ALMEDA, C.D. A 07 SANT ANDREU, U.E C
SARRIA, C.P. A 16 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Jornada 14 21-01-2024
SARRIA, C.P. A 21 SANT GABRIEL, C.D. D
IMPERIO , C.F. A 14 SANTS, U.E. B
SINGUERLIN, C.F. A 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
MARTINENC, F.C. B 20 Pª BARC. BARCINO, CE A
Pª BARC. CINC COPES B 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Pª BARC. ANGUERA C 11 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANT ANDREU, U.E C 43 EUROPA, C.E. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 51 ALMEDA, C.D. A
Jornada 15 28-01-2024
SANT GABRIEL, C.D. D 31 IMPERIO , C.F. A
SANTS, U.E. B 42 SINGUERLIN, C.F. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 14 MARTINENC, F.C. B
Pª BARC. BARCINO, CE A 13 Pª BARC. CINC COPES B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 34 Pª BARC. ANGUERA C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 52 SANT ANDREU, U.E C
EUROPA, C.E. C 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ALMEDA, C.D. A 31 SARRIA, C.P. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 04-02-2024
EUROPA, C.E. C 20 ALMEDA, C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 02 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 24 SANT ANDREU, U.E C
Pª BARC. BARCINO, CE A 14 Pª BARC. ANGUERA C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 08 Pª BARC. CINC COPES B
SANTS, U.E. B 24 MARTINENC, F.C. B
SANT GABRIEL, C.D. D 03 SINGUERLIN, C.F. A
IMPERIO , C.F. A 27 SARRIA, C.P. A
Jornada 17 18-02-2024
SARRIA, C.P. A 12 EUROPA, C.E. C
ALMEDA, C.D. A 02 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
SANT ANDREU, U.E C 21 Pª BARC. BARCINO, CE A
Pª BARC. ANGUERA C 70 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Pª BARC. CINC COPES B 21 SANTS, U.E. B
MARTINENC, F.C. B 31 SANT GABRIEL, C.D. D
SINGUERLIN, C.F. A 20 IMPERIO , C.F. A
Jornada 18 25-02-2024
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 03 EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 22 ALMEDA, C.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 15 SANT ANDREU, U.E C
SANTS, U.E. B 23 Pª BARC. ANGUERA C
SANT GABRIEL, C.D. D 10 Pª BARC. CINC COPES B
IMPERIO , C.F. A 05 MARTINENC, F.C. B
SINGUERLIN, C.F. A 12 SARRIA, C.P. A
Jornada 19 03-03-2024
SARRIA, C.P. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
EUROPA, C.E. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ALMEDA, C.D. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SANT ANDREU, U.E C - SANTS, U.E. B
Pª BARC. ANGUERA C - SANT GABRIEL, C.D. D
Pª BARC. CINC COPES B - IMPERIO , C.F. A
MARTINENC, F.C. B - SINGUERLIN, C.F. A
Jornada 20 10-03-2024
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Pª BARC. BARCINO, CE A - EUROPA, C.E. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - ALMEDA, C.D. A
SANTS, U.E. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANT GABRIEL, C.D. D - SANT ANDREU, U.E C
IMPERIO , C.F. A - Pª BARC. ANGUERA C
SINGUERLIN, C.F. A - Pª BARC. CINC COPES B
MARTINENC, F.C. B - SARRIA, C.P. A
Jornada 21 17-03-2024
SARRIA, C.P. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - Pª BARC. BARCINO, CE A
EUROPA, C.E. C - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
ALMEDA, C.D. A - SANTS, U.E. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - SANT GABRIEL, C.D. D
SANT ANDREU, U.E C - IMPERIO , C.F. A
Pª BARC. ANGUERA C - SINGUERLIN, C.F. A
Pª BARC. CINC COPES B - MARTINENC, F.C. B
Jornada 22 24-03-2024
Pª BARC. BARCINO, CE A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANTS, U.E. B - EUROPA, C.E. C
SANT GABRIEL, C.D. D - ALMEDA, C.D. A
IMPERIO , C.F. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SINGUERLIN, C.F. A - SANT ANDREU, U.E C
MARTINENC, F.C. B - Pª BARC. ANGUERA C
Pª BARC. CINC COPES B - SARRIA, C.P. A
Jornada 23 07-04-2024
SARRIA, C.P. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - SANTS, U.E. B
EUROPA, C.E. C - SANT GABRIEL, C.D. D
ALMEDA, C.D. A - IMPERIO , C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - SINGUERLIN, C.F. A
SANT ANDREU, U.E C - MARTINENC, F.C. B
Pª BARC. ANGUERA C - Pª BARC. CINC COPES B
Jornada 24 14-04-2024
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - Pª BARC. BARCINO, CE A
SANTS, U.E. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
SANT GABRIEL, C.D. D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
IMPERIO , C.F. A - EUROPA, C.E. C
SINGUERLIN, C.F. A - ALMEDA, C.D. A
MARTINENC, F.C. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Pª BARC. CINC COPES B - SANT ANDREU, U.E C
Pª BARC. ANGUERA C - SARRIA, C.P. A
Jornada 25 21-04-2024
SARRIA, C.P. A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Pª BARC. BARCINO, CE A - SANTS, U.E. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - SANT GABRIEL, C.D. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - IMPERIO , C.F. A
EUROPA, C.E. C - SINGUERLIN, C.F. A
ALMEDA, C.D. A - MARTINENC, F.C. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - Pª BARC. CINC COPES B
SANT ANDREU, U.E C - Pª BARC. ANGUERA C
Jornada 26 28-04-2024
SANTS, U.E. B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SANT GABRIEL, C.D. D - Pª BARC. BARCINO, CE A
IMPERIO , C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
SINGUERLIN, C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
MARTINENC, F.C. B - EUROPA, C.E. C
Pª BARC. CINC COPES B - ALMEDA, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANT ANDREU, U.E C - SARRIA, C.P. A
Jornada 27 05-05-2024
SARRIA, C.P. A - SANTS, U.E. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - SANT GABRIEL, C.D. D
Pª BARC. BARCINO, CE A - IMPERIO , C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - SINGUERLIN, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - MARTINENC, F.C. B
EUROPA, C.E. C - Pª BARC. CINC COPES B
ALMEDA, C.D. A - Pª BARC. ANGUERA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - SANT ANDREU, U.E C
Jornada 28 12-05-2024
SANT GABRIEL, C.D. D - SANTS, U.E. B
IMPERIO , C.F. A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SINGUERLIN, C.F. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Pª BARC. CINC COPES B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Pª BARC. ANGUERA C - EUROPA, C.E. C
SANT ANDREU, U.E C - ALMEDA, C.D. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - SARRIA, C.P. A
Jornada 29 19-05-2024
SANT GABRIEL, C.D. D - SARRIA, C.P. A
SANTS, U.E. B - IMPERIO , C.F. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - SINGUERLIN, C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - Pª BARC. CINC COPES B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - Pª BARC. ANGUERA C
EUROPA, C.E. C - SANT ANDREU, U.E C
ALMEDA, C.D. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Jornada 30 26-05-2024
IMPERIO , C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. D
SINGUERLIN, C.F. A - SANTS, U.E. B
MARTINENC, F.C. B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Pª BARC. CINC COPES B - Pª BARC. BARCINO, CE A
Pª BARC. ANGUERA C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
SANT ANDREU, U.E C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - EUROPA, C.E. C
SARRIA, C.P. A - ALMEDA, C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.