Competició | TEMPORADA 2023-2024

infantil primera divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-09-2023
ALZAMORA, C.F. A 00 DAMM, C.F. B
SISTRELLS C.F. A 31 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
SANT IGNASI C.E. A 40 EUROPA, C.E. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 06 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A 40 SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 03 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
DIAGONAL CLUB ESP. A 100 TECNOFUTBOL C.F A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 10 APA POBLE SEC, CE. A
Jornada 2 01-10-2023
DAMM, C.F. B 10 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 70 ALZAMORA, C.F. A
EUROPA, C.E. B 30 SISTRELLS C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 11 SANT IGNASI C.E. A
SANT ANDREU, U.E B 61 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 32 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
TECNOFUTBOL C.F A 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
APA POBLE SEC, CE. A 00 DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 3 08-10-2023
DAMM, C.F. B 10 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
ALZAMORA, C.F. A 21 EUROPA, C.E. B
SISTRELLS C.F. A 14 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
SANT IGNASI C.E. A 61 SANT ANDREU, U.E B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 010 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A 70 TECNOFUTBOL C.F A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 40 APA POBLE SEC, CE. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 21 DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 4 15-10-2023
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 21 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
EUROPA, C.E. B 03 DAMM, C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 31 ALZAMORA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E B 33 SISTRELLS C.F. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 00 SANT IGNASI C.E. A
TECNOFUTBOL C.F A 10 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
APA POBLE SEC, CE. A 01 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
DIAGONAL CLUB ESP. A 33 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
Jornada 5 22-10-2023
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 11 EUROPA, C.E. B
DAMM, C.F. B 31 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
ALZAMORA, C.F. A 41 SANT ANDREU, U.E B
SISTRELLS C.F. A 08 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SANT IGNASI C.E. A 52 TECNOFUTBOL C.F A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 05 APA POBLE SEC, CE. A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A 00 DIAGONAL CLUB ESP. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 50 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
Jornada 6 29-10-2023
EUROPA, C.E. B 22 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 42 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
SANT ANDREU, U.E B 010 DAMM, C.F. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 23 ALZAMORA, C.F. A
TECNOFUTBOL C.F A 13 SISTRELLS C.F. A
APA POBLE SEC, CE. A 13 SANT IGNASI C.E. A
DIAGONAL CLUB ESP. A 30 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 21 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
Jornada 7 05-11-2023
EUROPA, C.E. B 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 20 SANT ANDREU, U.E B
DAMM, C.F. B 41 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ALZAMORA, C.F. A 30 TECNOFUTBOL C.F A
SISTRELLS C.F. A 32 APA POBLE SEC, CE. A
SANT IGNASI C.E. A 21 DIAGONAL CLUB ESP. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 03 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 40 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
Jornada 8 12-11-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 03 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
SANT ANDREU, U.E B 22 EUROPA, C.E. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 10 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
TECNOFUTBOL C.F A 03 DAMM, C.F. B
APA POBLE SEC, CE. A 12 ALZAMORA, C.F. A
DIAGONAL CLUB ESP. A 22 SISTRELLS C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 22 SANT IGNASI C.E. A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A 40 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 9 19-11-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 43 SANT ANDREU, U.E B
EUROPA, C.E. B 31 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 40 TECNOFUTBOL C.F A
DAMM, C.F. B 50 APA POBLE SEC, CE. A
ALZAMORA, C.F. A 11 DIAGONAL CLUB ESP. A
SISTRELLS C.F. A 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SANT IGNASI C.E. A 02 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 60 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 10 26-11-2023
SANT ANDREU, U.E B 03 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
TECNOFUTBOL C.F A 17 EUROPA, C.E. B
APA POBLE SEC, CE. A 21 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
DIAGONAL CLUB ESP. A 03 DAMM, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 20 ALZAMORA, C.F. A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A 22 SISTRELLS C.F. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 06 SANT IGNASI C.E. A
Jornada 11 03-12-2023
SANT ANDREU, U.E B 17 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 21 TECNOFUTBOL C.F A
EUROPA, C.E. B 41 APA POBLE SEC, CE. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 22 DIAGONAL CLUB ESP. A
DAMM, C.F. B 30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
ALZAMORA, C.F. A 30 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
SISTRELLS C.F. A 20 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 50 SANT IGNASI C.E. A
Jornada 12 17-12-2023
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 44 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
TECNOFUTBOL C.F A 25 SANT ANDREU, U.E B
APA POBLE SEC, CE. A 23 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
DIAGONAL CLUB ESP. A 21 EUROPA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 22 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A 11 DAMM, C.F. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 28 ALZAMORA, C.F. A
SANT IGNASI C.E. A 32 SISTRELLS C.F. A
Jornada 13 14-01-2024
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 120 TECNOFUTBOL C.F A
SANT ANDREU, U.E B 41 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 32 DIAGONAL CLUB ESP. A
EUROPA, C.E. B 42 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 31 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
DAMM, C.F. B 40 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
ALZAMORA, C.F. A 03 SANT IGNASI C.E. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 64 SISTRELLS C.F. A
Jornada 14 21-01-2024
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 21 TECNOFUTBOL C.F A
APA POBLE SEC, CE. A 04 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
DIAGONAL CLUB ESP. A 41 SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 12 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A 32 EUROPA, C.E. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 13 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
SANT IGNASI C.E. A 02 DAMM, C.F. B
SISTRELLS C.F. A 12 ALZAMORA, C.F. A
Jornada 15 28-01-2024
TECNOFUTBOL C.F A 04 APA POBLE SEC, CE. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 40 DIAGONAL CLUB ESP. A
SANT ANDREU, U.E B 66 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 11 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
EUROPA, C.E. B 70 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 10 SANT IGNASI C.E. A
DAMM, C.F. B 82 SISTRELLS C.F. A
ALZAMORA, C.F. A 31 TURÓ PEIRA, C.C.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 04-02-2024
DAMM, C.F. B 21 ALZAMORA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 41 SISTRELLS C.F. A
EUROPA, C.E. B 33 SANT IGNASI C.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 50 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
SANT ANDREU, U.E B 14 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
TECNOFUTBOL C.F A 35 DIAGONAL CLUB ESP. A
APA POBLE SEC, CE. A 24 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
Jornada 17 18-02-2024
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 35 DAMM, C.F. B
ALZAMORA, C.F. A 00 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
SISTRELLS C.F. A 04 EUROPA, C.E. B
SANT IGNASI C.E. A 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 02 SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A 32 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 21 TECNOFUTBOL C.F A
DIAGONAL CLUB ESP. A 42 APA POBLE SEC, CE. A
Jornada 18 25-02-2024
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 04 DAMM, C.F. B
EUROPA, C.E. B 12 ALZAMORA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 32 SISTRELLS C.F. A
SANT ANDREU, U.E B 30 SANT IGNASI C.E. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 30 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
TECNOFUTBOL C.F A 05 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
APA POBLE SEC, CE. A 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
DIAGONAL CLUB ESP. A 21 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
Jornada 19 03-03-2024
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
DAMM, C.F. B - EUROPA, C.E. B
ALZAMORA, C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
SISTRELLS C.F. A - SANT ANDREU, U.E B
SANT IGNASI C.E. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - TECNOFUTBOL C.F A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A - APA POBLE SEC, CE. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 20 10-03-2024
EUROPA, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - DAMM, C.F. B
SANT ANDREU, U.E B - ALZAMORA, C.F. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - SISTRELLS C.F. A
TECNOFUTBOL C.F A - SANT IGNASI C.E. A
APA POBLE SEC, CE. A - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
DIAGONAL CLUB ESP. A - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
Jornada 21 17-03-2024
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - EUROPA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
DAMM, C.F. B - SANT ANDREU, U.E B
ALZAMORA, C.F. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SISTRELLS C.F. A - TECNOFUTBOL C.F A
SANT IGNASI C.E. A - APA POBLE SEC, CE. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - DIAGONAL CLUB ESP. A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
Jornada 22 24-03-2024
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - EUROPA, C.E. B
SANT ANDREU, U.E B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - DAMM, C.F. B
TECNOFUTBOL C.F A - ALZAMORA, C.F. A
APA POBLE SEC, CE. A - SISTRELLS C.F. A
DIAGONAL CLUB ESP. A - SANT IGNASI C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
Jornada 23 07-04-2024
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
EUROPA, C.E. B - SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
DAMM, C.F. B - TECNOFUTBOL C.F A
ALZAMORA, C.F. A - APA POBLE SEC, CE. A
SISTRELLS C.F. A - DIAGONAL CLUB ESP. A
SANT IGNASI C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
Jornada 24 14-04-2024
SANT ANDREU, U.E B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - EUROPA, C.E. B
TECNOFUTBOL C.F A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
APA POBLE SEC, CE. A - DAMM, C.F. B
DIAGONAL CLUB ESP. A - ALZAMORA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - SISTRELLS C.F. A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A - SANT IGNASI C.E. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
Jornada 25 21-04-2024
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
EUROPA, C.E. B - TECNOFUTBOL C.F A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - APA POBLE SEC, CE. A
DAMM, C.F. B - DIAGONAL CLUB ESP. A
ALZAMORA, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SISTRELLS C.F. A - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
SANT IGNASI C.E. A - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 26 28-04-2024
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - SANT ANDREU, U.E B
TECNOFUTBOL C.F A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
APA POBLE SEC, CE. A - EUROPA, C.E. B
DIAGONAL CLUB ESP. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - DAMM, C.F. B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A - ALZAMORA, C.F. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - SISTRELLS C.F. A
SANT IGNASI C.E. A - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
Jornada 27 05-05-2024
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SANT ANDREU, U.E B - TECNOFUTBOL C.F A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - APA POBLE SEC, CE. A
EUROPA, C.E. B - DIAGONAL CLUB ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
DAMM, C.F. B - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
ALZAMORA, C.F. A - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
SISTRELLS C.F. A - SANT IGNASI C.E. A
Jornada 28 12-05-2024
TECNOFUTBOL C.F A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
APA POBLE SEC, CE. A - SANT ANDREU, U.E B
DIAGONAL CLUB ESP. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - EUROPA, C.E. B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - DAMM, C.F. B
SANT IGNASI C.E. A - ALZAMORA, C.F. A
SISTRELLS C.F. A - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
Jornada 29 19-05-2024
TECNOFUTBOL C.F A - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - APA POBLE SEC, CE. A
SANT ANDREU, U.E B - DIAGONAL CLUB ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
EUROPA, C.E. B - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
DAMM, C.F. B - SANT IGNASI C.E. A
ALZAMORA, C.F. A - SISTRELLS C.F. A
Jornada 30 26-05-2024
APA POBLE SEC, CE. A - TECNOFUTBOL C.F A
DIAGONAL CLUB ESP. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - EUROPA, C.E. B
SANT IGNASI C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
SISTRELLS C.F. A - DAMM, C.F. B
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - ALZAMORA, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.