Competició | TEMPORADA 2023-2024

cadet segona divisio | grup 51

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
VILANOVA GELTRU C.F. C 120 BASE OLERDOLA, C.E. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B 111 MARC BARTRA 2020, C.F. C
RIBES, C.D. C 42 ATHLETIC CUBELLES FC. A
MAS CATARRO, CF.B. A 72 CUBELLES, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 24 IGUALADA, C.F. G
LA GRANADA, C.F. A 016 SANT SADURNI, U.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. C 11 SITGES, U.E. B
Descansa - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
Jornada 2 08-10-2023
BASE OLERDOLA, C.E. B - Descansa
MARC BARTRA 2020, C.F. C 32 VILANOVA GELTRU C.F. C
ATHLETIC CUBELLES FC. A 15 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B
CUBELLES, C.F. B 07 RIBES, C.D. C
IGUALADA, C.F. G 100 MAS CATARRO, CF.B. A
SANT SADURNI, U.E. B 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SITGES, U.E. B 100 LA GRANADA, C.F. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 62 BLANCA SUBUR, C.F. C
Jornada 3 15-10-2023
BASE OLERDOLA, C.E. B 17 MARC BARTRA 2020, C.F. C
VILANOVA GELTRU C.F. C 51 ATHLETIC CUBELLES FC. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B 60 CUBELLES, C.F. B
RIBES, C.D. C 02 IGUALADA, C.F. G
MAS CATARRO, CF.B. A 06 SANT SADURNI, U.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 41 SITGES, U.E. B
LA GRANADA, C.F. A 016 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
Descansa - BLANCA SUBUR, C.F. C
Jornada 4 22-10-2023
MARC BARTRA 2020, C.F. C - Descansa
ATHLETIC CUBELLES FC. A 24 BASE OLERDOLA, C.E. B
CUBELLES, C.F. B 08 VILANOVA GELTRU C.F. C
IGUALADA, C.F. G 130 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B
SANT SADURNI, U.E. B 13 RIBES, C.D. C
SITGES, U.E. B 34 MAS CATARRO, CF.B. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 42 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
BLANCA SUBUR, C.F. C 110 LA GRANADA, C.F. A
Jornada 5 29-10-2023
MARC BARTRA 2020, C.F. C 80 ATHLETIC CUBELLES FC. A
BASE OLERDOLA, C.E. B 41 CUBELLES, C.F. B
VILANOVA GELTRU C.F. C 10 IGUALADA, C.F. G
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B 05 SANT SADURNI, U.E. B
RIBES, C.D. C 110 SITGES, U.E. B
MAS CATARRO, CF.B. A 02 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 22 BLANCA SUBUR, C.F. C
Descansa - LA GRANADA, C.F. A
Jornada 6 05-11-2023
ATHLETIC CUBELLES FC. A - Descansa
CUBELLES, C.F. B 110 MARC BARTRA 2020, C.F. C
IGUALADA, C.F. G 70 BASE OLERDOLA, C.E. B
SANT SADURNI, U.E. B 21 VILANOVA GELTRU C.F. C
SITGES, U.E. B 17 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 21 RIBES, C.D. C
BLANCA SUBUR, C.F. C 35 MAS CATARRO, CF.B. A
LA GRANADA, C.F. A 18 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Jornada 7 12-11-2023
ATHLETIC CUBELLES FC. A 30 CUBELLES, C.F. B
MARC BARTRA 2020, C.F. C 21 IGUALADA, C.F. G
BASE OLERDOLA, C.E. B 11 SANT SADURNI, U.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. C 131 SITGES, U.E. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B 14 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
RIBES, C.D. C 30 BLANCA SUBUR, C.F. C
MAS CATARRO, CF.B. A 50 LA GRANADA, C.F. A
Descansa - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Jornada 8 19-11-2023
CUBELLES, C.F. B - Descansa
IGUALADA, C.F. G 40 ATHLETIC CUBELLES FC. A
SANT SADURNI, U.E. B 16 MARC BARTRA 2020, C.F. C
SITGES, U.E. B 19 BASE OLERDOLA, C.E. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 03 VILANOVA GELTRU C.F. C
BLANCA SUBUR, C.F. C 30 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B
LA GRANADA, C.F. A 115 RIBES, C.D. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 52 MAS CATARRO, CF.B. A
Jornada 9 26-11-2023
CUBELLES, C.F. B 16 IGUALADA, C.F. G
ATHLETIC CUBELLES FC. A 13 SANT SADURNI, U.E. B
MARC BARTRA 2020, C.F. C 100 SITGES, U.E. B
BASE OLERDOLA, C.E. B 03 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
VILANOVA GELTRU C.F. C 60 BLANCA SUBUR, C.F. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B 50 LA GRANADA, C.F. A
RIBES, C.D. C 41 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Descansa - MAS CATARRO, CF.B. A
Jornada 10 03-12-2023
IGUALADA, C.F. G - Descansa
SANT SADURNI, U.E. B 80 CUBELLES, C.F. B
SITGES, U.E. B 07 ATHLETIC CUBELLES FC. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 12 MARC BARTRA 2020, C.F. C
BLANCA SUBUR, C.F. C 52 BASE OLERDOLA, C.E. B
LA GRANADA, C.F. A 020 VILANOVA GELTRU C.F. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 11 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B
MAS CATARRO, CF.B. A 25 RIBES, C.D. C
Jornada 11 17-12-2023
IGUALADA, C.F. G 41 SANT SADURNI, U.E. B
CUBELLES, C.F. B 70 SITGES, U.E. B
ATHLETIC CUBELLES FC. A 33 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
MARC BARTRA 2020, C.F. C 50 BLANCA SUBUR, C.F. C
BASE OLERDOLA, C.E. B 82 LA GRANADA, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. C 60 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B 50 MAS CATARRO, CF.B. A
Descansa - RIBES, C.D. C
Jornada 12 14-01-2024
SANT SADURNI, U.E. B - Descansa
SITGES, U.E. B 05 IGUALADA, C.F. G
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 161 CUBELLES, C.F. B
BLANCA SUBUR, C.F. C 30 ATHLETIC CUBELLES FC. A
LA GRANADA, C.F. A 014 MARC BARTRA 2020, C.F. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 51 BASE OLERDOLA, C.E. B
MAS CATARRO, CF.B. A 08 VILANOVA GELTRU C.F. C
RIBES, C.D. C 60 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B
Jornada 13 21-01-2024
SANT SADURNI, U.E. B 62 SITGES, U.E. B
IGUALADA, C.F. G 31 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
CUBELLES, C.F. B 10 BLANCA SUBUR, C.F. C
ATHLETIC CUBELLES FC. A 51 LA GRANADA, C.F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. C 60 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
BASE OLERDOLA, C.E. B 32 MAS CATARRO, CF.B. A
VILANOVA GELTRU C.F. C 31 RIBES, C.D. C
Descansa - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B
Jornada 14 28-01-2024
Descansa - SITGES, U.E. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 53 SANT SADURNI, U.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. C 11 IGUALADA, C.F. G
LA GRANADA, C.F. A 47 CUBELLES, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 41 ATHLETIC CUBELLES FC. A
MAS CATARRO, CF.B. A 06 MARC BARTRA 2020, C.F. C
RIBES, C.D. C 43 BASE OLERDOLA, C.E. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B 03 VILANOVA GELTRU C.F. C
Jornada 15 04-02-2024
SITGES, U.E. B 06 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
SANT SADURNI, U.E. B 31 BLANCA SUBUR, C.F. C
IGUALADA, C.F. G 130 LA GRANADA, C.F. A
CUBELLES, C.F. B 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
ATHLETIC CUBELLES FC. A 83 MAS CATARRO, CF.B. A
MARC BARTRA 2020, C.F. C 30 RIBES, C.D. C
BASE OLERDOLA, C.E. B 40 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B
VILANOVA GELTRU C.F. C - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
BASE OLERDOLA, C.E. B 12 VILANOVA GELTRU C.F. C
MARC BARTRA 2020, C.F. C 40 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B
ATHLETIC CUBELLES FC. A 12 RIBES, C.D. C
CUBELLES, C.F. B 63 MAS CATARRO, CF.B. A
IGUALADA, C.F. G 60 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SANT SADURNI, U.E. B 111 LA GRANADA, C.F. A
SITGES, U.E. B 28 BLANCA SUBUR, C.F. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - BASE OLERDOLA, C.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. C - MARC BARTRA 2020, C.F. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B 15 ATHLETIC CUBELLES FC. A
RIBES, C.D. C - CUBELLES, C.F. B
MAS CATARRO, CF.B. A 29 IGUALADA, C.F. G
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - SANT SADURNI, U.E. B
LA GRANADA, C.F. A 11 SITGES, U.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. C 26 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
Jornada 18 03-03-2024
MARC BARTRA 2020, C.F. C - BASE OLERDOLA, C.E. B
ATHLETIC CUBELLES FC. A - VILANOVA GELTRU C.F. C
CUBELLES, C.F. B - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B
IGUALADA, C.F. G - RIBES, C.D. C
SANT SADURNI, U.E. B - MAS CATARRO, CF.B. A
SITGES, U.E. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - LA GRANADA, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. C - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - MARC BARTRA 2020, C.F. C
BASE OLERDOLA, C.E. B - ATHLETIC CUBELLES FC. A
VILANOVA GELTRU C.F. C - CUBELLES, C.F. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B - IGUALADA, C.F. G
RIBES, C.D. C - SANT SADURNI, U.E. B
MAS CATARRO, CF.B. A - SITGES, U.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
LA GRANADA, C.F. A - BLANCA SUBUR, C.F. C
Jornada 20 17-03-2024
ATHLETIC CUBELLES FC. A - MARC BARTRA 2020, C.F. C
CUBELLES, C.F. B - BASE OLERDOLA, C.E. B
IGUALADA, C.F. G - VILANOVA GELTRU C.F. C
SANT SADURNI, U.E. B - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B
SITGES, U.E. B - RIBES, C.D. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - MAS CATARRO, CF.B. A
BLANCA SUBUR, C.F. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
LA GRANADA, C.F. A - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - ATHLETIC CUBELLES FC. A
MARC BARTRA 2020, C.F. C - CUBELLES, C.F. B
BASE OLERDOLA, C.E. B - IGUALADA, C.F. G
VILANOVA GELTRU C.F. C - SANT SADURNI, U.E. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B - SITGES, U.E. B
RIBES, C.D. C - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
MAS CATARRO, CF.B. A - BLANCA SUBUR, C.F. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - LA GRANADA, C.F. A
Jornada 22 07-04-2024
CUBELLES, C.F. B - ATHLETIC CUBELLES FC. A
IGUALADA, C.F. G - MARC BARTRA 2020, C.F. C
SANT SADURNI, U.E. B - BASE OLERDOLA, C.E. B
SITGES, U.E. B - VILANOVA GELTRU C.F. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B
BLANCA SUBUR, C.F. C - RIBES, C.D. C
LA GRANADA, C.F. A - MAS CATARRO, CF.B. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - CUBELLES, C.F. B
ATHLETIC CUBELLES FC. A - IGUALADA, C.F. G
MARC BARTRA 2020, C.F. C - SANT SADURNI, U.E. B
BASE OLERDOLA, C.E. B - SITGES, U.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. C - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B - BLANCA SUBUR, C.F. C
RIBES, C.D. C - LA GRANADA, C.F. A
MAS CATARRO, CF.B. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Jornada 24 21-04-2024
IGUALADA, C.F. G - CUBELLES, C.F. B
SANT SADURNI, U.E. B - ATHLETIC CUBELLES FC. A
SITGES, U.E. B - MARC BARTRA 2020, C.F. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - BASE OLERDOLA, C.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. C - VILANOVA GELTRU C.F. C
LA GRANADA, C.F. A - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - RIBES, C.D. C
MAS CATARRO, CF.B. A - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
Descansa - IGUALADA, C.F. G
CUBELLES, C.F. B - SANT SADURNI, U.E. B
ATHLETIC CUBELLES FC. A - SITGES, U.E. B
MARC BARTRA 2020, C.F. C - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
BASE OLERDOLA, C.E. B - BLANCA SUBUR, C.F. C
VILANOVA GELTRU C.F. C - LA GRANADA, C.F. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
RIBES, C.D. C - MAS CATARRO, CF.B. A
Jornada 26 05-05-2024
SANT SADURNI, U.E. B - IGUALADA, C.F. G
SITGES, U.E. B - CUBELLES, C.F. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - ATHLETIC CUBELLES FC. A
BLANCA SUBUR, C.F. C - MARC BARTRA 2020, C.F. C
LA GRANADA, C.F. A - BASE OLERDOLA, C.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - VILANOVA GELTRU C.F. C
MAS CATARRO, CF.B. A - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B
RIBES, C.D. C - Descansa
Jornada 27 12-05-2024
Descansa - SANT SADURNI, U.E. B
IGUALADA, C.F. G - SITGES, U.E. B
CUBELLES, C.F. B - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
ATHLETIC CUBELLES FC. A - BLANCA SUBUR, C.F. C
MARC BARTRA 2020, C.F. C - LA GRANADA, C.F. A
BASE OLERDOLA, C.E. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
VILANOVA GELTRU C.F. C - MAS CATARRO, CF.B. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B - RIBES, C.D. C
Jornada 28 19-05-2024
SITGES, U.E. B - SANT SADURNI, U.E. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - IGUALADA, C.F. G
BLANCA SUBUR, C.F. C - CUBELLES, C.F. B
LA GRANADA, C.F. A - ATHLETIC CUBELLES FC. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - MARC BARTRA 2020, C.F. C
MAS CATARRO, CF.B. A - BASE OLERDOLA, C.E. B
RIBES, C.D. C - VILANOVA GELTRU C.F. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B - Descansa
Jornada 29 26-05-2024
SITGES, U.E. B - Descansa
SANT SADURNI, U.E. B - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
IGUALADA, C.F. G - BLANCA SUBUR, C.F. C
CUBELLES, C.F. B - LA GRANADA, C.F. A
ATHLETIC CUBELLES FC. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
MARC BARTRA 2020, C.F. C - MAS CATARRO, CF.B. A
BASE OLERDOLA, C.E. B - RIBES, C.D. C
VILANOVA GELTRU C.F. C - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B
Jornada 30 02-06-2024
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - SITGES, U.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. C - SANT SADURNI, U.E. B
LA GRANADA, C.F. A - IGUALADA, C.F. G
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - CUBELLES, C.F. B
MAS CATARRO, CF.B. A - ATHLETIC CUBELLES FC. A
RIBES, C.D. C - MARC BARTRA 2020, C.F. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. B - BASE OLERDOLA, C.E. B
Descansa - VILANOVA GELTRU C.F. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.