Competició | TEMPORADA 2023-2024

cadet segona divisio | grup 45

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
BIGUES, C.E. B 54 CARDEDEU, F.C. D
LOURDES, U.D. B 115 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 03 CALDES MONTBUI, C.F. B
SANT FOST , U.E. A 90 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LLERONA, C.E. A 15 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. E 14 VALLES, C.AT. D
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 24 VILANOVA VALLES,C.F. B
VILASSAR MAR,U.E. E 311 MOLLETENSE, U.D. C
Jornada 2 08-10-2023
CARDEDEU, F.C. D 12 VILASSAR MAR,U.E. E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 110 BIGUES, C.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. B 100 LOURDES, U.D. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 12 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 21 SANT FOST , U.E. A
VALLES, C.AT. D 40 LLERONA, C.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. B 02 MOLLET U.E.,CF. E
MOLLETENSE, U.D. C 100 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
Jornada 3 15-10-2023
CARDEDEU, F.C. D 011 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
BIGUES, C.E. B 33 CALDES MONTBUI, C.F. B
LOURDES, U.D. B 25 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 14 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
SANT FOST , U.E. A 41 VALLES, C.AT. D
LLERONA, C.E. A 52 VILANOVA VALLES,C.F. B
MOLLET U.E.,CF. E 14 MOLLETENSE, U.D. C
VILASSAR MAR,U.E. E 11 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
Jornada 4 22-10-2023
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 170 VILASSAR MAR,U.E. E
CALDES MONTBUI, C.F. B 40 CARDEDEU, F.C. D
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 43 BIGUES, C.E. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 120 LOURDES, U.D. B
VALLES, C.AT. D 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
VILANOVA VALLES,C.F. B 36 SANT FOST , U.E. A
MOLLETENSE, U.D. C 42 LLERONA, C.E. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 06 MOLLET U.E.,CF. E
Jornada 5 29-10-2023
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 50 CALDES MONTBUI, C.F. B
CARDEDEU, F.C. D 32 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
BIGUES, C.E. B 06 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
LOURDES, U.D. B 18 VALLES, C.AT. D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 42 VILANOVA VALLES,C.F. B
SANT FOST , U.E. A 20 MOLLETENSE, U.D. C
LLERONA, C.E. A 60 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
VILASSAR MAR,U.E. E 12 MOLLET U.E.,CF. E
Jornada 6 05-11-2023
CALDES MONTBUI, C.F. B 61 VILASSAR MAR,U.E. E
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 19 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 52 CARDEDEU, F.C. D
VALLES, C.AT. D 44 BIGUES, C.E. B
VILANOVA VALLES,C.F. B 101 LOURDES, U.D. B
MOLLETENSE, U.D. C 60 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 016 SANT FOST , U.E. A
MOLLET U.E.,CF. E 13 LLERONA, C.E. A
Jornada 7 12-11-2023
CALDES MONTBUI, C.F. B 31 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 13 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. D 12 VALLES, C.AT. D
BIGUES, C.E. B 46 VILANOVA VALLES,C.F. B
LOURDES, U.D. B 017 MOLLETENSE, U.D. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 30 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
SANT FOST , U.E. A 70 MOLLET U.E.,CF. E
VILASSAR MAR,U.E. E 15 LLERONA, C.E. A
Jornada 8 19-11-2023
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 04 VILASSAR MAR,U.E. E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 31 CALDES MONTBUI, C.F. B
VALLES, C.AT. D 12 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. B 43 CARDEDEU, F.C. D
MOLLETENSE, U.D. C 30 BIGUES, C.E. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 41 LOURDES, U.D. B
MOLLET U.E.,CF. E 12 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
LLERONA, C.E. A 13 SANT FOST , U.E. A
Jornada 9 26-11-2023
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 06 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 32 VALLES, C.AT. D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 74 VILANOVA VALLES,C.F. B
CARDEDEU, F.C. D 08 MOLLETENSE, U.D. C
BIGUES, C.E. B 80 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
LOURDES, U.D. B 04 MOLLET U.E.,CF. E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 15 LLERONA, C.E. A
VILASSAR MAR,U.E. E 09 SANT FOST , U.E. A
Jornada 10 03-12-2023
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 80 VILASSAR MAR,U.E. E
VALLES, C.AT. D 40 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. B 20 CALDES MONTBUI, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. C 13 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 02 CARDEDEU, F.C. D
MOLLET U.E.,CF. E 01 BIGUES, C.E. B
LLERONA, C.E. A 90 LOURDES, U.D. B
SANT FOST , U.E. A 51 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
Jornada 11 17-12-2023
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 71 VALLES, C.AT. D
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 22 VILANOVA VALLES,C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. B 34 MOLLETENSE, U.D. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 140 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
CARDEDEU, F.C. D 15 MOLLET U.E.,CF. E
BIGUES, C.E. B 20 LLERONA, C.E. A
LOURDES, U.D. B 012 SANT FOST , U.E. A
VILASSAR MAR,U.E. E 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
Jornada 12 14-01-2024
VALLES, C.AT. D 20 VILASSAR MAR,U.E. E
VILANOVA VALLES,C.F. B 13 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. C 30 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 04 CALDES MONTBUI, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. E 06 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
LLERONA, C.E. A 30 CARDEDEU, F.C. D
SANT FOST , U.E. A 70 BIGUES, C.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 70 LOURDES, U.D. B
Jornada 13 21-01-2024
VALLES, C.AT. D 30 VILANOVA VALLES,C.F. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 53 MOLLETENSE, U.D. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 40 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. B 52 MOLLET U.E.,CF. E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 40 LLERONA, C.E. A
CARDEDEU, F.C. D 06 SANT FOST , U.E. A
BIGUES, C.E. B 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
VILASSAR MAR,U.E. E 80 LOURDES, U.D. B
Jornada 14 28-01-2024
VILASSAR MAR,U.E. E 23 VILANOVA VALLES,C.F. B
MOLLETENSE, U.D. C 12 VALLES, C.AT. D
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 04 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. E 21 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LLERONA, C.E. A 20 CALDES MONTBUI, C.F. B
SANT FOST , U.E. A 13 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 11 CARDEDEU, F.C. D
LOURDES, U.D. B 19 BIGUES, C.E. B
Jornada 15 04-02-2024
VILANOVA VALLES,C.F. B 14 MOLLETENSE, U.D. C
VALLES, C.AT. D 50 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 61 MOLLET U.E.,CF. E
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 23 LLERONA, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 13 SANT FOST , U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 60 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
CARDEDEU, F.C. D 53 LOURDES, U.D. B
BIGUES, C.E. B 115 VILASSAR MAR,U.E. E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
CARDEDEU, F.C. D 41 BIGUES, C.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 140 LOURDES, U.D. B
CALDES MONTBUI, C.F. B 24 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 04 SANT FOST , U.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 40 LLERONA, C.E. A
VALLES, C.AT. D 00 MOLLET U.E.,CF. E
VILANOVA VALLES,C.F. B - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
MOLLETENSE, U.D. C 72 VILASSAR MAR,U.E. E
Jornada 17 25-02-2024
VILASSAR MAR,U.E. E - CARDEDEU, F.C. D
BIGUES, C.E. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
LOURDES, U.D. B - CALDES MONTBUI, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
SANT FOST , U.E. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
LLERONA, C.E. A - VALLES, C.AT. D
MOLLET U.E.,CF. E - VILANOVA VALLES,C.F. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - MOLLETENSE, U.D. C
Jornada 18 03-03-2024
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - CARDEDEU, F.C. D
CALDES MONTBUI, C.F. B - BIGUES, C.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - LOURDES, U.D. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
VALLES, C.AT. D - SANT FOST , U.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. B - LLERONA, C.E. A
MOLLETENSE, U.D. C - MOLLET U.E.,CF. E
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - VILASSAR MAR,U.E. E
Jornada 19 10-03-2024
VILASSAR MAR,U.E. E - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. D - CALDES MONTBUI, C.F. B
BIGUES, C.E. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LOURDES, U.D. B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - VALLES, C.AT. D
SANT FOST , U.E. A - VILANOVA VALLES,C.F. B
LLERONA, C.E. A - MOLLETENSE, U.D. C
MOLLET U.E.,CF. E - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
Jornada 20 17-03-2024
CALDES MONTBUI, C.F. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - CARDEDEU, F.C. D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - BIGUES, C.E. B
VALLES, C.AT. D - LOURDES, U.D. B
VILANOVA VALLES,C.F. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
MOLLETENSE, U.D. C - SANT FOST , U.E. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - LLERONA, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. E - VILASSAR MAR,U.E. E
Jornada 21 24-03-2024
VILASSAR MAR,U.E. E - CALDES MONTBUI, C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. D - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
BIGUES, C.E. B - VALLES, C.AT. D
LOURDES, U.D. B - VILANOVA VALLES,C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - MOLLETENSE, U.D. C
SANT FOST , U.E. A - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
LLERONA, C.E. A - MOLLET U.E.,CF. E
Jornada 22 07-04-2024
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
VALLES, C.AT. D - CARDEDEU, F.C. D
VILANOVA VALLES,C.F. B - BIGUES, C.E. B
MOLLETENSE, U.D. C - LOURDES, U.D. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
MOLLET U.E.,CF. E - SANT FOST , U.E. A
LLERONA, C.E. A - VILASSAR MAR,U.E. E
Jornada 23 14-04-2024
VILASSAR MAR,U.E. E - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - VALLES, C.AT. D
CARDEDEU, F.C. D - VILANOVA VALLES,C.F. B
BIGUES, C.E. B - MOLLETENSE, U.D. C
LOURDES, U.D. B - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - MOLLET U.E.,CF. E
SANT FOST , U.E. A - LLERONA, C.E. A
Jornada 24 21-04-2024
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
VALLES, C.AT. D - CALDES MONTBUI, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. C - CARDEDEU, F.C. D
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - BIGUES, C.E. B
MOLLET U.E.,CF. E - LOURDES, U.D. B
LLERONA, C.E. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
SANT FOST , U.E. A - VILASSAR MAR,U.E. E
Jornada 25 28-04-2024
VILASSAR MAR,U.E. E - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - VALLES, C.AT. D
CALDES MONTBUI, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - MOLLETENSE, U.D. C
CARDEDEU, F.C. D - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
BIGUES, C.E. B - MOLLET U.E.,CF. E
LOURDES, U.D. B - LLERONA, C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - SANT FOST , U.E. A
Jornada 26 05-05-2024
VALLES, C.AT. D - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. C - CALDES MONTBUI, C.F. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. E - CARDEDEU, F.C. D
LLERONA, C.E. A - BIGUES, C.E. B
SANT FOST , U.E. A - LOURDES, U.D. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - VILASSAR MAR,U.E. E
Jornada 27 12-05-2024
VILASSAR MAR,U.E. E - VALLES, C.AT. D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - VILANOVA VALLES,C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - MOLLETENSE, U.D. C
CALDES MONTBUI, C.F. B - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - MOLLET U.E.,CF. E
CARDEDEU, F.C. D - LLERONA, C.E. A
BIGUES, C.E. B - SANT FOST , U.E. A
LOURDES, U.D. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
Jornada 28 19-05-2024
VILANOVA VALLES,C.F. B - VALLES, C.AT. D
MOLLETENSE, U.D. C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. E - CALDES MONTBUI, C.F. B
LLERONA, C.E. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
SANT FOST , U.E. A - CARDEDEU, F.C. D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - BIGUES, C.E. B
LOURDES, U.D. B - VILASSAR MAR,U.E. E
Jornada 29 26-05-2024
VILANOVA VALLES,C.F. B - VILASSAR MAR,U.E. E
VALLES, C.AT. D - MOLLETENSE, U.D. C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - MOLLET U.E.,CF. E
CALDES MONTBUI, C.F. B - LLERONA, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - SANT FOST , U.E. A
CARDEDEU, F.C. D - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
BIGUES, C.E. B - LOURDES, U.D. B
Jornada 30 02-06-2024
MOLLETENSE, U.D. C - VILANOVA VALLES,C.F. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - VALLES, C.AT. D
MOLLET U.E.,CF. E - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
LLERONA, C.E. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
SANT FOST , U.E. A - CALDES MONTBUI, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
LOURDES, U.D. B - CARDEDEU, F.C. D
VILASSAR MAR,U.E. E - BIGUES, C.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.