Competició | TEMPORADA 2023-2024

cadet segona divisio | grup 44

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
MOLLETENSE, U.D. B 111 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 08 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A 60 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
PONENT C.F. A 112 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
PALAUTORDERA, C.F. A 19 VILAMAJOR, C.F. A
CARDEDEU, F.C. C 61 SANT FOST , U.E. B
CANOVELLES, U.E. A 112 VALLES, C.AT. E
LES FRANQUESES, C.F. C 13 AMETLLA VALLES, C.F. B
Jornada 2 08-10-2023
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 27 LES FRANQUESES, C.F. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 113 MOLLETENSE, U.D. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 28 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
PONENT C.F. A 110 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
VILAMAJOR, C.F. A 70 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
SANT FOST , U.E. B 21 PALAUTORDERA, C.F. A
VALLES, C.AT. E 09 CARDEDEU, F.C. C
AMETLLA VALLES, C.F. B 27 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 3 15-10-2023
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 018 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
MOLLETENSE, U.D. B 70 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 120 PONENT C.F. A
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A 019 VILAMAJOR, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 20 SANT FOST , U.E. B
PALAUTORDERA, C.F. A 80 VALLES, C.AT. E
CARDEDEU, F.C. C 11 AMETLLA VALLES, C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. C 17 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 4 22-10-2023
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 150 LES FRANQUESES, C.F. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 30 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
PONENT C.F. A 016 MOLLETENSE, U.D. B
VILAMAJOR, C.F. A 80 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
SANT FOST , U.E. B 53 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
VALLES, C.AT. E 02 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
AMETLLA VALLES, C.F. B 22 PALAUTORDERA, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A 60 CARDEDEU, F.C. C
Jornada 5 29-10-2023
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 100 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 63 PONENT C.F. A
MOLLETENSE, U.D. B 010 VILAMAJOR, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 46 SANT FOST , U.E. B
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A 71 VALLES, C.AT. E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 11 AMETLLA VALLES, C.F. B
PALAUTORDERA, C.F. A 12 CANOVELLES, U.E. A
LES FRANQUESES, C.F. C 17 CARDEDEU, F.C. C
Jornada 6 05-11-2023
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 10 LES FRANQUESES, C.F. C
PONENT C.F. A 031 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
VILAMAJOR, C.F. A 180 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT FOST , U.E. B 75 MOLLETENSE, U.D. B
VALLES, C.AT. E 211 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
AMETLLA VALLES, C.F. B 52 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
CANOVELLES, U.E. A 60 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
CARDEDEU, F.C. C 22 PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 7 12-11-2023
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 120 PONENT C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 01 VILAMAJOR, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 010 SANT FOST , U.E. B
MOLLETENSE, U.D. B 40 VALLES, C.AT. E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 12 AMETLLA VALLES, C.F. B
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A 26 CANOVELLES, U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 02 CARDEDEU, F.C. C
LES FRANQUESES, C.F. C 12 PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 8 19-11-2023
PONENT C.F. A 113 LES FRANQUESES, C.F. C
VILAMAJOR, C.F. A 80 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
SANT FOST , U.E. B 012 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
VALLES, C.AT. E 14 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
AMETLLA VALLES, C.F. B 21 MOLLETENSE, U.D. B
CANOVELLES, U.E. A 52 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
CARDEDEU, F.C. C 51 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
PALAUTORDERA, C.F. A 22 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
Jornada 9 26-11-2023
PONENT C.F. A 033 VILAMAJOR, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 06 SANT FOST , U.E. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 90 VALLES, C.AT. E
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 17 AMETLLA VALLES, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. B 24 CANOVELLES, U.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 04 CARDEDEU, F.C. C
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A 11 PALAUTORDERA, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. C 12 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
Jornada 10 03-12-2023
VILAMAJOR, C.F. A 210 LES FRANQUESES, C.F. C
SANT FOST , U.E. B 150 PONENT C.F. A
VALLES, C.AT. E 17 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
AMETLLA VALLES, C.F. B 03 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
CANOVELLES, U.E. A 140 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
CARDEDEU, F.C. C 62 MOLLETENSE, U.D. B
PALAUTORDERA, C.F. A 30 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 10 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
Jornada 11 17-12-2023
VILAMAJOR, C.F. A 122 SANT FOST , U.E. B
PONENT C.F. A 30 VALLES, C.AT. E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 04 AMETLLA VALLES, C.F. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 14 CANOVELLES, U.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 24 CARDEDEU, F.C. C
MOLLETENSE, U.D. B 33 PALAUTORDERA, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 10 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
LES FRANQUESES, C.F. C 35 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
Jornada 12 14-01-2024
SANT FOST , U.E. B 22 LES FRANQUESES, C.F. C
VALLES, C.AT. E 010 VILAMAJOR, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. B 110 PONENT C.F. A
CANOVELLES, U.E. A 60 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
CARDEDEU, F.C. C 08 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
PALAUTORDERA, C.F. A 70 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 12 MOLLETENSE, U.D. B
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A 22 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
Jornada 13 21-01-2024
SANT FOST , U.E. B 51 VALLES, C.AT. E
VILAMAJOR, C.F. A 100 AMETLLA VALLES, C.F. B
PONENT C.F. A 127 CANOVELLES, U.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 06 CARDEDEU, F.C. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 41 PALAUTORDERA, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 02 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
MOLLETENSE, U.D. B 32 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
LES FRANQUESES, C.F. C 00 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
Jornada 14 28-01-2024
LES FRANQUESES, C.F. C 30 VALLES, C.AT. E
AMETLLA VALLES, C.F. B 50 SANT FOST , U.E. B
CANOVELLES, U.E. A 23 VILAMAJOR, C.F. A
CARDEDEU, F.C. C 180 PONENT C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 70 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 01 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A 51 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 25 MOLLETENSE, U.D. B
Jornada 15 04-02-2024
VALLES, C.AT. E 01 AMETLLA VALLES, C.F. B
SANT FOST , U.E. B 24 CANOVELLES, U.E. A
VILAMAJOR, C.F. A 30 CARDEDEU, F.C. C
PONENT C.F. A 013 PALAUTORDERA, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 02 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 162 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 16 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
MOLLETENSE, U.D. B 40 LES FRANQUESES, C.F. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 010 MOLLETENSE, U.D. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 91 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 07 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 30 PONENT C.F. A
VILAMAJOR, C.F. A 41 PALAUTORDERA, C.F. A
SANT FOST , U.E. B 11 CARDEDEU, F.C. C
VALLES, C.AT. E 09 CANOVELLES, U.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. B 30 LES FRANQUESES, C.F. C
Jornada 17 25-02-2024
LES FRANQUESES, C.F. C - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
MOLLETENSE, U.D. B - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A - PONENT C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - VILAMAJOR, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A - SANT FOST , U.E. B
CARDEDEU, F.C. C - VALLES, C.AT. E
CANOVELLES, U.E. A - AMETLLA VALLES, C.F. B
Jornada 18 03-03-2024
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - MOLLETENSE, U.D. B
PONENT C.F. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
VILAMAJOR, C.F. A - SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
SANT FOST , U.E. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
VALLES, C.AT. E - PALAUTORDERA, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. B - CARDEDEU, F.C. C
CANOVELLES, U.E. A - LES FRANQUESES, C.F. C
Jornada 19 10-03-2024
LES FRANQUESES, C.F. C - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
MOLLETENSE, U.D. B - PONENT C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C - VILAMAJOR, C.F. A
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A - SANT FOST , U.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - VALLES, C.AT. E
PALAUTORDERA, C.F. A - AMETLLA VALLES, C.F. B
CARDEDEU, F.C. C - CANOVELLES, U.E. A
Jornada 20 17-03-2024
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
PONENT C.F. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
VILAMAJOR, C.F. A - MOLLETENSE, U.D. B
SANT FOST , U.E. B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
VALLES, C.AT. E - SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
AMETLLA VALLES, C.F. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
CANOVELLES, U.E. A - PALAUTORDERA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. C - LES FRANQUESES, C.F. C
Jornada 21 24-03-2024
LES FRANQUESES, C.F. C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A - PONENT C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - VILAMAJOR, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. B - SANT FOST , U.E. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C - VALLES, C.AT. E
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A - AMETLLA VALLES, C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - CANOVELLES, U.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A - CARDEDEU, F.C. C
Jornada 22 07-04-2024
PONENT C.F. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
VILAMAJOR, C.F. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
SANT FOST , U.E. B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
VALLES, C.AT. E - MOLLETENSE, U.D. B
AMETLLA VALLES, C.F. B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
CANOVELLES, U.E. A - SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
CARDEDEU, F.C. C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
PALAUTORDERA, C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. C
Jornada 23 14-04-2024
LES FRANQUESES, C.F. C - PONENT C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - VILAMAJOR, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A - SANT FOST , U.E. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - VALLES, C.AT. E
MOLLETENSE, U.D. B - AMETLLA VALLES, C.F. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C - CANOVELLES, U.E. A
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A - CARDEDEU, F.C. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 24 21-04-2024
VILAMAJOR, C.F. A - PONENT C.F. A
SANT FOST , U.E. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
VALLES, C.AT. E - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
AMETLLA VALLES, C.F. B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
CANOVELLES, U.E. A - MOLLETENSE, U.D. B
CARDEDEU, F.C. C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
PALAUTORDERA, C.F. A - SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - LES FRANQUESES, C.F. C
Jornada 25 28-04-2024
LES FRANQUESES, C.F. C - VILAMAJOR, C.F. A
PONENT C.F. A - SANT FOST , U.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - VALLES, C.AT. E
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A - AMETLLA VALLES, C.F. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - CANOVELLES, U.E. A
MOLLETENSE, U.D. B - CARDEDEU, F.C. C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C - PALAUTORDERA, C.F. A
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
Jornada 26 05-05-2024
SANT FOST , U.E. B - VILAMAJOR, C.F. A
VALLES, C.AT. E - PONENT C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
CANOVELLES, U.E. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
CARDEDEU, F.C. C - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
PALAUTORDERA, C.F. A - MOLLETENSE, U.D. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A - LES FRANQUESES, C.F. C
Jornada 27 12-05-2024
LES FRANQUESES, C.F. C - SANT FOST , U.E. B
VILAMAJOR, C.F. A - VALLES, C.AT. E
PONENT C.F. A - AMETLLA VALLES, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - CANOVELLES, U.E. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A - CARDEDEU, F.C. C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - PALAUTORDERA, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C - SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
Jornada 28 19-05-2024
VALLES, C.AT. E - SANT FOST , U.E. B
AMETLLA VALLES, C.F. B - VILAMAJOR, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A - PONENT C.F. A
CARDEDEU, F.C. C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
PALAUTORDERA, C.F. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A - MOLLETENSE, U.D. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C - LES FRANQUESES, C.F. C
Jornada 29 26-05-2024
VALLES, C.AT. E - LES FRANQUESES, C.F. C
SANT FOST , U.E. B - AMETLLA VALLES, C.F. B
VILAMAJOR, C.F. A - CANOVELLES, U.E. A
PONENT C.F. A - CARDEDEU, F.C. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - PALAUTORDERA, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
MOLLETENSE, U.D. B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
Jornada 30 02-06-2024
AMETLLA VALLES, C.F. B - VALLES, C.AT. E
CANOVELLES, U.E. A - SANT FOST , U.E. B
CARDEDEU, F.C. C - VILAMAJOR, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A - PONENT C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LES FRANQUESES, C.F. C - MOLLETENSE, U.D. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.