Competició | TEMPORADA 2023-2024

cadet segona divisio | grup 43

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
AMETLLA VALLES, C.F. A 61 CALDES MONTBUI, C.F. C
LLERONA, C.E. B 08 PARETS, C.F. D
MARTORELLES, C.F. A 51 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 41 MOLLETENSE, U.D. D
LOURDES, U.D. A 41 MOLLET U.E.,CF. D
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 03 MONTORNES, C.F. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 50 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D
VALLES, C.AT. B 03 BIGUES, C.E. A
Jornada 2 08-10-2023
CALDES MONTBUI, C.F. C 31 VALLES, C.AT. B
PARETS, C.F. D 16 AMETLLA VALLES, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 101 LLERONA, C.E. B
MOLLETENSE, U.D. D 07 MARTORELLES, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. D 61 LLIÇA DE VALL C.F. A
MONTORNES, C.F. A 12 LOURDES, U.D. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D 12 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
BIGUES, C.E. A 21 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
Jornada 3 15-10-2023
CALDES MONTBUI, C.F. C 28 PARETS, C.F. D
AMETLLA VALLES, C.F. A 91 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
LLERONA, C.E. B 30 MOLLETENSE, U.D. D
MARTORELLES, C.F. A 20 MOLLET U.E.,CF. D
LLIÇA DE VALL C.F. A 38 MONTORNES, C.F. A
LOURDES, U.D. A 31 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 20 BIGUES, C.E. A
VALLES, C.AT. B 07 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
Jornada 4 22-10-2023
PARETS, C.F. D 50 VALLES, C.AT. B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 41 CALDES MONTBUI, C.F. C
MOLLETENSE, U.D. D 05 AMETLLA VALLES, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. D 170 LLERONA, C.E. B
MONTORNES, C.F. A 22 MARTORELLES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D 23 LLIÇA DE VALL C.F. A
BIGUES, C.E. A 20 LOURDES, U.D. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 23 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
Jornada 5 29-10-2023
PARETS, C.F. D 81 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 31 MOLLETENSE, U.D. D
AMETLLA VALLES, C.F. A 11 MOLLET U.E.,CF. D
LLERONA, C.E. B 015 MONTORNES, C.F. A
MARTORELLES, C.F. A 40 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D
LLIÇA DE VALL C.F. A 14 BIGUES, C.E. A
LOURDES, U.D. A 13 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
VALLES, C.AT. B 08 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
Jornada 6 05-11-2023
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 12 VALLES, C.AT. B
MOLLETENSE, U.D. D 15 PARETS, C.F. D
MOLLET U.E.,CF. D 51 CALDES MONTBUI, C.F. C
MONTORNES, C.F. A 32 AMETLLA VALLES, C.F. A
LLERONA, C.E. B 07 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D
BIGUES, C.E. A 11 MARTORELLES, C.F. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 51 LLIÇA DE VALL C.F. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 06 LOURDES, U.D. A
Jornada 7 12-11-2023
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 52 MOLLETENSE, U.D. D
PARETS, C.F. D 11 MOLLET U.E.,CF. D
CALDES MONTBUI, C.F. C 11 MONTORNES, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 21 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D
LLERONA, C.E. B 113 BIGUES, C.E. A
MARTORELLES, C.F. A 40 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
LLIÇA DE VALL C.F. A 10 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
VALLES, C.AT. B 32 LOURDES, U.D. A
Jornada 8 19-11-2023
MOLLETENSE, U.D. D 30 VALLES, C.AT. B
MOLLET U.E.,CF. D 71 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
MONTORNES, C.F. A 31 PARETS, C.F. D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D 23 CALDES MONTBUI, C.F. C
BIGUES, C.E. A 25 AMETLLA VALLES, C.F. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 110 LLERONA, C.E. B
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 32 MARTORELLES, C.F. A
LOURDES, U.D. A 80 LLIÇA DE VALL C.F. A
Jornada 9 26-11-2023
MOLLETENSE, U.D. D 12 MOLLET U.E.,CF. D
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 01 MONTORNES, C.F. A
PARETS, C.F. D 62 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D
CALDES MONTBUI, C.F. C 22 BIGUES, C.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 40 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
LLERONA, C.E. B 06 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
MARTORELLES, C.F. A 44 LOURDES, U.D. A
VALLES, C.AT. B 41 LLIÇA DE VALL C.F. A
Jornada 10 03-12-2023
MOLLET U.E.,CF. D 22 VALLES, C.AT. B
MONTORNES, C.F. A 90 MOLLETENSE, U.D. D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D 22 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
BIGUES, C.E. A 04 PARETS, C.F. D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 41 CALDES MONTBUI, C.F. C
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 10 AMETLLA VALLES, C.F. A
LOURDES, U.D. A 71 LLERONA, C.E. B
LLIÇA DE VALL C.F. A 19 MARTORELLES, C.F. A
Jornada 11 17-12-2023
MOLLET U.E.,CF. D 10 MONTORNES, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. D 22 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 24 BIGUES, C.E. A
PARETS, C.F. D 50 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
CALDES MONTBUI, C.F. C 04 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 15 LOURDES, U.D. A
LLERONA, C.E. B 28 LLIÇA DE VALL C.F. A
VALLES, C.AT. B 11 MARTORELLES, C.F. A
Jornada 12 14-01-2024
MONTORNES, C.F. A 00 VALLES, C.AT. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D 05 MOLLET U.E.,CF. D
BIGUES, C.E. A 40 MOLLETENSE, U.D. D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 52 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 11 PARETS, C.F. D
LOURDES, U.D. A 71 CALDES MONTBUI, C.F. C
LLIÇA DE VALL C.F. A 09 AMETLLA VALLES, C.F. A
MARTORELLES, C.F. A 90 LLERONA, C.E. B
Jornada 13 21-01-2024
MONTORNES, C.F. A 50 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D
MOLLET U.E.,CF. D 22 BIGUES, C.E. A
MOLLETENSE, U.D. D 05 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 05 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
PARETS, C.F. D 23 LOURDES, U.D. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 35 LLIÇA DE VALL C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 42 MARTORELLES, C.F. A
VALLES, C.AT. B 30 LLERONA, C.E. B
Jornada 14 28-01-2024
VALLES, C.AT. B 21 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D
BIGUES, C.E. A 22 MONTORNES, C.F. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 31 MOLLET U.E.,CF. D
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 30 MOLLETENSE, U.D. D
LOURDES, U.D. A 21 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 23 PARETS, C.F. D
MARTORELLES, C.F. A 80 CALDES MONTBUI, C.F. C
LLERONA, C.E. B 08 AMETLLA VALLES, C.F. A
Jornada 15 04-02-2024
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D 11 BIGUES, C.E. A
MONTORNES, C.F. A 21 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
MOLLET U.E.,CF. D 31 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
MOLLETENSE, U.D. D 00 LOURDES, U.D. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 51 LLIÇA DE VALL C.F. A
MARTORELLES, C.F. A 71 PARETS, C.F. D
CALDES MONTBUI, C.F. C 40 LLERONA, C.E. B
AMETLLA VALLES, C.F. A 30 VALLES, C.AT. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
CALDES MONTBUI, C.F. C 25 AMETLLA VALLES, C.F. A
PARETS, C.F. D 60 LLERONA, C.E. B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 16 MARTORELLES, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. D 12 LLIÇA DE VALL C.F. A
MOLLET U.E.,CF. D 17 LOURDES, U.D. A
MONTORNES, C.F. A 31 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D 03 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
BIGUES, C.E. A 51 VALLES, C.AT. B
Jornada 17 25-02-2024
VALLES, C.AT. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
AMETLLA VALLES, C.F. A - PARETS, C.F. D
LLERONA, C.E. B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
MARTORELLES, C.F. A 120 MOLLETENSE, U.D. D
LLIÇA DE VALL C.F. A 12 MOLLET U.E.,CF. D
LOURDES, U.D. A 03 MONTORNES, C.F. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - BIGUES, C.E. A
Jornada 18 03-03-2024
PARETS, C.F. D - CALDES MONTBUI, C.F. C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. D - LLERONA, C.E. B
MOLLET U.E.,CF. D - MARTORELLES, C.F. A
MONTORNES, C.F. A - LLIÇA DE VALL C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D - LOURDES, U.D. A
BIGUES, C.E. A - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - VALLES, C.AT. B
Jornada 19 10-03-2024
VALLES, C.AT. B - PARETS, C.F. D
CALDES MONTBUI, C.F. C - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
AMETLLA VALLES, C.F. A - MOLLETENSE, U.D. D
LLERONA, C.E. B - MOLLET U.E.,CF. D
MARTORELLES, C.F. A - MONTORNES, C.F. A
LLIÇA DE VALL C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D
LOURDES, U.D. A - BIGUES, C.E. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
Jornada 20 17-03-2024
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - PARETS, C.F. D
MOLLETENSE, U.D. D - CALDES MONTBUI, C.F. C
MOLLET U.E.,CF. D - AMETLLA VALLES, C.F. A
MONTORNES, C.F. A - LLERONA, C.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D - MARTORELLES, C.F. A
BIGUES, C.E. A - LLIÇA DE VALL C.F. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - LOURDES, U.D. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A - VALLES, C.AT. B
Jornada 21 24-03-2024
VALLES, C.AT. B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
PARETS, C.F. D - MOLLETENSE, U.D. D
CALDES MONTBUI, C.F. C - MOLLET U.E.,CF. D
AMETLLA VALLES, C.F. A - MONTORNES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D - LLERONA, C.E. B
MARTORELLES, C.F. A - BIGUES, C.E. A
LLIÇA DE VALL C.F. A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
LOURDES, U.D. A - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
Jornada 22 07-04-2024
MOLLETENSE, U.D. D - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
MOLLET U.E.,CF. D - PARETS, C.F. D
MONTORNES, C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D - AMETLLA VALLES, C.F. A
BIGUES, C.E. A - LLERONA, C.E. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - MARTORELLES, C.F. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A - LLIÇA DE VALL C.F. A
LOURDES, U.D. A - VALLES, C.AT. B
Jornada 23 14-04-2024
VALLES, C.AT. B - MOLLETENSE, U.D. D
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - MOLLET U.E.,CF. D
PARETS, C.F. D - MONTORNES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D
AMETLLA VALLES, C.F. A - BIGUES, C.E. A
LLERONA, C.E. B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
MARTORELLES, C.F. A - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
LLIÇA DE VALL C.F. A - LOURDES, U.D. A
Jornada 24 21-04-2024
MOLLET U.E.,CF. D - MOLLETENSE, U.D. D
MONTORNES, C.F. A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D - PARETS, C.F. D
BIGUES, C.E. A - CALDES MONTBUI, C.F. C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - AMETLLA VALLES, C.F. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A - LLERONA, C.E. B
LOURDES, U.D. A - MARTORELLES, C.F. A
LLIÇA DE VALL C.F. A - VALLES, C.AT. B
Jornada 25 28-04-2024
VALLES, C.AT. B - MOLLET U.E.,CF. D
MOLLETENSE, U.D. D - MONTORNES, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D
PARETS, C.F. D - BIGUES, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. C - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
AMETLLA VALLES, C.F. A - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
LLERONA, C.E. B - LOURDES, U.D. A
MARTORELLES, C.F. A - LLIÇA DE VALL C.F. A
Jornada 26 05-05-2024
MONTORNES, C.F. A - MOLLET U.E.,CF. D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D - MOLLETENSE, U.D. D
BIGUES, C.E. A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - PARETS, C.F. D
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A - CALDES MONTBUI, C.F. C
LOURDES, U.D. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
LLIÇA DE VALL C.F. A - LLERONA, C.E. B
MARTORELLES, C.F. A - VALLES, C.AT. B
Jornada 27 12-05-2024
VALLES, C.AT. B - MONTORNES, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. D - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D
MOLLETENSE, U.D. D - BIGUES, C.E. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
PARETS, C.F. D - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. C - LOURDES, U.D. A
AMETLLA VALLES, C.F. A - LLIÇA DE VALL C.F. A
LLERONA, C.E. B - MARTORELLES, C.F. A
Jornada 28 19-05-2024
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D - MONTORNES, C.F. A
BIGUES, C.E. A - MOLLET U.E.,CF. D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - MOLLETENSE, U.D. D
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
LOURDES, U.D. A - PARETS, C.F. D
LLIÇA DE VALL C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. C
MARTORELLES, C.F. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
LLERONA, C.E. B - VALLES, C.AT. B
Jornada 29 26-05-2024
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D - VALLES, C.AT. B
MONTORNES, C.F. A - BIGUES, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. D - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
MOLLETENSE, U.D. D - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - LOURDES, U.D. A
PARETS, C.F. D - LLIÇA DE VALL C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. C - MARTORELLES, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A - LLERONA, C.E. B
Jornada 30 02-06-2024
BIGUES, C.E. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - MONTORNES, C.F. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A - MOLLET U.E.,CF. D
LOURDES, U.D. A - MOLLETENSE, U.D. D
LLIÇA DE VALL C.F. A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
PARETS, C.F. D - MARTORELLES, C.F. A
LLERONA, C.E. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
VALLES, C.AT. B - AMETLLA VALLES, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.