Competició | TEMPORADA 2023-2024

cadet segona divisio | grup 38

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 41 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
JUNIOR,C.F. D 70 ESCUELA F. BONAIRE B
MERCANTIL, C.E F 09 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SABADELL F.C., C.E. F 22 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
RIPOLLET CLUB FUTBOL A 20 CERDANYOLA VALLES, F.C. G
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 36 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
POLINYA, AT. A 24 SABADELLENCA, UE. D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 42 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B
Jornada 2 08-10-2023
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 13 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
ESCUELA F. BONAIRE B 117 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 21 JUNIOR,C.F. D
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 23 MERCANTIL, C.E F
CERDANYOLA VALLES, F.C. G 27 SABADELL F.C., C.E. F
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 21 RIPOLLET CLUB FUTBOL A
SABADELLENCA, UE. D 101 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B 04 POLINYA, AT. A
Jornada 3 15-10-2023
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 42 ESCUELA F. BONAIRE B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 13 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
JUNIOR,C.F. D 40 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
MERCANTIL, C.E F 34 CERDANYOLA VALLES, F.C. G
SABADELL F.C., C.E. F 07 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
RIPOLLET CLUB FUTBOL A 33 SABADELLENCA, UE. D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 13 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 12 POLINYA, AT. A
Jornada 4 22-10-2023
ESCUELA F. BONAIRE B 17 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 21 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
CERDANYOLA VALLES, F.C. G 17 JUNIOR,C.F. D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 60 MERCANTIL, C.E F
SABADELLENCA, UE. D 12 SABADELL F.C., C.E. F
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B 08 RIPOLLET CLUB FUTBOL A
POLINYA, AT. A 90 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
Jornada 5 29-10-2023
ESCUELA F. BONAIRE B 08 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 03 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 91 CERDANYOLA VALLES, F.C. G
JUNIOR,C.F. D 03 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
MERCANTIL, C.E F 25 SABADELLENCA, UE. D
SABADELL F.C., C.E. F 40 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B
RIPOLLET CLUB FUTBOL A 20 POLINYA, AT. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 61 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
Jornada 6 05-11-2023
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 41 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 51 ESCUELA F. BONAIRE B
CERDANYOLA VALLES, F.C. G 10 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
SABADELLENCA, UE. D 70 JUNIOR,C.F. D
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B 34 MERCANTIL, C.E F
POLINYA, AT. A 22 SABADELL F.C., C.E. F
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 05 RIPOLLET CLUB FUTBOL A
Jornada 7 12-11-2023
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 100 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
ESCUELA F. BONAIRE B 05 CERDANYOLA VALLES, F.C. G
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 14 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 13 SABADELLENCA, UE. D
JUNIOR,C.F. D 51 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B
MERCANTIL, C.E F 02 POLINYA, AT. A
SABADELL F.C., C.E. F 63 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 04 RIPOLLET CLUB FUTBOL A
Jornada 8 19-11-2023
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 23 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. G 410 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 110 ESCUELA F. BONAIRE B
SABADELLENCA, UE. D 50 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B 29 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
POLINYA, AT. A 11 JUNIOR,C.F. D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 35 MERCANTIL, C.E F
RIPOLLET CLUB FUTBOL A 31 SABADELL F.C., C.E. F
Jornada 9 26-11-2023
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. G
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
ESCUELA F. BONAIRE B 02 SABADELLENCA, UE. D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 42 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 45 POLINYA, AT. A
JUNIOR,C.F. D 42 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
MERCANTIL, C.E F 14 RIPOLLET CLUB FUTBOL A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 04 SABADELL F.C., C.E. F
Jornada 10 03-12-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. G 17 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 30 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
SABADELLENCA, UE. D 41 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B 21 ESCUELA F. BONAIRE B
POLINYA, AT. A 22 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 08 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
RIPOLLET CLUB FUTBOL A 61 JUNIOR,C.F. D
SABADELL F.C., C.E. F 02 MERCANTIL, C.E F
Jornada 11 17-12-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. G 04 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 35 SABADELLENCA, UE. D
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 60 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B
ESCUELA F. BONAIRE B 07 POLINYA, AT. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 45 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 04 RIPOLLET CLUB FUTBOL A
JUNIOR,C.F. D 21 SABADELL F.C., C.E. F
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 12 MERCANTIL, C.E F
Jornada 12 14-01-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 70 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SABADELLENCA, UE. D 91 CERDANYOLA VALLES, F.C. G
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B 42 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
POLINYA, AT. A 12 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 72 ESCUELA F. BONAIRE B
RIPOLLET CLUB FUTBOL A 40 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
SABADELL F.C., C.E. F 42 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
MERCANTIL, C.E F 25 JUNIOR,C.F. D
Jornada 13 21-01-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 41 SABADELLENCA, UE. D
CERDANYOLA VALLES, F.C. G 24 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 00 POLINYA, AT. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 101 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
ESCUELA F. BONAIRE B 04 RIPOLLET CLUB FUTBOL A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 08 SABADELL F.C., C.E. F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 43 MERCANTIL, C.E F
JUNIOR,C.F. D 40 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 14 28-01-2024
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 09 SABADELLENCA, UE. D
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
POLINYA, AT. A 62 CERDANYOLA VALLES, F.C. G
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 34 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
RIPOLLET CLUB FUTBOL A 41 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SABADELL F.C., C.E. F 81 ESCUELA F. BONAIRE B
MERCANTIL, C.E F 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
JUNIOR,C.F. D 03 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
Jornada 15 04-02-2024
SABADELLENCA, UE. D 41 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 01 POLINYA, AT. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. G 30 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 01 RIPOLLET CLUB FUTBOL A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 83 SABADELL F.C., C.E. F
ESCUELA F. BONAIRE B 08 MERCANTIL, C.E F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 14 JUNIOR,C.F. D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 45 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 54 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
ESCUELA F. BONAIRE B 13 JUNIOR,C.F. D
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 93 MERCANTIL, C.E F
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 11 SABADELL F.C., C.E. F
CERDANYOLA VALLES, F.C. G 010 RIPOLLET CLUB FUTBOL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 81 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
SABADELLENCA, UE. D 20 POLINYA, AT. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B 02 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 17 25-02-2024
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 42 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - ESCUELA F. BONAIRE B
JUNIOR,C.F. D - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
MERCANTIL, C.E F 11 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
SABADELL F.C., C.E. F 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. G
RIPOLLET CLUB FUTBOL A 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 18 SABADELLENCA, UE. D
POLINYA, AT. A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B
Jornada 18 03-03-2024
ESCUELA F. BONAIRE B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B - JUNIOR,C.F. D
CERDANYOLA VALLES, F.C. G - MERCANTIL, C.E F
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - SABADELL F.C., C.E. F
SABADELLENCA, UE. D - RIPOLLET CLUB FUTBOL A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
POLINYA, AT. A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 19 10-03-2024
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - ESCUELA F. BONAIRE B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
JUNIOR,C.F. D - CERDANYOLA VALLES, F.C. G
MERCANTIL, C.E F - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
SABADELL F.C., C.E. F - SABADELLENCA, UE. D
RIPOLLET CLUB FUTBOL A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C - POLINYA, AT. A
Jornada 20 17-03-2024
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - ESCUELA F. BONAIRE B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
CERDANYOLA VALLES, F.C. G - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - JUNIOR,C.F. D
SABADELLENCA, UE. D - MERCANTIL, C.E F
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B - SABADELL F.C., C.E. F
POLINYA, AT. A - RIPOLLET CLUB FUTBOL A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 21 24-03-2024
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
ESCUELA F. BONAIRE B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D - CERDANYOLA VALLES, F.C. G
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
JUNIOR,C.F. D - SABADELLENCA, UE. D
MERCANTIL, C.E F - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B
SABADELL F.C., C.E. F - POLINYA, AT. A
RIPOLLET CLUB FUTBOL A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
Jornada 22 07-04-2024
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. G - ESCUELA F. BONAIRE B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
SABADELLENCA, UE. D - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B - JUNIOR,C.F. D
POLINYA, AT. A - MERCANTIL, C.E F
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C - SABADELL F.C., C.E. F
RIPOLLET CLUB FUTBOL A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 23 14-04-2024
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. G
ESCUELA F. BONAIRE B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D - SABADELLENCA, UE. D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B
JUNIOR,C.F. D - POLINYA, AT. A
MERCANTIL, C.E F - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
SABADELL F.C., C.E. F - RIPOLLET CLUB FUTBOL A
Jornada 24 21-04-2024
CERDANYOLA VALLES, F.C. G - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SABADELLENCA, UE. D - ESCUELA F. BONAIRE B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
POLINYA, AT. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C - JUNIOR,C.F. D
RIPOLLET CLUB FUTBOL A - MERCANTIL, C.E F
SABADELL F.C., C.E. F - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 25 28-04-2024
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. G
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - SABADELLENCA, UE. D
ESCUELA F. BONAIRE B - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D - POLINYA, AT. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
JUNIOR,C.F. D - RIPOLLET CLUB FUTBOL A
MERCANTIL, C.E F - SABADELL F.C., C.E. F
Jornada 26 05-05-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. G
SABADELLENCA, UE. D - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
POLINYA, AT. A - ESCUELA F. BONAIRE B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
RIPOLLET CLUB FUTBOL A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
SABADELL F.C., C.E. F - JUNIOR,C.F. D
MERCANTIL, C.E F - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 27 12-05-2024
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. G - SABADELLENCA, UE. D
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - POLINYA, AT. A
ESCUELA F. BONAIRE B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D - RIPOLLET CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - SABADELL F.C., C.E. F
JUNIOR,C.F. D - MERCANTIL, C.E F
Jornada 28 19-05-2024
SABADELLENCA, UE. D - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. G
POLINYA, AT. A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
RIPOLLET CLUB FUTBOL A - ESCUELA F. BONAIRE B
SABADELL F.C., C.E. F - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
MERCANTIL, C.E F - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - JUNIOR,C.F. D
Jornada 29 26-05-2024
SABADELLENCA, UE. D - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. G - POLINYA, AT. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - RIPOLLET CLUB FUTBOL A
ESCUELA F. BONAIRE B - SABADELL F.C., C.E. F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D - MERCANTIL, C.E F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - JUNIOR,C.F. D
Jornada 30 02-06-2024
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B - SABADELLENCA, UE. D
POLINYA, AT. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C - CERDANYOLA VALLES, F.C. G
RIPOLLET CLUB FUTBOL A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
SABADELL F.C., C.E. F - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
MERCANTIL, C.E F - ESCUELA F. BONAIRE B
JUNIOR,C.F. D - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.