Competició | TEMPORADA 2023-2024

cadet segona divisio | grup 36

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
ESCOLA F. SABADELL B 03 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 21 MERCANTIL, C.E D
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 20 JUNIOR,C.F. C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 45 MAURINA EGARA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F 41 LA ROMANICA, C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 12 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 21 SANT PERE NORD , C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 51 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
Jornada 2 08-10-2023
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 19 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
MERCANTIL, C.E D 150 ESCOLA F. SABADELL B
JUNIOR,C.F. C 11 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
MAURINA EGARA, C.F. A 30 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
LA ROMANICA, C.F. A 51 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 20 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
SANT PERE NORD , C.F. A 11 SAN CRISTOBAL, C.P. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 11 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
Jornada 3 15-10-2023
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 33 MERCANTIL, C.E D
ESCOLA F. SABADELL B 16 JUNIOR,C.F. C
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 09 MAURINA EGARA, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 00 LA ROMANICA, C.F. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 14 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F 06 SANT PERE NORD , C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 60 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 50 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
Jornada 4 22-10-2023
MERCANTIL, C.E D 34 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
JUNIOR,C.F. C 12 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
MAURINA EGARA, C.F. A 70 ESCOLA F. SABADELL B
LA ROMANICA, C.F. A 21 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 16 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
SANT PERE NORD , C.F. A 30 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 10 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 19 SAN CRISTOBAL, C.P. B
Jornada 5 29-10-2023
MERCANTIL, C.E D 10 JUNIOR,C.F. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 11 MAURINA EGARA, C.F. A
ESCOLA F. SABADELL B 12 LA ROMANICA, C.F. A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 13 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 22 SANT PERE NORD , C.F. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 33 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F 02 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 01 SAN CRISTOBAL, C.P. B
Jornada 6 05-11-2023
JUNIOR,C.F. C 16 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
MAURINA EGARA, C.F. A 30 MERCANTIL, C.E D
LA ROMANICA, C.F. A 02 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 60 ESCOLA F. SABADELL B
SANT PERE NORD , C.F. A 24 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 11 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
SAN CRISTOBAL, C.P. B 80 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
Jornada 7 12-11-2023
JUNIOR,C.F. C 17 MAURINA EGARA, C.F. A
MERCANTIL, C.E D 23 LA ROMANICA, C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 12 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
ESCOLA F. SABADELL B 03 SANT PERE NORD , C.F. A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 44 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 20 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 08 SAN CRISTOBAL, C.P. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 20 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
Jornada 8 19-11-2023
MAURINA EGARA, C.F. A 41 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
LA ROMANICA, C.F. A 21 JUNIOR,C.F. C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 11 MERCANTIL, C.E D
SANT PERE NORD , C.F. A 11 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 10 ESCOLA F. SABADELL B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 11 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 30 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F 21 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
Jornada 9 26-11-2023
MAURINA EGARA, C.F. A 44 LA ROMANICA, C.F. A
JUNIOR,C.F. C 13 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
SANT PERE NORD , C.F. A 31 MERCANTIL, C.E D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 21 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
ESCOLA F. SABADELL B 26 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 06 SAN CRISTOBAL, C.P. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 51 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 81 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
Jornada 10 03-12-2023
LA ROMANICA, C.F. A 41 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 16 MAURINA EGARA, C.F. A
SANT PERE NORD , C.F. A 21 JUNIOR,C.F. C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 111 MERCANTIL, C.E D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 01 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
SAN CRISTOBAL, C.P. B 100 ESCOLA F. SABADELL B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F 44 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Jornada 11 17-12-2023
LA ROMANICA, C.F. A 20 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
MAURINA EGARA, C.F. A 43 SANT PERE NORD , C.F. A
JUNIOR,C.F. C 20 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
MERCANTIL, C.E D 41 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 12 SAN CRISTOBAL, C.P. B
ESCOLA F. SABADELL B 12 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 52 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 50 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Jornada 12 14-01-2024
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
SANT PERE NORD , C.F. A 31 LA ROMANICA, C.F. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 15 MAURINA EGARA, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 15 JUNIOR,C.F. C
SAN CRISTOBAL, C.P. B 11 MERCANTIL, C.E D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F 01 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 20 ESCOLA F. SABADELL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 12 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
Jornada 13 21-01-2024
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 25 SANT PERE NORD , C.F. A
LA ROMANICA, C.F. A 82 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
MAURINA EGARA, C.F. A 41 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
JUNIOR,C.F. C 11 SAN CRISTOBAL, C.P. B
MERCANTIL, C.E D 20 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 31 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
ESCOLA F. SABADELL B 14 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 60 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
Jornada 14 28-01-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 12 SANT PERE NORD , C.F. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 00 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 12 LA ROMANICA, C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 20 MAURINA EGARA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F 13 JUNIOR,C.F. C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 012 MERCANTIL, C.E D
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 03 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 40 ESCOLA F. SABADELL B
Jornada 15 04-02-2024
SANT PERE NORD , C.F. A 100 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 13 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
LA ROMANICA, C.F. A 25 SAN CRISTOBAL, C.P. B
MAURINA EGARA, C.F. A 50 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
JUNIOR,C.F. C 60 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
MERCANTIL, C.E D 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 21 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
ESCOLA F. SABADELL B 05 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 50 ESCOLA F. SABADELL B
MERCANTIL, C.E D 10 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
JUNIOR,C.F. C 72 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
MAURINA EGARA, C.F. A 31 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
LA ROMANICA, C.F. A 72 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 03 SAN CRISTOBAL, C.P. B
SANT PERE NORD , C.F. A 100 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 06 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 17 25-02-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 13 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
ESCOLA F. SABADELL B 014 MERCANTIL, C.E D
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 21 JUNIOR,C.F. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 04 MAURINA EGARA, C.F. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 23 LA ROMANICA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F 13 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
SAN CRISTOBAL, C.P. B 10 SANT PERE NORD , C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 52 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
Jornada 18 03-03-2024
MERCANTIL, C.E D 31 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
JUNIOR,C.F. C 30 ESCOLA F. SABADELL B
MAURINA EGARA, C.F. A 30 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
LA ROMANICA, C.F. A 43 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 10 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
SANT PERE NORD , C.F. A 61 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 08 SAN CRISTOBAL, C.P. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 19 10-03-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - MERCANTIL, C.E D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - JUNIOR,C.F. C
ESCOLA F. SABADELL B - MAURINA EGARA, C.F. A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - LA ROMANICA, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B - SANT PERE NORD , C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
SAN CRISTOBAL, C.P. B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
Jornada 20 17-03-2024
JUNIOR,C.F. C - MERCANTIL, C.E D
MAURINA EGARA, C.F. A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
LA ROMANICA, C.F. A - ESCOLA F. SABADELL B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
SANT PERE NORD , C.F. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
SAN CRISTOBAL, C.P. B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 21 24-03-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - JUNIOR,C.F. C
MERCANTIL, C.E D - MAURINA EGARA, C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - LA ROMANICA, C.F. A
ESCOLA F. SABADELL B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - SANT PERE NORD , C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F - SAN CRISTOBAL, C.P. B
Jornada 22 07-04-2024
MAURINA EGARA, C.F. A - JUNIOR,C.F. C
LA ROMANICA, C.F. A - MERCANTIL, C.E D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
SANT PERE NORD , C.F. A - ESCOLA F. SABADELL B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
SAN CRISTOBAL, C.P. B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 23 14-04-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - MAURINA EGARA, C.F. A
JUNIOR,C.F. C - LA ROMANICA, C.F. A
MERCANTIL, C.E D - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - SANT PERE NORD , C.F. A
ESCOLA F. SABADELL B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - SAN CRISTOBAL, C.P. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
Jornada 24 21-04-2024
LA ROMANICA, C.F. A - MAURINA EGARA, C.F. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - JUNIOR,C.F. C
MERCANTIL, C.E D - SANT PERE NORD , C.F. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - ESCOLA F. SABADELL B
SAN CRISTOBAL, C.P. B - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 25 28-04-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - LA ROMANICA, C.F. A
MAURINA EGARA, C.F. A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
JUNIOR,C.F. C - SANT PERE NORD , C.F. A
MERCANTIL, C.E D - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
ESCOLA F. SABADELL B - SAN CRISTOBAL, C.P. B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
Jornada 26 05-05-2024
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - LA ROMANICA, C.F. A
SANT PERE NORD , C.F. A - MAURINA EGARA, C.F. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - JUNIOR,C.F. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - MERCANTIL, C.E D
SAN CRISTOBAL, C.P. B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F - ESCOLA F. SABADELL B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 27 12-05-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
LA ROMANICA, C.F. A - SANT PERE NORD , C.F. A
MAURINA EGARA, C.F. A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
JUNIOR,C.F. C - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
MERCANTIL, C.E D - SAN CRISTOBAL, C.P. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
ESCOLA F. SABADELL B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Jornada 28 19-05-2024
SANT PERE NORD , C.F. A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - LA ROMANICA, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - MAURINA EGARA, C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B - JUNIOR,C.F. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F - MERCANTIL, C.E D
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - ESCOLA F. SABADELL B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 29 26-05-2024
SANT PERE NORD , C.F. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
LA ROMANICA, C.F. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
MAURINA EGARA, C.F. A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
JUNIOR,C.F. C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F
MERCANTIL, C.E D - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
ESCOLA F. SABADELL B - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
Jornada 30 02-06-2024
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - SANT PERE NORD , C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
SAN CRISTOBAL, C.P. B - LA ROMANICA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 F - MAURINA EGARA, C.F. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B - JUNIOR,C.F. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - MERCANTIL, C.E D
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - ESCOLA F. SABADELL B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.