Competició | TEMPORADA 2023-2024

cadet segona divisio | grup 35

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 09 CERCLE SABADELLES 1856 A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 33 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
LA ROMANICA, C.F. B 011 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
MERCANTIL, C.E E 25 SABADELL F.C., C.E. E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 51 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 31 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 11 SABADELL NORD,CF. A
SABADELLENCA, UE. B 60 ESCOLA F. SABADELL A
Jornada 2 08-10-2023
CERCLE SABADELLES 1856 A 04 SABADELLENCA, UE. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 110 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 60 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
SABADELL F.C., C.E. E 110 LA ROMANICA, C.F. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 00 MERCANTIL, C.E E
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
SABADELL NORD,CF. A 63 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
ESCOLA F. SABADELL A 63 BADIA DEL VALLES, C.D. B
Jornada 3 15-10-2023
CERCLE SABADELLES 1856 A 30 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 018 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 24 SABADELL F.C., C.E. E
LA ROMANICA, C.F. B 26 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
MERCANTIL, C.E E 51 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 20 SABADELL NORD,CF. A
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 01 ESCOLA F. SABADELL A
SABADELLENCA, UE. B 60 BADIA DEL VALLES, C.D. B
Jornada 4 22-10-2023
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 12 SABADELLENCA, UE. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 51 CERCLE SABADELLES 1856 A
SABADELL F.C., C.E. E 100 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 27 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 20 LA ROMANICA, C.F. B
SABADELL NORD,CF. A 25 MERCANTIL, C.E E
ESCOLA F. SABADELL A 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
BADIA DEL VALLES, C.D. B 20 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
Jornada 5 29-10-2023
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 36 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
CERCLE SABADELLES 1856 A 12 SABADELL F.C., C.E. E
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 22 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
LA ROMANICA, C.F. B 015 SABADELL NORD,CF. A
MERCANTIL, C.E E 31 ESCOLA F. SABADELL A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 33 BADIA DEL VALLES, C.D. B
SABADELLENCA, UE. B 102 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
Jornada 6 05-11-2023
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 42 SABADELLENCA, UE. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 34 SABADELL F.C., C.E. E
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 02 CERCLE SABADELLES 1856 A
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 52 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
SABADELL NORD,CF. A 52 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
ESCOLA F. SABADELL A 40 LA ROMANICA, C.F. B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 01 MERCANTIL, C.E E
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 14 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
Jornada 7 12-11-2023
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 20 SABADELL F.C., C.E. E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 61 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
CERCLE SABADELLES 1856 A 41 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 08 SABADELL NORD,CF. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 51 ESCOLA F. SABADELL A
LA ROMANICA, C.F. B 03 BADIA DEL VALLES, C.D. B
MERCANTIL, C.E E 31 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
SABADELLENCA, UE. B 50 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
Jornada 8 19-11-2023
SABADELL F.C., C.E. E 02 SABADELLENCA, UE. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 016 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 112 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
SABADELL NORD,CF. A 33 CERCLE SABADELLES 1856 A
ESCOLA F. SABADELL A 40 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
BADIA DEL VALLES, C.D. B 35 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 52 LA ROMANICA, C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 12 MERCANTIL, C.E E
Jornada 9 26-11-2023
SABADELL F.C., C.E. E 100 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 80 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 34 SABADELL NORD,CF. A
CERCLE SABADELLES 1856 A 21 ESCOLA F. SABADELL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 25 BADIA DEL VALLES, C.D. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 50 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
LA ROMANICA, C.F. B 06 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
SABADELLENCA, UE. B 22 MERCANTIL, C.E E
Jornada 10 03-12-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 04 SABADELLENCA, UE. B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 08 SABADELL F.C., C.E. E
SABADELL NORD,CF. A 13 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
ESCOLA F. SABADELL A 12 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 31 CERCLE SABADELLES 1856 A
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 02 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
MERCANTIL, C.E E 50 LA ROMANICA, C.F. B
Jornada 11 17-12-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 31 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
SABADELL F.C., C.E. E 21 SABADELL NORD,CF. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 62 ESCOLA F. SABADELL A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 41 BADIA DEL VALLES, C.D. B
CERCLE SABADELLES 1856 A 23 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 14 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 12 MERCANTIL, C.E E
SABADELLENCA, UE. B 60 LA ROMANICA, C.F. B
Jornada 12 14-01-2024
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 08 SABADELLENCA, UE. B
SABADELL NORD,CF. A 51 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
ESCOLA F. SABADELL A 23 SABADELL F.C., C.E. E
BADIA DEL VALLES, C.D. B 111 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 02 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 55 CERCLE SABADELLES 1856 A
MERCANTIL, C.E E 60 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
LA ROMANICA, C.F. B 09 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
Jornada 13 21-01-2024
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 16 SABADELL NORD,CF. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 14 ESCOLA F. SABADELL A
SABADELL F.C., C.E. E 62 BADIA DEL VALLES, C.D. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 60 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
CERCLE SABADELLES 1856 A 24 MERCANTIL, C.E E
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 11 LA ROMANICA, C.F. B
SABADELLENCA, UE. B 31 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
Jornada 14 28-01-2024
SABADELLENCA, UE. B 60 SABADELL NORD,CF. A
ESCOLA F. SABADELL A 41 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 43 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 16 SABADELL F.C., C.E. E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 21 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
MERCANTIL, C.E E 22 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
LA ROMANICA, C.F. B 27 CERCLE SABADELLES 1856 A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 70 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
Jornada 15 04-02-2024
SABADELL NORD,CF. A 11 ESCOLA F. SABADELL A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 32 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 22 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
SABADELL F.C., C.E. E 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 32 MERCANTIL, C.E E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 20 LA ROMANICA, C.F. B
CERCLE SABADELLES 1856 A 22 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 15 SABADELLENCA, UE. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
CERCLE SABADELLES 1856 A 71 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 52 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 90 LA ROMANICA, C.F. B
SABADELL F.C., C.E. E 40 MERCANTIL, C.E E
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 20 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
SABADELL NORD,CF. A 42 BADIA DEL VALLES, C.D. B
ESCOLA F. SABADELL A 15 SABADELLENCA, UE. B
Jornada 17 25-02-2024
SABADELLENCA, UE. B 32 CERCLE SABADELLES 1856 A
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 24 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 03 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
LA ROMANICA, C.F. B 06 SABADELL F.C., C.E. E
MERCANTIL, C.E E 50 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 10 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 05 SABADELL NORD,CF. A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 12 ESCOLA F. SABADELL A
Jornada 18 03-03-2024
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - CERCLE SABADELLES 1856 A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
SABADELL F.C., C.E. E - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D - LA ROMANICA, C.F. B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A - MERCANTIL, C.E E
SABADELL NORD,CF. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
ESCOLA F. SABADELL A - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
BADIA DEL VALLES, C.D. B - SABADELLENCA, UE. B
Jornada 19 10-03-2024
SABADELLENCA, UE. B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
CERCLE SABADELLES 1856 A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - SABADELL F.C., C.E. E
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C - SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
LA ROMANICA, C.F. B - OAR GRÀCIA SBD E.F. A
MERCANTIL, C.E E - SABADELL NORD,CF. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - ESCOLA F. SABADELL A
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - BADIA DEL VALLES, C.D. B
Jornada 20 17-03-2024
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
SABADELL F.C., C.E. E - CERCLE SABADELLES 1856 A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
OAR GRÀCIA SBD E.F. A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
SABADELL NORD,CF. A - LA ROMANICA, C.F. B
ESCOLA F. SABADELL A - MERCANTIL, C.E E
BADIA DEL VALLES, C.D. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - SABADELLENCA, UE. B
Jornada 21 24-03-2024
SABADELLENCA, UE. B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
SABADELL F.C., C.E. E - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
CERCLE SABADELLES 1856 A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - OAR GRÀCIA SBD E.F. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C - SABADELL NORD,CF. A
LA ROMANICA, C.F. B - ESCOLA F. SABADELL A
MERCANTIL, C.E E - BADIA DEL VALLES, C.D. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
Jornada 22 07-04-2024
SABADELL F.C., C.E. E - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A - CERCLE SABADELLES 1856 A
SABADELL NORD,CF. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
ESCOLA F. SABADELL A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
BADIA DEL VALLES, C.D. B - LA ROMANICA, C.F. B
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - MERCANTIL, C.E E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - SABADELLENCA, UE. B
Jornada 23 14-04-2024
SABADELLENCA, UE. B - SABADELL F.C., C.E. E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - OAR GRÀCIA SBD E.F. A
CERCLE SABADELLES 1856 A - SABADELL NORD,CF. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - ESCOLA F. SABADELL A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C - BADIA DEL VALLES, C.D. B
LA ROMANICA, C.F. B - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
MERCANTIL, C.E E - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
Jornada 24 21-04-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D - SABADELL F.C., C.E. E
OAR GRÀCIA SBD E.F. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
SABADELL NORD,CF. A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
ESCOLA F. SABADELL A - CERCLE SABADELLES 1856 A
BADIA DEL VALLES, C.D. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - LA ROMANICA, C.F. B
MERCANTIL, C.E E - SABADELLENCA, UE. B
Jornada 25 28-04-2024
SABADELLENCA, UE. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
SABADELL F.C., C.E. E - OAR GRÀCIA SBD E.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B - SABADELL NORD,CF. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - ESCOLA F. SABADELL A
CERCLE SABADELLES 1856 A - BADIA DEL VALLES, C.D. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
LA ROMANICA, C.F. B - MERCANTIL, C.E E
Jornada 26 05-05-2024
OAR GRÀCIA SBD E.F. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
SABADELL NORD,CF. A - SABADELL F.C., C.E. E
ESCOLA F. SABADELL A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
BADIA DEL VALLES, C.D. B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - CERCLE SABADELLES 1856 A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
MERCANTIL, C.E E - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
LA ROMANICA, C.F. B - SABADELLENCA, UE. B
Jornada 27 12-05-2024
SABADELLENCA, UE. B - OAR GRÀCIA SBD E.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D - SABADELL NORD,CF. A
SABADELL F.C., C.E. E - ESCOLA F. SABADELL A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B - BADIA DEL VALLES, C.D. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
CERCLE SABADELLES 1856 A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - MERCANTIL, C.E E
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C - LA ROMANICA, C.F. B
Jornada 28 19-05-2024
SABADELL NORD,CF. A - OAR GRÀCIA SBD E.F. A
ESCOLA F. SABADELL A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
BADIA DEL VALLES, C.D. B - SABADELL F.C., C.E. E
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
MERCANTIL, C.E E - CERCLE SABADELLES 1856 A
LA ROMANICA, C.F. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C - SABADELLENCA, UE. B
Jornada 29 26-05-2024
SABADELL NORD,CF. A - SABADELLENCA, UE. B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A - ESCOLA F. SABADELL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D - BADIA DEL VALLES, C.D. B
SABADELL F.C., C.E. E - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - MERCANTIL, C.E E
CERCLE SABADELLES 1856 A - LA ROMANICA, C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
Jornada 30 02-06-2024
ESCOLA F. SABADELL A - SABADELL NORD,CF. A
OAR GRÀCIA SBD E.F. A - BADIA DEL VALLES, C.D. B
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - SABADELL F.C., C.E. E
MERCANTIL, C.E E - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
LA ROMANICA, C.F. B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C - CERCLE SABADELLES 1856 A
SABADELLENCA, UE. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.