Competició | TEMPORADA 2023-2024

cadet segona divisio | grup 31

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
MOLINS DE REI, C.F. B 09 ESPLUGUENC, C.F.A. A
VILADECANS U.D. B 31 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 13 TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
BEGUES, C.F. B 14 SANT ILDEFONS, U.E. C
CAN VIDALET, C.F. D 110 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 29 VISTA ALEGRE,U.D. C
CASTELLDEFELS, U.E. E 31 PALLEJA, C.F. A
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 74 ALMEDA, C.D. B
Jornada 2 08-10-2023
ESPLUGUENC, C.F.A. A 80 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 50 MOLINS DE REI, C.F. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D 012 VILADECANS U.D. B
SANT ILDEFONS, U.E. C 21 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 50 BEGUES, C.F. B
VISTA ALEGRE,U.D. C 51 CAN VIDALET, C.F. D
PALLEJA, C.F. A 160 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
ALMEDA, C.D. B 010 CASTELLDEFELS, U.E. E
Jornada 3 15-10-2023
ESPLUGUENC, C.F.A. A 01 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
MOLINS DE REI, C.F. B 16 TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
VILADECANS U.D. B 31 SANT ILDEFONS, U.E. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 23 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
BEGUES, C.F. B 32 VISTA ALEGRE,U.D. C
CAN VIDALET, C.F. D 05 PALLEJA, C.F. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 23 ALMEDA, C.D. B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 17 CASTELLDEFELS, U.E. E
Jornada 4 22-10-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 73 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D 14 ESPLUGUENC, C.F.A. A
SANT ILDEFONS, U.E. C 31 MOLINS DE REI, C.F. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 05 VILADECANS U.D. B
VISTA ALEGRE,U.D. C 23 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
PALLEJA, C.F. A 20 BEGUES, C.F. B
ALMEDA, C.D. B 14 CAN VIDALET, C.F. D
CASTELLDEFELS, U.E. E 110 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
Jornada 5 29-10-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 91 TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
ESPLUGUENC, C.F.A. A 40 SANT ILDEFONS, U.E. C
MOLINS DE REI, C.F. B 03 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
VILADECANS U.D. B 21 VISTA ALEGRE,U.D. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 22 PALLEJA, C.F. A
BEGUES, C.F. B 20 ALMEDA, C.D. B
CAN VIDALET, C.F. D 09 CASTELLDEFELS, U.E. E
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 31 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
Jornada 6 05-11-2023
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D 52 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
SANT ILDEFONS, U.E. C 16 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 47 ESPLUGUENC, C.F.A. A
VISTA ALEGRE,U.D. C 21 MOLINS DE REI, C.F. B
PALLEJA, C.F. A 12 VILADECANS U.D. B
ALMEDA, C.D. B 06 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
CASTELLDEFELS, U.E. E 100 BEGUES, C.F. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 06 CAN VIDALET, C.F. D
Jornada 7 12-11-2023
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D 53 SANT ILDEFONS, U.E. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 52 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
ESPLUGUENC, C.F.A. A 41 VISTA ALEGRE,U.D. C
MOLINS DE REI, C.F. B 06 PALLEJA, C.F. A
VILADECANS U.D. B 80 ALMEDA, C.D. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 42 CASTELLDEFELS, U.E. E
BEGUES, C.F. B 41 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 13 CAN VIDALET, C.F. D
Jornada 8 19-11-2023
SANT ILDEFONS, U.E. C 41 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 12 TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
VISTA ALEGRE,U.D. C 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
PALLEJA, C.F. A 03 ESPLUGUENC, C.F.A. A
ALMEDA, C.D. B 02 MOLINS DE REI, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. E 01 VILADECANS U.D. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 017 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
CAN VIDALET, C.F. D 25 BEGUES, C.F. B
Jornada 9 26-11-2023
SANT ILDEFONS, U.E. C 04 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D 21 VISTA ALEGRE,U.D. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 32 PALLEJA, C.F. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 80 ALMEDA, C.D. B
MOLINS DE REI, C.F. B 23 CASTELLDEFELS, U.E. E
VILADECANS U.D. B 210 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 40 CAN VIDALET, C.F. D
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 81 BEGUES, C.F. B
Jornada 10 03-12-2023
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 43 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
VISTA ALEGRE,U.D. C 11 SANT ILDEFONS, U.E. C
PALLEJA, C.F. A 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
ALMEDA, C.D. B 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
CASTELLDEFELS, U.E. E 23 ESPLUGUENC, C.F.A. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 14 MOLINS DE REI, C.F. B
CAN VIDALET, C.F. D 010 VILADECANS U.D. B
BEGUES, C.F. B 15 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
Jornada 11 17-12-2023
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 40 VISTA ALEGRE,U.D. C
SANT ILDEFONS, U.E. C 11 PALLEJA, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D 31 ALMEDA, C.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 32 CASTELLDEFELS, U.E. E
ESPLUGUENC, C.F.A. A 151 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
MOLINS DE REI, C.F. B 52 CAN VIDALET, C.F. D
VILADECANS U.D. B 80 BEGUES, C.F. B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 19 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
Jornada 12 14-01-2024
VISTA ALEGRE,U.D. C 32 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
PALLEJA, C.F. A 34 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
ALMEDA, C.D. B 02 SANT ILDEFONS, U.E. C
CASTELLDEFELS, U.E. E 20 TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 012 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
CAN VIDALET, C.F. D 118 ESPLUGUENC, C.F.A. A
BEGUES, C.F. B 11 MOLINS DE REI, C.F. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 06 VILADECANS U.D. B
Jornada 13 21-01-2024
VISTA ALEGRE,U.D. C 32 PALLEJA, C.F. A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 50 ALMEDA, C.D. B
SANT ILDEFONS, U.E. C 25 CASTELLDEFELS, U.E. E
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D 70 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 170 CAN VIDALET, C.F. D
ESPLUGUENC, C.F.A. A 80 BEGUES, C.F. B
MOLINS DE REI, C.F. B 06 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 011 VILADECANS U.D. B
Jornada 14 28-01-2024
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 09 PALLEJA, C.F. A
ALMEDA, C.D. B 25 VISTA ALEGRE,U.D. C
CASTELLDEFELS, U.E. E 12 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 110 SANT ILDEFONS, U.E. C
CAN VIDALET, C.F. D 03 TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
BEGUES, C.F. B 17 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 23 ESPLUGUENC, C.F.A. A
VILADECANS U.D. B 90 MOLINS DE REI, C.F. B
Jornada 15 04-02-2024
PALLEJA, C.F. A 62 ALMEDA, C.D. B
VISTA ALEGRE,U.D. C 12 CASTELLDEFELS, U.E. E
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 170 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
SANT ILDEFONS, U.E. C 61 CAN VIDALET, C.F. D
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D 30 BEGUES, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 50 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
ESPLUGUENC, C.F.A. A 00 VILADECANS U.D. B
MOLINS DE REI, C.F. B 15 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
ESPLUGUENC, C.F.A. A 91 MOLINS DE REI, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 13 VILADECANS U.D. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D 11 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
SANT ILDEFONS, U.E. C 21 BEGUES, C.F. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C 111 CAN VIDALET, C.F. D
VISTA ALEGRE,U.D. C 80 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
PALLEJA, C.F. A 22 CASTELLDEFELS, U.E. E
ALMEDA, C.D. B 13 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Jornada 17 25-02-2024
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 09 ESPLUGUENC, C.F.A. A
MOLINS DE REI, C.F. B 06 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
VILADECANS U.D. B 40 TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F 40 SANT ILDEFONS, U.E. C
BEGUES, C.F. B 02 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
CAN VIDALET, C.F. D 26 VISTA ALEGRE,U.D. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 012 PALLEJA, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. E 60 ALMEDA, C.D. B
Jornada 18 03-03-2024
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - ESPLUGUENC, C.F.A. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D - MOLINS DE REI, C.F. B
SANT ILDEFONS, U.E. C - VILADECANS U.D. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
VISTA ALEGRE,U.D. C - BEGUES, C.F. B
PALLEJA, C.F. A - CAN VIDALET, C.F. D
ALMEDA, C.D. B - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
CASTELLDEFELS, U.E. E - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Jornada 19 10-03-2024
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
ESPLUGUENC, C.F.A. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
MOLINS DE REI, C.F. B - SANT ILDEFONS, U.E. C
VILADECANS U.D. B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F - VISTA ALEGRE,U.D. C
BEGUES, C.F. B - PALLEJA, C.F. A
CAN VIDALET, C.F. D - ALMEDA, C.D. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - CASTELLDEFELS, U.E. E
Jornada 20 17-03-2024
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
SANT ILDEFONS, U.E. C - ESPLUGUENC, C.F.A. A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C - MOLINS DE REI, C.F. B
VISTA ALEGRE,U.D. C - VILADECANS U.D. B
PALLEJA, C.F. A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
ALMEDA, C.D. B - BEGUES, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. E - CAN VIDALET, C.F. D
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Jornada 21 24-03-2024
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - SANT ILDEFONS, U.E. C
ESPLUGUENC, C.F.A. A - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
MOLINS DE REI, C.F. B - VISTA ALEGRE,U.D. C
VILADECANS U.D. B - PALLEJA, C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F - ALMEDA, C.D. B
BEGUES, C.F. B - CASTELLDEFELS, U.E. E
CAN VIDALET, C.F. D - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
Jornada 22 07-04-2024
SANT ILDEFONS, U.E. C - TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
VISTA ALEGRE,U.D. C - ESPLUGUENC, C.F.A. A
PALLEJA, C.F. A - MOLINS DE REI, C.F. B
ALMEDA, C.D. B - VILADECANS U.D. B
CASTELLDEFELS, U.E. E - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - BEGUES, C.F. B
CAN VIDALET, C.F. D - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Jornada 23 14-04-2024
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - SANT ILDEFONS, U.E. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - VISTA ALEGRE,U.D. C
ESPLUGUENC, C.F.A. A - PALLEJA, C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. B - ALMEDA, C.D. B
VILADECANS U.D. B - CASTELLDEFELS, U.E. E
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
BEGUES, C.F. B - CAN VIDALET, C.F. D
Jornada 24 21-04-2024
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C - SANT ILDEFONS, U.E. C
VISTA ALEGRE,U.D. C - TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
PALLEJA, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
ALMEDA, C.D. B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
CASTELLDEFELS, U.E. E - MOLINS DE REI, C.F. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - VILADECANS U.D. B
CAN VIDALET, C.F. D - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
BEGUES, C.F. B - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Jornada 25 28-04-2024
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
SANT ILDEFONS, U.E. C - VISTA ALEGRE,U.D. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D - PALLEJA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - ALMEDA, C.D. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - CASTELLDEFELS, U.E. E
MOLINS DE REI, C.F. B - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
VILADECANS U.D. B - CAN VIDALET, C.F. D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F - BEGUES, C.F. B
Jornada 26 05-05-2024
VISTA ALEGRE,U.D. C - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
PALLEJA, C.F. A - SANT ILDEFONS, U.E. C
ALMEDA, C.D. B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
CASTELLDEFELS, U.E. E - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
CAN VIDALET, C.F. D - MOLINS DE REI, C.F. B
BEGUES, C.F. B - VILADECANS U.D. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Jornada 27 12-05-2024
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - VISTA ALEGRE,U.D. C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C - PALLEJA, C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. C - ALMEDA, C.D. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D - CASTELLDEFELS, U.E. E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - CAN VIDALET, C.F. D
MOLINS DE REI, C.F. B - BEGUES, C.F. B
VILADECANS U.D. B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
Jornada 28 19-05-2024
PALLEJA, C.F. A - VISTA ALEGRE,U.D. C
ALMEDA, C.D. B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
CASTELLDEFELS, U.E. E - SANT ILDEFONS, U.E. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
CAN VIDALET, C.F. D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
BEGUES, C.F. B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F - MOLINS DE REI, C.F. B
VILADECANS U.D. B - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Jornada 29 26-05-2024
PALLEJA, C.F. A - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
VISTA ALEGRE,U.D. C - ALMEDA, C.D. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C - CASTELLDEFELS, U.E. E
SANT ILDEFONS, U.E. C - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. D - CAN VIDALET, C.F. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - BEGUES, C.F. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F
MOLINS DE REI, C.F. B - VILADECANS U.D. B
Jornada 30 02-06-2024
ALMEDA, C.D. B - PALLEJA, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. E - VISTA ALEGRE,U.D. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB C
CAN VIDALET, C.F. D - SANT ILDEFONS, U.E. C
BEGUES, C.F. B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB F - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
VILADECANS U.D. B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - MOLINS DE REI, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.