Competició | TEMPORADA 2023-2024

cadet segona divisio | grup 19

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
APA POBLE SEC, CE. B 81 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
HORTA, U.AT. C 03 SANT ANDREU, U.E D
Pª BARC. ANGUERA D 27 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
POMAR, C.D. B 70 SINGUERLIN, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 43 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
BUFALÀ, C.F. B 51 LA SALUT PERE GOL AE. A
Descansa - CONGRÉS CLUB ESP. B
Jornada 2 08-10-2023
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B - Descansa
SANT ANDREU, U.E D 30 APA POBLE SEC, CE. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 40 HORTA, U.AT. C
SINGUERLIN, C.F. B 02 Pª BARC. ANGUERA D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 06 POMAR, C.D. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 00 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
LA SALUT PERE GOL AE. A 311 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
CONGRÉS CLUB ESP. B 50 BUFALÀ, C.F. B
Jornada 3 15-10-2023
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 13 SANT ANDREU, U.E D
APA POBLE SEC, CE. B 16 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
HORTA, U.AT. C 30 SINGUERLIN, C.F. B
Pª BARC. ANGUERA D 11 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
POMAR, C.D. B 40 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 90 LA SALUT PERE GOL AE. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 05 CONGRÉS CLUB ESP. B
Descansa - BUFALÀ, C.F. B
Jornada 4 22-10-2023
SANT ANDREU, U.E D - Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 70 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
SINGUERLIN, C.F. B 03 APA POBLE SEC, CE. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 25 HORTA, U.AT. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 10 Pª BARC. ANGUERA D
LA SALUT PERE GOL AE. A 111 POMAR, C.D. B
CONGRÉS CLUB ESP. B 40 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
BUFALÀ, C.F. B 50 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
Jornada 5 29-10-2023
SANT ANDREU, U.E D 23 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 31 SINGUERLIN, C.F. B
APA POBLE SEC, CE. B 36 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
HORTA, U.AT. C 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Pª BARC. ANGUERA D 122 LA SALUT PERE GOL AE. A
POMAR, C.D. B 21 CONGRÉS CLUB ESP. B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 05 BUFALÀ, C.F. B
Descansa - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
Jornada 6 05-11-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - Descansa
SINGUERLIN, C.F. B 011 SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 21 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 26 APA POBLE SEC, CE. B
LA SALUT PERE GOL AE. A 16 HORTA, U.AT. C
CONGRÉS CLUB ESP. B 11 Pª BARC. ANGUERA D
BUFALÀ, C.F. B 11 POMAR, C.D. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 10 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
Jornada 7 12-11-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 90 SINGUERLIN, C.F. B
SANT ANDREU, U.E D 80 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 30 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
APA POBLE SEC, CE. B 135 LA SALUT PERE GOL AE. A
HORTA, U.AT. C 03 CONGRÉS CLUB ESP. B
Pª BARC. ANGUERA D 32 BUFALÀ, C.F. B
POMAR, C.D. B 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
Descansa - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
Jornada 8 19-11-2023
SINGUERLIN, C.F. B - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 14 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 14 SANT ANDREU, U.E D
LA SALUT PERE GOL AE. A 13 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
CONGRÉS CLUB ESP. B 34 APA POBLE SEC, CE. B
BUFALÀ, C.F. B 12 HORTA, U.AT. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 12 Pª BARC. ANGUERA D
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 14 POMAR, C.D. B
Jornada 9 26-11-2023
SINGUERLIN, C.F. B 06 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 41 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANT ANDREU, U.E D 110 LA SALUT PERE GOL AE. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 17 CONGRÉS CLUB ESP. B
APA POBLE SEC, CE. B 61 BUFALÀ, C.F. B
HORTA, U.AT. C 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
Pª BARC. ANGUERA D 21 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
Descansa - POMAR, C.D. B
Jornada 10 03-12-2023
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 10 SINGUERLIN, C.F. B
LA SALUT PERE GOL AE. A 013 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
CONGRÉS CLUB ESP. B 30 SANT ANDREU, U.E D
BUFALÀ, C.F. B 22 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 15 APA POBLE SEC, CE. B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 14 HORTA, U.AT. C
POMAR, C.D. B 20 Pª BARC. ANGUERA D
Jornada 11 17-12-2023
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SINGUERLIN, C.F. B 34 LA SALUT PERE GOL AE. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 21 CONGRÉS CLUB ESP. B
SANT ANDREU, U.E D 53 BUFALÀ, C.F. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
APA POBLE SEC, CE. B 24 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
POMAR, C.D. B 21 HORTA, U.AT. C
Descansa - Pª BARC. ANGUERA D
Jornada 12 14-01-2024
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - Descansa
LA SALUT PERE GOL AE. A 09 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
CONGRÉS CLUB ESP. B 110 SINGUERLIN, C.F. B
BUFALÀ, C.F. B 13 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
SANT ANDREU, U.E D 60 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 22 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
POMAR, C.D. B 32 APA POBLE SEC, CE. B
Pª BARC. ANGUERA D 41 HORTA, U.AT. C
Jornada 13 21-01-2024
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 21 LA SALUT PERE GOL AE. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 15 CONGRÉS CLUB ESP. B
SINGUERLIN, C.F. B 16 BUFALÀ, C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 61 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
SANT ANDREU, U.E D 62 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 05 POMAR, C.D. B
APA POBLE SEC, CE. B 12 Pª BARC. ANGUERA D
Descansa - HORTA, U.AT. C
Jornada 14 28-01-2024
Descansa - LA SALUT PERE GOL AE. A
CONGRÉS CLUB ESP. B 60 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
BUFALÀ, C.F. B 21 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 21 SINGUERLIN, C.F. B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 03 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
POMAR, C.D. B 21 SANT ANDREU, U.E D
Pª BARC. ANGUERA D 33 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
HORTA, U.AT. C 40 APA POBLE SEC, CE. B
Jornada 15 04-02-2024
LA SALUT PERE GOL AE. A 015 CONGRÉS CLUB ESP. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 21 BUFALÀ, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 33 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
SINGUERLIN, C.F. B 01 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 00 POMAR, C.D. B
SANT ANDREU, U.E D 40 Pª BARC. ANGUERA D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 43 HORTA, U.AT. C
APA POBLE SEC, CE. B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 23 APA POBLE SEC, CE. B
SANT ANDREU, U.E D 10 HORTA, U.AT. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 11 Pª BARC. ANGUERA D
SINGUERLIN, C.F. B 07 POMAR, C.D. B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 42 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
LA SALUT PERE GOL AE. A 06 BUFALÀ, C.F. B
CONGRÉS CLUB ESP. B - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
APA POBLE SEC, CE. B 22 SANT ANDREU, U.E D
HORTA, U.AT. C 24 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
Pª BARC. ANGUERA D 40 SINGUERLIN, C.F. B
POMAR, C.D. B 51 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 130 LA SALUT PERE GOL AE. A
BUFALÀ, C.F. B 12 CONGRÉS CLUB ESP. B
Jornada 18 03-03-2024
SANT ANDREU, U.E D 51 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 61 APA POBLE SEC, CE. B
SINGUERLIN, C.F. B 13 HORTA, U.AT. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 21 Pª BARC. ANGUERA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 11 POMAR, C.D. B
LA SALUT PERE GOL AE. A 26 BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
CONGRÉS CLUB ESP. B 41 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
BUFALÀ, C.F. B - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
APA POBLE SEC, CE. B - SINGUERLIN, C.F. B
HORTA, U.AT. C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
Pª BARC. ANGUERA D - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
POMAR, C.D. B - LA SALUT PERE GOL AE. A
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - CONGRÉS CLUB ESP. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - BUFALÀ, C.F. B
Jornada 20 17-03-2024
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - SANT ANDREU, U.E D
SINGUERLIN, C.F. B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - APA POBLE SEC, CE. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - HORTA, U.AT. C
LA SALUT PERE GOL AE. A - Pª BARC. ANGUERA D
CONGRÉS CLUB ESP. B - POMAR, C.D. B
BUFALÀ, C.F. B - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
SANT ANDREU, U.E D - SINGUERLIN, C.F. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
APA POBLE SEC, CE. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
HORTA, U.AT. C - LA SALUT PERE GOL AE. A
Pª BARC. ANGUERA D - CONGRÉS CLUB ESP. B
POMAR, C.D. B - BUFALÀ, C.F. B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
Jornada 22 07-04-2024
SINGUERLIN, C.F. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - SANT ANDREU, U.E D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
LA SALUT PERE GOL AE. A - APA POBLE SEC, CE. B
CONGRÉS CLUB ESP. B - HORTA, U.AT. C
BUFALÀ, C.F. B - Pª BARC. ANGUERA D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - POMAR, C.D. B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - SINGUERLIN, C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
SANT ANDREU, U.E D - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B - LA SALUT PERE GOL AE. A
APA POBLE SEC, CE. B - CONGRÉS CLUB ESP. B
HORTA, U.AT. C - BUFALÀ, C.F. B
Pª BARC. ANGUERA D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
POMAR, C.D. B - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
Jornada 24 21-04-2024
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - SINGUERLIN, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
LA SALUT PERE GOL AE. A - SANT ANDREU, U.E D
CONGRÉS CLUB ESP. B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
BUFALÀ, C.F. B - APA POBLE SEC, CE. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - HORTA, U.AT. C
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - Pª BARC. ANGUERA D
POMAR, C.D. B - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
SINGUERLIN, C.F. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - LA SALUT PERE GOL AE. A
SANT ANDREU, U.E D - CONGRÉS CLUB ESP. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B - BUFALÀ, C.F. B
APA POBLE SEC, CE. B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
HORTA, U.AT. C - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
Pª BARC. ANGUERA D - POMAR, C.D. B
Jornada 26 05-05-2024
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
LA SALUT PERE GOL AE. A - SINGUERLIN, C.F. B
CONGRÉS CLUB ESP. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
BUFALÀ, C.F. B - SANT ANDREU, U.E D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - APA POBLE SEC, CE. B
HORTA, U.AT. C - POMAR, C.D. B
Pª BARC. ANGUERA D - Descansa
Jornada 27 12-05-2024
Descansa - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - LA SALUT PERE GOL AE. A
SINGUERLIN, C.F. B - CONGRÉS CLUB ESP. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - BUFALÀ, C.F. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
APA POBLE SEC, CE. B - POMAR, C.D. B
HORTA, U.AT. C - Pª BARC. ANGUERA D
Jornada 28 19-05-2024
LA SALUT PERE GOL AE. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
CONGRÉS CLUB ESP. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
BUFALÀ, C.F. B - SINGUERLIN, C.F. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - SANT ANDREU, U.E D
POMAR, C.D. B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Pª BARC. ANGUERA D - APA POBLE SEC, CE. B
HORTA, U.AT. C - Descansa
Jornada 29 26-05-2024
LA SALUT PERE GOL AE. A - Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - CONGRÉS CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - BUFALÀ, C.F. B
SINGUERLIN, C.F. B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A
SANT ANDREU, U.E D - POMAR, C.D. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B - Pª BARC. ANGUERA D
APA POBLE SEC, CE. B - HORTA, U.AT. C
Jornada 30 02-06-2024
CONGRÉS CLUB ESP. B - LA SALUT PERE GOL AE. A
BUFALÀ, C.F. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
BALANDRAU, ASSOCIACIÓ CULTURAL A - SINGUERLIN, C.F. B
POMAR, C.D. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
Pª BARC. ANGUERA D - SANT ANDREU, U.E D
HORTA, U.AT. C - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Descansa - APA POBLE SEC, CE. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.