Competició | TEMPORADA 2023-2024

cadet segona divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
ALCOVER, C.E. A 20 TARRAGONA, F.C. B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D 50 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
CANONJA, C.F. B 13 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
PARE MANYANET, A.E. B 12 BASE L'ARBOÇ,CF. A
TORREFORTA, C.D.C. C 71 VALLMOLL C.D. A
MORELL, C.D. A 30 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL B 17 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 70 VILA-SECA C.F. D
Jornada 2 08-10-2023
TARRAGONA, F.C. B 05 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 15 ALCOVER, C.E. A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 15 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D
PARE MANYANET, A.E. B 26 CANONJA, C.F. B
VALLMOLL C.D. A 24 BASE L'ARBOÇ,CF. A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A 15 TORREFORTA, C.D.C. C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 20 MORELL, C.D. A
VILA-SECA C.F. D 13 MONTBLANC, CLUB FUTBOL B
Jornada 3 15-10-2023
TARRAGONA, F.C. B 20 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
ALCOVER, C.E. A 21 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D 21 PARE MANYANET, A.E. B
CANONJA, C.F. B 81 VALLMOLL C.D. A
BASE L'ARBOÇ,CF. A 61 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A
TORREFORTA, C.D.C. C 33 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
MORELL, C.D. A 30 VILA-SECA C.F. D
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 70 MONTBLANC, CLUB FUTBOL B
Jornada 4 22-10-2023
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 26 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 80 TARRAGONA, F.C. B
PARE MANYANET, A.E. B 03 ALCOVER, C.E. A
VALLMOLL C.D. A 23 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A 27 CANONJA, C.F. B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 53 BASE L'ARBOÇ,CF. A
VILA-SECA C.F. D 010 TORREFORTA, C.D.C. C
MONTBLANC, CLUB FUTBOL B 02 MORELL, C.D. A
Jornada 5 29-10-2023
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 03 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
TARRAGONA, F.C. B 01 PARE MANYANET, A.E. B
ALCOVER, C.E. A 61 VALLMOLL C.D. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D 30 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A
CANONJA, C.F. B 32 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
BASE L'ARBOÇ,CF. A 60 VILA-SECA C.F. D
TORREFORTA, C.D.C. C 61 MONTBLANC, CLUB FUTBOL B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 40 MORELL, C.D. A
Jornada 6 05-11-2023
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 01 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
PARE MANYANET, A.E. B 32 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
VALLMOLL C.D. A 41 TARRAGONA, F.C. B
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A 15 ALCOVER, C.E. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 51 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D
VILA-SECA C.F. D 013 CANONJA, C.F. B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL B 04 BASE L'ARBOÇ,CF. A
MORELL, C.D. A 12 TORREFORTA, C.D.C. C
Jornada 7 12-11-2023
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 20 PARE MANYANET, A.E. B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 13 VALLMOLL C.D. A
TARRAGONA, F.C. B 15 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A
ALCOVER, C.E. A 12 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D 100 VILA-SECA C.F. D
CANONJA, C.F. B 50 MONTBLANC, CLUB FUTBOL B
BASE L'ARBOÇ,CF. A 43 MORELL, C.D. A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 30 TORREFORTA, C.D.C. C
Jornada 8 19-11-2023
PARE MANYANET, A.E. B 22 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
VALLMOLL C.D. A 26 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 30 TARRAGONA, F.C. B
VILA-SECA C.F. D 07 ALCOVER, C.E. A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL B 14 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D
MORELL, C.D. A 05 CANONJA, C.F. B
TORREFORTA, C.D.C. C 20 BASE L'ARBOÇ,CF. A
Jornada 9 26-11-2023
PARE MANYANET, A.E. B 53 VALLMOLL C.D. A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 21 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
TARRAGONA, F.C. B 30 VILA-SECA C.F. D
ALCOVER, C.E. A 90 MONTBLANC, CLUB FUTBOL B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D 60 MORELL, C.D. A
CANONJA, C.F. B 30 TORREFORTA, C.D.C. C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 70 BASE L'ARBOÇ,CF. A
Jornada 10 03-12-2023
VALLMOLL C.D. A 14 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A 40 PARE MANYANET, A.E. B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 12 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
VILA-SECA C.F. D 14 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
MONTBLANC, CLUB FUTBOL B 23 TARRAGONA, F.C. B
MORELL, C.D. A 03 ALCOVER, C.E. A
TORREFORTA, C.D.C. C 25 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D
BASE L'ARBOÇ,CF. A 05 CANONJA, C.F. B
Jornada 11 17-12-2023
VALLMOLL C.D. A 42 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A
PARE MANYANET, A.E. B 17 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
VILA-SECA C.F. D 014 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 53 MONTBLANC, CLUB FUTBOL B
TARRAGONA, F.C. B 31 MORELL, C.D. A
ALCOVER, C.E. A 42 TORREFORTA, C.D.C. C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D 20 BASE L'ARBOÇ,CF. A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 11 CANONJA, C.F. B
Jornada 12 14-01-2024
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A 14 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 71 VALLMOLL C.D. A
VILA-SECA C.F. D 03 PARE MANYANET, A.E. B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL B 08 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
MORELL, C.D. A 25 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
TORREFORTA, C.D.C. C 43 TARRAGONA, F.C. B
BASE L'ARBOÇ,CF. A 15 ALCOVER, C.E. A
CANONJA, C.F. B 02 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D
Jornada 13 21-01-2024
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A 33 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
VALLMOLL C.D. A 33 VILA-SECA C.F. D
PARE MANYANET, A.E. B 32 MONTBLANC, CLUB FUTBOL B
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 70 MORELL, C.D. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 42 TORREFORTA, C.D.C. C
TARRAGONA, F.C. B 23 BASE L'ARBOÇ,CF. A
ALCOVER, C.E. A 31 CANONJA, C.F. B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 20 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D
Jornada 14 28-01-2024
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 30 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
VILA-SECA C.F. D 09 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL B 47 VALLMOLL C.D. A
MORELL, C.D. A 02 PARE MANYANET, A.E. B
TORREFORTA, C.D.C. C 14 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
BASE L'ARBOÇ,CF. A 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
CANONJA, C.F. B 42 TARRAGONA, F.C. B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D 34 ALCOVER, C.E. A
Jornada 15 04-02-2024
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 80 VILA-SECA C.F. D
MONTBLANC, CLUB FUTBOL B 01 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A
VALLMOLL C.D. A 50 MORELL, C.D. A
PARE MANYANET, A.E. B 11 TORREFORTA, C.D.C. C
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 70 BASE L'ARBOÇ,CF. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 07 CANONJA, C.F. B
TARRAGONA, F.C. B 210 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D
ALCOVER, C.E. A 02 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
TARRAGONA, F.C. B 05 ALCOVER, C.E. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 13 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 23 CANONJA, C.F. B
BASE L'ARBOÇ,CF. A 13 PARE MANYANET, A.E. B
VALLMOLL C.D. A 410 TORREFORTA, C.D.C. C
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A 23 MORELL, C.D. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 90 MONTBLANC, CLUB FUTBOL B
VILA-SECA C.F. D 06 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
Jornada 17 25-02-2024
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 60 TARRAGONA, F.C. B
ALCOVER, C.E. A 51 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D 34 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
CANONJA, C.F. B 31 PARE MANYANET, A.E. B
BASE L'ARBOÇ,CF. A 74 VALLMOLL C.D. A
TORREFORTA, C.D.C. C 32 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A
MORELL, C.D. A 02 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL B 31 VILA-SECA C.F. D
Jornada 18 03-03-2024
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 12 TARRAGONA, F.C. B
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 21 ALCOVER, C.E. A
PARE MANYANET, A.E. B 00 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D
VALLMOLL C.D. A 28 CANONJA, C.F. B
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A 51 BASE L'ARBOÇ,CF. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 31 TORREFORTA, C.D.C. C
VILA-SECA C.F. D 26 MORELL, C.D. A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL B 06 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
Jornada 19 10-03-2024
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 61 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
TARRAGONA, F.C. B 12 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
ALCOVER, C.E. A 40 PARE MANYANET, A.E. B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D 71 VALLMOLL C.D. A
CANONJA, C.F. B 30 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A
BASE L'ARBOÇ,CF. A 23 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
TORREFORTA, C.D.C. C 72 VILA-SECA C.F. D
MORELL, C.D. A 52 MONTBLANC, CLUB FUTBOL B
Jornada 20 17-03-2024
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 102 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
PARE MANYANET, A.E. B 22 TARRAGONA, F.C. B
VALLMOLL C.D. A 14 ALCOVER, C.E. A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A 04 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 30 CANONJA, C.F. B
VILA-SECA C.F. D 23 BASE L'ARBOÇ,CF. A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL B 23 TORREFORTA, C.D.C. C
MORELL, C.D. A 04 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
Jornada 21 24-03-2024
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 41 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 32 PARE MANYANET, A.E. B
TARRAGONA, F.C. B 40 VALLMOLL C.D. A
ALCOVER, C.E. A 40 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
CANONJA, C.F. B 130 VILA-SECA C.F. D
BASE L'ARBOÇ,CF. A 24 MONTBLANC, CLUB FUTBOL B
TORREFORTA, C.D.C. C 50 MORELL, C.D. A
Jornada 22 07-04-2024
PARE MANYANET, A.E. B 03 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
VALLMOLL C.D. A 20 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A 12 TARRAGONA, F.C. B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 00 ALCOVER, C.E. A
VILA-SECA C.F. D 03 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D
MONTBLANC, CLUB FUTBOL B 110 CANONJA, C.F. B
MORELL, C.D. A 54 BASE L'ARBOÇ,CF. A
TORREFORTA, C.D.C. C 02 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
Jornada 23 14-04-2024
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 40 PARE MANYANET, A.E. B
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 131 VALLMOLL C.D. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 51 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A
TARRAGONA, F.C. B 12 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
ALCOVER, C.E. A 70 VILA-SECA C.F. D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D 60 MONTBLANC, CLUB FUTBOL B
CANONJA, C.F. B 61 MORELL, C.D. A
BASE L'ARBOÇ,CF. A 14 TORREFORTA, C.D.C. C
Jornada 24 21-04-2024
VALLMOLL C.D. A 21 PARE MANYANET, A.E. B
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A 15 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 51 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
VILA-SECA C.F. D 24 TARRAGONA, F.C. B
MONTBLANC, CLUB FUTBOL B - ALCOVER, C.E. A
MORELL, C.D. A 22 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D
TORREFORTA, C.D.C. C 33 CANONJA, C.F. B
BASE L'ARBOÇ,CF. A 05 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
Jornada 25 28-04-2024
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 91 VALLMOLL C.D. A
PARE MANYANET, A.E. B 21 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 51 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 30 VILA-SECA C.F. D
TARRAGONA, F.C. B 56 MONTBLANC, CLUB FUTBOL B
ALCOVER, C.E. A 30 MORELL, C.D. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D 30 TORREFORTA, C.D.C. C
CANONJA, C.F. B 60 BASE L'ARBOÇ,CF. A
Jornada 26 05-05-2024
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A 13 VALLMOLL C.D. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B - PARE MANYANET, A.E. B
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 150 VILA-SECA C.F. D
MONTBLANC, CLUB FUTBOL B 62 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
MORELL, C.D. A 20 TARRAGONA, F.C. B
TORREFORTA, C.D.C. C 21 ALCOVER, C.E. A
BASE L'ARBOÇ,CF. A 26 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D
CANONJA, C.F. B 12 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
Jornada 27 12-05-2024
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 40 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A
VALLMOLL C.D. A 35 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
PARE MANYANET, A.E. B 50 VILA-SECA C.F. D
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 32 MONTBLANC, CLUB FUTBOL B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 20 MORELL, C.D. A
TARRAGONA, F.C. B 30 TORREFORTA, C.D.C. C
ALCOVER, C.E. A BASE L'ARBOÇ,CF. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D 41 CANONJA, C.F. B
Jornada 28 19-05-2024
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B - ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A
VILA-SECA C.F. D - VALLMOLL C.D. A
MONTBLANC, CLUB FUTBOL B - PARE MANYANET, A.E. B
MORELL, C.D. A - LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
TORREFORTA, C.D.C. C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
BASE L'ARBOÇ,CF. A - TARRAGONA, F.C. B
CANONJA, C.F. B - ALCOVER, C.E. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
Jornada 29 26-05-2024
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A - VILA-SECA C.F. D
VALLMOLL C.D. A - MONTBLANC, CLUB FUTBOL B
PARE MANYANET, A.E. B - MORELL, C.D. A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A - TORREFORTA, C.D.C. C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C - BASE L'ARBOÇ,CF. A
TARRAGONA, F.C. B - CANONJA, C.F. B
ALCOVER, C.E. A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D
Jornada 30 02-06-2024
VILA-SECA C.F. D - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA A - MONTBLANC, CLUB FUTBOL B
MORELL, C.D. A - VALLMOLL C.D. A
TORREFORTA, C.D.C. C - PARE MANYANET, A.E. B
BASE L'ARBOÇ,CF. A - LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
CANONJA, C.F. B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA D 01 TARRAGONA, F.C. B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A - ALCOVER, C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.