Competició | TEMPORADA 2023-2024

cadet primera divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-09-2023
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 31 GRANOLLERS, E.C. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 21 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
VILANOVA VALLES,C.F. A 14 RIUDEPERES C.F. AT. A
MOLLET U.E.,CF. B 41 TORELLO, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 10 VALLES, C.AT. A
PARETS, C.F. B 21 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
LLINARS, C.E. A 24 LES FRANQUESES, C.F. A
TONA, U.E. A 03 VILASSAR MAR,U.E. D
Jornada 2 01-10-2023
GRANOLLERS, E.C. C 01 TONA, U.E. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 11 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
RIUDEPERES C.F. AT. A 18 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
TORELLO, C.F. A 41 VILANOVA VALLES,C.F. A
VALLES, C.AT. A 43 MOLLET U.E.,CF. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 21 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
LES FRANQUESES, C.F. A 21 PARETS, C.F. B
VILASSAR MAR,U.E. D 41 LLINARS, C.E. A
Jornada 3 08-10-2023
GRANOLLERS, E.C. C 21 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 40 RIUDEPERES C.F. AT. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 11 TORELLO, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 04 VALLES, C.AT. A
MOLLET U.E.,CF. B 31 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 11 LES FRANQUESES, C.F. A
PARETS, C.F. B 11 VILASSAR MAR,U.E. D
TONA, U.E. A 30 LLINARS, C.E. A
Jornada 4 15-10-2023
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 11 TONA, U.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 03 GRANOLLERS, E.C. C
TORELLO, C.F. A 21 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
VALLES, C.AT. A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 52 VILANOVA VALLES,C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 22 MOLLET U.E.,CF. B
VILASSAR MAR,U.E. D 11 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
LLINARS, C.E. A 22 PARETS, C.F. B
Jornada 5 22-10-2023
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 12 RIUDEPERES C.F. AT. A
GRANOLLERS, E.C. C 21 TORELLO, C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 10 VALLES, C.AT. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 42 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
VILANOVA VALLES,C.F. A 03 LES FRANQUESES, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. B 04 VILASSAR MAR,U.E. D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 11 LLINARS, C.E. A
TONA, U.E. A 32 PARETS, C.F. B
Jornada 6 29-10-2023
RIUDEPERES C.F. AT. A 14 TONA, U.E. A
TORELLO, C.F. A 31 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
VALLES, C.AT. A 01 GRANOLLERS, E.C. C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 23 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
LES FRANQUESES, C.F. A 05 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
VILASSAR MAR,U.E. D 73 VILANOVA VALLES,C.F. A
LLINARS, C.E. A 24 MOLLET U.E.,CF. B
PARETS, C.F. B 31 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
Jornada 7 05-11-2023
RIUDEPERES C.F. AT. A 27 TORELLO, C.F. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 23 VALLES, C.AT. A
GRANOLLERS, E.C. C 11 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 23 LES FRANQUESES, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 21 VILASSAR MAR,U.E. D
VILANOVA VALLES,C.F. A 42 LLINARS, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. B 11 PARETS, C.F. B
TONA, U.E. A 43 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
Jornada 8 12-11-2023
TORELLO, C.F. A 23 TONA, U.E. A
VALLES, C.AT. A 21 RIUDEPERES C.F. AT. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 30 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
LES FRANQUESES, C.F. A 22 GRANOLLERS, E.C. C
VILASSAR MAR,U.E. D 05 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
LLINARS, C.E. A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
PARETS, C.F. B 22 VILANOVA VALLES,C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 21 MOLLET U.E.,CF. B
Jornada 9 19-11-2023
TORELLO, C.F. A 20 VALLES, C.AT. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 13 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 21 LES FRANQUESES, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C 13 VILASSAR MAR,U.E. D
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 41 LLINARS, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 21 PARETS, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. A 24 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
TONA, U.E. A 31 MOLLET U.E.,CF. B
Jornada 10 26-11-2023
VALLES, C.AT. A 12 TONA, U.E. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 10 TORELLO, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 30 RIUDEPERES C.F. AT. A
VILASSAR MAR,U.E. D 21 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
LLINARS, C.E. A 12 GRANOLLERS, E.C. C
PARETS, C.F. B 14 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
MOLLET U.E.,CF. B 01 VILANOVA VALLES,C.F. A
Jornada 11 03-12-2023
VALLES, C.AT. A 12 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
TORELLO, C.F. A 41 LES FRANQUESES, C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 13 VILASSAR MAR,U.E. D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 11 LLINARS, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. C 02 PARETS, C.F. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 62 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 12 MOLLET U.E.,CF. B
TONA, U.E. A 30 VILANOVA VALLES,C.F. A
Jornada 12 17-12-2023
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 22 TONA, U.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A 31 VALLES, C.AT. A
VILASSAR MAR,U.E. D 32 TORELLO, C.F. A
LLINARS, C.E. A 25 RIUDEPERES C.F. AT. A
PARETS, C.F. B 20 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 12 GRANOLLERS, E.C. C
MOLLET U.E.,CF. B 23 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
VILANOVA VALLES,C.F. A 07 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 13 14-01-2024
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 50 LES FRANQUESES, C.F. A
VALLES, C.AT. A 35 VILASSAR MAR,U.E. D
TORELLO, C.F. A 50 LLINARS, C.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 15 PARETS, C.F. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 03 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
GRANOLLERS, E.C. C 10 MOLLET U.E.,CF. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 70 VILANOVA VALLES,C.F. A
TONA, U.E. A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 14 21-01-2024
TONA, U.E. A 40 LES FRANQUESES, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. D 03 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
LLINARS, C.E. A 18 VALLES, C.AT. A
PARETS, C.F. B 21 TORELLO, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 50 RIUDEPERES C.F. AT. A
MOLLET U.E.,CF. B 00 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
VILANOVA VALLES,C.F. A 14 GRANOLLERS, E.C. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 23 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Jornada 15 28-01-2024
LES FRANQUESES, C.F. A 36 VILASSAR MAR,U.E. D
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 40 LLINARS, C.E. A
VALLES, C.AT. A 10 PARETS, C.F. B
TORELLO, C.F. A 21 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
RIUDEPERES C.F. AT. A 24 MOLLET U.E.,CF. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 21 VILANOVA VALLES,C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 10 TONA, U.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 04-02-2024
GRANOLLERS, E.C. C 13 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 14 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
RIUDEPERES C.F. AT. A 01 VILANOVA VALLES,C.F. A
TORELLO, C.F. A 20 MOLLET U.E.,CF. B
VALLES, C.AT. A 11 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 01 PARETS, C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. A 10 LLINARS, C.E. A
VILASSAR MAR,U.E. D 51 TONA, U.E. A
Jornada 17 18-02-2024
TONA, U.E. A 20 GRANOLLERS, E.C. C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 31 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 61 RIUDEPERES C.F. AT. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 11 TORELLO, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. B 52 VALLES, C.AT. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 11 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
PARETS, C.F. B 40 LES FRANQUESES, C.F. A
LLINARS, C.E. A 13 VILASSAR MAR,U.E. D
Jornada 18 25-02-2024
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 32 GRANOLLERS, E.C. C
RIUDEPERES C.F. AT. A 03 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
TORELLO, C.F. A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
VALLES, C.AT. A 30 VILANOVA VALLES,C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 30 MOLLET U.E.,CF. B
LES FRANQUESES, C.F. A 42 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
VILASSAR MAR,U.E. D 01 PARETS, C.F. B
LLINARS, C.E. A 16 TONA, U.E. A
Jornada 19 03-03-2024
TONA, U.E. A 21 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
GRANOLLERS, E.C. C 40 RIUDEPERES C.F. AT. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 10 TORELLO, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 30 VALLES, C.AT. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 11 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
MOLLET U.E.,CF. B 33 LES FRANQUESES, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 22 VILASSAR MAR,U.E. D
PARETS, C.F. B 10 LLINARS, C.E. A
Jornada 20 10-03-2024
RIUDEPERES C.F. AT. A 05 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
TORELLO, C.F. A 21 GRANOLLERS, E.C. C
VALLES, C.AT. A 23 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
LES FRANQUESES, C.F. A 04 VILANOVA VALLES,C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. D 40 MOLLET U.E.,CF. B
LLINARS, C.E. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
PARETS, C.F. B 11 TONA, U.E. A
Jornada 21 17-03-2024
TONA, U.E. A 21 RIUDEPERES C.F. AT. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 14 TORELLO, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C 10 VALLES, C.AT. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 50 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 101 LES FRANQUESES, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 24 VILASSAR MAR,U.E. D
MOLLET U.E.,CF. B 12 LLINARS, C.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 30 PARETS, C.F. B
Jornada 22 24-03-2024
TORELLO, C.F. A 40 RIUDEPERES C.F. AT. A
VALLES, C.AT. A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C 22 GRANOLLERS, E.C. C
LES FRANQUESES, C.F. A 03 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
VILASSAR MAR,U.E. D 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
LLINARS, C.E. A 14 VILANOVA VALLES,C.F. A
PARETS, C.F. B 11 MOLLET U.E.,CF. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 13 TONA, U.E. A
Jornada 23 07-04-2024
TONA, U.E. A 10 TORELLO, C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 13 VALLES, C.AT. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 12 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
GRANOLLERS, E.C. C 32 LES FRANQUESES, C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 43 VILASSAR MAR,U.E. D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 40 LLINARS, C.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 10 PARETS, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. B 10 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
Jornada 24 14-04-2024
VALLES, C.AT. A - TORELLO, C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - RIUDEPERES C.F. AT. A
LES FRANQUESES, C.F. A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
VILASSAR MAR,U.E. D - GRANOLLERS, E.C. C
LLINARS, C.E. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
PARETS, C.F. B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - VILANOVA VALLES,C.F. A
MOLLET U.E.,CF. B - TONA, U.E. A
Jornada 25 21-04-2024
TONA, U.E. A - VALLES, C.AT. A
TORELLO, C.F. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
RIUDEPERES C.F. AT. A - LES FRANQUESES, C.F. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - VILASSAR MAR,U.E. D
GRANOLLERS, E.C. C - LLINARS, C.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - PARETS, C.F. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
VILANOVA VALLES,C.F. A - MOLLET U.E.,CF. B
Jornada 26 28-04-2024
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - VALLES, C.AT. A
LES FRANQUESES, C.F. A - TORELLO, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. D - RIUDEPERES C.F. AT. A
LLINARS, C.E. A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
PARETS, C.F. B - GRANOLLERS, E.C. C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
MOLLET U.E.,CF. B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
VILANOVA VALLES,C.F. A - TONA, U.E. A
Jornada 27 05-05-2024
TONA, U.E. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
VALLES, C.AT. A - LES FRANQUESES, C.F. A
TORELLO, C.F. A - VILASSAR MAR,U.E. D
RIUDEPERES C.F. AT. A - LLINARS, C.E. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - PARETS, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - MOLLET U.E.,CF. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - VILANOVA VALLES,C.F. A
Jornada 28 12-05-2024
LES FRANQUESES, C.F. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
VILASSAR MAR,U.E. D - VALLES, C.AT. A
LLINARS, C.E. A - TORELLO, C.F. A
PARETS, C.F. B - RIUDEPERES C.F. AT. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
MOLLET U.E.,CF. B - GRANOLLERS, E.C. C
VILANOVA VALLES,C.F. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - TONA, U.E. A
Jornada 29 19-05-2024
LES FRANQUESES, C.F. A - TONA, U.E. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C - VILASSAR MAR,U.E. D
VALLES, C.AT. A - LLINARS, C.E. A
TORELLO, C.F. A - PARETS, C.F. B
RIUDEPERES C.F. AT. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - MOLLET U.E.,CF. B
GRANOLLERS, E.C. C - VILANOVA VALLES,C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 30 26-05-2024
VILASSAR MAR,U.E. D - LES FRANQUESES, C.F. A
LLINARS, C.E. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. C
PARETS, C.F. B - VALLES, C.AT. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A - TORELLO, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. B - RIUDEPERES C.F. AT. A
VILANOVA VALLES,C.F. A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - GRANOLLERS, E.C. C
TONA, U.E. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.