Competició | TEMPORADA 2023-2024

cadet primera divisio | grup 6

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-09-2023
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
RUBI, U.E. B 04 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
NATACIO TERRASSA, C A 00 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 12 LA FARGA XXI, CE A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 03 JUNIOR,C.F. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 10 SABADELL F.C., C.E. D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 13 BERGA, C.E. B
Jornada 2 01-10-2023
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 11 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 31 RUBI, U.E. B
LA FARGA XXI, CE A 43 NATACIO TERRASSA, C A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 30 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
JUNIOR,C.F. B 01 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. D 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
BERGA, C.E. B 61 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Jornada 3 08-10-2023
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 12 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 21 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
RUBI, U.E. B 22 LA FARGA XXI, CE A
NATACIO TERRASSA, C A 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 02 JUNIOR,C.F. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 32 SABADELL F.C., C.E. D
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 04 BERGA, C.E. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Jornada 4 15-10-2023
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 71 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 34 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
LA FARGA XXI, CE A 34 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 33 RUBI, U.E. B
JUNIOR,C.F. B 20 NATACIO TERRASSA, C A
SABADELL F.C., C.E. D 11 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
BERGA, C.E. B 41 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
Jornada 5 22-10-2023
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 40 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 01 LA FARGA XXI, CE A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
RUBI, U.E. B 03 JUNIOR,C.F. B
NATACIO TERRASSA, C A 21 SABADELL F.C., C.E. D
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 02 BERGA, C.E. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
Jornada 6 29-10-2023
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 22 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
LA FARGA XXI, CE A 07 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 03 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
JUNIOR,C.F. B 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SABADELL F.C., C.E. D 61 RUBI, U.E. B
BERGA, C.E. B 22 NATACIO TERRASSA, C A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 30 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 12 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Jornada 7 05-11-2023
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 12 LA FARGA XXI, CE A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 12 JUNIOR,C.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 04 SABADELL F.C., C.E. D
RUBI, U.E. B 05 BERGA, C.E. B
NATACIO TERRASSA, C A 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 04 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Jornada 8 12-11-2023
LA FARGA XXI, CE A 21 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 40 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
JUNIOR,C.F. B 24 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SABADELL F.C., C.E. D 30 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
BERGA, C.E. B 51 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 44 RUBI, U.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 10 NATACIO TERRASSA, C A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 10 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
Jornada 9 19-11-2023
LA FARGA XXI, CE A 04 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 33 JUNIOR,C.F. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 41 SABADELL F.C., C.E. D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 13 BERGA, C.E. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 23 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
RUBI, U.E. B 05 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
NATACIO TERRASSA, C A 12 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 02 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
Jornada 10 26-11-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 40 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
JUNIOR,C.F. B 21 LA FARGA XXI, CE A
SABADELL F.C., C.E. D 30 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
BERGA, C.E. B 10 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 51 RUBI, U.E. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 11 NATACIO TERRASSA, C A
Jornada 11 03-12-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 12 JUNIOR,C.F. B
LA FARGA XXI, CE A 10 SABADELL F.C., C.E. D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 17 BERGA, C.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 40 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 12 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
RUBI, U.E. B 11 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 23 NATACIO TERRASSA, C A
Jornada 12 17-12-2023
JUNIOR,C.F. B 32 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. D 02 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
BERGA, C.E. B 31 LA FARGA XXI, CE A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 21 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 02 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 02 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
NATACIO TERRASSA, C A 20 RUBI, U.E. B
Jornada 13 14-01-2024
JUNIOR,C.F. B 11 SABADELL F.C., C.E. D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 31 BERGA, C.E. B
LA FARGA XXI, CE A 22 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 42 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 102 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 21 NATACIO TERRASSA, C A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 22 RUBI, U.E. B
Jornada 14 21-01-2024
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 11 SABADELL F.C., C.E. D
BERGA, C.E. B 10 JUNIOR,C.F. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 21 LA FARGA XXI, CE A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 30 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 02 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
NATACIO TERRASSA, C A 20 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
RUBI, U.E. B 14 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 15 28-01-2024
SABADELL F.C., C.E. D 41 BERGA, C.E. B
JUNIOR,C.F. B 21 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 20 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
LA FARGA XXI, CE A 12 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 12 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 60 NATACIO TERRASSA, C A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 111 RUBI, U.E. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 22 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 04-02-2024
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 12 RUBI, U.E. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 14 NATACIO TERRASSA, C A
LA FARGA XXI, CE A 54 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 02 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
JUNIOR,C.F. B 25 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SABADELL F.C., C.E. D 30 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
BERGA, C.E. B 10 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 17 18-02-2024
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 13 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
RUBI, U.E. B 21 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
NATACIO TERRASSA, C A 30 LA FARGA XXI, CE A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 32 JUNIOR,C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 40 SABADELL F.C., C.E. D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 14 BERGA, C.E. B
Jornada 18 25-02-2024
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
LA FARGA XXI, CE A - RUBI, U.E. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 23 NATACIO TERRASSA, C A
JUNIOR,C.F. B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SABADELL F.C., C.E. D - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
BERGA, C.E. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 23 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 19 03-03-2024
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - LA FARGA XXI, CE A
RUBI, U.E. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
NATACIO TERRASSA, C A - JUNIOR,C.F. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - SABADELL F.C., C.E. D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - BERGA, C.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Jornada 20 10-03-2024
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
LA FARGA XXI, CE A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
JUNIOR,C.F. B - RUBI, U.E. B
SABADELL F.C., C.E. D - NATACIO TERRASSA, C A
BERGA, C.E. B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 21 17-03-2024
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - LA FARGA XXI, CE A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - JUNIOR,C.F. B
RUBI, U.E. B - SABADELL F.C., C.E. D
NATACIO TERRASSA, C A - BERGA, C.E. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. B
Jornada 22 24-03-2024
LA FARGA XXI, CE A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
JUNIOR,C.F. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
SABADELL F.C., C.E. D - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
BERGA, C.E. B - RUBI, U.E. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - NATACIO TERRASSA, C A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 23 07-04-2024
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - LA FARGA XXI, CE A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - JUNIOR,C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B - SABADELL F.C., C.E. D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - BERGA, C.E. B
RUBI, U.E. B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
NATACIO TERRASSA, C A - CERDANYOLA VALLES, F.C. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Jornada 24 14-04-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - LA FARGA XXI, CE A
JUNIOR,C.F. B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
SABADELL F.C., C.E. D - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
BERGA, C.E. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B - RUBI, U.E. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - NATACIO TERRASSA, C A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 25 21-04-2024
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
LA FARGA XXI, CE A - JUNIOR,C.F. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - SABADELL F.C., C.E. D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - BERGA, C.E. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - CERDANYOLA VALLES, F.C. B
RUBI, U.E. B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
NATACIO TERRASSA, C A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
Jornada 26 28-04-2024
JUNIOR,C.F. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. D - LA FARGA XXI, CE A
BERGA, C.E. B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - RUBI, U.E. B
NATACIO TERRASSA, C A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 27 05-05-2024
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - JUNIOR,C.F. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - SABADELL F.C., C.E. D
LA FARGA XXI, CE A - BERGA, C.E. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - CERDANYOLA VALLES, F.C. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
RUBI, U.E. B - NATACIO TERRASSA, C A
Jornada 28 12-05-2024
SABADELL F.C., C.E. D - JUNIOR,C.F. B
BERGA, C.E. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - LA FARGA XXI, CE A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
NATACIO TERRASSA, C A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
RUBI, U.E. B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 29 19-05-2024
SABADELL F.C., C.E. D - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
JUNIOR,C.F. B - BERGA, C.E. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
LA FARGA XXI, CE A - CERDANYOLA VALLES, F.C. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B - NATACIO TERRASSA, C A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - RUBI, U.E. B
Jornada 30 26-05-2024
BERGA, C.E. B - SABADELL F.C., C.E. D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - JUNIOR,C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - LA FARGA XXI, CE A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
NATACIO TERRASSA, C A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
RUBI, U.E. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.