Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga tercera divisio juvenil futbol sala | bcn gr 8

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-10-2022
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 34 ATHLETIC TORRE ROJA B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 62 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 56 FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A
SANT JUST F.S. A 05 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
GAVA, F.S A 60 PLATENSE VILANOVA C
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 60 SANT CLIMENT 2001,F.S. B
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
Jornada 2 22-10-2022
ATHLETIC TORRE ROJA B 02 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 41 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A 33 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 41 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
PLATENSE VILANOVA C 22 SANT JUST F.S. A
SANT CLIMENT 2001,F.S. B 24 GAVA, F.S A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 142 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
Jornada 3 29-10-2022
ATHLETIC TORRE ROJA B 23 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 21 FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 30 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 55 PLATENSE VILANOVA C
SANT JUST F.S. A 12 SANT CLIMENT 2001,F.S. B
GAVA, F.S A 80 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 18 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
Jornada 4 05-11-2022
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 50 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A 62 ATHLETIC TORRE ROJA B
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 40 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
PLATENSE VILANOVA C 26 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
SANT CLIMENT 2001,F.S. B 36 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A 11 SANT JUST F.S. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 42 GAVA, F.S A
Jornada 5 12-11-2022
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 33 FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 41 ATHLETIC TORRE ROJA B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 42 PLATENSE VILANOVA C
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 20 SANT CLIMENT 2001,F.S. B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 71 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
SANT JUST F.S. A 05 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 14 GAVA, F.S A
Jornada 6 19-11-2022
FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A 31 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 22 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
PLATENSE VILANOVA C 33 ATHLETIC TORRE ROJA B
SANT CLIMENT 2001,F.S. B 24 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A 02 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 45 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
GAVA, F.S A 60 SANT JUST F.S. A
Jornada 7 26-11-2022
FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A 13 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 42 PLATENSE VILANOVA C
ATHLETIC TORRE ROJA B 11 SANT CLIMENT 2001,F.S. B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 21 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 22 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 72 GAVA, F.S A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 01 SANT JUST F.S. A
Jornada 8 03-12-2022
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 20 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
PLATENSE VILANOVA C 36 FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A
SANT CLIMENT 2001,F.S. B 18 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A 08 ATHLETIC TORRE ROJA B
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 31 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
GAVA, F.S A 32 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
SANT JUST F.S. A 07 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 9 17-12-2022
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 90 PLATENSE VILANOVA C
FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A 31 SANT CLIMENT 2001,F.S. B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 50 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
ATHLETIC TORRE ROJA B 31 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 02 GAVA, F.S A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 10 SANT JUST F.S. A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 47 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 10 14-01-2023
PLATENSE VILANOVA C 61 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
SANT CLIMENT 2001,F.S. B 23 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A 15 FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 33 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
GAVA, F.S A 03 ATHLETIC TORRE ROJA B
SANT JUST F.S. A 22 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 41 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
Jornada 11 21-01-2023
PLATENSE VILANOVA C 63 SANT CLIMENT 2001,F.S. B
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 80 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A 42 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 33 GAVA, F.S A
ATHLETIC TORRE ROJA B 44 SANT JUST F.S. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 05 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 22 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
Jornada 12 04-02-2023
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A - SANT CLIMENT 2001,F.S. B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - PLATENSE VILANOVA C
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
GAVA, F.S A - FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A
SANT JUST F.S. A - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A - ATHLETIC TORRE ROJA B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
Jornada 13 11-02-2023
SANT CLIMENT 2001,F.S. B - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
PLATENSE VILANOVA C - SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B - GAVA, F.S A
FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A - SANT JUST F.S. A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
ATHLETIC TORRE ROJA B - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - FUTSAL MONTPEDROS CLUB A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 25-02-2023
ATHLETIC TORRE ROJA B - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B - SANT JUST F.S. A
PLATENSE VILANOVA C - GAVA, F.S A
SANT CLIMENT 2001,F.S. B - SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
Jornada 15 04-03-2023
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A - ATHLETIC TORRE ROJA B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
SANT JUST F.S. A - PLATENSE VILANOVA C
GAVA, F.S A - SANT CLIMENT 2001,F.S. B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
Jornada 16 11-03-2023
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - ATHLETIC TORRE ROJA B
FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
PLATENSE VILANOVA C - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
SANT CLIMENT 2001,F.S. B - SANT JUST F.S. A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - GAVA, F.S A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B - FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
Jornada 17 18-03-2023
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
ATHLETIC TORRE ROJA B - FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - PLATENSE VILANOVA C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A - SANT CLIMENT 2001,F.S. B
SANT JUST F.S. A - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
GAVA, F.S A - SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
Jornada 18 25-03-2023
FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
ATHLETIC TORRE ROJA B - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
PLATENSE VILANOVA C - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
SANT CLIMENT 2001,F.S. B - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B - SANT JUST F.S. A
GAVA, F.S A - FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
Jornada 19 01-04-2023
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A - FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
ATHLETIC TORRE ROJA B - PLATENSE VILANOVA C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - SANT CLIMENT 2001,F.S. B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A - SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
SANT JUST F.S. A - GAVA, F.S A
Jornada 20 15-04-2023
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B - FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A
PLATENSE VILANOVA C - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
SANT CLIMENT 2001,F.S. B - ATHLETIC TORRE ROJA B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
GAVA, F.S A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
SANT JUST F.S. A - FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
Jornada 21 22-04-2023
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A - PLATENSE VILANOVA C
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - SANT CLIMENT 2001,F.S. B
ATHLETIC TORRE ROJA B - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - GAVA, F.S A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A - SANT JUST F.S. A
Jornada 22 29-04-2023
PLATENSE VILANOVA C - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
SANT CLIMENT 2001,F.S. B - FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B - ATHLETIC TORRE ROJA B
GAVA, F.S A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
SANT JUST F.S. A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A - FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
Jornada 23 06-05-2023
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A - PLATENSE VILANOVA C
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B - SANT CLIMENT 2001,F.S. B
FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
ATHLETIC TORRE ROJA B - GAVA, F.S A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - SANT JUST F.S. A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 24 13-05-2023
SANT CLIMENT 2001,F.S. B - PLATENSE VILANOVA C
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B - FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A
GAVA, F.S A - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
SANT JUST F.S. A - ATHLETIC TORRE ROJA B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
Jornada 25 20-05-2023
SANT CLIMENT 2001,F.S. B - FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
PLATENSE VILANOVA C - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B - SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A - GAVA, F.S A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - SANT JUST F.S. A
ATHLETIC TORRE ROJA B - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
Jornada 26 27-05-2023
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - SANT CLIMENT 2001,F.S. B
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B - PLATENSE VILANOVA C
GAVA, F.S A - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
SANT JUST F.S. A - FUTSAL SANT FELIU CENTRE ODONTOLÒGIC DE LES ROSES A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - ATHLETIC TORRE ROJA B
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.