Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga tercera divisio infantil futbol sala | bcn gr 6

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-10-2022
FS CASTELLDEFELS Global Service D 26 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 72 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D
CORNELLA C.F.S. GPC B 63 CSC FUTSAL A
FUTSAL SANT FELIU C 06 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E
AECS L'HOSPITALET B 52 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 31 DMS-ESPANYOL A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 21 JESUS-MARIA C.E. C
Jornada 2 22-10-2022
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 33 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D 100 FS CASTELLDEFELS Global Service D
CSC FUTSAL A 010 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E 58 CORNELLA C.F.S. GPC B
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 47 FUTSAL SANT FELIU C
DMS-ESPANYOL A 140 AECS L'HOSPITALET B
JESUS-MARIA C.E. C 27 BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
Jornada 3 29-10-2022
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 18 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D
FS CASTELLDEFELS Global Service D 35 CSC FUTSAL A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 130 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E
CORNELLA C.F.S. GPC B 150 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
FUTSAL SANT FELIU C 27 DMS-ESPANYOL A
AECS L'HOSPITALET B 06 JESUS-MARIA C.E. C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 08 BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
Jornada 4 05-11-2022
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D 83 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
CSC FUTSAL A 63 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E 23 FS CASTELLDEFELS Global Service D
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 112 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
DMS-ESPANYOL A 44 CORNELLA C.F.S. GPC B
JESUS-MARIA C.E. C 44 FUTSAL SANT FELIU C
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 61 AECS L'HOSPITALET B
Jornada 5 12-11-2022
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D 23 CSC FUTSAL A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 35 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E
FS CASTELLDEFELS Global Service D 37 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 31 DMS-ESPANYOL A
CORNELLA C.F.S. GPC B 73 JESUS-MARIA C.E. C
FUTSAL SANT FELIU C 07 BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 21 AECS L'HOSPITALET B
Jornada 6 19-11-2022
CSC FUTSAL A 13 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E 54 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 05 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
DMS-ESPANYOL A 131 FS CASTELLDEFELS Global Service D
JESUS-MARIA C.E. C 43 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 52 CORNELLA C.F.S. GPC B
AECS L'HOSPITALET B 34 FUTSAL SANT FELIU C
Jornada 7 26-11-2022
CSC FUTSAL A 32 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D 160 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 05 DMS-ESPANYOL A
FS CASTELLDEFELS Global Service D 27 JESUS-MARIA C.E. C
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 32 BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
CORNELLA C.F.S. GPC B 100 AECS L'HOSPITALET B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 20 FUTSAL SANT FELIU C
Jornada 8 03-12-2022
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E 41 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 16 CSC FUTSAL A
DMS-ESPANYOL A 31 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D
JESUS-MARIA C.E. C 50 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 90 FS CASTELLDEFELS Global Service D
AECS L'HOSPITALET B 015 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
FUTSAL SANT FELIU C 012 CORNELLA C.F.S. GPC B
Jornada 9 17-12-2022
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E 61 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
CSC FUTSAL A 14 DMS-ESPANYOL A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D 73 JESUS-MARIA C.E. C
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 13 BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
FS CASTELLDEFELS Global Service D 42 AECS L'HOSPITALET B
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 153 FUTSAL SANT FELIU C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 12 CORNELLA C.F.S. GPC B
Jornada 10 14-01-2023
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 65 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
DMS-ESPANYOL A 64 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E
JESUS-MARIA C.E. C 31 CSC FUTSAL A
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 21 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D
AECS L'HOSPITALET B 23 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
FUTSAL SANT FELIU C 22 FS CASTELLDEFELS Global Service D
CORNELLA C.F.S. GPC B 53 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
Jornada 11 21-01-2023
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 011 DMS-ESPANYOL A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E 52 JESUS-MARIA C.E. C
CSC FUTSAL A - BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D 91 AECS L'HOSPITALET B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 32 FUTSAL SANT FELIU C
FS CASTELLDEFELS Global Service D 010 CORNELLA C.F.S. GPC B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 010 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
Jornada 12 04-02-2023
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - DMS-ESPANYOL A
JESUS-MARIA C.E. C - C.E.SALA TR3S GAVÀ B
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E
AECS L'HOSPITALET B - CSC FUTSAL A
FUTSAL SANT FELIU C - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D
CORNELLA C.F.S. GPC B - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A - FS CASTELLDEFELS Global Service D
Jornada 13 11-02-2023
DMS-ESPANYOL A - JESUS-MARIA C.E. C
C.E.SALA TR3S GAVÀ B - BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E - AECS L'HOSPITALET B
CSC FUTSAL A - FUTSAL SANT FELIU C
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D - CORNELLA C.F.S. GPC B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
FS CASTELLDEFELS Global Service D - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 25-02-2023
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - FS CASTELLDEFELS Global Service D
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D - JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
CSC FUTSAL A - CORNELLA C.F.S. GPC B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E - FUTSAL SANT FELIU C
C.E.SALA TR3S GAVÀ B - AECS L'HOSPITALET B
DMS-ESPANYOL A - BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
JESUS-MARIA C.E. C - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 15 04-03-2023
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
FS CASTELLDEFELS Global Service D - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A - CSC FUTSAL A
CORNELLA C.F.S. GPC B - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E
FUTSAL SANT FELIU C - C.E.SALA TR3S GAVÀ B
AECS L'HOSPITALET B - DMS-ESPANYOL A
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B - JESUS-MARIA C.E. C
Jornada 16 11-03-2023
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CSC FUTSAL A - FS CASTELLDEFELS Global Service D
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E - JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
C.E.SALA TR3S GAVÀ B - CORNELLA C.F.S. GPC B
DMS-ESPANYOL A - FUTSAL SANT FELIU C
JESUS-MARIA C.E. C - AECS L'HOSPITALET B
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 17 18-03-2023
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - CSC FUTSAL A
FS CASTELLDEFELS Global Service D - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A - C.E.SALA TR3S GAVÀ B
CORNELLA C.F.S. GPC B - DMS-ESPANYOL A
FUTSAL SANT FELIU C - JESUS-MARIA C.E. C
AECS L'HOSPITALET B - BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
Jornada 18 25-03-2023
CSC FUTSAL A - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
C.E.SALA TR3S GAVÀ B - FS CASTELLDEFELS Global Service D
DMS-ESPANYOL A - JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
JESUS-MARIA C.E. C - CORNELLA C.F.S. GPC B
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B - FUTSAL SANT FELIU C
AECS L'HOSPITALET B - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 19 01-04-2023
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - CSC FUTSAL A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - C.E.SALA TR3S GAVÀ B
FS CASTELLDEFELS Global Service D - DMS-ESPANYOL A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A - JESUS-MARIA C.E. C
CORNELLA C.F.S. GPC B - BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
FUTSAL SANT FELIU C - AECS L'HOSPITALET B
Jornada 20 15-04-2023
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E - CSC FUTSAL A
C.E.SALA TR3S GAVÀ B - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D
DMS-ESPANYOL A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
JESUS-MARIA C.E. C - FS CASTELLDEFELS Global Service D
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B - JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
AECS L'HOSPITALET B - CORNELLA C.F.S. GPC B
FUTSAL SANT FELIU C - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 21 22-04-2023
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E
CSC FUTSAL A - C.E.SALA TR3S GAVÀ B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D - DMS-ESPANYOL A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - JESUS-MARIA C.E. C
FS CASTELLDEFELS Global Service D - BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A - AECS L'HOSPITALET B
CORNELLA C.F.S. GPC B - FUTSAL SANT FELIU C
Jornada 22 29-04-2023
C.E.SALA TR3S GAVÀ B - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E
DMS-ESPANYOL A - CSC FUTSAL A
JESUS-MARIA C.E. C - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
AECS L'HOSPITALET B - FS CASTELLDEFELS Global Service D
FUTSAL SANT FELIU C - JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
CORNELLA C.F.S. GPC B - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 23 06-05-2023
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - C.E.SALA TR3S GAVÀ B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E - DMS-ESPANYOL A
CSC FUTSAL A - JESUS-MARIA C.E. C
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D - BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - AECS L'HOSPITALET B
FS CASTELLDEFELS Global Service D - FUTSAL SANT FELIU C
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A - CORNELLA C.F.S. GPC B
Jornada 24 13-05-2023
DMS-ESPANYOL A - C.E.SALA TR3S GAVÀ B
JESUS-MARIA C.E. C - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B - CSC FUTSAL A
AECS L'HOSPITALET B - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D
FUTSAL SANT FELIU C - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CORNELLA C.F.S. GPC B - FS CASTELLDEFELS Global Service D
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 25 20-05-2023
DMS-ESPANYOL A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
C.E.SALA TR3S GAVÀ B - JESUS-MARIA C.E. C
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E - BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
CSC FUTSAL A - AECS L'HOSPITALET B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D - FUTSAL SANT FELIU C
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - CORNELLA C.F.S. GPC B
FS CASTELLDEFELS Global Service D - JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
Jornada 26 27-05-2023
JESUS-MARIA C.E. C - DMS-ESPANYOL A
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B - C.E.SALA TR3S GAVÀ B
AECS L'HOSPITALET B - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 E
FUTSAL SANT FELIU C - CSC FUTSAL A
CORNELLA C.F.S. GPC B - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. D
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - FS CASTELLDEFELS Global Service D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.