Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga tercera divisio catalana futbol sala | bcn gr 9

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-10-2022
JOVENTUT LES CORTS B 51 CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A
CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B 03 PENYA ALHENYA A.E. A
FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B 23 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A 11 MENENDEZ Y PELAYO C.E. A
AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A 41 FUTSAL POLARIS FORT PIENC D
MAGIC SANTS FUTSAL C 44 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
F.S.PRAT ADVANTIS B 10 LA NOVA ESQUERRA C.F. C
Jornada 2 22-10-2022
CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A 40 F.S.PRAT ADVANTIS B
PENYA ALHENYA A.E. A 44 JOVENTUT LES CORTS B
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B 06 CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B
MENENDEZ Y PELAYO C.E. A 51 FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC D 07 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A 123 AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A
LA NOVA ESQUERRA C.F. C 24 MAGIC SANTS FUTSAL C
Jornada 3 29-10-2022
CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A 51 PENYA ALHENYA A.E. A
JOVENTUT LES CORTS B 21 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B
CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B 54 MENENDEZ Y PELAYO C.E. A
FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B 41 FUTSAL POLARIS FORT PIENC D
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A 75 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A 63 LA NOVA ESQUERRA C.F. C
F.S.PRAT ADVANTIS B 31 MAGIC SANTS FUTSAL C
Jornada 4 05-11-2022
PENYA ALHENYA A.E. A 52 F.S.PRAT ADVANTIS B
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B 22 CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A
MENENDEZ Y PELAYO C.E. A 53 JOVENTUT LES CORTS B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC D 22 CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A 71 FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B
LA NOVA ESQUERRA C.F. C 36 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
MAGIC SANTS FUTSAL C 11 AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A
Jornada 5 12-11-2022
PENYA ALHENYA A.E. A 33 BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B
CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A 32 MENENDEZ Y PELAYO C.E. A
JOVENTUT LES CORTS B 21 FUTSAL POLARIS FORT PIENC D
CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B 58 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B 41 LA NOVA ESQUERRA C.F. C
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A 42 MAGIC SANTS FUTSAL C
F.S.PRAT ADVANTIS B 32 AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A
Jornada 6 19-11-2022
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B 11 F.S.PRAT ADVANTIS B
MENENDEZ Y PELAYO C.E. A 112 PENYA ALHENYA A.E. A
FUTSAL POLARIS FORT PIENC D 24 CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A 32 JOVENTUT LES CORTS B
LA NOVA ESQUERRA C.F. C 15 CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B
MAGIC SANTS FUTSAL C 23 FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B
AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A 41 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
Jornada 7 26-11-2022
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B 34 MENENDEZ Y PELAYO C.E. A
PENYA ALHENYA A.E. A 60 FUTSAL POLARIS FORT PIENC D
CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
JOVENTUT LES CORTS B 23 LA NOVA ESQUERRA C.F. C
CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B 62 MAGIC SANTS FUTSAL C
FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B 13 AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A
F.S.PRAT ADVANTIS B 35 TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
Jornada 8 03-12-2022
MENENDEZ Y PELAYO C.E. A - F.S.PRAT ADVANTIS B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC D - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - PENYA ALHENYA A.E. A
LA NOVA ESQUERRA C.F. C - CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A
MAGIC SANTS FUTSAL C - JOVENTUT LES CORTS B
AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A - CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B
Jornada 9 17-12-2022
MENENDEZ Y PELAYO C.E. A - FUTSAL POLARIS FORT PIENC D
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
PENYA ALHENYA A.E. A - LA NOVA ESQUERRA C.F. C
CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A - MAGIC SANTS FUTSAL C
JOVENTUT LES CORTS B - AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A
CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
F.S.PRAT ADVANTIS B - FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B
Jornada 10 14-01-2023
FUTSAL POLARIS FORT PIENC D - F.S.PRAT ADVANTIS B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - MENENDEZ Y PELAYO C.E. A
LA NOVA ESQUERRA C.F. C - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B
MAGIC SANTS FUTSAL C - PENYA ALHENYA A.E. A
AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A - CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - JOVENTUT LES CORTS B
FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B - CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B
Jornada 11 21-01-2023
FUTSAL POLARIS FORT PIENC D - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
MENENDEZ Y PELAYO C.E. A - LA NOVA ESQUERRA C.F. C
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B - MAGIC SANTS FUTSAL C
PENYA ALHENYA A.E. A - AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A
CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
JOVENTUT LES CORTS B - FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B
F.S.PRAT ADVANTIS B - CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B
Jornada 12 04-02-2023
F.S.PRAT ADVANTIS B - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
LA NOVA ESQUERRA C.F. C - FUTSAL POLARIS FORT PIENC D
MAGIC SANTS FUTSAL C - MENENDEZ Y PELAYO C.E. A
AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - PENYA ALHENYA A.E. A
FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B - CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A
CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B - JOVENTUT LES CORTS B
Jornada 13 11-02-2023
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - LA NOVA ESQUERRA C.F. C
FUTSAL POLARIS FORT PIENC D - MAGIC SANTS FUTSAL C
MENENDEZ Y PELAYO C.E. A - AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
PENYA ALHENYA A.E. A - FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B
CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A - CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B
JOVENTUT LES CORTS B - F.S.PRAT ADVANTIS B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 25-02-2023
CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A - JOVENTUT LES CORTS B
PENYA ALHENYA A.E. A - CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B - FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B
MENENDEZ Y PELAYO C.E. A - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
FUTSAL POLARIS FORT PIENC D - AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - MAGIC SANTS FUTSAL C
LA NOVA ESQUERRA C.F. C - F.S.PRAT ADVANTIS B
Jornada 15 04-03-2023
F.S.PRAT ADVANTIS B - CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A
JOVENTUT LES CORTS B - PENYA ALHENYA A.E. A
CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B
FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B - MENENDEZ Y PELAYO C.E. A
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - FUTSAL POLARIS FORT PIENC D
AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
MAGIC SANTS FUTSAL C - LA NOVA ESQUERRA C.F. C
Jornada 16 11-03-2023
PENYA ALHENYA A.E. A - CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B - JOVENTUT LES CORTS B
MENENDEZ Y PELAYO C.E. A - CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC D - FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
LA NOVA ESQUERRA C.F. C - AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A
MAGIC SANTS FUTSAL C - F.S.PRAT ADVANTIS B
Jornada 17 18-03-2023
F.S.PRAT ADVANTIS B - PENYA ALHENYA A.E. A
CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B
JOVENTUT LES CORTS B - MENENDEZ Y PELAYO C.E. A
CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B - FUTSAL POLARIS FORT PIENC D
FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - LA NOVA ESQUERRA C.F. C
AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A - MAGIC SANTS FUTSAL C
Jornada 18 25-03-2023
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B - PENYA ALHENYA A.E. A
MENENDEZ Y PELAYO C.E. A - CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A
FUTSAL POLARIS FORT PIENC D - JOVENTUT LES CORTS B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B
LA NOVA ESQUERRA C.F. C - FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B
MAGIC SANTS FUTSAL C - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A - F.S.PRAT ADVANTIS B
Jornada 19 01-04-2023
F.S.PRAT ADVANTIS B - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B
PENYA ALHENYA A.E. A - MENENDEZ Y PELAYO C.E. A
CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A - FUTSAL POLARIS FORT PIENC D
JOVENTUT LES CORTS B - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B - LA NOVA ESQUERRA C.F. C
FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B - MAGIC SANTS FUTSAL C
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A
Jornada 20 15-04-2023
MENENDEZ Y PELAYO C.E. A - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC D - PENYA ALHENYA A.E. A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A
LA NOVA ESQUERRA C.F. C - JOVENTUT LES CORTS B
MAGIC SANTS FUTSAL C - CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B
AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A - FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - F.S.PRAT ADVANTIS B
Jornada 21 22-04-2023
F.S.PRAT ADVANTIS B - MENENDEZ Y PELAYO C.E. A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B - FUTSAL POLARIS FORT PIENC D
PENYA ALHENYA A.E. A - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A - LA NOVA ESQUERRA C.F. C
JOVENTUT LES CORTS B - MAGIC SANTS FUTSAL C
CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B - AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A
FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
Jornada 22 29-04-2023
FUTSAL POLARIS FORT PIENC D - MENENDEZ Y PELAYO C.E. A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B
LA NOVA ESQUERRA C.F. C - PENYA ALHENYA A.E. A
MAGIC SANTS FUTSAL C - CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A
AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A - JOVENTUT LES CORTS B
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B
FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B - F.S.PRAT ADVANTIS B
Jornada 23 06-05-2023
F.S.PRAT ADVANTIS B - FUTSAL POLARIS FORT PIENC D
MENENDEZ Y PELAYO C.E. A - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B - LA NOVA ESQUERRA C.F. C
PENYA ALHENYA A.E. A - MAGIC SANTS FUTSAL C
CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A - AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A
JOVENTUT LES CORTS B - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B - FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B
Jornada 24 13-05-2023
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - FUTSAL POLARIS FORT PIENC D
LA NOVA ESQUERRA C.F. C - MENENDEZ Y PELAYO C.E. A
MAGIC SANTS FUTSAL C - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B
AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A - PENYA ALHENYA A.E. A
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A
FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B - JOVENTUT LES CORTS B
CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B - F.S.PRAT ADVANTIS B
Jornada 25 20-05-2023
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A - F.S.PRAT ADVANTIS B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC D - LA NOVA ESQUERRA C.F. C
MENENDEZ Y PELAYO C.E. A - MAGIC SANTS FUTSAL C
BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B - AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A
PENYA ALHENYA A.E. A - TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A
CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A - FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B
JOVENTUT LES CORTS B - CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B
Jornada 26 27-05-2023
LA NOVA ESQUERRA C.F. C - GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
MAGIC SANTS FUTSAL C - FUTSAL POLARIS FORT PIENC D
AcM Assessoria - RAMON MUNTANER ASSOC. ESP. A - MENENDEZ Y PELAYO C.E. A
TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A - BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB B
FUTSAL SANTS-LES CORTS, C.E. B - PENYA ALHENYA A.E. A
CENTRE MONTSERRAT XAVIER 1904 B - CFS INTER HOSPITALET VITALDENT A
F.S.PRAT ADVANTIS B - JOVENTUT LES CORTS B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.