Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga tercera divisio cadet futbol sala | bcn gr 8

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-10-2022
Descansa
R
COLLBATÓ, C.E. A
LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A 32 ROQUETES FUTSAL C
PALLEJA, F.S. A 80 F.S. OLESA D
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B 02 CORNELLA C.F.S. GPC B
FUTSAL CERVELLO C.E. B 06 F.S.PRAT ADVANTIS C
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 23 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
SITGES A 05 PLATENSE VILANOVA A
Jornada 2 22-10-2022
COLLBATÓ, C.E. A 92 SITGES A
ROQUETES FUTSAL C
R
Descansa
F.S. OLESA D 33 LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A
CORNELLA C.F.S. GPC B 30 PALLEJA, F.S. A
F.S.PRAT ADVANTIS C 61 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B 32 FUTSAL CERVELLO C.E. B
PLATENSE VILANOVA A 42 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 3 29-10-2022
COLLBATÓ, C.E. A 70 ROQUETES FUTSAL C
Descansa
R
F.S. OLESA D
LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A 04 CORNELLA C.F.S. GPC B
PALLEJA, F.S. A 63 F.S.PRAT ADVANTIS C
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B 61 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
FUTSAL CERVELLO C.E. B 24 PLATENSE VILANOVA A
SITGES A 29 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 4 05-11-2022
ROQUETES FUTSAL C 40 SITGES A
F.S. OLESA D 16 COLLBATÓ, C.E. A
CORNELLA C.F.S. GPC B
R
Descansa
F.S.PRAT ADVANTIS C 80 LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B 13 PALLEJA, F.S. A
PLATENSE VILANOVA A 23 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 54 FUTSAL CERVELLO C.E. B
Jornada 5 12-11-2022
ROQUETES FUTSAL C 42 F.S. OLESA D
COLLBATÓ, C.E. A 04 CORNELLA C.F.S. GPC B
Descansa
R
F.S.PRAT ADVANTIS C
LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A 13 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
PALLEJA, F.S. A 50 PLATENSE VILANOVA A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B 25 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
SITGES A 02 FUTSAL CERVELLO C.E. B
Jornada 6 19-11-2022
F.S. OLESA D 71 SITGES A
CORNELLA C.F.S. GPC B 41 ROQUETES FUTSAL C
F.S.PRAT ADVANTIS C 41 COLLBATÓ, C.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
R
Descansa
PLATENSE VILANOVA A 41 LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 04 PALLEJA, F.S. A
FUTSAL CERVELLO C.E. B 31 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
Jornada 7 26-11-2022
F.S. OLESA D 03 CORNELLA C.F.S. GPC B
ROQUETES FUTSAL C 06 F.S.PRAT ADVANTIS C
COLLBATÓ, C.E. A 44 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
Descansa
R
PLATENSE VILANOVA A
LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A 24 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
PALLEJA, F.S. A 31 FUTSAL CERVELLO C.E. B
SITGES A 07 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
Jornada 8 03-12-2022
CORNELLA C.F.S. GPC B 110 SITGES A
F.S.PRAT ADVANTIS C 60 F.S. OLESA D
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B 13 ROQUETES FUTSAL C
PLATENSE VILANOVA A 34 COLLBATÓ, C.E. A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A
R
Descansa
FUTSAL CERVELLO C.E. B 73 LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B 02 PALLEJA, F.S. A
Jornada 9 17-12-2022
CORNELLA C.F.S. GPC B 14 F.S.PRAT ADVANTIS C
F.S. OLESA D 15 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
ROQUETES FUTSAL C 35 PLATENSE VILANOVA A
COLLBATÓ, C.E. A 20 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
Descansa
R
FUTSAL CERVELLO C.E. B
LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A 36 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
SITGES A 112 PALLEJA, F.S. A
Jornada 10 14-01-2023
F.S.PRAT ADVANTIS C 92 SITGES A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B 25 CORNELLA C.F.S. GPC B
PLATENSE VILANOVA A 63 F.S. OLESA D
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 21 ROQUETES FUTSAL C
FUTSAL CERVELLO C.E. B 23 COLLBATÓ, C.E. A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
R
Descansa
PALLEJA, F.S. A 120 LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A
Jornada 11 21-01-2023
F.S.PRAT ADVANTIS C 83 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
CORNELLA C.F.S. GPC B 21 PLATENSE VILANOVA A
F.S. OLESA D 24 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
ROQUETES FUTSAL C 01 FUTSAL CERVELLO C.E. B
COLLBATÓ, C.E. A 11 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
Descansa
R
PALLEJA, F.S. A
SITGES A 03 LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A
Jornada 12 04-02-2023
SITGES A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
PLATENSE VILANOVA A - F.S.PRAT ADVANTIS C
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - CORNELLA C.F.S. GPC B
FUTSAL CERVELLO C.E. B - F.S. OLESA D
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - ROQUETES FUTSAL C
PALLEJA, F.S. A - COLLBATÓ, C.E. A
LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A
R
Descansa
Jornada 13 11-02-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - PLATENSE VILANOVA A
F.S.PRAT ADVANTIS C - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
CORNELLA C.F.S. GPC B - FUTSAL CERVELLO C.E. B
F.S. OLESA D - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
ROQUETES FUTSAL C - PALLEJA, F.S. A
COLLBATÓ, C.E. A - LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A
Descansa
R
SITGES A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 25-02-2023
COLLBATÓ, C.E. A
R
Descansa
ROQUETES FUTSAL C - LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A
F.S. OLESA D - PALLEJA, F.S. A
CORNELLA C.F.S. GPC B - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
F.S.PRAT ADVANTIS C - FUTSAL CERVELLO C.E. B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
PLATENSE VILANOVA A - SITGES A
Jornada 15 04-03-2023
SITGES A - COLLBATÓ, C.E. A
Descansa
R
ROQUETES FUTSAL C
LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A - F.S. OLESA D
PALLEJA, F.S. A - CORNELLA C.F.S. GPC B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - F.S.PRAT ADVANTIS C
FUTSAL CERVELLO C.E. B - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - PLATENSE VILANOVA A
Jornada 16 11-03-2023
ROQUETES FUTSAL C - COLLBATÓ, C.E. A
F.S. OLESA D
R
Descansa
CORNELLA C.F.S. GPC B - LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A
F.S.PRAT ADVANTIS C - PALLEJA, F.S. A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
PLATENSE VILANOVA A - FUTSAL CERVELLO C.E. B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - SITGES A
Jornada 17 18-03-2023
SITGES A - ROQUETES FUTSAL C
COLLBATÓ, C.E. A - F.S. OLESA D
Descansa
R
CORNELLA C.F.S. GPC B
LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A - F.S.PRAT ADVANTIS C
PALLEJA, F.S. A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - PLATENSE VILANOVA A
FUTSAL CERVELLO C.E. B - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 18 25-03-2023
F.S. OLESA D - ROQUETES FUTSAL C
CORNELLA C.F.S. GPC B - COLLBATÓ, C.E. A
F.S.PRAT ADVANTIS C
R
Descansa
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A
PLATENSE VILANOVA A - PALLEJA, F.S. A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
FUTSAL CERVELLO C.E. B - SITGES A
Jornada 19 01-04-2023
SITGES A - F.S. OLESA D
ROQUETES FUTSAL C - CORNELLA C.F.S. GPC B
COLLBATÓ, C.E. A - F.S.PRAT ADVANTIS C
Descansa
R
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A - PLATENSE VILANOVA A
PALLEJA, F.S. A - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - FUTSAL CERVELLO C.E. B
Jornada 20 15-04-2023
CORNELLA C.F.S. GPC B - F.S. OLESA D
F.S.PRAT ADVANTIS C - ROQUETES FUTSAL C
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - COLLBATÓ, C.E. A
PLATENSE VILANOVA A
R
Descansa
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A
FUTSAL CERVELLO C.E. B - PALLEJA, F.S. A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - SITGES A
Jornada 21 22-04-2023
SITGES A - CORNELLA C.F.S. GPC B
F.S. OLESA D - F.S.PRAT ADVANTIS C
ROQUETES FUTSAL C - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
COLLBATÓ, C.E. A - PLATENSE VILANOVA A
Descansa
R
STORM, CLUB FUTBOL SALA A
LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A - FUTSAL CERVELLO C.E. B
PALLEJA, F.S. A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
Jornada 22 29-04-2023
F.S.PRAT ADVANTIS C - CORNELLA C.F.S. GPC B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - F.S. OLESA D
PLATENSE VILANOVA A - ROQUETES FUTSAL C
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - COLLBATÓ, C.E. A
FUTSAL CERVELLO C.E. B
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A
PALLEJA, F.S. A - SITGES A
Jornada 23 06-05-2023
SITGES A - F.S.PRAT ADVANTIS C
CORNELLA C.F.S. GPC B - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
F.S. OLESA D - PLATENSE VILANOVA A
ROQUETES FUTSAL C - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
COLLBATÓ, C.E. A - FUTSAL CERVELLO C.E. B
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A - PALLEJA, F.S. A
Jornada 24 13-05-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - F.S.PRAT ADVANTIS C
PLATENSE VILANOVA A - CORNELLA C.F.S. GPC B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - F.S. OLESA D
FUTSAL CERVELLO C.E. B - ROQUETES FUTSAL C
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - COLLBATÓ, C.E. A
PALLEJA, F.S. A
R
Descansa
LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A - SITGES A
Jornada 25 20-05-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - SITGES A
F.S.PRAT ADVANTIS C - PLATENSE VILANOVA A
CORNELLA C.F.S. GPC B - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
F.S. OLESA D - FUTSAL CERVELLO C.E. B
ROQUETES FUTSAL C - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
COLLBATÓ, C.E. A - PALLEJA, F.S. A
Descansa
R
LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A
Jornada 26 27-05-2023
PLATENSE VILANOVA A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - F.S.PRAT ADVANTIS C
FUTSAL CERVELLO C.E. B - CORNELLA C.F.S. GPC B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B - F.S. OLESA D
PALLEJA, F.S. A - ROQUETES FUTSAL C
LA BARBERIA DEL CUARTEL CFS SANT BOI A - COLLBATÓ, C.E. A
SITGES A
R
Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.