Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga tercera divisio alevi futbol sala | bcn gr 4

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2022
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 64 FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C
GAVA, F.S B 132 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
CET10 (EF POBLE NOU) D 23 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
F.S. OLESA E 015 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A 07 BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
SANT ANDREU, A.E. D 60 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
JOVENTUT LES CORTS A 41 MARTINENC, F.C. A
COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B 010 JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A
Jornada 2 08-10-2022
FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C 102 COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 23 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 84 GAVA, F.S B
CET10 (EF POBLE NOU) D 105 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
F.S. OLESA E 016 BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 06 CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A
MARTINENC, F.C. A 51 SANT ANDREU, A.E. D
JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A 24 JOVENTUT LES CORTS A
Jornada 3 15-10-2022
FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C 33 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 75 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
GAVA, F.S B 87 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
CET10 (EF POBLE NOU) D 102 BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
F.S. OLESA E 16 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A 29 MARTINENC, F.C. A
SANT ANDREU, A.E. D 312 JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A
COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B 07 JOVENTUT LES CORTS A
Jornada 4 22-10-2022
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 44 COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 90 FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C 152 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 32 GAVA, F.S B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 012 CET10 (EF POBLE NOU) D
MARTINENC, F.C. A 71 F.S. OLESA E
JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A 200 CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A
JOVENTUT LES CORTS A 50 SANT ANDREU, A.E. D
Jornada 5 29-10-2022
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 013 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C 39 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 54 BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
GAVA, F.S B 25 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CET10 (EF POBLE NOU) D 132 MARTINENC, F.C. A
F.S. OLESA E 113 JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A
CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A 016 JOVENTUT LES CORTS A
COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B 50 SANT ANDREU, A.E. D
Jornada 6 05-11-2022
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 191 COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C 151 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 81 FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 72 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
MARTINENC, F.C. A 66 GAVA, F.S B
JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A 36 CET10 (EF POBLE NOU) D
JOVENTUT LES CORTS A 100 F.S. OLESA E
SANT ANDREU, A.E. D 71 CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A
Jornada 7 12-11-2022
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 53 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 510 BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C 36 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 62 MARTINENC, F.C. A
GAVA, F.S B 06 JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A
CET10 (EF POBLE NOU) D 61 JOVENTUT LES CORTS A
F.S. OLESA E 73 SANT ANDREU, A.E. D
COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B 30 CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A
Jornada 8 19-11-2022
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C 90 COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 33 BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 60 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
MARTINENC, F.C. A 62 FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C
JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A 100 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
JOVENTUT LES CORTS A 40 GAVA, F.S B
SANT ANDREU, A.E. D 017 CET10 (EF POBLE NOU) D
CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A 03 F.S. OLESA E
Jornada 9 26-11-2022
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C 111 BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 30 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 35 MARTINENC, F.C. A
FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C 210 JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 36 JOVENTUT LES CORTS A
GAVA, F.S B 112 SANT ANDREU, A.E. D
CET10 (EF POBLE NOU) D 140 CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A
COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B 23 F.S. OLESA E
Jornada 10 03-12-2022
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 70 COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 24 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
MARTINENC, F.C. A 15 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A 152 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
JOVENTUT LES CORTS A 42 FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C
SANT ANDREU, A.E. D 12 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A 07 GAVA, F.S B
F.S. OLESA E 117 CET10 (EF POBLE NOU) D
Jornada 11 17-12-2022
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 73 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C 60 MARTINENC, F.C. A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 22 JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 013 JOVENTUT LES CORTS A
FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C 102 SANT ANDREU, A.E. D
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 60 CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A
F.S. OLESA E 33 GAVA, F.S B
COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B - CET10 (EF POBLE NOU) D
Jornada 12 14-01-2023
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 01 COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B
MARTINENC, F.C. A 47 BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A 33 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
JOVENTUT LES CORTS A 06 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
SANT ANDREU, A.E. D 20 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A 18 FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C
F.S. OLESA E 26 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
CET10 (EF POBLE NOU) D 150 GAVA, F.S B
Jornada 13 21-01-2023
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 05 MARTINENC, F.C. A
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 85 JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C 64 JOVENTUT LES CORTS A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 170 SANT ANDREU, A.E. D
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 30 CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A
FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C 30 F.S. OLESA E
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 28 CET10 (EF POBLE NOU) D
COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B 06 GAVA, F.S B
Jornada 14 28-01-2023
COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B - MARTINENC, F.C. A
JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
JOVENTUT LES CORTS A - BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
SANT ANDREU, A.E. D - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
F.S. OLESA E - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
CET10 (EF POBLE NOU) D - FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C
GAVA, F.S B - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
Jornada 15 04-02-2023
MARTINENC, F.C. A - JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - JOVENTUT LES CORTS A
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - SANT ANDREU, A.E. D
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A - F.S. OLESA E
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - CET10 (EF POBLE NOU) D
FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C - GAVA, F.S B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 11-02-2023
FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - GAVA, F.S B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A - CET10 (EF POBLE NOU) D
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - F.S. OLESA E
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - SANT ANDREU, A.E. D
MARTINENC, F.C. A - JOVENTUT LES CORTS A
JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A - COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B
Jornada 17 18-02-2023
COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B - FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
GAVA, F.S B - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - CET10 (EF POBLE NOU) D
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - F.S. OLESA E
CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
SANT ANDREU, A.E. D - MARTINENC, F.C. A
JOVENTUT LES CORTS A - JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A
Jornada 18 25-02-2023
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - GAVA, F.S B
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - CET10 (EF POBLE NOU) D
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - F.S. OLESA E
MARTINENC, F.C. A - CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A
JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A - SANT ANDREU, A.E. D
JOVENTUT LES CORTS A - COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B
Jornada 19 04-03-2023
COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
GAVA, F.S B - BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CET10 (EF POBLE NOU) D - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
F.S. OLESA E - MARTINENC, F.C. A
CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A - JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A
SANT ANDREU, A.E. D - JOVENTUT LES CORTS A
Jornada 20 11-03-2023
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - GAVA, F.S B
MARTINENC, F.C. A - CET10 (EF POBLE NOU) D
JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A - F.S. OLESA E
JOVENTUT LES CORTS A - CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A
SANT ANDREU, A.E. D - COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B
Jornada 21 18-03-2023
COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C - BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
GAVA, F.S B - MARTINENC, F.C. A
CET10 (EF POBLE NOU) D - JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A
F.S. OLESA E - JOVENTUT LES CORTS A
CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A - SANT ANDREU, A.E. D
Jornada 22 25-03-2023
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C
MARTINENC, F.C. A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A - GAVA, F.S B
JOVENTUT LES CORTS A - CET10 (EF POBLE NOU) D
SANT ANDREU, A.E. D - F.S. OLESA E
CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A - COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B
Jornada 23 01-04-2023
COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C - MARTINENC, F.C. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A
GAVA, F.S B - JOVENTUT LES CORTS A
CET10 (EF POBLE NOU) D - SANT ANDREU, A.E. D
F.S. OLESA E - CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A
Jornada 24 15-04-2023
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
MARTINENC, F.C. A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A - FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C
JOVENTUT LES CORTS A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
SANT ANDREU, A.E. D - GAVA, F.S B
CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A - CET10 (EF POBLE NOU) D
F.S. OLESA E - COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B
Jornada 25 22-04-2023
COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B - BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A - MARTINENC, F.C. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A
FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C - JOVENTUT LES CORTS A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - SANT ANDREU, A.E. D
GAVA, F.S B - CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A
CET10 (EF POBLE NOU) D - F.S. OLESA E
Jornada 26 29-04-2023
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
MARTINENC, F.C. A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
JOVENTUT LES CORTS A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
SANT ANDREU, A.E. D - FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C
CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
GAVA, F.S B - F.S. OLESA E
CET10 (EF POBLE NOU) D - COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B
Jornada 27 06-05-2023
COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - MARTINENC, F.C. A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A - JOVENTUT LES CORTS A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - SANT ANDREU, A.E. D
FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C - CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - F.S. OLESA E
GAVA, F.S B - CET10 (EF POBLE NOU) D
Jornada 28 13-05-2023
MARTINENC, F.C. A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A - BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
JOVENTUT LES CORTS A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
SANT ANDREU, A.E. D - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
F.S. OLESA E - FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C
CET10 (EF POBLE NOU) D - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
GAVA, F.S B - COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B
Jornada 29 20-05-2023
MARTINENC, F.C. A - COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A
BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - JOVENTUT LES CORTS A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - SANT ANDREU, A.E. D
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A - CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - F.S. OLESA E
FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C - CET10 (EF POBLE NOU) D
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - GAVA, F.S B
Jornada 30 27-05-2023
JESUÏTES GRÀCIA-COL.LEGI KOSTKA ,C.E. A - MARTINENC, F.C. A
JOVENTUT LES CORTS A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
SANT ANDREU, A.E. D - BEGUES-BCN ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CE DMINSTALACIONES ATHLETIC TORRE ROJA A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
F.S. OLESA E - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
CET10 (EF POBLE NOU) D - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
GAVA, F.S B - FS CASTELLDEFELS Transportes Cao C
COL. SANTO ÁNGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ B - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.