Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga segona divisio juvenil futbol sala | bcn gr 4

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-10-2022
JESUS-MARIA C.E. B 31 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A 42 DMS-ESPANYOL A
C.E.T. 10, FS C 03 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
CES BOSCO ROCAFORT B 21 PLA DE LLOBREGAT A.J. B
CSC FUTSAL A 22 JOVENTUT LES CORTS A
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A 45 F.S.PRAT ADVANTIS B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B 61 CFS LA UNION SANTA COLOMA B
Jornada 2 22-10-2022
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 10 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
DMS-ESPANYOL A 04 JESUS-MARIA C.E. B
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C 21 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
PLA DE LLOBREGAT A.J. B 23 C.E.T. 10, FS C
JOVENTUT LES CORTS A 01 CES BOSCO ROCAFORT B
F.S.PRAT ADVANTIS B 43 CSC FUTSAL A
CFS LA UNION SANTA COLOMA B 13 FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
Jornada 3 29-10-2022
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 32 DMS-ESPANYOL A
JESUS-MARIA C.E. B 01 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A 41 PLA DE LLOBREGAT A.J. B
C.E.T. 10, FS C 13 JOVENTUT LES CORTS A
CES BOSCO ROCAFORT B 56 F.S.PRAT ADVANTIS B
CSC FUTSAL A 31 CFS LA UNION SANTA COLOMA B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B 06 FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
Jornada 4 05-11-2022
DMS-ESPANYOL A 13 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C 21 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
PLA DE LLOBREGAT A.J. B 33 JESUS-MARIA C.E. B
JOVENTUT LES CORTS A 33 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
F.S.PRAT ADVANTIS B 60 C.E.T. 10, FS C
CFS LA UNION SANTA COLOMA B 21 CES BOSCO ROCAFORT B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A 42 CSC FUTSAL A
Jornada 5 12-11-2022
DMS-ESPANYOL A 11 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 65 PLA DE LLOBREGAT A.J. B
JESUS-MARIA C.E. B 25 JOVENTUT LES CORTS A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A 36 F.S.PRAT ADVANTIS B
C.E.T. 10, FS C 20 CFS LA UNION SANTA COLOMA B
CES BOSCO ROCAFORT B 32 FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B 21 CSC FUTSAL A
Jornada 6 19-11-2022
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C 61 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
PLA DE LLOBREGAT A.J. B 06 DMS-ESPANYOL A
JOVENTUT LES CORTS A 51 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
F.S.PRAT ADVANTIS B 100 JESUS-MARIA C.E. B
CFS LA UNION SANTA COLOMA B 02 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A 22 C.E.T. 10, FS C
CSC FUTSAL A 12 CES BOSCO ROCAFORT B
Jornada 7 26-11-2022
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C 100 PLA DE LLOBREGAT A.J. B
DMS-ESPANYOL A 54 JOVENTUT LES CORTS A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 49 F.S.PRAT ADVANTIS B
JESUS-MARIA C.E. B 50 CFS LA UNION SANTA COLOMA B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A 34 FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
C.E.T. 10, FS C 13 CSC FUTSAL A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B 22 CES BOSCO ROCAFORT B
Jornada 8 03-12-2022
PLA DE LLOBREGAT A.J. B - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
JOVENTUT LES CORTS A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
F.S.PRAT ADVANTIS B - DMS-ESPANYOL A
CFS LA UNION SANTA COLOMA B - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - JESUS-MARIA C.E. B
CSC FUTSAL A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
CES BOSCO ROCAFORT B - C.E.T. 10, FS C
Jornada 9 17-12-2022
PLA DE LLOBREGAT A.J. B - JOVENTUT LES CORTS A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - F.S.PRAT ADVANTIS B
DMS-ESPANYOL A - CFS LA UNION SANTA COLOMA B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
JESUS-MARIA C.E. B - CSC FUTSAL A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - CES BOSCO ROCAFORT B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - C.E.T. 10, FS C
Jornada 10 14-01-2023
JOVENTUT LES CORTS A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
F.S.PRAT ADVANTIS B - PLA DE LLOBREGAT A.J. B
CFS LA UNION SANTA COLOMA B - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - DMS-ESPANYOL A
CSC FUTSAL A - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
CES BOSCO ROCAFORT B - JESUS-MARIA C.E. B
C.E.T. 10, FS C - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
Jornada 11 21-01-2023
JOVENTUT LES CORTS A - F.S.PRAT ADVANTIS B
PLA DE LLOBREGAT A.J. B - CFS LA UNION SANTA COLOMA B
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
DMS-ESPANYOL A - CSC FUTSAL A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A - CES BOSCO ROCAFORT B
JESUS-MARIA C.E. B - C.E.T. 10, FS C
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
Jornada 12 04-02-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - F.S.PRAT ADVANTIS B
CFS LA UNION SANTA COLOMA B - JOVENTUT LES CORTS A
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - PLA DE LLOBREGAT A.J. B
CSC FUTSAL A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
CES BOSCO ROCAFORT B - DMS-ESPANYOL A
C.E.T. 10, FS C - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - JESUS-MARIA C.E. B
Jornada 13 11-02-2023
F.S.PRAT ADVANTIS B - CFS LA UNION SANTA COLOMA B
JOVENTUT LES CORTS A - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
PLA DE LLOBREGAT A.J. B - CSC FUTSAL A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - CES BOSCO ROCAFORT B
DMS-ESPANYOL A - C.E.T. 10, FS C
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
JESUS-MARIA C.E. B - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 25-02-2023
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A - JESUS-MARIA C.E. B
DMS-ESPANYOL A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - C.E.T. 10, FS C
PLA DE LLOBREGAT A.J. B - CES BOSCO ROCAFORT B
JOVENTUT LES CORTS A - CSC FUTSAL A
F.S.PRAT ADVANTIS B - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
CFS LA UNION SANTA COLOMA B - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
Jornada 15 04-03-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
JESUS-MARIA C.E. B - DMS-ESPANYOL A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
C.E.T. 10, FS C - PLA DE LLOBREGAT A.J. B
CES BOSCO ROCAFORT B - JOVENTUT LES CORTS A
CSC FUTSAL A - F.S.PRAT ADVANTIS B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - CFS LA UNION SANTA COLOMA B
Jornada 16 11-03-2023
DMS-ESPANYOL A - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - JESUS-MARIA C.E. B
PLA DE LLOBREGAT A.J. B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
JOVENTUT LES CORTS A - C.E.T. 10, FS C
F.S.PRAT ADVANTIS B - CES BOSCO ROCAFORT B
CFS LA UNION SANTA COLOMA B - CSC FUTSAL A
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
Jornada 17 18-03-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - DMS-ESPANYOL A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
JESUS-MARIA C.E. B - PLA DE LLOBREGAT A.J. B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - JOVENTUT LES CORTS A
C.E.T. 10, FS C - F.S.PRAT ADVANTIS B
CES BOSCO ROCAFORT B - CFS LA UNION SANTA COLOMA B
CSC FUTSAL A - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
Jornada 18 25-03-2023
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - DMS-ESPANYOL A
PLA DE LLOBREGAT A.J. B - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
JOVENTUT LES CORTS A - JESUS-MARIA C.E. B
F.S.PRAT ADVANTIS B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
CFS LA UNION SANTA COLOMA B - C.E.T. 10, FS C
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - CES BOSCO ROCAFORT B
CSC FUTSAL A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
Jornada 19 01-04-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
DMS-ESPANYOL A - PLA DE LLOBREGAT A.J. B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A - JOVENTUT LES CORTS A
JESUS-MARIA C.E. B - F.S.PRAT ADVANTIS B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - CFS LA UNION SANTA COLOMA B
C.E.T. 10, FS C - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
CES BOSCO ROCAFORT B - CSC FUTSAL A
Jornada 20 15-04-2023
PLA DE LLOBREGAT A.J. B - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
JOVENTUT LES CORTS A - DMS-ESPANYOL A
F.S.PRAT ADVANTIS B - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
CFS LA UNION SANTA COLOMA B - JESUS-MARIA C.E. B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
CSC FUTSAL A - C.E.T. 10, FS C
CES BOSCO ROCAFORT B - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
Jornada 21 22-04-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - PLA DE LLOBREGAT A.J. B
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - JOVENTUT LES CORTS A
DMS-ESPANYOL A - F.S.PRAT ADVANTIS B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A - CFS LA UNION SANTA COLOMA B
JESUS-MARIA C.E. B - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - CSC FUTSAL A
C.E.T. 10, FS C - CES BOSCO ROCAFORT B
Jornada 22 29-04-2023
JOVENTUT LES CORTS A - PLA DE LLOBREGAT A.J. B
F.S.PRAT ADVANTIS B - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
CFS LA UNION SANTA COLOMA B - DMS-ESPANYOL A
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
CSC FUTSAL A - JESUS-MARIA C.E. B
CES BOSCO ROCAFORT B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
C.E.T. 10, FS C - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
Jornada 23 06-05-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - JOVENTUT LES CORTS A
PLA DE LLOBREGAT A.J. B - F.S.PRAT ADVANTIS B
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - CFS LA UNION SANTA COLOMA B
DMS-ESPANYOL A - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A - CSC FUTSAL A
JESUS-MARIA C.E. B - CES BOSCO ROCAFORT B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - C.E.T. 10, FS C
Jornada 24 13-05-2023
F.S.PRAT ADVANTIS B - JOVENTUT LES CORTS A
CFS LA UNION SANTA COLOMA B - PLA DE LLOBREGAT A.J. B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
CSC FUTSAL A - DMS-ESPANYOL A
CES BOSCO ROCAFORT B - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
C.E.T. 10, FS C - JESUS-MARIA C.E. B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
Jornada 25 20-05-2023
F.S.PRAT ADVANTIS B - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B
JOVENTUT LES CORTS A - CFS LA UNION SANTA COLOMA B
PLA DE LLOBREGAT A.J. B - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C - CSC FUTSAL A
DMS-ESPANYOL A - CES BOSCO ROCAFORT B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A - C.E.T. 10, FS C
JESUS-MARIA C.E. B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
Jornada 26 27-05-2023
CFS LA UNION SANTA COLOMA B - F.S.PRAT ADVANTIS B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - JOVENTUT LES CORTS A
CSC FUTSAL A - PLA DE LLOBREGAT A.J. B
CES BOSCO ROCAFORT B - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE C
C.E.T. 10, FS C - DMS-ESPANYOL A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. B - JESUS-MARIA C.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.