Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga segona divisio infantil futbol sala | bcn gr 3

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-10-2022
RUBI C.E.F.S. A 11 CE MARISTES RUBI A
ARRELS, A.E.F.S. B 10 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
BADALONA FUTSAL IRIS B 40 SANT CUGAT F.S. A
CASP, A.E. A 50 OLIMPIC FLORESTA A
RIPOLLET F.S. C 22 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
SANT ANDREU, A.E. B 14 CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 31 UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
Jornada 2 22-10-2022
CE MARISTES RUBI A 75 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 23 RUBI C.E.F.S. A
SANT CUGAT F.S. A 01 ARRELS, A.E.F.S. B
OLIMPIC FLORESTA A 29 BADALONA FUTSAL IRIS B
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 21 CASP, A.E. A
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A 53 RIPOLLET F.S. C
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 30 SANT ANDREU, A.E. B
Jornada 3 29-10-2022
CE MARISTES RUBI A 41 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
RUBI C.E.F.S. A 51 SANT CUGAT F.S. A
ARRELS, A.E.F.S. B 22 OLIMPIC FLORESTA A
BADALONA FUTSAL IRIS B 23 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
CASP, A.E. A 55 CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
RIPOLLET F.S. C 22 UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 81 SANT ANDREU, A.E. B
Jornada 4 05-11-2022
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 01 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SANT CUGAT F.S. A 19 CE MARISTES RUBI A
OLIMPIC FLORESTA A 07 RUBI C.E.F.S. A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 32 ARRELS, A.E.F.S. B
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A 32 BADALONA FUTSAL IRIS B
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 31 CASP, A.E. A
SANT ANDREU, A.E. B 14 RIPOLLET F.S. C
Jornada 5 12-11-2022
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 32 SANT CUGAT F.S. A
CE MARISTES RUBI A 91 OLIMPIC FLORESTA A
RUBI C.E.F.S. A 32 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
ARRELS, A.E.F.S. B 23 CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
BADALONA FUTSAL IRIS B 31 UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
CASP, A.E. A 82 SANT ANDREU, A.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 50 RIPOLLET F.S. C
Jornada 6 19-11-2022
SANT CUGAT F.S. A 09 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
OLIMPIC FLORESTA A 01 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CE MARISTES RUBI A 21 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A 22 RUBI C.E.F.S. A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 30 ARRELS, A.E.F.S. B
SANT ANDREU, A.E. B 07 BADALONA FUTSAL IRIS B
RIPOLLET F.S. C 16 CASP, A.E. A
Jornada 7 26-11-2022
SANT CUGAT F.S. A 30 OLIMPIC FLORESTA A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 21 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
CE MARISTES RUBI A - CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
RUBI C.E.F.S. A 11 UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
ARRELS, A.E.F.S. B 52 SANT ANDREU, A.E. B
BADALONA FUTSAL IRIS B 61 RIPOLLET F.S. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 13 CASP, A.E. A
Jornada 8 03-12-2022
OLIMPIC FLORESTA A 08 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B - SANT CUGAT F.S. A
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 15 CE MARISTES RUBI A
SANT ANDREU, A.E. B 38 RUBI C.E.F.S. A
RIPOLLET F.S. C 56 ARRELS, A.E.F.S. B
CASP, A.E. A 11 BADALONA FUTSAL IRIS B
Jornada 9 17-12-2022
OLIMPIC FLORESTA A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
SANT CUGAT F.S. A - CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
CE MARISTES RUBI A - SANT ANDREU, A.E. B
RUBI C.E.F.S. A - RIPOLLET F.S. C
ARRELS, A.E.F.S. B - CASP, A.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - BADALONA FUTSAL IRIS B
Jornada 10 14-01-2023
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A - OLIMPIC FLORESTA A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - SANT CUGAT F.S. A
SANT ANDREU, A.E. B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
RIPOLLET F.S. C - CE MARISTES RUBI A
CASP, A.E. A - RUBI C.E.F.S. A
BADALONA FUTSAL IRIS B - ARRELS, A.E.F.S. B
Jornada 11 21-01-2023
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B - CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
OLIMPIC FLORESTA A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
SANT CUGAT F.S. A - SANT ANDREU, A.E. B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - RIPOLLET F.S. C
CE MARISTES RUBI A - CASP, A.E. A
RUBI C.E.F.S. A - BADALONA FUTSAL IRIS B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - ARRELS, A.E.F.S. B
Jornada 12 04-02-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
SANT ANDREU, A.E. B - OLIMPIC FLORESTA A
RIPOLLET F.S. C - SANT CUGAT F.S. A
CASP, A.E. A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
BADALONA FUTSAL IRIS B - CE MARISTES RUBI A
ARRELS, A.E.F.S. B - RUBI C.E.F.S. A
Jornada 13 11-02-2023
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B - SANT ANDREU, A.E. B
OLIMPIC FLORESTA A - RIPOLLET F.S. C
SANT CUGAT F.S. A - CASP, A.E. A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - BADALONA FUTSAL IRIS B
CE MARISTES RUBI A - ARRELS, A.E.F.S. B
RUBI C.E.F.S. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 25-02-2023
CE MARISTES RUBI A - RUBI C.E.F.S. A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - ARRELS, A.E.F.S. B
SANT CUGAT F.S. A - BADALONA FUTSAL IRIS B
OLIMPIC FLORESTA A - CASP, A.E. A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B - RIPOLLET F.S. C
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A - SANT ANDREU, A.E. B
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 15 04-03-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - CE MARISTES RUBI A
RUBI C.E.F.S. A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
ARRELS, A.E.F.S. B - SANT CUGAT F.S. A
BADALONA FUTSAL IRIS B - OLIMPIC FLORESTA A
CASP, A.E. A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
RIPOLLET F.S. C - CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
SANT ANDREU, A.E. B - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
Jornada 16 11-03-2023
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - CE MARISTES RUBI A
SANT CUGAT F.S. A - RUBI C.E.F.S. A
OLIMPIC FLORESTA A - ARRELS, A.E.F.S. B
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B - BADALONA FUTSAL IRIS B
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A - CASP, A.E. A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - RIPOLLET F.S. C
SANT ANDREU, A.E. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 17 18-03-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CE MARISTES RUBI A - SANT CUGAT F.S. A
RUBI C.E.F.S. A - OLIMPIC FLORESTA A
ARRELS, A.E.F.S. B - RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
BADALONA FUTSAL IRIS B - CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
CASP, A.E. A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
RIPOLLET F.S. C - SANT ANDREU, A.E. B
Jornada 18 25-03-2023
SANT CUGAT F.S. A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
OLIMPIC FLORESTA A - CE MARISTES RUBI A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B - RUBI C.E.F.S. A
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A - ARRELS, A.E.F.S. B
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - BADALONA FUTSAL IRIS B
SANT ANDREU, A.E. B - CASP, A.E. A
RIPOLLET F.S. C - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 19 01-04-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - SANT CUGAT F.S. A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - OLIMPIC FLORESTA A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B - CE MARISTES RUBI A
RUBI C.E.F.S. A - CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
ARRELS, A.E.F.S. B - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
BADALONA FUTSAL IRIS B - SANT ANDREU, A.E. B
CASP, A.E. A - RIPOLLET F.S. C
Jornada 20 15-04-2023
OLIMPIC FLORESTA A - SANT CUGAT F.S. A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A - CE MARISTES RUBI A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - RUBI C.E.F.S. A
SANT ANDREU, A.E. B - ARRELS, A.E.F.S. B
RIPOLLET F.S. C - BADALONA FUTSAL IRIS B
CASP, A.E. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 21 22-04-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - OLIMPIC FLORESTA A
SANT CUGAT F.S. A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
CE MARISTES RUBI A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
RUBI C.E.F.S. A - SANT ANDREU, A.E. B
ARRELS, A.E.F.S. B - RIPOLLET F.S. C
BADALONA FUTSAL IRIS B - CASP, A.E. A
Jornada 22 29-04-2023
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B - OLIMPIC FLORESTA A
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A - SANT CUGAT F.S. A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
SANT ANDREU, A.E. B - CE MARISTES RUBI A
RIPOLLET F.S. C - RUBI C.E.F.S. A
CASP, A.E. A - ARRELS, A.E.F.S. B
BADALONA FUTSAL IRIS B - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 23 06-05-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
OLIMPIC FLORESTA A - CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
SANT CUGAT F.S. A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - SANT ANDREU, A.E. B
CE MARISTES RUBI A - RIPOLLET F.S. C
RUBI C.E.F.S. A - CASP, A.E. A
ARRELS, A.E.F.S. B - BADALONA FUTSAL IRIS B
Jornada 24 13-05-2023
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - OLIMPIC FLORESTA A
SANT ANDREU, A.E. B - SANT CUGAT F.S. A
RIPOLLET F.S. C - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CASP, A.E. A - CE MARISTES RUBI A
BADALONA FUTSAL IRIS B - RUBI C.E.F.S. A
ARRELS, A.E.F.S. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 25 20-05-2023
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
OLIMPIC FLORESTA A - SANT ANDREU, A.E. B
SANT CUGAT F.S. A - RIPOLLET F.S. C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - CASP, A.E. A
CE MARISTES RUBI A - BADALONA FUTSAL IRIS B
RUBI C.E.F.S. A - ARRELS, A.E.F.S. B
Jornada 26 27-05-2023
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
SANT ANDREU, A.E. B - RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
RIPOLLET F.S. C - OLIMPIC FLORESTA A
CASP, A.E. A - SANT CUGAT F.S. A
BADALONA FUTSAL IRIS B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
ARRELS, A.E.F.S. B - CE MARISTES RUBI A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - RUBI C.E.F.S. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.