Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga segona divisio catalana futbol sala | bcn gr 3

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-10-2022
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A 311 THOTSALA F.S. A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B 35 AE BADALONES NEOPROOF A
CET 10 A 54 FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
SANT ANDREU, A.E. A 161 CARMELO-SUNLIFE F.S. A
HORTA FUTSAL CLUB A 72 BADALONA FUTSAL IRIS B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B 38 ARRELS, A.E.F.S. B
THAU, C.E. A 66 MONTSANT, F.S. B
Jornada 2 22-10-2022
THOTSALA F.S. A 74 THAU, C.E. A
AE BADALONES NEOPROOF A 33 MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A 23 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
CARMELO-SUNLIFE F.S. A 28 CET 10 A
BADALONA FUTSAL IRIS B 25 SANT ANDREU, A.E. A
ARRELS, A.E.F.S. B 54 HORTA FUTSAL CLUB A
MONTSANT, F.S. B 105 GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B
Jornada 3 29-10-2022
THOTSALA F.S. A 51 AE BADALONES NEOPROOF A
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A 44 FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B 57 CARMELO-SUNLIFE F.S. A
CET 10 A 13 BADALONA FUTSAL IRIS B
SANT ANDREU, A.E. A 20 ARRELS, A.E.F.S. B
HORTA FUTSAL CLUB A 33 MONTSANT, F.S. B
THAU, C.E. A 60 GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B
Jornada 4 05-11-2022
AE BADALONES NEOPROOF A 45 THAU, C.E. A
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A 34 THOTSALA F.S. A
CARMELO-SUNLIFE F.S. A 54 MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
BADALONA FUTSAL IRIS B 35 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
ARRELS, A.E.F.S. B 82 CET 10 A
MONTSANT, F.S. B 31 SANT ANDREU, A.E. A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B 64 HORTA FUTSAL CLUB A
Jornada 5 12-11-2022
AE BADALONES NEOPROOF A 64 FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
THOTSALA F.S. A 73 CARMELO-SUNLIFE F.S. A
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A 62 BADALONA FUTSAL IRIS B
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B 39 ARRELS, A.E.F.S. B
CET 10 A 51 MONTSANT, F.S. B
SANT ANDREU, A.E. A 22 GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B
THAU, C.E. A 15 HORTA FUTSAL CLUB A
Jornada 6 19-11-2022
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A 66 THAU, C.E. A
CARMELO-SUNLIFE F.S. A 69 AE BADALONES NEOPROOF A
BADALONA FUTSAL IRIS B 315 THOTSALA F.S. A
ARRELS, A.E.F.S. B 53 MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
MONTSANT, F.S. B 52 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B 18 CET 10 A
HORTA FUTSAL CLUB A 36 SANT ANDREU, A.E. A
Jornada 7 26-11-2022
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - CARMELO-SUNLIFE F.S. A
AE BADALONES NEOPROOF A 62 BADALONA FUTSAL IRIS B
THOTSALA F.S. A 42 ARRELS, A.E.F.S. B
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A 26 MONTSANT, F.S. B
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B 54 GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B
CET 10 A 26 HORTA FUTSAL CLUB A
THAU, C.E. A 42 SANT ANDREU, A.E. A
Jornada 8 03-12-2022
CARMELO-SUNLIFE F.S. A - THAU, C.E. A
BADALONA FUTSAL IRIS B - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
ARRELS, A.E.F.S. B - AE BADALONES NEOPROOF A
MONTSANT, F.S. B - THOTSALA F.S. A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
HORTA FUTSAL CLUB A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
SANT ANDREU, A.E. A - CET 10 A
Jornada 9 17-12-2022
CARMELO-SUNLIFE F.S. A - BADALONA FUTSAL IRIS B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - ARRELS, A.E.F.S. B
AE BADALONES NEOPROOF A - MONTSANT, F.S. B
THOTSALA F.S. A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - HORTA FUTSAL CLUB A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - SANT ANDREU, A.E. A
THAU, C.E. A - CET 10 A
Jornada 10 14-01-2023
BADALONA FUTSAL IRIS B - THAU, C.E. A
ARRELS, A.E.F.S. B - CARMELO-SUNLIFE F.S. A
MONTSANT, F.S. B - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B - AE BADALONES NEOPROOF A
HORTA FUTSAL CLUB A - THOTSALA F.S. A
SANT ANDREU, A.E. A - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
CET 10 A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
Jornada 11 21-01-2023
BADALONA FUTSAL IRIS B - ARRELS, A.E.F.S. B
CARMELO-SUNLIFE F.S. A - MONTSANT, F.S. B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B
AE BADALONES NEOPROOF A - HORTA FUTSAL CLUB A
THOTSALA F.S. A - SANT ANDREU, A.E. A
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - CET 10 A
THAU, C.E. A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
Jornada 12 04-02-2023
THAU, C.E. A - ARRELS, A.E.F.S. B
MONTSANT, F.S. B - BADALONA FUTSAL IRIS B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B - CARMELO-SUNLIFE F.S. A
HORTA FUTSAL CLUB A - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
SANT ANDREU, A.E. A - AE BADALONES NEOPROOF A
CET 10 A - THOTSALA F.S. A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
Jornada 13 11-02-2023
ARRELS, A.E.F.S. B - MONTSANT, F.S. B
BADALONA FUTSAL IRIS B - GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B
CARMELO-SUNLIFE F.S. A - HORTA FUTSAL CLUB A
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - SANT ANDREU, A.E. A
AE BADALONES NEOPROOF A - CET 10 A
THOTSALA F.S. A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - THAU, C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 25-02-2023
THOTSALA F.S. A - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
AE BADALONES NEOPROOF A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - CET 10 A
CARMELO-SUNLIFE F.S. A - SANT ANDREU, A.E. A
BADALONA FUTSAL IRIS B - HORTA FUTSAL CLUB A
ARRELS, A.E.F.S. B - GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B
MONTSANT, F.S. B - THAU, C.E. A
Jornada 15 04-03-2023
THAU, C.E. A - THOTSALA F.S. A
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - AE BADALONES NEOPROOF A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
CET 10 A - CARMELO-SUNLIFE F.S. A
SANT ANDREU, A.E. A - BADALONA FUTSAL IRIS B
HORTA FUTSAL CLUB A - ARRELS, A.E.F.S. B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B - MONTSANT, F.S. B
Jornada 16 11-03-2023
AE BADALONES NEOPROOF A - THOTSALA F.S. A
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
CARMELO-SUNLIFE F.S. A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
BADALONA FUTSAL IRIS B - CET 10 A
ARRELS, A.E.F.S. B - SANT ANDREU, A.E. A
MONTSANT, F.S. B - HORTA FUTSAL CLUB A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B - THAU, C.E. A
Jornada 17 18-03-2023
THAU, C.E. A - AE BADALONES NEOPROOF A
THOTSALA F.S. A - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - CARMELO-SUNLIFE F.S. A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - BADALONA FUTSAL IRIS B
CET 10 A - ARRELS, A.E.F.S. B
SANT ANDREU, A.E. A - MONTSANT, F.S. B
HORTA FUTSAL CLUB A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B
Jornada 18 25-03-2023
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - AE BADALONES NEOPROOF A
CARMELO-SUNLIFE F.S. A - THOTSALA F.S. A
BADALONA FUTSAL IRIS B - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
ARRELS, A.E.F.S. B - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
MONTSANT, F.S. B - CET 10 A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B - SANT ANDREU, A.E. A
HORTA FUTSAL CLUB A - THAU, C.E. A
Jornada 19 01-04-2023
THAU, C.E. A - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
AE BADALONES NEOPROOF A - CARMELO-SUNLIFE F.S. A
THOTSALA F.S. A - BADALONA FUTSAL IRIS B
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - ARRELS, A.E.F.S. B
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - MONTSANT, F.S. B
CET 10 A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B
SANT ANDREU, A.E. A - HORTA FUTSAL CLUB A
Jornada 20 15-04-2023
CARMELO-SUNLIFE F.S. A - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
BADALONA FUTSAL IRIS B - AE BADALONES NEOPROOF A
ARRELS, A.E.F.S. B - THOTSALA F.S. A
MONTSANT, F.S. B - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
HORTA FUTSAL CLUB A - CET 10 A
SANT ANDREU, A.E. A - THAU, C.E. A
Jornada 21 22-04-2023
THAU, C.E. A - CARMELO-SUNLIFE F.S. A
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - BADALONA FUTSAL IRIS B
AE BADALONES NEOPROOF A - ARRELS, A.E.F.S. B
THOTSALA F.S. A - MONTSANT, F.S. B
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - HORTA FUTSAL CLUB A
CET 10 A - SANT ANDREU, A.E. A
Jornada 22 29-04-2023
BADALONA FUTSAL IRIS B - CARMELO-SUNLIFE F.S. A
ARRELS, A.E.F.S. B - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
MONTSANT, F.S. B - AE BADALONES NEOPROOF A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B - THOTSALA F.S. A
HORTA FUTSAL CLUB A - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
SANT ANDREU, A.E. A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
CET 10 A - THAU, C.E. A
Jornada 23 06-05-2023
THAU, C.E. A - BADALONA FUTSAL IRIS B
CARMELO-SUNLIFE F.S. A - ARRELS, A.E.F.S. B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - MONTSANT, F.S. B
AE BADALONES NEOPROOF A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B
THOTSALA F.S. A - HORTA FUTSAL CLUB A
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - SANT ANDREU, A.E. A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - CET 10 A
Jornada 24 13-05-2023
ARRELS, A.E.F.S. B - BADALONA FUTSAL IRIS B
MONTSANT, F.S. B - CARMELO-SUNLIFE F.S. A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
HORTA FUTSAL CLUB A - AE BADALONES NEOPROOF A
SANT ANDREU, A.E. A - THOTSALA F.S. A
CET 10 A - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - THAU, C.E. A
Jornada 25 20-05-2023
ARRELS, A.E.F.S. B - THAU, C.E. A
BADALONA FUTSAL IRIS B - MONTSANT, F.S. B
CARMELO-SUNLIFE F.S. A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC A - HORTA FUTSAL CLUB A
AE BADALONES NEOPROOF A - SANT ANDREU, A.E. A
THOTSALA F.S. A - CET 10 A
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
Jornada 26 27-05-2023
MONTSANT, F.S. B - ARRELS, A.E.F.S. B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.-NOU ESCORIAL B - BADALONA FUTSAL IRIS B
HORTA FUTSAL CLUB A - CARMELO-SUNLIFE F.S. A
SANT ANDREU, A.E. A - FUTSAL POLARIS FORT PIENC A
CET 10 A - AE BADALONES NEOPROOF A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - THOTSALA F.S. A
THAU, C.E. A - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.