Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga segona divisio catalana futbol sala | bcn gr 1

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-10-2022
HUMMEL ALELLA FS B 47 CFS CASTELLTERÇOL A
UNIO F.S. MOLLET A 05 SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A
PREMIA DE MAR, C.F.S. A 51 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B 22 SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A
FS UNIÓN LLAGOSTENSE A 30 5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
PURA BRASA RACING PINEDA A 71 CARDEDEU, F.S. A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 45 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
Jornada 2 22-10-2022
CFS CASTELLTERÇOL A 03 FUTSAL ARENYS DE MAR A
SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A 120 HUMMEL ALELLA FS B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A 25 UNIO F.S. MOLLET A
SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A 65 PREMIA DE MAR, C.F.S. A
5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 23 AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B
PURA BRASA RACING PINEDA A 124 FS UNIÓN LLAGOSTENSE A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A 52 CARDEDEU, F.S. A
Jornada 3 29-10-2022
CFS CASTELLTERÇOL A 58 SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A
HUMMEL ALELLA FS B 42 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
UNIO F.S. MOLLET A 76 SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A
PREMIA DE MAR, C.F.S. A 51 5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B 37 PURA BRASA RACING PINEDA A
FS UNIÓN LLAGOSTENSE A 33 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 610 CARDEDEU, F.S. A
Jornada 4 05-11-2022
SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A 94 FUTSAL ARENYS DE MAR A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A 44 CFS CASTELLTERÇOL A
SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A 75 HUMMEL ALELLA FS B
5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 47 UNIO F.S. MOLLET A
PURA BRASA RACING PINEDA A 42 PREMIA DE MAR, C.F.S. A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A 44 AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B
CARDEDEU, F.S. A 42 FS UNIÓN LLAGOSTENSE A
Jornada 5 12-11-2022
SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A 50 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
CFS CASTELLTERÇOL A 94 SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A
HUMMEL ALELLA FS B 62 5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
UNIO F.S. MOLLET A 36 PURA BRASA RACING PINEDA A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A 44 PREMIA DE MAR, C.F.S. A
AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B 34 CARDEDEU, F.S. A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 23 FS UNIÓN LLAGOSTENSE A
Jornada 6 19-11-2022
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A 12 FUTSAL ARENYS DE MAR A
SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A 35 SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A
5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 611 CFS CASTELLTERÇOL A
PURA BRASA RACING PINEDA A 80 HUMMEL ALELLA FS B
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A 75 UNIO F.S. MOLLET A
CARDEDEU, F.S. A 92 PREMIA DE MAR, C.F.S. A
FS UNIÓN LLAGOSTENSE A 47 AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B
Jornada 7 26-11-2022
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A 25 SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A
SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A 82 5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CFS CASTELLTERÇOL A 82 PURA BRASA RACING PINEDA A
HUMMEL ALELLA FS B 03 CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
UNIO F.S. MOLLET A 53 CARDEDEU, F.S. A
PREMIA DE MAR, C.F.S. A 35 FS UNIÓN LLAGOSTENSE A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 61 AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B
Jornada 8 03-12-2022
SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A 16 FUTSAL ARENYS DE MAR A
5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 42 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
PURA BRASA RACING PINEDA A 64 SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A 60 CFS CASTELLTERÇOL A
CARDEDEU, F.S. A 65 HUMMEL ALELLA FS B
FS UNIÓN LLAGOSTENSE A 88 UNIO F.S. MOLLET A
AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B 32 PREMIA DE MAR, C.F.S. A
Jornada 9 17-12-2022
SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A - 5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A - PURA BRASA RACING PINEDA A
SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
CFS CASTELLTERÇOL A - CARDEDEU, F.S. A
HUMMEL ALELLA FS B - FS UNIÓN LLAGOSTENSE A
UNIO F.S. MOLLET A - AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B
FUTSAL ARENYS DE MAR A - PREMIA DE MAR, C.F.S. A
Jornada 10 14-01-2023
5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - FUTSAL ARENYS DE MAR A
PURA BRASA RACING PINEDA A - SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
CARDEDEU, F.S. A - SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A
FS UNIÓN LLAGOSTENSE A - CFS CASTELLTERÇOL A
AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B - HUMMEL ALELLA FS B
PREMIA DE MAR, C.F.S. A - UNIO F.S. MOLLET A
Jornada 11 21-01-2023
5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - PURA BRASA RACING PINEDA A
SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A - CARDEDEU, F.S. A
SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A - FS UNIÓN LLAGOSTENSE A
CFS CASTELLTERÇOL A - AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B
HUMMEL ALELLA FS B - PREMIA DE MAR, C.F.S. A
FUTSAL ARENYS DE MAR A - UNIO F.S. MOLLET A
Jornada 12 04-02-2023
FUTSAL ARENYS DE MAR A - PURA BRASA RACING PINEDA A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A - 5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CARDEDEU, F.S. A - SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A
FS UNIÓN LLAGOSTENSE A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B - SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A
PREMIA DE MAR, C.F.S. A - CFS CASTELLTERÇOL A
UNIO F.S. MOLLET A - HUMMEL ALELLA FS B
Jornada 13 11-02-2023
PURA BRASA RACING PINEDA A - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - CARDEDEU, F.S. A
SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A - FS UNIÓN LLAGOSTENSE A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A - AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B
SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A - PREMIA DE MAR, C.F.S. A
CFS CASTELLTERÇOL A - UNIO F.S. MOLLET A
HUMMEL ALELLA FS B - FUTSAL ARENYS DE MAR A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 25-02-2023
CFS CASTELLTERÇOL A - HUMMEL ALELLA FS B
SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A - UNIO F.S. MOLLET A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A - PREMIA DE MAR, C.F.S. A
SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A - AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B
5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - FS UNIÓN LLAGOSTENSE A
CARDEDEU, F.S. A - PURA BRASA RACING PINEDA A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A - FUTSAL ARENYS DE MAR A
Jornada 15 04-03-2023
FUTSAL ARENYS DE MAR A - CFS CASTELLTERÇOL A
HUMMEL ALELLA FS B - SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A
UNIO F.S. MOLLET A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
PREMIA DE MAR, C.F.S. A - SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A
AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B - 5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
FS UNIÓN LLAGOSTENSE A - PURA BRASA RACING PINEDA A
CARDEDEU, F.S. A - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
Jornada 16 11-03-2023
SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A - CFS CASTELLTERÇOL A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A - HUMMEL ALELLA FS B
SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A - UNIO F.S. MOLLET A
5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - PREMIA DE MAR, C.F.S. A
PURA BRASA RACING PINEDA A - AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A - FS UNIÓN LLAGOSTENSE A
CARDEDEU, F.S. A - FUTSAL ARENYS DE MAR A
Jornada 17 18-03-2023
FUTSAL ARENYS DE MAR A - SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A
CFS CASTELLTERÇOL A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
HUMMEL ALELLA FS B - SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A
UNIO F.S. MOLLET A - 5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
PREMIA DE MAR, C.F.S. A - PURA BRASA RACING PINEDA A
AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
FS UNIÓN LLAGOSTENSE A - CARDEDEU, F.S. A
Jornada 18 25-03-2023
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A - SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A
SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A - CFS CASTELLTERÇOL A
5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - HUMMEL ALELLA FS B
PURA BRASA RACING PINEDA A - UNIO F.S. MOLLET A
PREMIA DE MAR, C.F.S. A - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
CARDEDEU, F.S. A - AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B
FS UNIÓN LLAGOSTENSE A - FUTSAL ARENYS DE MAR A
Jornada 19 01-04-2023
FUTSAL ARENYS DE MAR A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A - SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A
CFS CASTELLTERÇOL A - 5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
HUMMEL ALELLA FS B - PURA BRASA RACING PINEDA A
UNIO F.S. MOLLET A - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
PREMIA DE MAR, C.F.S. A - CARDEDEU, F.S. A
AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B - FS UNIÓN LLAGOSTENSE A
Jornada 20 15-04-2023
SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A
PURA BRASA RACING PINEDA A - CFS CASTELLTERÇOL A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A - HUMMEL ALELLA FS B
CARDEDEU, F.S. A - UNIO F.S. MOLLET A
FS UNIÓN LLAGOSTENSE A - PREMIA DE MAR, C.F.S. A
AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B - FUTSAL ARENYS DE MAR A
Jornada 21 22-04-2023
FUTSAL ARENYS DE MAR A - SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A - 5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A - PURA BRASA RACING PINEDA A
CFS CASTELLTERÇOL A - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
HUMMEL ALELLA FS B - CARDEDEU, F.S. A
UNIO F.S. MOLLET A - FS UNIÓN LLAGOSTENSE A
PREMIA DE MAR, C.F.S. A - AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B
Jornada 22 29-04-2023
5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A
PURA BRASA RACING PINEDA A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A - SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A
CARDEDEU, F.S. A - CFS CASTELLTERÇOL A
FS UNIÓN LLAGOSTENSE A - HUMMEL ALELLA FS B
AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B - UNIO F.S. MOLLET A
PREMIA DE MAR, C.F.S. A - FUTSAL ARENYS DE MAR A
Jornada 23 06-05-2023
FUTSAL ARENYS DE MAR A - 5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A - PURA BRASA RACING PINEDA A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A - CARDEDEU, F.S. A
CFS CASTELLTERÇOL A - FS UNIÓN LLAGOSTENSE A
HUMMEL ALELLA FS B - AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B
UNIO F.S. MOLLET A - PREMIA DE MAR, C.F.S. A
Jornada 24 13-05-2023
PURA BRASA RACING PINEDA A - 5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A - SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A
CARDEDEU, F.S. A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
FS UNIÓN LLAGOSTENSE A - SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A
AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B - CFS CASTELLTERÇOL A
PREMIA DE MAR, C.F.S. A - HUMMEL ALELLA FS B
UNIO F.S. MOLLET A - FUTSAL ARENYS DE MAR A
Jornada 25 20-05-2023
PURA BRASA RACING PINEDA A - FUTSAL ARENYS DE MAR A
5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A
SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A - CARDEDEU, F.S. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A - FS UNIÓN LLAGOSTENSE A
SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A - AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B
CFS CASTELLTERÇOL A - PREMIA DE MAR, C.F.S. A
HUMMEL ALELLA FS B - UNIO F.S. MOLLET A
Jornada 26 27-05-2023
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA A - PURA BRASA RACING PINEDA A
CARDEDEU, F.S. A - 5 TIANA, ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
FS UNIÓN LLAGOSTENSE A - SEAT ATLÈTIC CATALÀ F.S A
AE CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA A
PREMIA DE MAR, C.F.S. A - SPORT SALA STA. PERPETUA-MASKDEPORTES A
UNIO F.S. MOLLET A - CFS CASTELLTERÇOL A
FUTSAL ARENYS DE MAR A - HUMMEL ALELLA FS B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.