Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga segona divisio cadet futbol sala | bcn gr 2

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-10-2022
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 25 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 35 FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A
CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E 14 OLIMPIC FLORESTA A
CEFS SANTPEDOR A 31 NATACIO SABADELL C
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A 52 FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D
CE MARISTES RUBI A 60 BADALONA FUTSAL IRIS C
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 10 LLORENÇA F.C., C.E. A
Jornada 2 22-10-2022
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A 90 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
OLIMPIC FLORESTA A 30 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
NATACIO SABADELL C 06 CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E
FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D 60 CEFS SANTPEDOR A
BADALONA FUTSAL IRIS C 15 FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 17 CE MARISTES RUBI A
Jornada 3 29-10-2022
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 13 FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 05 OLIMPIC FLORESTA A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 41 NATACIO SABADELL C
CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E 22 FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D
CEFS SANTPEDOR A 23 BADALONA FUTSAL IRIS C
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A 64 LLORENÇA F.C., C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 21 CE MARISTES RUBI A
Jornada 4 05-11-2022
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 12 FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A
OLIMPIC FLORESTA A 31 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
NATACIO SABADELL C 14 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D 61 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
BADALONA FUTSAL IRIS C 53 CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E
LLORENÇA F.C., C.E. A 42 CEFS SANTPEDOR A
CE MARISTES RUBI A 55 FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A
Jornada 5 12-11-2022
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A 33 OLIMPIC FLORESTA A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 20 NATACIO SABADELL C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 111 FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 20 BADALONA FUTSAL IRIS C
CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E 45 LLORENÇA F.C., C.E. A
CEFS SANTPEDOR A 310 CE MARISTES RUBI A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 32 FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A
Jornada 6 19-11-2022
OLIMPIC FLORESTA A 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
NATACIO SABADELL C 26 FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A
FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D 22 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
BADALONA FUTSAL IRIS C 82 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
LLORENÇA F.C., C.E. A 40 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
CE MARISTES RUBI A 62 CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A 92 CEFS SANTPEDOR A
Jornada 7 26-11-2022
OLIMPIC FLORESTA A 30 NATACIO SABADELL C
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A 43 FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 00 BADALONA FUTSAL IRIS C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 18 LLORENÇA F.C., C.E. A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 12 CE MARISTES RUBI A
CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E 34 FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 60 CEFS SANTPEDOR A
Jornada 8 03-12-2022
NATACIO SABADELL C 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D 15 OLIMPIC FLORESTA A
BADALONA FUTSAL IRIS C 03 FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A
LLORENÇA F.C., C.E. A 52 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
CE MARISTES RUBI A 60 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A 51 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
CEFS SANTPEDOR A 04 CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E
Jornada 9 17-12-2022
NATACIO SABADELL C - FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D
OLIMPIC FLORESTA A - BADALONA FUTSAL IRIS C
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A - LLORENÇA F.C., C.E. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - CE MARISTES RUBI A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B - FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A - CEFS SANTPEDOR A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E
Jornada 10 14-01-2023
FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
BADALONA FUTSAL IRIS C - NATACIO SABADELL C
LLORENÇA F.C., C.E. A - OLIMPIC FLORESTA A
CE MARISTES RUBI A - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
CEFS SANTPEDOR A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
Jornada 11 21-01-2023
FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D - BADALONA FUTSAL IRIS C
NATACIO SABADELL C - LLORENÇA F.C., C.E. A
OLIMPIC FLORESTA A - CE MARISTES RUBI A
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A - FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - CEFS SANTPEDOR A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B - CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
Jornada 12 04-02-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - BADALONA FUTSAL IRIS C
LLORENÇA F.C., C.E. A - FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D
CE MARISTES RUBI A - NATACIO SABADELL C
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A - OLIMPIC FLORESTA A
CEFS SANTPEDOR A - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A
CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
Jornada 13 11-02-2023
BADALONA FUTSAL IRIS C - LLORENÇA F.C., C.E. A
FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D - CE MARISTES RUBI A
NATACIO SABADELL C - FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A
OLIMPIC FLORESTA A - CEFS SANTPEDOR A
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A - CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 25-02-2023
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
OLIMPIC FLORESTA A - CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E
NATACIO SABADELL C - CEFS SANTPEDOR A
FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D - FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A
BADALONA FUTSAL IRIS C - CE MARISTES RUBI A
LLORENÇA F.C., C.E. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 15 04-03-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A - OLIMPIC FLORESTA A
CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E - NATACIO SABADELL C
CEFS SANTPEDOR A - FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A - BADALONA FUTSAL IRIS C
CE MARISTES RUBI A - LLORENÇA F.C., C.E. A
Jornada 16 11-03-2023
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
OLIMPIC FLORESTA A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
NATACIO SABADELL C - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D - CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E
BADALONA FUTSAL IRIS C - CEFS SANTPEDOR A
LLORENÇA F.C., C.E. A - FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A
CE MARISTES RUBI A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 17 18-03-2023
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - OLIMPIC FLORESTA A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B - NATACIO SABADELL C
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A - FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D
CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E - BADALONA FUTSAL IRIS C
CEFS SANTPEDOR A - LLORENÇA F.C., C.E. A
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A - CE MARISTES RUBI A
Jornada 18 25-03-2023
OLIMPIC FLORESTA A - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A
NATACIO SABADELL C - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D - ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
BADALONA FUTSAL IRIS C - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
LLORENÇA F.C., C.E. A - CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E
CE MARISTES RUBI A - CEFS SANTPEDOR A
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 19 01-04-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - OLIMPIC FLORESTA A
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A - NATACIO SABADELL C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B - BADALONA FUTSAL IRIS C
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A - LLORENÇA F.C., C.E. A
CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E - CE MARISTES RUBI A
CEFS SANTPEDOR A - FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A
Jornada 20 15-04-2023
NATACIO SABADELL C - OLIMPIC FLORESTA A
FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A
BADALONA FUTSAL IRIS C - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
LLORENÇA F.C., C.E. A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
CE MARISTES RUBI A - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A - CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E
CEFS SANTPEDOR A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 21 22-04-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - NATACIO SABADELL C
OLIMPIC FLORESTA A - FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A - BADALONA FUTSAL IRIS C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - LLORENÇA F.C., C.E. A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B - CE MARISTES RUBI A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A - FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A
CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E - CEFS SANTPEDOR A
Jornada 22 29-04-2023
FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D - NATACIO SABADELL C
BADALONA FUTSAL IRIS C - OLIMPIC FLORESTA A
LLORENÇA F.C., C.E. A - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A
CE MARISTES RUBI A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
CEFS SANTPEDOR A - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 23 06-05-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D
NATACIO SABADELL C - BADALONA FUTSAL IRIS C
OLIMPIC FLORESTA A - LLORENÇA F.C., C.E. A
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A - CE MARISTES RUBI A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B - CEFS SANTPEDOR A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A - CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E
Jornada 24 13-05-2023
BADALONA FUTSAL IRIS C - FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D
LLORENÇA F.C., C.E. A - NATACIO SABADELL C
CE MARISTES RUBI A - OLIMPIC FLORESTA A
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A
CEFS SANTPEDOR A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E - ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 25 20-05-2023
BADALONA FUTSAL IRIS C - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D - LLORENÇA F.C., C.E. A
NATACIO SABADELL C - CE MARISTES RUBI A
OLIMPIC FLORESTA A - FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A - CEFS SANTPEDOR A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
Jornada 26 27-05-2023
LLORENÇA F.C., C.E. A - BADALONA FUTSAL IRIS C
CE MARISTES RUBI A - FUTSAL ACL GRUP MATARÓ C.E. D
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESP. A - NATACIO SABADELL C
CEFS SANTPEDOR A - OLIMPIC FLORESTA A
CET 10 F.S. (ARTOS SPORTS CLUB) E - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.