Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga segona divisio alevi futbol sala | bcn gr 3

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-10-2022
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 17 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CE MARISTES RUBI A 15 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B 37 SANT CUGAT F.S. B
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A 30 OLIMPIC FLORESTA A
RIPOLLET F.S. C 10 RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
SANT ANDREU, A.E. C 114 CFS MONTCADA B
SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B 17 AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A
Jornada 2 22-10-2022
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 100 SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 113 UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
SANT CUGAT F.S. B 55 CE MARISTES RUBI A
OLIMPIC FLORESTA A 54 FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 23 MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
CFS MONTCADA B 53 RIPOLLET F.S. C
AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A 70 SANT ANDREU, A.E. C
Jornada 3 29-10-2022
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 24 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 012 SANT CUGAT F.S. B
CE MARISTES RUBI A 110 OLIMPIC FLORESTA A
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B 21 RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A 11 CFS MONTCADA B
RIPOLLET F.S. C 04 AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A
SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B 24 SANT ANDREU, A.E. C
Jornada 4 05-11-2022
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 31 SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B
SANT CUGAT F.S. B 14 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
OLIMPIC FLORESTA A 110 UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 62 CE MARISTES RUBI A
CFS MONTCADA B 122 FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B
AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A 23 MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
SANT ANDREU, A.E. C 34 RIPOLLET F.S. C
Jornada 5 12-11-2022
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 62 SANT CUGAT F.S. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 58 OLIMPIC FLORESTA A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 04 RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
CE MARISTES RUBI A 110 CFS MONTCADA B
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B 48 AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A 83 SANT ANDREU, A.E. C
SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B 16 RIPOLLET F.S. C
Jornada 6 19-11-2022
SANT CUGAT F.S. B 32 SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B
OLIMPIC FLORESTA A 61 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 14 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CFS MONTCADA B 80 UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A 131 CE MARISTES RUBI A
SANT ANDREU, A.E. C 34 FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B
RIPOLLET F.S. C 15 MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
Jornada 7 26-11-2022
SANT CUGAT F.S. B 35 OLIMPIC FLORESTA A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 31 RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 45 CFS MONTCADA B
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 07 AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A
CE MARISTES RUBI A 15 SANT ANDREU, A.E. C
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B 43 RIPOLLET F.S. C
SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B 19 MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
Jornada 8 03-12-2022
OLIMPIC FLORESTA A - SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - SANT CUGAT F.S. B
CFS MONTCADA B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SANT ANDREU, A.E. C - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
RIPOLLET F.S. C - CE MARISTES RUBI A
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B
Jornada 9 17-12-2022
OLIMPIC FLORESTA A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
SANT CUGAT F.S. B - CFS MONTCADA B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - SANT ANDREU, A.E. C
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - RIPOLLET F.S. C
CE MARISTES RUBI A - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B
Jornada 10 14-01-2023
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B
CFS MONTCADA B - OLIMPIC FLORESTA A
AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A - SANT CUGAT F.S. B
SANT ANDREU, A.E. C - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
RIPOLLET F.S. C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B - CE MARISTES RUBI A
Jornada 11 21-01-2023
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - CFS MONTCADA B
OLIMPIC FLORESTA A - AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A
SANT CUGAT F.S. B - SANT ANDREU, A.E. C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - RIPOLLET F.S. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B
SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B - CE MARISTES RUBI A
Jornada 12 04-02-2023
SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B - CFS MONTCADA B
AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
SANT ANDREU, A.E. C - OLIMPIC FLORESTA A
RIPOLLET F.S. C - SANT CUGAT F.S. B
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CE MARISTES RUBI A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
Jornada 13 11-02-2023
CFS MONTCADA B - AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - SANT ANDREU, A.E. C
OLIMPIC FLORESTA A - RIPOLLET F.S. C
SANT CUGAT F.S. B - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - CE MARISTES RUBI A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 25-02-2023
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - CE MARISTES RUBI A
SANT CUGAT F.S. B - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B
OLIMPIC FLORESTA A - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - RIPOLLET F.S. C
CFS MONTCADA B - SANT ANDREU, A.E. C
AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A - SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B
Jornada 15 04-03-2023
SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CE MARISTES RUBI A - SANT CUGAT F.S. B
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B - OLIMPIC FLORESTA A
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
RIPOLLET F.S. C - CFS MONTCADA B
SANT ANDREU, A.E. C - AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A
Jornada 16 11-03-2023
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SANT CUGAT F.S. B - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
OLIMPIC FLORESTA A - CE MARISTES RUBI A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B
CFS MONTCADA B - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A - RIPOLLET F.S. C
SANT ANDREU, A.E. C - SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B
Jornada 17 18-03-2023
SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - SANT CUGAT F.S. B
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - OLIMPIC FLORESTA A
CE MARISTES RUBI A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B - CFS MONTCADA B
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A
RIPOLLET F.S. C - SANT ANDREU, A.E. C
Jornada 18 25-03-2023
SANT CUGAT F.S. B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
OLIMPIC FLORESTA A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
CFS MONTCADA B - CE MARISTES RUBI A
AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B
SANT ANDREU, A.E. C - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
RIPOLLET F.S. C - SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B
Jornada 19 01-04-2023
SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B - SANT CUGAT F.S. B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - OLIMPIC FLORESTA A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - CFS MONTCADA B
CE MARISTES RUBI A - AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B - SANT ANDREU, A.E. C
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - RIPOLLET F.S. C
Jornada 20 15-04-2023
OLIMPIC FLORESTA A - SANT CUGAT F.S. B
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CFS MONTCADA B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
SANT ANDREU, A.E. C - CE MARISTES RUBI A
RIPOLLET F.S. C - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B
Jornada 21 22-04-2023
SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B - OLIMPIC FLORESTA A
SANT CUGAT F.S. B - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - CFS MONTCADA B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - SANT ANDREU, A.E. C
CE MARISTES RUBI A - RIPOLLET F.S. C
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
Jornada 22 29-04-2023
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - OLIMPIC FLORESTA A
CFS MONTCADA B - SANT CUGAT F.S. B
AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
SANT ANDREU, A.E. C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
RIPOLLET F.S. C - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - CE MARISTES RUBI A
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B - SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B
Jornada 23 06-05-2023
SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
OLIMPIC FLORESTA A - CFS MONTCADA B
SANT CUGAT F.S. B - AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - SANT ANDREU, A.E. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - RIPOLLET F.S. C
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
CE MARISTES RUBI A - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B
Jornada 24 13-05-2023
CFS MONTCADA B - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A - OLIMPIC FLORESTA A
SANT ANDREU, A.E. C - SANT CUGAT F.S. B
RIPOLLET F.S. C - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
CE MARISTES RUBI A - SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B
Jornada 25 20-05-2023
CFS MONTCADA B - SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A
OLIMPIC FLORESTA A - SANT ANDREU, A.E. C
SANT CUGAT F.S. B - RIPOLLET F.S. C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - CE MARISTES RUBI A
Jornada 26 27-05-2023
AE BADALONA FUTSAL IRIS-JS A - CFS MONTCADA B
SANT ANDREU, A.E. C - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
RIPOLLET F.S. C - OLIMPIC FLORESTA A
MARISTES ADEMAR, CLUB ESPORTIU A - SANT CUGAT F.S. B
FS DENTAL COMPANY CASTELLAR B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CE MARISTES RUBI A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SANT QUIRZE VALLES, ASSOC. ESP. F. SALA B - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.