Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga primera divisio juvenil futbol sala | bcn gr 3

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-10-2022
F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A 50 CFS SANT CLIMENT A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 02 COVISA MANRESA F.S. B
5 MARTORELL CLUB SALA B 30 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
F.S. OLESA A 27 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 01 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A 22 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 51 BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A
Jornada 2 22-10-2022
CFS SANT CLIMENT A 33 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
COVISA MANRESA F.S. B 51 F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 52 FUTSAL CERVELLO C.E. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 41 5 MARTORELL CLUB SALA B
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B 15 F.S. OLESA A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 50 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A 08 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A
Jornada 3 29-10-2022
CFS SANT CLIMENT A 12 COVISA MANRESA F.S. B
F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A 21 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 06 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
5 MARTORELL CLUB SALA B 41 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
F.S. OLESA A 21 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 41 BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 18 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A
Jornada 4 05-11-2022
COVISA MANRESA F.S. B 52 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 50 CFS SANT CLIMENT A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 61 F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B 54 FUTSAL CERVELLO C.E. A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 15 5 MARTORELL CLUB SALA B
BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A 07 F.S. OLESA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A 51 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
Jornada 5 12-11-2022
COVISA MANRESA F.S. B 22 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
CFS SANT CLIMENT A 23 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A 74 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
FUTSAL CERVELLO C.E. A 00 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
5 MARTORELL CLUB SALA B 50 BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A
F.S. OLESA A 42 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 43 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
Jornada 6 19-11-2022
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 33 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 12 COVISA MANRESA F.S. B
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B 63 CFS SANT CLIMENT A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 43 F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A
BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A 16 FUTSAL CERVELLO C.E. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A 05 5 MARTORELL CLUB SALA B
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 14 F.S. OLESA A
Jornada 7 26-11-2022
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 33 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
COVISA MANRESA F.S. B 32 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
CFS SANT CLIMENT A 31 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A 72 BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 24 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A
5 MARTORELL CLUB SALA B 72 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 34 F.S. OLESA A
Jornada 8 03-12-2022
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 33 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B 42 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 25 COVISA MANRESA F.S. B
BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A 13 CFS SANT CLIMENT A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A 84 F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 12 FUTSAL CERVELLO C.E. A
F.S. OLESA A 22 5 MARTORELL CLUB SALA B
Jornada 9 17-12-2022
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 21 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 12 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
COVISA MANRESA F.S. B 60 BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A
CFS SANT CLIMENT A 05 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A
F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A 23 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 31 F.S. OLESA A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 31 5 MARTORELL CLUB SALA B
Jornada 10 14-01-2023
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B 33 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 21 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A 23 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A 04 COVISA MANRESA F.S. B
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 21 CFS SANT CLIMENT A
F.S. OLESA A 41 F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A
5 MARTORELL CLUB SALA B 30 FUTSAL CERVELLO C.E. A
Jornada 11 21-01-2023
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B 16 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 31 BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 14 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A
COVISA MANRESA F.S. B 83 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
CFS SANT CLIMENT A 12 F.S. OLESA A
F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A 16 5 MARTORELL CLUB SALA B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 43 FUTSAL CERVELLO C.E. A
Jornada 12 04-02-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
F.S. OLESA A - COVISA MANRESA F.S. B
5 MARTORELL CLUB SALA B - CFS SANT CLIMENT A
FUTSAL CERVELLO C.E. A - F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A
Jornada 13 11-02-2023
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A - BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B - SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A - F.S. OLESA A
COVISA MANRESA F.S. B - 5 MARTORELL CLUB SALA B
CFS SANT CLIMENT A - FUTSAL CERVELLO C.E. A
F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 25-02-2023
CFS SANT CLIMENT A - F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A
COVISA MANRESA F.S. B - FUTSAL CERVELLO C.E. A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A - 5 MARTORELL CLUB SALA B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A - F.S. OLESA A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A - SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A
BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 15 04-03-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A - CFS SANT CLIMENT A
F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A - COVISA MANRESA F.S. B
FUTSAL CERVELLO C.E. A - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
5 MARTORELL CLUB SALA B - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
F.S. OLESA A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A - BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A
Jornada 16 11-03-2023
COVISA MANRESA F.S. B - CFS SANT CLIMENT A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A - F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A - FUTSAL CERVELLO C.E. A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B - 5 MARTORELL CLUB SALA B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A - F.S. OLESA A
BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 17 18-03-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A - COVISA MANRESA F.S. B
CFS SANT CLIMENT A - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
5 MARTORELL CLUB SALA B - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
F.S. OLESA A - BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A - SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A
Jornada 18 25-03-2023
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A - COVISA MANRESA F.S. B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A - CFS SANT CLIMENT A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B - F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A - FUTSAL CERVELLO C.E. A
BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A - 5 MARTORELL CLUB SALA B
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A - F.S. OLESA A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 19 01-04-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
COVISA MANRESA F.S. B - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
CFS SANT CLIMENT A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A - BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A
5 MARTORELL CLUB SALA B - SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A
F.S. OLESA A - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
Jornada 20 15-04-2023
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B - COVISA MANRESA F.S. B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A - CFS SANT CLIMENT A
BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A - F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A - FUTSAL CERVELLO C.E. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A - 5 MARTORELL CLUB SALA B
F.S. OLESA A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 21 22-04-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
COVISA MANRESA F.S. B - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
CFS SANT CLIMENT A - BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A
F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A - SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A
FUTSAL CERVELLO C.E. A - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
5 MARTORELL CLUB SALA B - F.S. OLESA A
Jornada 22 29-04-2023
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A - COVISA MANRESA F.S. B
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A - CFS SANT CLIMENT A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A - F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A
F.S. OLESA A - FUTSAL CERVELLO C.E. A
5 MARTORELL CLUB SALA B - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 23 06-05-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A - BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A
COVISA MANRESA F.S. B - SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A
CFS SANT CLIMENT A - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A - F.S. OLESA A
FUTSAL CERVELLO C.E. A - 5 MARTORELL CLUB SALA B
Jornada 24 13-05-2023
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A - COVISA MANRESA F.S. B
F.S. OLESA A - CFS SANT CLIMENT A
5 MARTORELL CLUB SALA B - F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A
FUTSAL CERVELLO C.E. A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 25 20-05-2023
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A - SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B - BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A - SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
COVISA MANRESA F.S. B - F.S. OLESA A
CFS SANT CLIMENT A - 5 MARTORELL CLUB SALA B
F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A - FUTSAL CERVELLO C.E. A
Jornada 26 27-05-2023
BARCELONETA UNION STA COLOMA FUTSAL CE A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
F.S. OLESA A - ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
5 MARTORELL CLUB SALA B - COVISA MANRESA F.S. B
FUTSAL CERVELLO C.E. A - CFS SANT CLIMENT A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A - F.S CASTELLDEFELS Team Villeroi A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.