Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga divisio honor juvenil futbol sala | grup unic

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-10-2022
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A 53 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A 24 COVISA MANRESA FS A
ARRELS, A.E.F.S. A 83 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A
CES BOSCO ROCAFORT A 43 C.E.T. 10, FS A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 73 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 81 CFS AINOX ACER LINYOLA A
LES CORTS UBAE. A.E. B 40 JESUS-MARIA C.E. A
Jornada 2 22-10-2022
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 34 LES CORTS UBAE. A.E. B
COVISA MANRESA FS A 55 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A 13 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A
C.E.T. 10, FS A 51 ARRELS, A.E.F.S. A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 54 CES BOSCO ROCAFORT A
CFS AINOX ACER LINYOLA A 05 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
JESUS-MARIA C.E. A 34 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
Jornada 3 29-10-2022
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 19 COVISA MANRESA FS A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A 52 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A
MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A 53 C.E.T. 10, FS A
ARRELS, A.E.F.S. A 34 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
CES BOSCO ROCAFORT A 81 CFS AINOX ACER LINYOLA A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 33 JESUS-MARIA C.E. A
LES CORTS UBAE. A.E. B 32 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
Jornada 4 05-11-2022
COVISA MANRESA FS A 61 LES CORTS UBAE. A.E. B
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A 12 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
C.E.T. 10, FS A 24 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 86 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A
CFS AINOX ACER LINYOLA A 56 ARRELS, A.E.F.S. A
JESUS-MARIA C.E. A 57 CES BOSCO ROCAFORT A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 37 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
Jornada 5 12-11-2022
COVISA MANRESA FS A 65 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 38 C.E.T. 10, FS A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A 32 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A 80 CFS AINOX ACER LINYOLA A
ARRELS, A.E.F.S. A 73 JESUS-MARIA C.E. A
CES BOSCO ROCAFORT A 66 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
LES CORTS UBAE. A.E. B 54 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
Jornada 6 19-11-2022
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A 69 LES CORTS UBAE. A.E. B
C.E.T. 10, FS A 26 COVISA MANRESA FS A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 73 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
CFS AINOX ACER LINYOLA A 214 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
JESUS-MARIA C.E. A 33 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 38 ARRELS, A.E.F.S. A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 12 CES BOSCO ROCAFORT A
Jornada 7 26-11-2022
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A 49 C.E.T. 10, FS A
COVISA MANRESA FS A 53 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 73 CFS AINOX ACER LINYOLA A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A 21 JESUS-MARIA C.E. A
MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A 120 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
ARRELS, A.E.F.S. A 26 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
LES CORTS UBAE. A.E. B 23 CES BOSCO ROCAFORT A
Jornada 8 03-12-2022
C.E.T. 10, FS A 43 LES CORTS UBAE. A.E. B
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 123 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A
CFS AINOX ACER LINYOLA A 012 COVISA MANRESA FS A
JESUS-MARIA C.E. A 74 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 57 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 53 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A
CES BOSCO ROCAFORT A 61 ARRELS, A.E.F.S. A
Jornada 9 17-12-2022
C.E.T. 10, FS A 32 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A 63 CFS AINOX ACER LINYOLA A
COVISA MANRESA FS A 22 JESUS-MARIA C.E. A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 46 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A 25 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A 25 CES BOSCO ROCAFORT A
LES CORTS UBAE. A.E. B 83 ARRELS, A.E.F.S. A
Jornada 10 14-01-2023
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 76 LES CORTS UBAE. A.E. B
CFS AINOX ACER LINYOLA A 48 C.E.T. 10, FS A
JESUS-MARIA C.E. A 84 SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 211 COVISA MANRESA FS A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 32 ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
CES BOSCO ROCAFORT A 15 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
ARRELS, A.E.F.S. A 23 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A
Jornada 11 21-01-2023
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A 83 CFS AINOX ACER LINYOLA A
C.E.T. 10, FS A - JESUS-MARIA C.E. A
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A 74 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
COVISA MANRESA FS A 43 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A 33 CES BOSCO ROCAFORT A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A 81 ARRELS, A.E.F.S. A
LES CORTS UBAE. A.E. B 52 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A
Jornada 12 04-02-2023
LES CORTS UBAE. A.E. B - CFS AINOX ACER LINYOLA A
JESUS-MARIA C.E. A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - C.E.T. 10, FS A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A - SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A
CES BOSCO ROCAFORT A - COVISA MANRESA FS A
ARRELS, A.E.F.S. A - ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
Jornada 13 11-02-2023
CFS AINOX ACER LINYOLA A - JESUS-MARIA C.E. A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
C.E.T. 10, FS A - SANT JOAN DE VILASSAR FS A
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A - CES BOSCO ROCAFORT A
COVISA MANRESA FS A - ARRELS, A.E.F.S. A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A - MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A - LES CORTS UBAE. A.E. B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 25-02-2023
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
COVISA MANRESA FS A - MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A - ARRELS, A.E.F.S. A
C.E.T. 10, FS A - CES BOSCO ROCAFORT A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A - SANT JOAN DE VILASSAR FS A
CFS AINOX ACER LINYOLA A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
JESUS-MARIA C.E. A - LES CORTS UBAE. A.E. B
Jornada 15 04-03-2023
LES CORTS UBAE. A.E. B - ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A - COVISA MANRESA FS A
MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A - SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A
ARRELS, A.E.F.S. A - C.E.T. 10, FS A
CES BOSCO ROCAFORT A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A - CFS AINOX ACER LINYOLA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - JESUS-MARIA C.E. A
Jornada 16 11-03-2023
COVISA MANRESA FS A - ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
C.E.T. 10, FS A - MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A - ARRELS, A.E.F.S. A
CFS AINOX ACER LINYOLA A - CES BOSCO ROCAFORT A
JESUS-MARIA C.E. A - SANT JOAN DE VILASSAR FS A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - LES CORTS UBAE. A.E. B
Jornada 17 18-03-2023
LES CORTS UBAE. A.E. B - COVISA MANRESA FS A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A - SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A - C.E.T. 10, FS A
MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
ARRELS, A.E.F.S. A - CFS AINOX ACER LINYOLA A
CES BOSCO ROCAFORT A - JESUS-MARIA C.E. A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
Jornada 18 25-03-2023
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A - COVISA MANRESA FS A
C.E.T. 10, FS A - ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
CFS AINOX ACER LINYOLA A - MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A
JESUS-MARIA C.E. A - ARRELS, A.E.F.S. A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - CES BOSCO ROCAFORT A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A - LES CORTS UBAE. A.E. B
Jornada 19 01-04-2023
LES CORTS UBAE. A.E. B - SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A
COVISA MANRESA FS A - C.E.T. 10, FS A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A - CFS AINOX ACER LINYOLA A
MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A - JESUS-MARIA C.E. A
ARRELS, A.E.F.S. A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CES BOSCO ROCAFORT A - SANT JOAN DE VILASSAR FS A
Jornada 20 15-04-2023
C.E.T. 10, FS A - SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A - COVISA MANRESA FS A
CFS AINOX ACER LINYOLA A - ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
JESUS-MARIA C.E. A - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A - ARRELS, A.E.F.S. A
CES BOSCO ROCAFORT A - LES CORTS UBAE. A.E. B
Jornada 21 22-04-2023
LES CORTS UBAE. A.E. B - C.E.T. 10, FS A
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
COVISA MANRESA FS A - CFS AINOX ACER LINYOLA A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A - JESUS-MARIA C.E. A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A - SANT JOAN DE VILASSAR FS A
ARRELS, A.E.F.S. A - CES BOSCO ROCAFORT A
Jornada 22 29-04-2023
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A - C.E.T. 10, FS A
CFS AINOX ACER LINYOLA A - SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A
JESUS-MARIA C.E. A - COVISA MANRESA FS A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
CES BOSCO ROCAFORT A - MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A
ARRELS, A.E.F.S. A - LES CORTS UBAE. A.E. B
Jornada 23 06-05-2023
LES CORTS UBAE. A.E. B - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
C.E.T. 10, FS A - CFS AINOX ACER LINYOLA A
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A - JESUS-MARIA C.E. A
COVISA MANRESA FS A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A - SANT JOAN DE VILASSAR FS A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A - CES BOSCO ROCAFORT A
MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A - ARRELS, A.E.F.S. A
Jornada 24 13-05-2023
CFS AINOX ACER LINYOLA A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
JESUS-MARIA C.E. A - C.E.T. 10, FS A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A - COVISA MANRESA FS A
CES BOSCO ROCAFORT A - ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
ARRELS, A.E.F.S. A - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A - LES CORTS UBAE. A.E. B
Jornada 25 20-05-2023
CFS AINOX ACER LINYOLA A - LES CORTS UBAE. A.E. B
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A - JESUS-MARIA C.E. A
C.E.T. 10, FS A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A - SANT JOAN DE VILASSAR FS A
COVISA MANRESA FS A - CES BOSCO ROCAFORT A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A - ARRELS, A.E.F.S. A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A - MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A
Jornada 26 27-05-2023
JESUS-MARIA C.E. A - CFS AINOX ACER LINYOLA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A - C.E.T. 10, FS A
CES BOSCO ROCAFORT A - SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S. A
ARRELS, A.E.F.S. A - COVISA MANRESA FS A
MARISTES MONTSERRAT LLEIDA A - ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA A
LES CORTS UBAE. A.E. B - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.