Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga divisio honor infantil futbol sala | grup unic

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2022
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 82 FUTSAL ARENYS DE MAR A
F.S. OLESA A 42 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A 122 C.N. CALDES,F.S. A
COVISA MANRESA F.S. A 27 BARÇA A
EFS PALAFOLLS A 46 LES CORTS UBAE. A.E. A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 27 RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A 32 RIPOLLET F.S. A
Jornada 2 08-10-2022
FUTSAL ARENYS DE MAR A 10 FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 34 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
C.N. CALDES,F.S. A 09 F.S. OLESA A
BARÇA A 93 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A
LES CORTS UBAE. A.E. A 26 COVISA MANRESA F.S. A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 32 EFS PALAFOLLS A
RIPOLLET F.S. A 141 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
Jornada 3 15-10-2022
FUTSAL ARENYS DE MAR A 13 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 141 C.N. CALDES,F.S. A
F.S. OLESA A 32 BARÇA A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A 33 LES CORTS UBAE. A.E. A
COVISA MANRESA F.S. A 81 RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
EFS PALAFOLLS A 33 RIPOLLET F.S. A
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A 83 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
Jornada 4 22-10-2022
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A 53 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
C.N. CALDES,F.S. A 07 FUTSAL ARENYS DE MAR A
BARÇA A 510 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
LES CORTS UBAE. A.E. A 45 F.S. OLESA A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 25 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A
RIPOLLET F.S. A 58 COVISA MANRESA F.S. A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 27 EFS PALAFOLLS A
Jornada 5 29-10-2022
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 91 C.N. CALDES,F.S. A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 07 BARÇA A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 63 LES CORTS UBAE. A.E. A
F.S. OLESA A 51 RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A 15 RIPOLLET F.S. A
COVISA MANRESA F.S. A 111 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A 64 EFS PALAFOLLS A
Jornada 6 05-11-2022
C.N. CALDES,F.S. A 05 FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A
BARÇA A 82 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
LES CORTS UBAE. A.E. A 52 FUTSAL ARENYS DE MAR A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 16 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
RIPOLLET F.S. A 62 F.S. OLESA A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 310 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A
EFS PALAFOLLS A 48 COVISA MANRESA F.S. A
Jornada 7 12-11-2022
C.N. CALDES,F.S. A 014 BARÇA A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 32 LES CORTS UBAE. A.E. A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 51 RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 32 RIPOLLET F.S. A
F.S. OLESA A 121 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A 72 EFS PALAFOLLS A
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A 48 COVISA MANRESA F.S. A
Jornada 8 19-11-2022
BARÇA A 72 FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A
LES CORTS UBAE. A.E. A 60 C.N. CALDES,F.S. A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 45 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
RIPOLLET F.S. A 60 FUTSAL ARENYS DE MAR A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 212 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
EFS PALAFOLLS A 24 F.S. OLESA A
COVISA MANRESA F.S. A 61 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A
Jornada 9 26-11-2022
BARÇA A 93 LES CORTS UBAE. A.E. A
C.N. CALDES,F.S. A 14 RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 73 RIPOLLET F.S. A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 141 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 63 EFS PALAFOLLS A
F.S. OLESA A 36 COVISA MANRESA F.S. A
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A 49 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A
Jornada 10 03-12-2022
LES CORTS UBAE. A.E. A 66 FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 211 BARÇA A
RIPOLLET F.S. A 51 C.N. CALDES,F.S. A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 18 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
EFS PALAFOLLS A 63 FUTSAL ARENYS DE MAR A
COVISA MANRESA F.S. A 24 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A 23 F.S. OLESA A
Jornada 11 17-12-2022
LES CORTS UBAE. A.E. A 43 RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
BARÇA A 72 RIPOLLET F.S. A
C.N. CALDES,F.S. A 17 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
EFS PALAFOLLS A 01 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 33 COVISA MANRESA F.S. A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 102 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A 25 F.S. OLESA A
Jornada 12 14-01-2023
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A 14 RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
RIPOLLET F.S. A 31 LES CORTS UBAE. A.E. A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A 111 BARÇA A
EFS PALAFOLLS A 71 C.N. CALDES,F.S. A
COVISA MANRESA F.S. A 44 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A 411 FUTSAL ARENYS DE MAR A
F.S. OLESA A 38 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
Jornada 13 21-01-2023
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 07 RIPOLLET F.S. A
LES CORTS UBAE. A.E. A 52 F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
BARÇA A 62 EFS PALAFOLLS A
C.N. CALDES,F.S. A 29 COVISA MANRESA F.S. A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 40 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A
F.S. OLESA A - FUTSAL ARENYS DE MAR A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 54 FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 04-02-2023
FUTSAL ARENYS DE MAR A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 24 F.S. OLESA A
C.N. CALDES,F.S. A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A
BARÇA A - COVISA MANRESA F.S. A
LES CORTS UBAE. A.E. A - EFS PALAFOLLS A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
RIPOLLET F.S. A - FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A
Jornada 15 11-02-2023
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A - FUTSAL ARENYS DE MAR A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A - SANT JOAN DE VILASSAR FS A
F.S. OLESA A - C.N. CALDES,F.S. A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A - BARÇA A
COVISA MANRESA F.S. A - LES CORTS UBAE. A.E. A
EFS PALAFOLLS A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A - RIPOLLET F.S. A
Jornada 16 25-02-2023
SANT JOAN DE VILASSAR FS A - FUTSAL ARENYS DE MAR A
C.N. CALDES,F.S. A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
BARÇA A - F.S. OLESA A
LES CORTS UBAE. A.E. A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - COVISA MANRESA F.S. A
RIPOLLET F.S. A - EFS PALAFOLLS A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A - FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A
Jornada 17 04-03-2023
SANT JOAN DE VILASSAR FS A - FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A
FUTSAL ARENYS DE MAR A - C.N. CALDES,F.S. A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A - BARÇA A
F.S. OLESA A - LES CORTS UBAE. A.E. A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
COVISA MANRESA F.S. A - RIPOLLET F.S. A
EFS PALAFOLLS A - F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
Jornada 18 11-03-2023
C.N. CALDES,F.S. A - SANT JOAN DE VILASSAR FS A
BARÇA A - FUTSAL ARENYS DE MAR A
LES CORTS UBAE. A.E. A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - F.S. OLESA A
RIPOLLET F.S. A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A - COVISA MANRESA F.S. A
EFS PALAFOLLS A - FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A
Jornada 19 18-03-2023
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A - C.N. CALDES,F.S. A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A - BARÇA A
FUTSAL ARENYS DE MAR A - LES CORTS UBAE. A.E. A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
F.S. OLESA A - RIPOLLET F.S. A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A - F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
COVISA MANRESA F.S. A - EFS PALAFOLLS A
Jornada 20 25-03-2023
BARÇA A - C.N. CALDES,F.S. A
LES CORTS UBAE. A.E. A - SANT JOAN DE VILASSAR FS A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - FUTSAL ARENYS DE MAR A
RIPOLLET F.S. A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A - F.S. OLESA A
EFS PALAFOLLS A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A
COVISA MANRESA F.S. A - FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A
Jornada 21 01-04-2023
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A - BARÇA A
C.N. CALDES,F.S. A - LES CORTS UBAE. A.E. A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
FUTSAL ARENYS DE MAR A - RIPOLLET F.S. A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A - F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
F.S. OLESA A - EFS PALAFOLLS A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A - COVISA MANRESA F.S. A
Jornada 22 15-04-2023
LES CORTS UBAE. A.E. A - BARÇA A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - C.N. CALDES,F.S. A
RIPOLLET F.S. A - SANT JOAN DE VILASSAR FS A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A - FUTSAL ARENYS DE MAR A
EFS PALAFOLLS A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
COVISA MANRESA F.S. A - F.S. OLESA A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A - FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A
Jornada 23 22-04-2023
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A - LES CORTS UBAE. A.E. A
BARÇA A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
C.N. CALDES,F.S. A - RIPOLLET F.S. A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A - F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
FUTSAL ARENYS DE MAR A - EFS PALAFOLLS A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A - COVISA MANRESA F.S. A
F.S. OLESA A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A
Jornada 24 29-04-2023
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - LES CORTS UBAE. A.E. A
RIPOLLET F.S. A - BARÇA A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A - C.N. CALDES,F.S. A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A - EFS PALAFOLLS A
COVISA MANRESA F.S. A - FUTSAL ARENYS DE MAR A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
F.S. OLESA A - FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A
Jornada 25 06-05-2023
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A
LES CORTS UBAE. A.E. A - RIPOLLET F.S. A
BARÇA A - F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A
C.N. CALDES,F.S. A - EFS PALAFOLLS A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A - COVISA MANRESA F.S. A
FUTSAL ARENYS DE MAR A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A - F.S. OLESA A
Jornada 26 13-05-2023
RIPOLLET F.S. A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
F.S CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana A - LES CORTS UBAE. A.E. A
EFS PALAFOLLS A - BARÇA A
COVISA MANRESA F.S. A - C.N. CALDES,F.S. A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A - SANT JOAN DE VILASSAR FS A
FUTSAL ARENYS DE MAR A - F.S. OLESA A
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.