Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga divisio honor catalana futbol sala | grup 1

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-10-2022
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A 67 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A 03 LLORET C.F.S. A
A.E. XARXA HORTA A 44 SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A
SANT CUGAT F.S. A 61 SANT JULIÀ DE RAMIS FS A
VILAMAJOR C.F.S. A 110 RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
C.E.F.S.MANLLEU A 56 GIRONA EFS A
GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A 52 UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
Jornada 2 22-10-2022
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 83 GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A
LLORET C.F.S. A 13 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A
SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A 75 VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A
SANT JULIÀ DE RAMIS FS A 25 A.E. XARXA HORTA A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 33 SANT CUGAT F.S. A
GIRONA EFS A 112 VILAMAJOR C.F.S. A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 13 C.E.F.S.MANLLEU A
Jornada 3 29-10-2022
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 52 LLORET C.F.S. A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A 13 SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A
VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A 42 SANT JULIÀ DE RAMIS FS A
A.E. XARXA HORTA A 33 RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
SANT CUGAT F.S. A 36 GIRONA EFS A
VILAMAJOR C.F.S. A 25 UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A 56 C.E.F.S.MANLLEU A
Jornada 4 05-11-2022
LLORET C.F.S. A 15 GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A
SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A 58 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
SANT JULIÀ DE RAMIS FS A 24 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 61 VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A
GIRONA EFS A 34 A.E. XARXA HORTA A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 45 SANT CUGAT F.S. A
C.E.F.S.MANLLEU A 50 VILAMAJOR C.F.S. A
Jornada 5 12-11-2022
LLORET C.F.S. A 32 SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 51 SANT JULIÀ DE RAMIS FS A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A 22 RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A 45 GIRONA EFS A
A.E. XARXA HORTA A 80 UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
SANT CUGAT F.S. A 16 C.E.F.S.MANLLEU A
GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A 94 VILAMAJOR C.F.S. A
Jornada 6 19-11-2022
SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A 64 GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A
SANT JULIÀ DE RAMIS FS A 12 LLORET C.F.S. A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 23 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
GIRONA EFS A 83 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 14 VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A
C.E.F.S.MANLLEU A 30 A.E. XARXA HORTA A
VILAMAJOR C.F.S. A 113 SANT CUGAT F.S. A
Jornada 7 26-11-2022
SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A 72 SANT JULIÀ DE RAMIS FS A
LLORET C.F.S. A 64 RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 22 GIRONA EFS A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 45 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A
VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A 25 C.E.F.S.MANLLEU A
A.E. XARXA HORTA A 120 VILAMAJOR C.F.S. A
GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A 43 SANT CUGAT F.S. A
Jornada 8 03-12-2022
SANT JULIÀ DE RAMIS FS A 69 GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 31 SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A
GIRONA EFS A 32 LLORET C.F.S. A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 35 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
C.E.F.S.MANLLEU A 96 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A
VILAMAJOR C.F.S. A 13 VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A
SANT CUGAT F.S. A 37 A.E. XARXA HORTA A
Jornada 9 17-12-2022
SANT JULIÀ DE RAMIS FS A 34 RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A 72 GIRONA EFS A
LLORET C.F.S. A 13 UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 52 C.E.F.S.MANLLEU A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A 90 VILAMAJOR C.F.S. A
VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A 03 SANT CUGAT F.S. A
GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A 33 A.E. XARXA HORTA A
Jornada 10 14-01-2023
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 70 GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A
GIRONA EFS A 10 SANT JULIÀ DE RAMIS FS A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 35 SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A
C.E.F.S.MANLLEU A 53 LLORET C.F.S. A
VILAMAJOR C.F.S. A 118 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
SANT CUGAT F.S. A 46 INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A
A.E. XARXA HORTA A 52 VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 11 21-01-2023
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 21 GIRONA EFS A
SANT JULIÀ DE RAMIS FS A 14 UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A 56 C.E.F.S.MANLLEU A
LLORET C.F.S. A 101 VILAMAJOR C.F.S. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 73 SANT CUGAT F.S. A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A 34 A.E. XARXA HORTA A
GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A 65 VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 12 04-02-2023
GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A - GIRONA EFS A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
C.E.F.S.MANLLEU A - SANT JULIÀ DE RAMIS FS A
VILAMAJOR C.F.S. A - SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A
SANT CUGAT F.S. A - LLORET C.F.S. A
A.E. XARXA HORTA A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A - INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A
Jornada 13 11-02-2023
GIRONA EFS A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - C.E.F.S.MANLLEU A
SANT JULIÀ DE RAMIS FS A - VILAMAJOR C.F.S. A
SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A - SANT CUGAT F.S. A
LLORET C.F.S. A - A.E. XARXA HORTA A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A - GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 25-02-2023
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A
LLORET C.F.S. A - VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A
SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A - A.E. XARXA HORTA A
SANT JULIÀ DE RAMIS FS A - SANT CUGAT F.S. A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - VILAMAJOR C.F.S. A
GIRONA EFS A - C.E.F.S.MANLLEU A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A
Jornada 15 04-03-2023
GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A - LLORET C.F.S. A
VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A - SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A
A.E. XARXA HORTA A - SANT JULIÀ DE RAMIS FS A
SANT CUGAT F.S. A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
VILAMAJOR C.F.S. A - GIRONA EFS A
C.E.F.S.MANLLEU A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
Jornada 16 11-03-2023
LLORET C.F.S. A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A - INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A
SANT JULIÀ DE RAMIS FS A - VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - A.E. XARXA HORTA A
GIRONA EFS A - SANT CUGAT F.S. A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - VILAMAJOR C.F.S. A
C.E.F.S.MANLLEU A - GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A
Jornada 17 18-03-2023
GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A - LLORET C.F.S. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A - SANT JULIÀ DE RAMIS FS A
VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
A.E. XARXA HORTA A - GIRONA EFS A
SANT CUGAT F.S. A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
VILAMAJOR C.F.S. A - C.E.F.S.MANLLEU A
Jornada 18 25-03-2023
SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A - LLORET C.F.S. A
SANT JULIÀ DE RAMIS FS A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A
GIRONA EFS A - VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - A.E. XARXA HORTA A
C.E.F.S.MANLLEU A - SANT CUGAT F.S. A
VILAMAJOR C.F.S. A - GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A
Jornada 19 01-04-2023
GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A - SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A
LLORET C.F.S. A - SANT JULIÀ DE RAMIS FS A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A - GIRONA EFS A
VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
A.E. XARXA HORTA A - C.E.F.S.MANLLEU A
SANT CUGAT F.S. A - VILAMAJOR C.F.S. A
Jornada 20 15-04-2023
SANT JULIÀ DE RAMIS FS A - SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - LLORET C.F.S. A
GIRONA EFS A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
C.E.F.S.MANLLEU A - VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A
VILAMAJOR C.F.S. A - A.E. XARXA HORTA A
SANT CUGAT F.S. A - GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A
Jornada 21 22-04-2023
GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A - SANT JULIÀ DE RAMIS FS A
SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
LLORET C.F.S. A - GIRONA EFS A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A - C.E.F.S.MANLLEU A
VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A - VILAMAJOR C.F.S. A
A.E. XARXA HORTA A - SANT CUGAT F.S. A
Jornada 22 29-04-2023
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - SANT JULIÀ DE RAMIS FS A
GIRONA EFS A - SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - LLORET C.F.S. A
C.E.F.S.MANLLEU A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
VILAMAJOR C.F.S. A - INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A
SANT CUGAT F.S. A - VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A
A.E. XARXA HORTA A - GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A
Jornada 23 06-05-2023
GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
SANT JULIÀ DE RAMIS FS A - GIRONA EFS A
SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
LLORET C.F.S. A - C.E.F.S.MANLLEU A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - VILAMAJOR C.F.S. A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A - SANT CUGAT F.S. A
VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A - A.E. XARXA HORTA A
Jornada 24 13-05-2023
GIRONA EFS A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - SANT JULIÀ DE RAMIS FS A
C.E.F.S.MANLLEU A - SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A
VILAMAJOR C.F.S. A - LLORET C.F.S. A
SANT CUGAT F.S. A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
A.E. XARXA HORTA A - INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A
VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A - GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A
Jornada 25 20-05-2023
GIRONA EFS A - GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
SANT JULIÀ DE RAMIS FS A - C.E.F.S.MANLLEU A
SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A - VILAMAJOR C.F.S. A
LLORET C.F.S. A - SANT CUGAT F.S. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - A.E. XARXA HORTA A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A - VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 26 27-05-2023
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - GIRONA EFS A
C.E.F.S.MANLLEU A - RAPID SANTA COLOMA, F.S. A
VILAMAJOR C.F.S. A - SANT JULIÀ DE RAMIS FS A
SANT CUGAT F.S. A - SPALL CIUTAT DE MATARÓ ENLLEURA'T A
A.E. XARXA HORTA A - LLORET C.F.S. A
VILAFANT CLUB FUTBOL SALA A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
GRUPS ARRAHONA-NOU ESCORIAL F.S. A - INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.