Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga segona divisio femeni futbol sala | bcn gr 4

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-10-2022
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 01 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
Descansa
R
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
F.S. OLESA B 01 FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 02 PLATENSE VILANOVA A
FUTSAL VILOMARA A 02 FUTSAL CERVELLO C.E. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A 01 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 22 SITGES A
Jornada 2 22-10-2022
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 100 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 20 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A
R
Descansa
PLATENSE VILANOVA A 60 F.S. OLESA B
FUTSAL CERVELLO C.E. A 10 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 30 FUTSAL VILOMARA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A 60 SITGES A
Jornada 3 29-10-2022
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 13 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 10 FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A
Descansa
R
PLATENSE VILANOVA A
F.S. OLESA B 11 FUTSAL CERVELLO C.E. A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 32 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
FUTSAL VILOMARA A 60 SITGES A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 014 SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A
Jornada 4 05-11-2022
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 130 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A 33 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
PLATENSE VILANOVA A 52 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A
R
Descansa
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 51 F.S. OLESA B
SITGES A 01 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A 30 FUTSAL VILOMARA A
Jornada 5 12-11-2022
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 20 FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 29 PLATENSE VILANOVA A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 12 FUTSAL CERVELLO C.E. A
Descansa
R
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
F.S. OLESA B 50 SITGES A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 23 SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 03 FUTSAL VILOMARA A
Jornada 6 19-11-2022
FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A 110 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
PLATENSE VILANOVA A 36 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 44 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 31 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
SITGES A
R
Descansa
SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A 40 F.S. OLESA B
FUTSAL VILOMARA A 43 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
Jornada 7 26-11-2022
FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A 20 PLATENSE VILANOVA A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 30 FUTSAL CERVELLO C.E. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 51 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 12 SITGES A
Descansa
R
SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A
F.S. OLESA B 31 FUTSAL VILOMARA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 07 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
Jornada 8 03-12-2022
PLATENSE VILANOVA A 130 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
FUTSAL CERVELLO C.E. A 03 FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 16 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
SITGES A 27 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A 31 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
FUTSAL VILOMARA A
R
Descansa
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 31 F.S. OLESA B
Jornada 9 17-12-2022
PLATENSE VILANOVA A 14 FUTSAL CERVELLO C.E. A
FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A 50 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 40 SITGES A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 52 SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 42 FUTSAL VILOMARA A
Descansa
R
C.E. SALA TR3S GAVÀ A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 08 F.S. OLESA B
Jornada 10 14-01-2023
FUTSAL CERVELLO C.E. A 60 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
PLATENSE VILANOVA A 51 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
SITGES A 06 FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A
SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A 01 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
FUTSAL VILOMARA A 04 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 12 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
F.S. OLESA B
R
Descansa
Jornada 11 21-01-2023
FUTSAL CERVELLO C.E. A 40 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
PLATENSE VILANOVA A 80 SITGES A
FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A 12 SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 41 FUTSAL VILOMARA A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 41 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 21 F.S. OLESA B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
R
Descansa
Jornada 12 04-02-2023
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
SITGES A - FUTSAL CERVELLO C.E. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A - PLATENSE VILANOVA A
FUTSAL VILOMARA A - FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
F.S. OLESA B - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
Descansa
R
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
Jornada 13 11-02-2023
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A - SITGES A
FUTSAL CERVELLO C.E. A - SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A
PLATENSE VILANOVA A - FUTSAL VILOMARA A
FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A - F.S. OLESA B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
R
Descansa
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 25-02-2023
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
R
Descansa
FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A - F.S. OLESA B
PLATENSE VILANOVA A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
FUTSAL CERVELLO C.E. A - FUTSAL VILOMARA A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A - SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A
SITGES A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 15 04-03-2023
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A - UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
Descansa
R
FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A
F.S. OLESA B - PLATENSE VILANOVA A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - FUTSAL CERVELLO C.E. A
FUTSAL VILOMARA A - AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
SITGES A - SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A
Jornada 16 11-03-2023
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
PLATENSE VILANOVA A
R
Descansa
FUTSAL CERVELLO C.E. A - F.S. OLESA B
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
SITGES A - FUTSAL VILOMARA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 17 18-03-2023
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A - PLATENSE VILANOVA A
Descansa
R
FUTSAL CERVELLO C.E. A
F.S. OLESA B - AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - SITGES A
FUTSAL VILOMARA A - SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A
Jornada 18 25-03-2023
FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A - UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
PLATENSE VILANOVA A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
FUTSAL CERVELLO C.E. A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
R
Descansa
SITGES A - F.S. OLESA B
SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
FUTSAL VILOMARA A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 19 01-04-2023
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A - PLATENSE VILANOVA A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - FUTSAL CERVELLO C.E. A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A - AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
Descansa
R
SITGES A
F.S. OLESA B - SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - FUTSAL VILOMARA A
Jornada 20 15-04-2023
PLATENSE VILANOVA A - FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A
FUTSAL CERVELLO C.E. A - UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
SITGES A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A
R
Descansa
FUTSAL VILOMARA A - F.S. OLESA B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 21 22-04-2023
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - PLATENSE VILANOVA A
FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A - FUTSAL CERVELLO C.E. A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A - AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - SITGES A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A - SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A
Descansa
R
FUTSAL VILOMARA A
F.S. OLESA B - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
Jornada 22 29-04-2023
FUTSAL CERVELLO C.E. A - PLATENSE VILANOVA A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A - FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A
SITGES A - UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
FUTSAL VILOMARA A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A
R
Descansa
F.S. OLESA B - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 23 06-05-2023
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - FUTSAL CERVELLO C.E. A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A - PLATENSE VILANOVA A
FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A - SITGES A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A - SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - FUTSAL VILOMARA A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
Descansa
R
F.S. OLESA B
Jornada 24 13-05-2023
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A - FUTSAL CERVELLO C.E. A
SITGES A - PLATENSE VILANOVA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A - FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A
FUTSAL VILOMARA A - UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
F.S. OLESA B - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
Descansa
R
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 25 20-05-2023
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
FUTSAL CERVELLO C.E. A - SITGES A
PLATENSE VILANOVA A - SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A
FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A - FUTSAL VILOMARA A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B - F.S. OLESA B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
R
Descansa
Jornada 26 27-05-2023
SITGES A - AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
SANT JOAN DESPI C.F.S. NIPPÓN A - FUTSAL CERVELLO C.E. A
FUTSAL VILOMARA A - PLATENSE VILANOVA A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - FS SOLSONA RODI MOTOR SERVICES A
F.S. OLESA B - UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
Descansa
R
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.