Competició | TEMPORADA 2022-2023

segona divisio femeni juvenil | grup 3

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 06 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B 34 EUROPA, C.E. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 05 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E
MARTINENC, F.C. B 40 Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 251 SEAGULL BDN, C.E. C
APA POBLE SEC, CE. A 16 GORNAL, U.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 30 VILADECANS U.D. B
SANT ANDREU, U.E A 100 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
Jornada 2 16-10-2022
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 50 SANT ANDREU, U.E A
EUROPA, C.E. C 110 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E 02 WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
Pª BARC. BARCINO, CE A 06 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
SEAGULL BDN, C.E. C 17 MARTINENC, F.C. B
GORNAL, U.D. A 07 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
VILADECANS U.D. B 140 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 010 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
Jornada 3 23-10-2022
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 02 EUROPA, C.E. C
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 03 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B 101 Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 60 SEAGULL BDN, C.E. C
MARTINENC, F.C. B 81 GORNAL, U.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 40 VILADECANS U.D. B
APA POBLE SEC, CE. A 32 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
SANT ANDREU, U.E A 03 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
Jornada 4 30-10-2022
EUROPA, C.E. C 91 SANT ANDREU, U.E A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E 16 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Pª BARC. BARCINO, CE A 14 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
SEAGULL BDN, C.E. C 012 WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
GORNAL, U.D. A 34 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
VILADECANS U.D. B 32 MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 013 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 130 APA POBLE SEC, CE. A
Jornada 5 06-11-2022
EUROPA, C.E. C 81 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 60 Pª BARC. BARCINO, CE A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 21 SEAGULL BDN, C.E. C
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B 71 GORNAL, U.D. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 14 VILADECANS U.D. B
MARTINENC, F.C. B 90 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT ANDREU, U.E A 91 APA POBLE SEC, CE. A
Jornada 6 13-11-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E 22 SANT ANDREU, U.E A
Pª BARC. BARCINO, CE A 010 EUROPA, C.E. C
SEAGULL BDN, C.E. C 113 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
GORNAL, U.D. A 11 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
VILADECANS U.D. B 14 WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 17 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 70 MARTINENC, F.C. B
APA POBLE SEC, CE. A 122 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 7 20-11-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E 20 Pª BARC. BARCINO, CE A
EUROPA, C.E. C 170 SEAGULL BDN, C.E. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 60 GORNAL, U.D. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 21 VILADECANS U.D. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B 120 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 13 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
MARTINENC, F.C. B 90 APA POBLE SEC, CE. A
SANT ANDREU, U.E A 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 8 27-11-2022
Pª BARC. BARCINO, CE A 14 SANT ANDREU, U.E A
SEAGULL BDN, C.E. C 04 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E
GORNAL, U.D. A 08 EUROPA, C.E. C
VILADECANS U.D. B 14 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 13 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 31 WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
APA POBLE SEC, CE. A 05 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 00 MARTINENC, F.C. B
Jornada 9 11-12-2022
Pª BARC. BARCINO, CE A 30 SEAGULL BDN, C.E. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E 00 GORNAL, U.D. A
EUROPA, C.E. C 61 VILADECANS U.D. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 160 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 05 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B 130 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 010 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANT ANDREU, U.E A 02 MARTINENC, F.C. B
Jornada 10 18-12-2022
SEAGULL BDN, C.E. C 22 SANT ANDREU, U.E A
GORNAL, U.D. A 22 Pª BARC. BARCINO, CE A
VILADECANS U.D. B 11 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 019 EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
APA POBLE SEC, CE. A 09 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 00 WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
MARTINENC, F.C. B 11 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
Jornada 11 08-01-2023
SEAGULL BDN, C.E. C 22 GORNAL, U.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 14 VILADECANS U.D. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E 71 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
EUROPA, C.E. C 12 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 200 APA POBLE SEC, CE. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 06 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B 11 MARTINENC, F.C. B
SANT ANDREU, U.E A 12 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
Jornada 12 15-01-2023
GORNAL, U.D. A 22 SANT ANDREU, U.E A
VILADECANS U.D. B 40 SEAGULL BDN, C.E. C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 25 Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 60 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E
APA POBLE SEC, CE. A 111 EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MARTINENC, F.C. B 21 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 15 WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
Jornada 13 22-01-2023
GORNAL, U.D. A 06 VILADECANS U.D. B
SEAGULL BDN, C.E. C 30 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
Pª BARC. BARCINO, CE A 09 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E 70 APA POBLE SEC, CE. A
EUROPA, C.E. C 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 20 MARTINENC, F.C. B
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 20 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
SANT ANDREU, U.E A 04 WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
Jornada 14 29-01-2023
SANT ANDREU, U.E A 02 VILADECANS U.D. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 04 GORNAL, U.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 60 SEAGULL BDN, C.E. C
APA POBLE SEC, CE. A 12 Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 60 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E
MARTINENC, F.C. B 01 EUROPA, C.E. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 03 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B 101 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
Jornada 15 05-02-2023
VILADECANS U.D. B 150 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
GORNAL, U.D. A 010 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SEAGULL BDN, C.E. C 60 APA POBLE SEC, CE. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 112 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E 13 MARTINENC, F.C. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 14 EUROPA, C.E. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 32 WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 00 SANT ANDREU, U.E A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
EUROPA, C.E. C - WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
Pª BARC. BARCINO, CE A - MARTINENC, F.C. B
SEAGULL BDN, C.E. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
GORNAL, U.D. A - APA POBLE SEC, CE. A
VILADECANS U.D. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - SANT ANDREU, U.E A
Jornada 17 26-02-2023
SANT ANDREU, U.E A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A - EUROPA, C.E. C
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A - Pª BARC. BARCINO, CE A
MARTINENC, F.C. B - SEAGULL BDN, C.E. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - GORNAL, U.D. A
APA POBLE SEC, CE. A - VILADECANS U.D. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
Jornada 18 05-03-2023
EUROPA, C.E. C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E - ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
Pª BARC. BARCINO, CE A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
SEAGULL BDN, C.E. C - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
GORNAL, U.D. A - MARTINENC, F.C. B
VILADECANS U.D. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - SANT ANDREU, U.E A
Jornada 19 12-03-2023
SANT ANDREU, U.E A - EUROPA, C.E. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A - Pª BARC. BARCINO, CE A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B - SEAGULL BDN, C.E. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A - GORNAL, U.D. A
MARTINENC, F.C. B - VILADECANS U.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
APA POBLE SEC, CE. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
Jornada 20 19-03-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E - EUROPA, C.E. C
Pª BARC. BARCINO, CE A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SEAGULL BDN, C.E. C - ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
GORNAL, U.D. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
VILADECANS U.D. B - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
APA POBLE SEC, CE. A - SANT ANDREU, U.E A
Jornada 21 26-03-2023
SANT ANDREU, U.E A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E
EUROPA, C.E. C - Pª BARC. BARCINO, CE A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - SEAGULL BDN, C.E. C
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A - GORNAL, U.D. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B - VILADECANS U.D. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - APA POBLE SEC, CE. A
Jornada 22 02-04-2023
Pª BARC. BARCINO, CE A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E
SEAGULL BDN, C.E. C - EUROPA, C.E. C
GORNAL, U.D. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
VILADECANS U.D. B - ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
APA POBLE SEC, CE. A - MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - SANT ANDREU, U.E A
Jornada 23 16-04-2023
SANT ANDREU, U.E A - Pª BARC. BARCINO, CE A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E - SEAGULL BDN, C.E. C
EUROPA, C.E. C - GORNAL, U.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - VILADECANS U.D. B
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A - APA POBLE SEC, CE. A
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 24 23-04-2023
SEAGULL BDN, C.E. C - Pª BARC. BARCINO, CE A
GORNAL, U.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E
VILADECANS U.D. B - EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
APA POBLE SEC, CE. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
MARTINENC, F.C. B - SANT ANDREU, U.E A
Jornada 25 30-04-2023
SANT ANDREU, U.E A - SEAGULL BDN, C.E. C
Pª BARC. BARCINO, CE A - GORNAL, U.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E - VILADECANS U.D. B
EUROPA, C.E. C - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A - APA POBLE SEC, CE. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A - MARTINENC, F.C. B
Jornada 26 07-05-2023
GORNAL, U.D. A - SEAGULL BDN, C.E. C
VILADECANS U.D. B - Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - EUROPA, C.E. C
APA POBLE SEC, CE. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
MARTINENC, F.C. B - WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A - SANT ANDREU, U.E A
Jornada 27 14-05-2023
SANT ANDREU, U.E A - GORNAL, U.D. A
SEAGULL BDN, C.E. C - VILADECANS U.D. B
Pª BARC. BARCINO, CE A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
EUROPA, C.E. C - APA POBLE SEC, CE. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A - MARTINENC, F.C. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
Jornada 28 21-05-2023
VILADECANS U.D. B - GORNAL, U.D. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - SEAGULL BDN, C.E. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - Pª BARC. BARCINO, CE A
APA POBLE SEC, CE. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - EUROPA, C.E. C
MARTINENC, F.C. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A - ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B - SANT ANDREU, U.E A
Jornada 29 28-05-2023
VILADECANS U.D. B - SANT ANDREU, U.E A
GORNAL, U.D. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
SEAGULL BDN, C.E. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
Pª BARC. BARCINO, CE A - APA POBLE SEC, CE. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
EUROPA, C.E. C - MARTINENC, F.C. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
Jornada 30 04-06-2023
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - VILADECANS U.D. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - GORNAL, U.D. A
APA POBLE SEC, CE. A - SEAGULL BDN, C.E. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - Pª BARC. BARCINO, CE A
MARTINENC, F.C. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. E
EUROPA, C.E. C - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANT ANDREU, U.E A - ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.