Competició | TEMPORADA 2022-2023

segona divisio femeni infantil | grup 10

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 24 SISTRELLS C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE B 13 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
LLOREDA, C.F. A
R
Descansa
SEAGULL BDN, C.E. B 27 SANT ANDREU, U.E B
Descansa
R
SANT GABRIEL, C.D. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 45 WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
MARTINENC, F.C. B 16 SINGUERLIN, C.F. A
Jornada 2 16-10-2022
SISTRELLS C.F. A 48 MARTINENC, F.C. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 70 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Descansa
R
Pª BARC. BARCINO, CE B
SANT ANDREU, U.E B 72 LLOREDA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. C 82 SEAGULL BDN, C.E. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
R
Descansa
SINGUERLIN, C.F. A 13 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 3 23-10-2022
SISTRELLS C.F. A 05 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
R
Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE B 21 SANT ANDREU, U.E B
LLOREDA, C.F. A 210 SANT GABRIEL, C.D. C
SEAGULL BDN, C.E. B 010 WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
Descansa
R
SINGUERLIN, C.F. A
MARTINENC, F.C. B 44 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 4 30-10-2022
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 62 MARTINENC, F.C. B
Descansa
R
SISTRELLS C.F. A
SANT ANDREU, U.E B 23 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANT GABRIEL, C.D. C 11 Pª BARC. BARCINO, CE B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B 100 LLOREDA, C.F. A
SINGUERLIN, C.F. A 33 SEAGULL BDN, C.E. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
R
Descansa
Jornada 5 06-11-2022
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
R
Descansa
SISTRELLS C.F. A 64 SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 00 SANT GABRIEL, C.D. C
Pª BARC. BARCINO, CE B 010 WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
LLOREDA, C.F. A 28 SINGUERLIN, C.F. A
SEAGULL BDN, C.E. B 04 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
MARTINENC, F.C. B
R
Descansa
Jornada 6 13-11-2022
Descansa
R
MARTINENC, F.C. B
SANT ANDREU, U.E B 17 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SANT GABRIEL, C.D. C 10 SISTRELLS C.F. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B 97 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SINGUERLIN, C.F. A 32 Pª BARC. BARCINO, CE B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 133 LLOREDA, C.F. A
Descansa
R
SEAGULL BDN, C.E. B
Jornada 7 20-11-2022
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 23 SANT GABRIEL, C.D. C
SISTRELLS C.F. A 26 WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 51 SINGUERLIN, C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE B 24 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
LLOREDA, C.F. A
R
Descansa
MARTINENC, F.C. B 60 SEAGULL BDN, C.E. B
Jornada 8 27-11-2022
SANT ANDREU, U.E B 13 MARTINENC, F.C. B
SANT GABRIEL, C.D. C
R
Descansa
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B 32 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SINGUERLIN, C.F. A 41 SISTRELLS C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 52 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Descansa
R
Pª BARC. BARCINO, CE B
SEAGULL BDN, C.E. B 67 LLOREDA, C.F. A
Jornada 9 11-12-2022
SANT ANDREU, U.E B 04 SANT GABRIEL, C.D. C
Descansa
R
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 61 SINGUERLIN, C.F. A
SISTRELLS C.F. A 29 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
R
Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE B 100 SEAGULL BDN, C.E. B
MARTINENC, F.C. B 111 LLOREDA, C.F. A
Jornada 10 18-12-2022
SANT GABRIEL, C.D. C 21 MARTINENC, F.C. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B 80 SANT ANDREU, U.E B
SINGUERLIN, C.F. A
R
Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Descansa
R
SISTRELLS C.F. A
SEAGULL BDN, C.E. B 17 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
LLOREDA, C.F. A 44 Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 11 08-01-2023
SANT GABRIEL, C.D. C 10 WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
SANT ANDREU, U.E B 12 SINGUERLIN, C.F. A
Descansa
R
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
R
Descansa
SISTRELLS C.F. A 30 SEAGULL BDN, C.E. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 100 LLOREDA, C.F. A
MARTINENC, F.C. B 41 Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 12 15-01-2023
MARTINENC, F.C. B 34 WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
SINGUERLIN, C.F. A 00 SANT GABRIEL, C.D. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 72 SANT ANDREU, U.E B
Descansa
R
R
Descansa
SEAGULL BDN, C.E. B 39 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
LLOREDA, C.F. A 16 SISTRELLS C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE B 32 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Jornada 13 22-01-2023
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B 51 SINGUERLIN, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. C 32 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
SANT ANDREU, U.E B
R
Descansa
Descansa
R
SEAGULL BDN, C.E. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 100 LLOREDA, C.F. A
SISTRELLS C.F. A 15 Pª BARC. BARCINO, CE B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 63 MARTINENC, F.C. B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 29-01-2023
SISTRELLS C.F. A 23 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 101 Pª BARC. BARCINO, CE B
Descansa
R
LLOREDA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E B 41 SEAGULL BDN, C.E. B
SANT GABRIEL, C.D. C
R
Descansa
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B 100 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
SINGUERLIN, C.F. A 54 MARTINENC, F.C. B
Jornada 15 05-02-2023
MARTINENC, F.C. B 22 SISTRELLS C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Pª BARC. BARCINO, CE B
R
Descansa
LLOREDA, C.F. A - SANT ANDREU, U.E B
SEAGULL BDN, C.E. B 28 SANT GABRIEL, C.D. C
Descansa
R
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 12 SINGUERLIN, C.F. A
Jornada 16 12-02-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - SISTRELLS C.F. A
Descansa
R
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANT ANDREU, U.E B - Pª BARC. BARCINO, CE B
SANT GABRIEL, C.D. C - LLOREDA, C.F. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B - SEAGULL BDN, C.E. B
SINGUERLIN, C.F. A
R
Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C - MARTINENC, F.C. B
Jornada 17 26-02-2023
MARTINENC, F.C. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SISTRELLS C.F. A
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - SANT ANDREU, U.E B
Pª BARC. BARCINO, CE B - SANT GABRIEL, C.D. C
LLOREDA, C.F. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
SEAGULL BDN, C.E. B - SINGUERLIN, C.F. A
Descansa
R
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 18 05-03-2023
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SANT ANDREU, U.E B - SISTRELLS C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B - Pª BARC. BARCINO, CE B
SINGUERLIN, C.F. A - LLOREDA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C - SEAGULL BDN, C.E. B
Descansa
R
MARTINENC, F.C. B
Jornada 19 12-03-2023
MARTINENC, F.C. B
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - SANT ANDREU, U.E B
SISTRELLS C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
Pª BARC. BARCINO, CE B - SINGUERLIN, C.F. A
LLOREDA, C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
SEAGULL BDN, C.E. B
R
Descansa
Jornada 20 19-03-2023
SANT ANDREU, U.E B
R
Descansa
SANT GABRIEL, C.D. C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B - SISTRELLS C.F. A
SINGUERLIN, C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C - Pª BARC. BARCINO, CE B
Descansa
R
LLOREDA, C.F. A
SEAGULL BDN, C.E. B - MARTINENC, F.C. B
Jornada 21 26-03-2023
MARTINENC, F.C. B - SANT ANDREU, U.E B
Descansa
R
SANT GABRIEL, C.D. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
SISTRELLS C.F. A - SINGUERLIN, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Pª BARC. BARCINO, CE B
R
Descansa
LLOREDA, C.F. A - SEAGULL BDN, C.E. B
Jornada 22 02-04-2023
SANT GABRIEL, C.D. C - SANT ANDREU, U.E B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
R
Descansa
SINGUERLIN, C.F. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C - SISTRELLS C.F. A
Descansa
R
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SEAGULL BDN, C.E. B - Pª BARC. BARCINO, CE B
LLOREDA, C.F. A - MARTINENC, F.C. B
Jornada 23 16-04-2023
MARTINENC, F.C. B - SANT GABRIEL, C.D. C
SANT ANDREU, U.E B - WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
Descansa
R
SINGUERLIN, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
SISTRELLS C.F. A
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - SEAGULL BDN, C.E. B
Pª BARC. BARCINO, CE B - LLOREDA, C.F. A
Jornada 24 23-04-2023
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B - SANT GABRIEL, C.D. C
SINGUERLIN, C.F. A - SANT ANDREU, U.E B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
R
Descansa
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SEAGULL BDN, C.E. B - SISTRELLS C.F. A
LLOREDA, C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Pª BARC. BARCINO, CE B - MARTINENC, F.C. B
Jornada 25 30-04-2023
WOMEN'S SOCCER SCHOOL B - MARTINENC, F.C. B
SANT GABRIEL, C.D. C - SINGUERLIN, C.F. A
SANT ANDREU, U.E B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Descansa
R
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - SEAGULL BDN, C.E. B
SISTRELLS C.F. A - LLOREDA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 26 07-05-2023
SINGUERLIN, C.F. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C - SANT GABRIEL, C.D. C
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E B
SEAGULL BDN, C.E. B
R
Descansa
LLOREDA, C.F. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Pª BARC. BARCINO, CE B - SISTRELLS C.F. A
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.