Competició | TEMPORADA 2022-2023

segona divisio femeni alevi | grup 5

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
CIRERA, U.D. A 44 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
SINGUERLIN, C.F. B 22 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
PREMIA CLUB ESP. A 100 LA SALUT PERE GOL AE. A
TIANA, C.C.E. A 09 PREMIA DALT, C.D. A
MASNOU AT. A 118 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B 65 SEAGULL BDN, C.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 30 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
Jornada 2 16-10-2022
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 13 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 010 CIRERA, U.D. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 64 SINGUERLIN, C.F. B
PREMIA DALT, C.D. A 12 PREMIA CLUB ESP. A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 31 TIANA, C.C.E. A
SEAGULL BDN, C.E. A 95 MASNOU AT. A
Descansa
R
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 03 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
Jornada 3 23-10-2022
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 30 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
CIRERA, U.D. A 100 LA SALUT PERE GOL AE. A
SINGUERLIN, C.F. B 010 PREMIA DALT, C.D. A
PREMIA CLUB ESP. A 111 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
TIANA, C.C.E. A 010 SEAGULL BDN, C.E. A
MASNOU AT. A
R
Descansa
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B 116 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 33 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
Jornada 4 30-10-2022
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 09 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
LA SALUT PERE GOL AE. A 110 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
PREMIA DALT, C.D. A 111 CIRERA, U.D. A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 71 SINGUERLIN, C.F. B
SEAGULL BDN, C.E. A 14 PREMIA CLUB ESP. A
Descansa
R
TIANA, C.C.E. A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 122 MASNOU AT. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 25 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
Jornada 5 06-11-2022
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 27 LA SALUT PERE GOL AE. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 05 PREMIA DALT, C.D. A
CIRERA, U.D. A 92 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
SINGUERLIN, C.F. B 010 SEAGULL BDN, C.E. A
PREMIA CLUB ESP. A
R
Descansa
TIANA, C.C.E. A 39 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
MASNOU AT. A 33 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 33 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
Jornada 6 13-11-2022
LA SALUT PERE GOL AE. A 05 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
PREMIA DALT, C.D. A 111 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 06 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
SEAGULL BDN, C.E. A 51 CIRERA, U.D. A
Descansa
R
SINGUERLIN, C.F. B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 07 PREMIA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 61 TIANA, C.C.E. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B 111 MASNOU AT. A
Jornada 7 20-11-2022
LA SALUT PERE GOL AE. A 111 PREMIA DALT, C.D. A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 28 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 12 SEAGULL BDN, C.E. A
CIRERA, U.D. A
R
Descansa
SINGUERLIN, C.F. B 02 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
PREMIA CLUB ESP. A 90 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
TIANA, C.C.E. A 25 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 100 MASNOU AT. A
Jornada 8 27-11-2022
PREMIA DALT, C.D. A 111 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 100 LA SALUT PERE GOL AE. A
SEAGULL BDN, C.E. A 100 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 16 CIRERA, U.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 92 SINGUERLIN, C.F. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B 37 PREMIA CLUB ESP. A
MASNOU AT. A 41 TIANA, C.C.E. A
Jornada 9 11-12-2022
PREMIA DALT, C.D. A 100 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
LA SALUT PERE GOL AE. A 010 SEAGULL BDN, C.E. A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 45 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
CIRERA, U.D. A 64 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SINGUERLIN, C.F. B 010 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
MASNOU AT. A 16 PREMIA CLUB ESP. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 81 TIANA, C.C.E. A
Jornada 10 18-12-2022
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 43 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
SEAGULL BDN, C.E. A 17 PREMIA DALT, C.D. A
Descansa
R
LA SALUT PERE GOL AE. A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 91 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B 43 CIRERA, U.D. A
MASNOU AT. A 61 SINGUERLIN, C.F. B
TIANA, C.C.E. A 05 PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 11 08-01-2023
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 47 SEAGULL BDN, C.E. A
PREMIA DALT, C.D. A
R
Descansa
LA SALUT PERE GOL AE. A 36 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 110 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 27 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
CIRERA, U.D. A 93 MASNOU AT. A
SINGUERLIN, C.F. B 01 TIANA, C.C.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 06 PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 12 15-01-2023
SEAGULL BDN, C.E. A 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
Descansa
R
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 110 PREMIA DALT, C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 111 LA SALUT PERE GOL AE. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B 133 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
MASNOU AT. A 55 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
TIANA, C.C.E. A 05 CIRERA, U.D. A
PREMIA CLUB ESP. A 100 SINGUERLIN, C.F. B
Jornada 13 22-01-2023
SEAGULL BDN, C.E. A
R
Descansa
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 48 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
PREMIA DALT, C.D. A 90 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
LA SALUT PERE GOL AE. A 010 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 15 MASNOU AT. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 51 TIANA, C.C.E. A
CIRERA, U.D. A 07 PREMIA CLUB ESP. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 40 SINGUERLIN, C.F. B
Jornada 14 29-01-2023
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
R
Descansa
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 44 SEAGULL BDN, C.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 74 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B 57 PREMIA DALT, C.D. A
MASNOU AT. A 73 LA SALUT PERE GOL AE. A
TIANA, C.C.E. A 03 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
PREMIA CLUB ESP. A 91 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
SINGUERLIN, C.F. B 09 CIRERA, U.D. A
Jornada 15 05-02-2023
Descansa
R
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
SEAGULL BDN, C.E. A 91 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 17 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
PREMIA DALT, C.D. A 122 MASNOU AT. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 23 TIANA, C.C.E. A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A - PREMIA CLUB ESP. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 50 SINGUERLIN, C.F. B
CIRERA, U.D. A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - CIRERA, U.D. A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A - SINGUERLIN, C.F. B
LA SALUT PERE GOL AE. A - PREMIA CLUB ESP. A
PREMIA DALT, C.D. A - TIANA, C.C.E. A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A - MASNOU AT. A
SEAGULL BDN, C.E. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
Descansa
R
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
Jornada 17 26-02-2023
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
CIRERA, U.D. A - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
SINGUERLIN, C.F. B - LA SALUT PERE GOL AE. A
PREMIA CLUB ESP. A - PREMIA DALT, C.D. A
TIANA, C.C.E. A - ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
MASNOU AT. A - SEAGULL BDN, C.E. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
Jornada 18 05-03-2023
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
LA SALUT PERE GOL AE. A - CIRERA, U.D. A
PREMIA DALT, C.D. A - SINGUERLIN, C.F. B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A - PREMIA CLUB ESP. A
SEAGULL BDN, C.E. A - TIANA, C.C.E. A
Descansa
R
MASNOU AT. A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
Jornada 19 12-03-2023
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - LA SALUT PERE GOL AE. A
CIRERA, U.D. A - PREMIA DALT, C.D. A
SINGUERLIN, C.F. B - ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
PREMIA CLUB ESP. A - SEAGULL BDN, C.E. A
TIANA, C.C.E. A
R
Descansa
MASNOU AT. A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
Jornada 20 19-03-2023
LA SALUT PERE GOL AE. A - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
PREMIA DALT, C.D. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A - CIRERA, U.D. A
SEAGULL BDN, C.E. A - SINGUERLIN, C.F. B
Descansa
R
PREMIA CLUB ESP. A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A - TIANA, C.C.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - MASNOU AT. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
Jornada 21 26-03-2023
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - LA SALUT PERE GOL AE. A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A - PREMIA DALT, C.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
CIRERA, U.D. A - SEAGULL BDN, C.E. A
SINGUERLIN, C.F. B
R
Descansa
PREMIA CLUB ESP. A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
TIANA, C.C.E. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
MASNOU AT. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
Jornada 22 02-04-2023
PREMIA DALT, C.D. A - LA SALUT PERE GOL AE. A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
SEAGULL BDN, C.E. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
Descansa
R
CIRERA, U.D. A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A - SINGUERLIN, C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - PREMIA CLUB ESP. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B - TIANA, C.C.E. A
MASNOU AT. A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
Jornada 23 16-04-2023
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - PREMIA DALT, C.D. A
LA SALUT PERE GOL AE. A - ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A - SEAGULL BDN, C.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
R
Descansa
CIRERA, U.D. A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
SINGUERLIN, C.F. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
PREMIA CLUB ESP. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
TIANA, C.C.E. A - MASNOU AT. A
Jornada 24 23-04-2023
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A - PREMIA DALT, C.D. A
SEAGULL BDN, C.E. A - LA SALUT PERE GOL AE. A
Descansa
R
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - CIRERA, U.D. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B - SINGUERLIN, C.F. B
PREMIA CLUB ESP. A - MASNOU AT. A
TIANA, C.C.E. A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
Jornada 25 30-04-2023
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
PREMIA DALT, C.D. A - SEAGULL BDN, C.E. A
LA SALUT PERE GOL AE. A
R
Descansa
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
CIRERA, U.D. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
SINGUERLIN, C.F. B - MASNOU AT. A
PREMIA CLUB ESP. A - TIANA, C.C.E. A
Jornada 26 07-05-2023
SEAGULL BDN, C.E. A - ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
PREMIA DALT, C.D. A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A - LA SALUT PERE GOL AE. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
MASNOU AT. A - CIRERA, U.D. A
TIANA, C.C.E. A - SINGUERLIN, C.F. B
PREMIA CLUB ESP. A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
Jornada 27 14-05-2023
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - SEAGULL BDN, C.E. A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
R
Descansa
PREMIA DALT, C.D. A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
LA SALUT PERE GOL AE. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - MASNOU AT. A
CIRERA, U.D. A - TIANA, C.C.E. A
SINGUERLIN, C.F. B - PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 28 21-05-2023
Descansa
R
SEAGULL BDN, C.E. A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A - ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - PREMIA DALT, C.D. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B - LA SALUT PERE GOL AE. A
MASNOU AT. A - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
TIANA, C.C.E. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
PREMIA CLUB ESP. A - CIRERA, U.D. A
SINGUERLIN, C.F. B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
Jornada 29 28-05-2023
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
SEAGULL BDN, C.E. A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
PREMIA DALT, C.D. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
LA SALUT PERE GOL AE. A - MASNOU AT. A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A - TIANA, C.C.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - PREMIA CLUB ESP. A
CIRERA, U.D. A - SINGUERLIN, C.F. B
Jornada 30 04-06-2023
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - SEAGULL BDN, C.E. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B - ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
MASNOU AT. A - PREMIA DALT, C.D. A
TIANA, C.C.E. A - LA SALUT PERE GOL AE. A
PREMIA CLUB ESP. A - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
SINGUERLIN, C.F. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - CIRERA, U.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.