Competició | TEMPORADA 2022-2023

primera divisio femeni juvenil | grup 2

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
TORELLO, C.F. A 43 GERUNDA FUTBOL CLUB A
OAR VIC A 05 SABADELL F.C., C.E. A
L'ESTARTIT, U.E. A 03 SANT GABRIEL, C.D. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B 22 ESPANYOL, R.C.D. B
LLERONA, C.E. B 60 SEAGULL BDN, C.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A 01 PONTENC CLUB ESP. A
VILASSAR MAR,U.E. A 11 GIRONA, F.C. B
Jornada 2 09-10-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 21 VILASSAR MAR,U.E. A
GERUNDA FUTBOL CLUB A 05 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SABADELL F.C., C.E. A 20 TORELLO, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. B 31 OAR VIC A
ESPANYOL, R.C.D. B 100 L'ESTARTIT, U.E. A
SEAGULL BDN, C.E. A 02 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
PONTENC CLUB ESP. A 35 LLERONA, C.E. B
GIRONA, F.C. B 30 PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 3 16-10-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 30 GERUNDA FUTBOL CLUB A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 12 SABADELL F.C., C.E. A
TORELLO, C.F. A 22 SANT GABRIEL, C.D. B
OAR VIC A 14 ESPANYOL, R.C.D. B
L'ESTARTIT, U.E. A 30 SEAGULL BDN, C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B 42 PONTENC CLUB ESP. A
LLERONA, C.E. B 23 GIRONA, F.C. B
VILASSAR MAR,U.E. A 22 PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 4 23-10-2022
GERUNDA FUTBOL CLUB A 00 VILASSAR MAR,U.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 30 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
SANT GABRIEL, C.D. B 43 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
ESPANYOL, R.C.D. B 40 TORELLO, C.F. A
SEAGULL BDN, C.E. A 13 OAR VIC A
PONTENC CLUB ESP. A 42 L'ESTARTIT, U.E. A
GIRONA, F.C. B 03 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
PALAUTORDERA, C.F. A 42 LLERONA, C.E. B
Jornada 5 30-10-2022
GERUNDA FUTBOL CLUB A 18 SABADELL F.C., C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 22 SANT GABRIEL, C.D. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 05 ESPANYOL, R.C.D. B
TORELLO, C.F. A 20 SEAGULL BDN, C.E. A
OAR VIC A 41 PONTENC CLUB ESP. A
L'ESTARTIT, U.E. A 26 GIRONA, F.C. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B 51 PALAUTORDERA, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. A 11 LLERONA, C.E. B
Jornada 6 06-11-2022
SABADELL F.C., C.E. A 70 VILASSAR MAR,U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B 53 GERUNDA FUTBOL CLUB A
ESPANYOL, R.C.D. B 80 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
SEAGULL BDN, C.E. A 05 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
PONTENC CLUB ESP. A 22 TORELLO, C.F. A
GIRONA, F.C. B 31 OAR VIC A
PALAUTORDERA, C.F. A 31 L'ESTARTIT, U.E. A
LLERONA, C.E. B 34 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
Jornada 7 13-11-2022
SABADELL F.C., C.E. A 20 SANT GABRIEL, C.D. B
GERUNDA FUTBOL CLUB A 05 ESPANYOL, R.C.D. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 60 SEAGULL BDN, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 13 PONTENC CLUB ESP. A
TORELLO, C.F. A 11 GIRONA, F.C. B
OAR VIC A 42 PALAUTORDERA, C.F. A
L'ESTARTIT, U.E. A 22 LLERONA, C.E. B
VILASSAR MAR,U.E. A 03 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
Jornada 8 20-11-2022
SANT GABRIEL, C.D. B 30 VILASSAR MAR,U.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B 21 SABADELL F.C., C.E. A
SEAGULL BDN, C.E. A 13 GERUNDA FUTBOL CLUB A
PONTENC CLUB ESP. A 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
GIRONA, F.C. B 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
PALAUTORDERA, C.F. A 01 TORELLO, C.F. A
LLERONA, C.E. B 32 OAR VIC A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B 02 L'ESTARTIT, U.E. A
Jornada 9 27-11-2022
SANT GABRIEL, C.D. B - ESPANYOL, R.C.D. B
SABADELL F.C., C.E. A - SEAGULL BDN, C.E. A
GERUNDA FUTBOL CLUB A 04 PONTENC CLUB ESP. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 11 GIRONA, F.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - PALAUTORDERA, C.F. A
TORELLO, C.F. A - LLERONA, C.E. B
OAR VIC A 02 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
VILASSAR MAR,U.E. A 24 L'ESTARTIT, U.E. A
Jornada 10 11-12-2022
ESPANYOL, R.C.D. B - VILASSAR MAR,U.E. A
SEAGULL BDN, C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. B
PONTENC CLUB ESP. A - SABADELL F.C., C.E. A
GIRONA, F.C. B - GERUNDA FUTBOL CLUB A
PALAUTORDERA, C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
LLERONA, C.E. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B - TORELLO, C.F. A
L'ESTARTIT, U.E. A - OAR VIC A
Jornada 11 18-12-2022
ESPANYOL, R.C.D. B - SEAGULL BDN, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B - PONTENC CLUB ESP. A
SABADELL F.C., C.E. A - GIRONA, F.C. B
GERUNDA FUTBOL CLUB A - PALAUTORDERA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C - LLERONA, C.E. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
TORELLO, C.F. A - L'ESTARTIT, U.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A - OAR VIC A
Jornada 12 08-01-2023
SEAGULL BDN, C.E. A - VILASSAR MAR,U.E. A
PONTENC CLUB ESP. A - ESPANYOL, R.C.D. B
GIRONA, F.C. B - SANT GABRIEL, C.D. B
PALAUTORDERA, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. A
LLERONA, C.E. B - GERUNDA FUTBOL CLUB A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
L'ESTARTIT, U.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
OAR VIC A - TORELLO, C.F. A
Jornada 13 15-01-2023
SEAGULL BDN, C.E. A - PONTENC CLUB ESP. A
ESPANYOL, R.C.D. B - GIRONA, F.C. B
SANT GABRIEL, C.D. B - PALAUTORDERA, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. A - LLERONA, C.E. B
GERUNDA FUTBOL CLUB A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C - L'ESTARTIT, U.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - OAR VIC A
VILASSAR MAR,U.E. A - TORELLO, C.F. A
Jornada 14 22-01-2023
VILASSAR MAR,U.E. A - PONTENC CLUB ESP. A
GIRONA, F.C. B - SEAGULL BDN, C.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A - ESPANYOL, R.C.D. B
LLERONA, C.E. B - SANT GABRIEL, C.D. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B - SABADELL F.C., C.E. A
L'ESTARTIT, U.E. A - GERUNDA FUTBOL CLUB A
OAR VIC A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
TORELLO, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Jornada 15 29-01-2023
PONTENC CLUB ESP. A - GIRONA, F.C. B
SEAGULL BDN, C.E. A - PALAUTORDERA, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. B - LLERONA, C.E. B
SANT GABRIEL, C.D. B - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
SABADELL F.C., C.E. A - L'ESTARTIT, U.E. A
GERUNDA FUTBOL CLUB A - OAR VIC A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C - TORELLO, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - VILASSAR MAR,U.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
GERUNDA FUTBOL CLUB A - TORELLO, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. A - OAR VIC A
SANT GABRIEL, C.D. B - L'ESTARTIT, U.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
SEAGULL BDN, C.E. A - LLERONA, C.E. B
PONTENC CLUB ESP. A - PALAUTORDERA, C.F. A
GIRONA, F.C. B - VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 17 12-02-2023
VILASSAR MAR,U.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - GERUNDA FUTBOL CLUB A
TORELLO, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. A
OAR VIC A - SANT GABRIEL, C.D. B
L'ESTARTIT, U.E. A - ESPANYOL, R.C.D. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B - SEAGULL BDN, C.E. A
LLERONA, C.E. B - PONTENC CLUB ESP. A
PALAUTORDERA, C.F. A - GIRONA, F.C. B
Jornada 18 26-02-2023
GERUNDA FUTBOL CLUB A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
SABADELL F.C., C.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SANT GABRIEL, C.D. B - TORELLO, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. B - OAR VIC A
SEAGULL BDN, C.E. A - L'ESTARTIT, U.E. A
PONTENC CLUB ESP. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
GIRONA, F.C. B - LLERONA, C.E. B
PALAUTORDERA, C.F. A - VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 19 05-03-2023
VILASSAR MAR,U.E. A - GERUNDA FUTBOL CLUB A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C - SABADELL F.C., C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - SANT GABRIEL, C.D. B
TORELLO, C.F. A - ESPANYOL, R.C.D. B
OAR VIC A - SEAGULL BDN, C.E. A
L'ESTARTIT, U.E. A - PONTENC CLUB ESP. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B - GIRONA, F.C. B
LLERONA, C.E. B - PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 20 12-03-2023
SABADELL F.C., C.E. A - GERUNDA FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL, C.D. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
ESPANYOL, R.C.D. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SEAGULL BDN, C.E. A - TORELLO, C.F. A
PONTENC CLUB ESP. A - OAR VIC A
GIRONA, F.C. B - L'ESTARTIT, U.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
LLERONA, C.E. B - VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 21 19-03-2023
VILASSAR MAR,U.E. A - SABADELL F.C., C.E. A
GERUNDA FUTBOL CLUB A - SANT GABRIEL, C.D. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C - ESPANYOL, R.C.D. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - SEAGULL BDN, C.E. A
TORELLO, C.F. A - PONTENC CLUB ESP. A
OAR VIC A - GIRONA, F.C. B
L'ESTARTIT, U.E. A - PALAUTORDERA, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B - LLERONA, C.E. B
Jornada 22 26-03-2023
SANT GABRIEL, C.D. B - SABADELL F.C., C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B - GERUNDA FUTBOL CLUB A
SEAGULL BDN, C.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
PONTENC CLUB ESP. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
GIRONA, F.C. B - TORELLO, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A - OAR VIC A
LLERONA, C.E. B - L'ESTARTIT, U.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B - VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 23 02-04-2023
VILASSAR MAR,U.E. A - SANT GABRIEL, C.D. B
SABADELL F.C., C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. B
GERUNDA FUTBOL CLUB A - SEAGULL BDN, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C - PONTENC CLUB ESP. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - GIRONA, F.C. B
TORELLO, C.F. A - PALAUTORDERA, C.F. A
OAR VIC A - LLERONA, C.E. B
L'ESTARTIT, U.E. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
Jornada 24 16-04-2023
ESPANYOL, R.C.D. B - SANT GABRIEL, C.D. B
SEAGULL BDN, C.E. A - SABADELL F.C., C.E. A
PONTENC CLUB ESP. A - GERUNDA FUTBOL CLUB A
GIRONA, F.C. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
PALAUTORDERA, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
LLERONA, C.E. B - TORELLO, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B - OAR VIC A
L'ESTARTIT, U.E. A - VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 25 23-04-2023
VILASSAR MAR,U.E. A - ESPANYOL, R.C.D. B
SANT GABRIEL, C.D. B - SEAGULL BDN, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. A - PONTENC CLUB ESP. A
GERUNDA FUTBOL CLUB A - GIRONA, F.C. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C - PALAUTORDERA, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - LLERONA, C.E. B
TORELLO, C.F. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
OAR VIC A - L'ESTARTIT, U.E. A
Jornada 26 30-04-2023
SEAGULL BDN, C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. B
PONTENC CLUB ESP. A - SANT GABRIEL, C.D. B
GIRONA, F.C. B - SABADELL F.C., C.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A - GERUNDA FUTBOL CLUB A
LLERONA, C.E. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
L'ESTARTIT, U.E. A - TORELLO, C.F. A
OAR VIC A - VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 27 07-05-2023
VILASSAR MAR,U.E. A - SEAGULL BDN, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B - PONTENC CLUB ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. B - GIRONA, F.C. B
SABADELL F.C., C.E. A - PALAUTORDERA, C.F. A
GERUNDA FUTBOL CLUB A - LLERONA, C.E. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - L'ESTARTIT, U.E. A
TORELLO, C.F. A - OAR VIC A
Jornada 28 14-05-2023
PONTENC CLUB ESP. A - SEAGULL BDN, C.E. A
GIRONA, F.C. B - ESPANYOL, R.C.D. B
PALAUTORDERA, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. B
LLERONA, C.E. B - SABADELL F.C., C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B - GERUNDA FUTBOL CLUB A
L'ESTARTIT, U.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
OAR VIC A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
TORELLO, C.F. A - VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 29 21-05-2023
PONTENC CLUB ESP. A - VILASSAR MAR,U.E. A
SEAGULL BDN, C.E. A - GIRONA, F.C. B
ESPANYOL, R.C.D. B - PALAUTORDERA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. B - LLERONA, C.E. B
SABADELL F.C., C.E. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
GERUNDA FUTBOL CLUB A - L'ESTARTIT, U.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C - OAR VIC A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - TORELLO, C.F. A
Jornada 30 28-05-2023
GIRONA, F.C. B - PONTENC CLUB ESP. A
PALAUTORDERA, C.F. A - SEAGULL BDN, C.E. A
LLERONA, C.E. B - ESPANYOL, R.C.D. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B - SANT GABRIEL, C.D. B
L'ESTARTIT, U.E. A - SABADELL F.C., C.E. A
OAR VIC A - GERUNDA FUTBOL CLUB A
TORELLO, C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
VILASSAR MAR,U.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.