Competició | TEMPORADA 2022-2023

primera divisio femeni juvenil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
PALLEJA, C.F. A 50 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANTS, U.E. A 32 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
SANT GABRIEL, C.D. C 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 34 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
AEM, S.E. A 32 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 13 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
IGUALADA, C.F. B 11 EUROPA, C.E. B
Jornada 2 09-10-2022
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 14 IGUALADA, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 23 PALLEJA, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 22 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 31 SANTS, U.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 31 SANT GABRIEL, C.D. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 30 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 21 AEM, S.E. A
EUROPA, C.E. B 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
Jornada 3 16-10-2022
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
PALLEJA, C.F. A 70 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANTS, U.E. A 12 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
SANT GABRIEL, C.D. C 23 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 05 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
AEM, S.E. A 02 EUROPA, C.E. B
IGUALADA, C.F. B 20 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
Jornada 4 23-10-2022
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 12 IGUALADA, C.F. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 41 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 02 PALLEJA, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 22 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 41 SANTS, U.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 21 SANT GABRIEL, C.D. C
EUROPA, C.E. B 01 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 10 AEM, S.E. A
Jornada 5 30-10-2022
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 11 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 25 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
PALLEJA, C.F. A 01 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 31 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SANTS, U.E. A 02 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SANT GABRIEL, C.D. C 71 EUROPA, C.E. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 35 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
IGUALADA, C.F. B 04 AEM, S.E. A
Jornada 6 06-11-2022
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 04 IGUALADA, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 61 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 40 PALLEJA, C.F. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 22 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
EUROPA, C.E. B 11 SANTS, U.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 30 SANT GABRIEL, C.D. C
AEM, S.E. A 03 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Jornada 7 13-11-2022
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 01 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 27 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
PALLEJA, C.F. A 20 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 10 EUROPA, C.E. B
SANTS, U.E. A 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SANT GABRIEL, C.D. C 10 AEM, S.E. A
IGUALADA, C.F. B 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Jornada 8 20-11-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 13 IGUALADA, C.F. B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 21 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 41 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 30 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
EUROPA, C.E. B 30 PALLEJA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 30 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
AEM, S.E. A 21 SANTS, U.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 23 SANT GABRIEL, C.D. C
Jornada 9 27-11-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 15 EUROPA, C.E. B
PALLEJA, C.F. A 04 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 11 AEM, S.E. A
SANTS, U.E. A 20 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
IGUALADA, C.F. B 30 SANT GABRIEL, C.D. C
Jornada 10 11-12-2022
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B - IGUALADA, C.F. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
EUROPA, C.E. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
AEM, S.E. A - PALLEJA, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. C - SANTS, U.E. A
Jornada 11 18-12-2022
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C - EUROPA, C.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - AEM, S.E. A
PALLEJA, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. C
IGUALADA, C.F. B - SANTS, U.E. A
Jornada 12 08-01-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - IGUALADA, C.F. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
EUROPA, C.E. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
AEM, S.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. C - PALLEJA, C.F. A
SANTS, U.E. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 13 15-01-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B - EUROPA, C.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C - AEM, S.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. C
PALLEJA, C.F. A - SANTS, U.E. A
IGUALADA, C.F. B - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 14 22-01-2023
IGUALADA, C.F. B - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
EUROPA, C.E. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
AEM, S.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
SANT GABRIEL, C.D. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANTS, U.E. A - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - PALLEJA, C.F. A
Jornada 15 29-01-2023
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - EUROPA, C.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B - AEM, S.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C - SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - SANTS, U.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
PALLEJA, C.F. A - IGUALADA, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - PALLEJA, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C - SANTS, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - AEM, S.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
EUROPA, C.E. B - IGUALADA, C.F. B
Jornada 17 12-02-2023
IGUALADA, C.F. B - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
PALLEJA, C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
SANTS, U.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANT GABRIEL, C.D. C - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
AEM, S.E. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - EUROPA, C.E. B
Jornada 18 26-02-2023
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C - PALLEJA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B - SANTS, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - SANT GABRIEL, C.D. C
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
EUROPA, C.E. B - AEM, S.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - IGUALADA, C.F. B
Jornada 19 05-03-2023
IGUALADA, C.F. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
PALLEJA, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
SANTS, U.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL, C.D. C - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - EUROPA, C.E. B
AEM, S.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
Jornada 20 12-03-2023
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B - PALLEJA, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - SANTS, U.E. A
EUROPA, C.E. B - SANT GABRIEL, C.D. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
AEM, S.E. A - IGUALADA, C.F. B
Jornada 21 19-03-2023
IGUALADA, C.F. B - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
PALLEJA, C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SANTS, U.E. A - EUROPA, C.E. B
SANT GABRIEL, C.D. C - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - AEM, S.E. A
Jornada 22 26-03-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - PALLEJA, C.F. A
EUROPA, C.E. B - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - SANTS, U.E. A
AEM, S.E. A - SANT GABRIEL, C.D. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - IGUALADA, C.F. B
Jornada 23 02-04-2023
IGUALADA, C.F. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
PALLEJA, C.F. A - EUROPA, C.E. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SANTS, U.E. A - AEM, S.E. A
SANT GABRIEL, C.D. C - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Jornada 24 16-04-2023
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
EUROPA, C.E. B - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - PALLEJA, C.F. A
AEM, S.E. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - SANTS, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. C - IGUALADA, C.F. B
Jornada 25 23-04-2023
IGUALADA, C.F. B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - EUROPA, C.E. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
PALLEJA, C.F. A - AEM, S.E. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SANTS, U.E. A - SANT GABRIEL, C.D. C
Jornada 26 30-04-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
EUROPA, C.E. B - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
AEM, S.E. A - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - PALLEJA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. C - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SANTS, U.E. A - IGUALADA, C.F. B
Jornada 27 07-05-2023
IGUALADA, C.F. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - EUROPA, C.E. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - AEM, S.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
PALLEJA, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. C
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - SANTS, U.E. A
Jornada 28 14-05-2023
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
EUROPA, C.E. B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
AEM, S.E. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANT GABRIEL, C.D. C - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
SANTS, U.E. A - PALLEJA, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - IGUALADA, C.F. B
Jornada 29 21-05-2023
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - IGUALADA, C.F. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - EUROPA, C.E. B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - AEM, S.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - SANT GABRIEL, C.D. C
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - SANTS, U.E. A
PALLEJA, C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 30 28-05-2023
EUROPA, C.E. B - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
AEM, S.E. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANT GABRIEL, C.D. C - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
SANTS, U.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
IGUALADA, C.F. B - PALLEJA, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.