Competició | TEMPORADA 2022-2023

primera divisio femeni infantil | grup 2

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
ESPANYOL, R.C.D. A 60 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 20 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
LLERONA, C.E. A 43 IGUALADA, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. A 07 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
GIRONA, F.C. A 03 OAR VIC A
SABADELL F.C., C.E. A 72 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 73 SEAGULL BDN, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 21 EUROPA, C.E. A
Jornada 2 09-10-2022
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 02 SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 03 ESPANYOL, R.C.D. A
IGUALADA, C.F. B 02 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 34 LLERONA, C.E. A
OAR VIC A 51 MOLLET U.E.,CF. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 38 GIRONA, F.C. A
SEAGULL BDN, C.E. A 16 SABADELL F.C., C.E. A
EUROPA, C.E. A 03 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 3 16-10-2022
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ESPANYOL, R.C.D. A 51 IGUALADA, C.F. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 84 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
LLERONA, C.E. A 111 OAR VIC A
MOLLET U.E.,CF. A 24 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
GIRONA, F.C. A 53 SEAGULL BDN, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 01 EUROPA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 14 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 4 23-10-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 25 SANT GABRIEL, C.D. A
IGUALADA, C.F. B 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 24 ESPANYOL, R.C.D. A
OAR VIC A 20 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 51 LLERONA, C.E. A
SEAGULL BDN, C.E. A 10 MOLLET U.E.,CF. A
EUROPA, C.E. A 23 GIRONA, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 60 SABADELL F.C., C.E. A
Jornada 5 30-10-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 21 IGUALADA, C.F. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 24 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
ESPANYOL, R.C.D. A 03 OAR VIC A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 42 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
LLERONA, C.E. A 65 SEAGULL BDN, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. A 13 EUROPA, C.E. A
GIRONA, F.C. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT GABRIEL, C.D. A 13 SABADELL F.C., C.E. A
Jornada 6 06-11-2022
IGUALADA, C.F. B 34 SANT GABRIEL, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
OAR VIC A 71 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 05 ESPANYOL, R.C.D. A
SEAGULL BDN, C.E. A 16 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
EUROPA, C.E. A 43 LLERONA, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 100 MOLLET U.E.,CF. A
SABADELL F.C., C.E. A 17 GIRONA, F.C. A
Jornada 7 13-11-2022
IGUALADA, C.F. B 60 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 11 OAR VIC A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 20 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
ESPANYOL, R.C.D. A 70 SEAGULL BDN, C.E. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 36 EUROPA, C.E. A
LLERONA, C.E. A 25 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
MOLLET U.E.,CF. A 05 SABADELL F.C., C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 34 GIRONA, F.C. A
Jornada 8 20-11-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 17 SANT GABRIEL, C.D. A
OAR VIC A 60 IGUALADA, C.F. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SEAGULL BDN, C.E. A 23 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
EUROPA, C.E. A 13 ESPANYOL, R.C.D. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 46 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SABADELL F.C., C.E. A 43 LLERONA, C.E. A
GIRONA, F.C. A 60 MOLLET U.E.,CF. A
Jornada 9 27-11-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 09 OAR VIC A
IGUALADA, C.F. B 92 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - SEAGULL BDN, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - EUROPA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A 112 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 26 SABADELL F.C., C.E. A
LLERONA, C.E. A 23 GIRONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 91 MOLLET U.E.,CF. A
Jornada 10 11-12-2022
OAR VIC A - SANT GABRIEL, C.D. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SEAGULL BDN, C.E. A - IGUALADA, C.F. B
EUROPA, C.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SABADELL F.C., C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. A
GIRONA, F.C. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
MOLLET U.E.,CF. A - LLERONA, C.E. A
Jornada 11 18-12-2022
OAR VIC A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - SEAGULL BDN, C.E. A
IGUALADA, C.F. B - EUROPA, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - SABADELL F.C., C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A - GIRONA, F.C. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - MOLLET U.E.,CF. A
SANT GABRIEL, C.D. A - LLERONA, C.E. A
Jornada 12 08-01-2023
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - SANT GABRIEL, C.D. A
SEAGULL BDN, C.E. A - OAR VIC A
EUROPA, C.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - IGUALADA, C.F. B
SABADELL F.C., C.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
GIRONA, F.C. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
MOLLET U.E.,CF. A - ESPANYOL, R.C.D. A
LLERONA, C.E. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 13 15-01-2023
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - SEAGULL BDN, C.E. A
OAR VIC A - EUROPA, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
IGUALADA, C.F. B - SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - GIRONA, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - MOLLET U.E.,CF. A
ESPANYOL, R.C.D. A - LLERONA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 14 22-01-2023
SANT GABRIEL, C.D. A - SEAGULL BDN, C.E. A
EUROPA, C.E. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - OAR VIC A
SABADELL F.C., C.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
GIRONA, F.C. A - IGUALADA, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
LLERONA, C.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 15 29-01-2023
SEAGULL BDN, C.E. A - EUROPA, C.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
OAR VIC A - SABADELL F.C., C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - GIRONA, F.C. A
IGUALADA, C.F. B - MOLLET U.E.,CF. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - LLERONA, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
ESPANYOL, R.C.D. A - SANT GABRIEL, C.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - ESPANYOL, R.C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
IGUALADA, C.F. B - LLERONA, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - MOLLET U.E.,CF. A
OAR VIC A - GIRONA, F.C. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - SABADELL F.C., C.E. A
SEAGULL BDN, C.E. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
EUROPA, C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 17 12-02-2023
SANT GABRIEL, C.D. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
ESPANYOL, R.C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - IGUALADA, C.F. B
LLERONA, C.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
MOLLET U.E.,CF. A - OAR VIC A
GIRONA, F.C. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SABADELL F.C., C.E. A - SEAGULL BDN, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - EUROPA, C.E. A
Jornada 18 26-02-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
IGUALADA, C.F. B - ESPANYOL, R.C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
OAR VIC A - LLERONA, C.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - MOLLET U.E.,CF. A
SEAGULL BDN, C.E. A - GIRONA, F.C. A
EUROPA, C.E. A - SABADELL F.C., C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 19 05-03-2023
SANT GABRIEL, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - IGUALADA, C.F. B
ESPANYOL, R.C.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - OAR VIC A
LLERONA, C.E. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
MOLLET U.E.,CF. A - SEAGULL BDN, C.E. A
GIRONA, F.C. A - EUROPA, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 20 12-03-2023
IGUALADA, C.F. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
OAR VIC A - ESPANYOL, R.C.D. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
SEAGULL BDN, C.E. A - LLERONA, C.E. A
EUROPA, C.E. A - MOLLET U.E.,CF. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - GIRONA, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 21 19-03-2023
SANT GABRIEL, C.D. A - IGUALADA, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - OAR VIC A
ESPANYOL, R.C.D. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - SEAGULL BDN, C.E. A
LLERONA, C.E. A - EUROPA, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
GIRONA, F.C. A - SABADELL F.C., C.E. A
Jornada 22 26-03-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - IGUALADA, C.F. B
OAR VIC A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SEAGULL BDN, C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. A
EUROPA, C.E. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - LLERONA, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. A - MOLLET U.E.,CF. A
GIRONA, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 23 02-04-2023
SANT GABRIEL, C.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
IGUALADA, C.F. B - OAR VIC A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - SEAGULL BDN, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A - EUROPA, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
LLERONA, C.E. A - SABADELL F.C., C.E. A
MOLLET U.E.,CF. A - GIRONA, F.C. A
Jornada 24 16-04-2023
OAR VIC A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - IGUALADA, C.F. B
SEAGULL BDN, C.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
EUROPA, C.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - ESPANYOL, R.C.D. A
SABADELL F.C., C.E. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
GIRONA, F.C. A - LLERONA, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. A - SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 25 23-04-2023
SANT GABRIEL, C.D. A - OAR VIC A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
IGUALADA, C.F. B - SEAGULL BDN, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - EUROPA, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
ESPANYOL, R.C.D. A - SABADELL F.C., C.E. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - GIRONA, F.C. A
LLERONA, C.E. A - MOLLET U.E.,CF. A
Jornada 26 30-04-2023
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - OAR VIC A
SEAGULL BDN, C.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
EUROPA, C.E. A - IGUALADA, C.F. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SABADELL F.C., C.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
GIRONA, F.C. A - ESPANYOL, R.C.D. A
MOLLET U.E.,CF. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
LLERONA, C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 27 07-05-2023
SANT GABRIEL, C.D. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
OAR VIC A - SEAGULL BDN, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - EUROPA, C.E. A
IGUALADA, C.F. B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - SABADELL F.C., C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - GIRONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - MOLLET U.E.,CF. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - LLERONA, C.E. A
Jornada 28 14-05-2023
SEAGULL BDN, C.E. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
EUROPA, C.E. A - OAR VIC A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SABADELL F.C., C.E. A - IGUALADA, C.F. B
GIRONA, F.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
MOLLET U.E.,CF. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
LLERONA, C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 29 21-05-2023
SEAGULL BDN, C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - EUROPA, C.E. A
OAR VIC A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - SABADELL F.C., C.E. A
IGUALADA, C.F. B - GIRONA, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - MOLLET U.E.,CF. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - LLERONA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 30 28-05-2023
EUROPA, C.E. A - SEAGULL BDN, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SABADELL F.C., C.E. A - OAR VIC A
GIRONA, F.C. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
MOLLET U.E.,CF. A - IGUALADA, C.F. B
LLERONA, C.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SANT GABRIEL, C.D. A - ESPANYOL, R.C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.