Competició | TEMPORADA 2022-2023

primera divisio femeni infantil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
CASTELLDEFELS, U.E. A 94 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 81 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B
PALLEJA, C.F. A 14 GIRONA, F.C. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 53 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
IGUALADA, C.F. A 100 LLERONA, C.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 71 RIUDOMS, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 14 SANT GABRIEL, C.D. B
SANTBOIA, F.C. A 02 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
Jornada 2 09-10-2022
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 34 SANTBOIA, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B 13 CASTELLDEFELS, U.E. A
GIRONA, F.C. B 56 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 100 PALLEJA, C.F. A
LLERONA, C.E. B 09 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
RIUDOMS, C.D. A 12 IGUALADA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. B 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 44 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
Jornada 3 16-10-2022
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 82 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B
CASTELLDEFELS, U.E. A 24 GIRONA, F.C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 27 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
PALLEJA, C.F. A 20 LLERONA, C.E. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 25 RIUDOMS, C.D. A
IGUALADA, C.F. A 12 SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 11 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
SANTBOIA, F.C. A 35 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 4 23-10-2022
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B 13 SANTBOIA, F.C. A
GIRONA, F.C. B 60 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 51 CASTELLDEFELS, U.E. A
LLERONA, C.E. B 14 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
RIUDOMS, C.D. A 51 PALLEJA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. B 74 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A 04 IGUALADA, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Jornada 5 30-10-2022
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B - GIRONA, F.C. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 58 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - LLERONA, C.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 62 RIUDOMS, C.D. A
PALLEJA, C.F. A 06 SANT GABRIEL, C.D. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 51 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
IGUALADA, C.F. A 32 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANTBOIA, F.C. A 06 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Jornada 6 06-11-2022
GIRONA, F.C. B - SANTBOIA, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 92 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B
LLERONA, C.E. B 08 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
RIUDOMS, C.D. A 21 CASTELLDEFELS, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B 31 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A 81 PALLEJA, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 13 IGUALADA, C.F. A
Jornada 7 13-11-2022
GIRONA, F.C. B 14 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B 21 LLERONA, C.E. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 05 RIUDOMS, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 03 SANT GABRIEL, C.D. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 22 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
PALLEJA, C.F. A 26 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
IGUALADA, C.F. A 51 SANTBOIA, F.C. A
Jornada 8 20-11-2022
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 91 SANTBOIA, F.C. A
LLERONA, C.E. B 18 GIRONA, F.C. B
RIUDOMS, C.D. A 111 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B
SANT GABRIEL, C.D. B 111 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A 31 CASTELLDEFELS, U.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 71 PALLEJA, C.F. A
IGUALADA, C.F. A 41 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 9 27-11-2022
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 122 LLERONA, C.E. B
GIRONA, F.C. B 22 RIUDOMS, C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B 010 SANT GABRIEL, C.D. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 31 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 23 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
PALLEJA, C.F. A 04 IGUALADA, C.F. A
SANTBOIA, F.C. A 11 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 10 11-12-2022
LLERONA, C.E. B - SANTBOIA, F.C. A
RIUDOMS, C.D. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. B - GIRONA, F.C. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - CASTELLDEFELS, U.E. A
IGUALADA, C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - PALLEJA, C.F. A
Jornada 11 18-12-2022
LLERONA, C.E. B - RIUDOMS, C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - SANT GABRIEL, C.D. B
GIRONA, F.C. B - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
CASTELLDEFELS, U.E. A - IGUALADA, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANTBOIA, F.C. A - PALLEJA, C.F. A
Jornada 12 08-01-2023
RIUDOMS, C.D. A - SANTBOIA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. B - LLERONA, C.E. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - GIRONA, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B
IGUALADA, C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
PALLEJA, C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 13 15-01-2023
RIUDOMS, C.D. A - SANT GABRIEL, C.D. B
LLERONA, C.E. B - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIRONA, F.C. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B - IGUALADA, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - PALLEJA, C.F. A
SANTBOIA, F.C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 14 22-01-2023
SANTBOIA, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - RIUDOMS, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - LLERONA, C.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
IGUALADA, C.F. A - GIRONA, F.C. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B
PALLEJA, C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - CASTELLDEFELS, U.E. A
Jornada 15 29-01-2023
SANT GABRIEL, C.D. B - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
RIUDOMS, C.D. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LLERONA, C.E. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - IGUALADA, C.F. A
GIRONA, F.C. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B - PALLEJA, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
CASTELLDEFELS, U.E. A - SANTBOIA, F.C. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GIRONA, F.C. B - PALLEJA, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
LLERONA, C.E. B - IGUALADA, C.F. A
RIUDOMS, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT GABRIEL, C.D. B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 17 12-02-2023
SANTBOIA, F.C. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - GIRONA, F.C. B
PALLEJA, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - LLERONA, C.E. B
IGUALADA, C.F. A - RIUDOMS, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SANT GABRIEL, C.D. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 18 26-02-2023
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
GIRONA, F.C. B - CASTELLDEFELS, U.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
LLERONA, C.E. B - PALLEJA, C.F. A
RIUDOMS, C.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. B - IGUALADA, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 19 05-03-2023
SANTBOIA, F.C. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - GIRONA, F.C. B
CASTELLDEFELS, U.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - LLERONA, C.E. B
PALLEJA, C.F. A - RIUDOMS, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. B
IGUALADA, C.F. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 20 12-03-2023
GIRONA, F.C. B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
LLERONA, C.E. B - CASTELLDEFELS, U.E. A
RIUDOMS, C.D. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL, C.D. B - PALLEJA, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - IGUALADA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 21 19-03-2023
SANTBOIA, F.C. A - GIRONA, F.C. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - LLERONA, C.E. B
CASTELLDEFELS, U.E. A - RIUDOMS, C.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - SANT GABRIEL, C.D. B
PALLEJA, C.F. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
IGUALADA, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Jornada 22 26-03-2023
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - GIRONA, F.C. B
LLERONA, C.E. B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B
RIUDOMS, C.D. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B - CASTELLDEFELS, U.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - PALLEJA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANTBOIA, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
Jornada 23 02-04-2023
SANTBOIA, F.C. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
GIRONA, F.C. B - LLERONA, C.E. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B - RIUDOMS, C.D. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. B
CASTELLDEFELS, U.E. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
PALLEJA, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
Jornada 24 16-04-2023
LLERONA, C.E. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
RIUDOMS, C.D. A - GIRONA, F.C. B
SANT GABRIEL, C.D. B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - CASTELLDEFELS, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
IGUALADA, C.F. A - PALLEJA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 25 23-04-2023
SANTBOIA, F.C. A - LLERONA, C.E. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - RIUDOMS, C.D. A
GIRONA, F.C. B - SANT GABRIEL, C.D. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
CASTELLDEFELS, U.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - IGUALADA, C.F. A
PALLEJA, C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 26 30-04-2023
RIUDOMS, C.D. A - LLERONA, C.E. B
SANT GABRIEL, C.D. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - GIRONA, F.C. B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
IGUALADA, C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
PALLEJA, C.F. A - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 27 07-05-2023
SANTBOIA, F.C. A - RIUDOMS, C.D. A
LLERONA, C.E. B - SANT GABRIEL, C.D. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
GIRONA, F.C. B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - IGUALADA, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - PALLEJA, C.F. A
Jornada 28 14-05-2023
SANT GABRIEL, C.D. B - RIUDOMS, C.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - LLERONA, C.E. B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - GIRONA, F.C. B
IGUALADA, C.F. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
PALLEJA, C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 29 21-05-2023
SANT GABRIEL, C.D. B - SANTBOIA, F.C. A
RIUDOMS, C.D. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A
LLERONA, C.E. B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
GIRONA, F.C. B - IGUALADA, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - PALLEJA, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 30 28-05-2023
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - RIUDOMS, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - LLERONA, C.E. B
IGUALADA, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - GIRONA, F.C. B
PALLEJA, C.F. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SANTBOIA, F.C. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.