Competició | TEMPORADA 2022-2023

primera divisio femeni alevi | grup 1

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
OAR VIC A 72 EUROPA, C.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 49 SABADELL F.C., C.E. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT GABRIEL, C.D. A 41 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 14 LLERONA, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 22 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ESPANYOL, R.C.D. A 42 Pª BARC. BARCINO, CE A
Jornada 2 09-10-2022
EUROPA, C.E. A 13 ESPANYOL, R.C.D. A
SABADELL F.C., C.E. A 50 OAR VIC A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 112 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 100 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
LLERONA, C.E. A 25 SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 42 IGUALADA, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 35 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
Pª BARC. BARCINO, CE A 29 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 3 16-10-2022
EUROPA, C.E. A 22 SABADELL F.C., C.E. A
OAR VIC A 26 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 18 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 02 LLERONA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 90 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
IGUALADA, C.F. A 15 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 40 Pª BARC. BARCINO, CE A
ESPANYOL, R.C.D. A 54 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 4 23-10-2022
SABADELL F.C., C.E. A 50 ESPANYOL, R.C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 41 EUROPA, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 62 OAR VIC A
LLERONA, C.E. A 53 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 64 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 12 SANT GABRIEL, C.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 83 IGUALADA, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 22 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
Jornada 5 30-10-2022
SABADELL F.C., C.E. A 16 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 53 EUROPA, C.E. A
OAR VIC A 25 LLERONA, C.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 28 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 34 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANT GABRIEL, C.D. A 90 Pª BARC. BARCINO, CE A
IGUALADA, C.F. A 24 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A 35 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
Jornada 6 06-11-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 31 ESPANYOL, R.C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 19 SABADELL F.C., C.E. A
LLERONA, C.E. A 21 EUROPA, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 22 OAR VIC A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 32 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Pª BARC. BARCINO, CE A 52 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 15 SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 51 IGUALADA, C.F. A
Jornada 7 13-11-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 53 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 20 LLERONA, C.E. A
EUROPA, C.E. A 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
OAR VIC A 49 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 26 Pª BARC. BARCINO, CE A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 13 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. A 40 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
ESPANYOL, R.C.D. A 54 IGUALADA, C.F. A
Jornada 8 20-11-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 13 ESPANYOL, R.C.D. A
LLERONA, C.E. A 25 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 22 SABADELL F.C., C.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 35 EUROPA, C.E. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 21 OAR VIC A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 40 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 70 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
IGUALADA, C.F. A 010 SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 9 27-11-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 52 LLERONA, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SABADELL F.C., C.E. A 22 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
EUROPA, C.E. A 50 Pª BARC. BARCINO, CE A
OAR VIC A 28 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 39 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 22 IGUALADA, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. A 17 SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 10 11-12-2022
LLERONA, C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Pª BARC. BARCINO, CE A - SABADELL F.C., C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - EUROPA, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - OAR VIC A
IGUALADA, C.F. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SANT GABRIEL, C.D. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 11 18-12-2022
LLERONA, C.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - Pª BARC. BARCINO, CE A
SABADELL F.C., C.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
EUROPA, C.E. A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
OAR VIC A - IGUALADA, C.F. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - SANT GABRIEL, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 12 08-01-2023
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - ESPANYOL, R.C.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - LLERONA, C.E. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - SABADELL F.C., C.E. A
IGUALADA, C.F. A - EUROPA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A - OAR VIC A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Jornada 13 15-01-2023
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LLERONA, C.E. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
SABADELL F.C., C.E. A - IGUALADA, C.F. A
EUROPA, C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. A
OAR VIC A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Jornada 14 22-01-2023
ESPANYOL, R.C.D. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Pª BARC. BARCINO, CE A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - LLERONA, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
IGUALADA, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT GABRIEL, C.D. A - SABADELL F.C., C.E. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - EUROPA, C.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - OAR VIC A
Jornada 15 29-01-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LLERONA, C.E. A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SANT GABRIEL, C.D. A
SABADELL F.C., C.E. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
EUROPA, C.E. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
OAR VIC A - ESPANYOL, R.C.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
EUROPA, C.E. A - OAR VIC A
SABADELL F.C., C.E. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
LLERONA, C.E. A - IGUALADA, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 17 12-02-2023
ESPANYOL, R.C.D. A - EUROPA, C.E. A
OAR VIC A - SABADELL F.C., C.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - LLERONA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
Jornada 18 26-02-2023
SABADELL F.C., C.E. A - EUROPA, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - OAR VIC A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
LLERONA, C.E. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - SANT GABRIEL, C.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - IGUALADA, C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 19 05-03-2023
ESPANYOL, R.C.D. A - SABADELL F.C., C.E. A
EUROPA, C.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
OAR VIC A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - LLERONA, C.E. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANT GABRIEL, C.D. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
IGUALADA, C.F. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 20 12-03-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SABADELL F.C., C.E. A
EUROPA, C.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
LLERONA, C.E. A - OAR VIC A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - SANT GABRIEL, C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - IGUALADA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 21 19-03-2023
ESPANYOL, R.C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SABADELL F.C., C.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
EUROPA, C.E. A - LLERONA, C.E. A
OAR VIC A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
SANT GABRIEL, C.D. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
IGUALADA, C.F. A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
Jornada 22 26-03-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
LLERONA, C.E. A - SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - EUROPA, C.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - OAR VIC A
Pª BARC. BARCINO, CE A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - SANT GABRIEL, C.D. A
IGUALADA, C.F. A - ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 23 02-04-2023
ESPANYOL, R.C.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - LLERONA, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
EUROPA, C.E. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
OAR VIC A - Pª BARC. BARCINO, CE A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
SANT GABRIEL, C.D. A - IGUALADA, C.F. A
Jornada 24 16-04-2023
LLERONA, C.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - SABADELL F.C., C.E. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - EUROPA, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - OAR VIC A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
IGUALADA, C.F. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A - ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 25 23-04-2023
ESPANYOL, R.C.D. A - LLERONA, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SABADELL F.C., C.E. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
EUROPA, C.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
OAR VIC A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - IGUALADA, C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 26 30-04-2023
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - LLERONA, C.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - EUROPA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A - OAR VIC A
SANT GABRIEL, C.D. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 27 07-05-2023
ESPANYOL, R.C.D. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
LLERONA, C.E. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SABADELL F.C., C.E. A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
EUROPA, C.E. A - IGUALADA, C.F. A
OAR VIC A - SANT GABRIEL, C.D. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 28 14-05-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Pª BARC. BARCINO, CE A - LLERONA, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
IGUALADA, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A - EUROPA, C.E. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - OAR VIC A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 29 21-05-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - ESPANYOL, R.C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - Pª BARC. BARCINO, CE A
LLERONA, C.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - IGUALADA, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. A
EUROPA, C.E. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
OAR VIC A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Jornada 30 28-05-2023
Pª BARC. BARCINO, CE A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - LLERONA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - SABADELL F.C., C.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - EUROPA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A - OAR VIC A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.