Competició | TEMPORADA 2022-2023

preferent femeni juvenil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 25-09-2022
IGUALADA, C.F. A 01 BARCELONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 06 EUROPA, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 15 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 05 DAMM, C.F. A
GIRONA, F.C. A 01 ESPANYOL, R.C.D. A
LLERONA, C.E. A 23 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 33 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
Jornada 2 02-10-2022
BARCELONA, F.C. A 70 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
EUROPA, C.E. A 14 IGUALADA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 22 SANT GABRIEL, C.D. A
DAMM, C.F. A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A 80 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 21 GIRONA, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 42 LLERONA, C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 11 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 3 09-10-2022
BARCELONA, F.C. A 31 EUROPA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A 21 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 02 DAMM, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 24 ESPANYOL, R.C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 21 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIRONA, F.C. A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
LLERONA, C.E. A 12 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 24 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 4 16-10-2022
EUROPA, C.E. A 40 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 12 BARCELONA, F.C. A
DAMM, C.F. A 52 IGUALADA, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. A 13 SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 02 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 02 GIRONA, F.C. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 32 LLERONA, C.E. A
Jornada 5 23-10-2022
EUROPA, C.E. A 30 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
BARCELONA, F.C. A - DAMM, C.F. A
IGUALADA, C.F. A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. A 30 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 13 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
GIRONA, F.C. A 03 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 31 LLERONA, C.E. A
Jornada 6 30-10-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 41 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
DAMM, C.F. A 02 EUROPA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A 02 BARCELONA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 11 IGUALADA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 44 SANT GABRIEL, C.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 15 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 00 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LLERONA, C.E. A 04 GIRONA, F.C. A
Jornada 7 06-11-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 03 DAMM, C.F. A
EUROPA, C.E. A 43 ESPANYOL, R.C.D. A
BARCELONA, F.C. A 90 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
IGUALADA, C.F. A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL, C.D. A 42 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 51 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 10 LLERONA, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 33 GIRONA, F.C. A
Jornada 8 13-11-2022
DAMM, C.F. A 41 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
ESPANYOL, R.C.D. A 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 21 EUROPA, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 07 BARCELONA, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 03 IGUALADA, C.F. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 23 SANT GABRIEL, C.D. A
LLERONA, C.E. A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
GIRONA, F.C. A 11 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 9 20-11-2022
DAMM, C.F. A 01 ESPANYOL, R.C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 00 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
EUROPA, C.E. A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
BARCELONA, F.C. A 70 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
IGUALADA, C.F. A 20 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. A 30 LLERONA, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 30 GIRONA, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 41 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 10 27-11-2022
ESPANYOL, R.C.D. A 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 02 DAMM, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 20 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 22 EUROPA, C.E. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 14 BARCELONA, F.C. A
LLERONA, C.E. A 20 IGUALADA, C.F. A
GIRONA, F.C. A 21 SANT GABRIEL, C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 11 11-12-2022
ESPANYOL, R.C.D. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
DAMM, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
EUROPA, C.E. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
BARCELONA, F.C. A - LLERONA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A - GIRONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 12 18-12-2022
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - ESPANYOL, R.C.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - DAMM, C.F. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
LLERONA, C.E. A - EUROPA, C.E. A
GIRONA, F.C. A - BARCELONA, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - IGUALADA, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 13 08-01-2023
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
ESPANYOL, R.C.D. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
DAMM, C.F. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - LLERONA, C.E. A
EUROPA, C.E. A - GIRONA, F.C. A
BARCELONA, F.C. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
IGUALADA, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 14 15-01-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - ESPANYOL, R.C.D. A
LLERONA, C.E. A - DAMM, C.F. A
GIRONA, F.C. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - EUROPA, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - BARCELONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - IGUALADA, C.F. A
Jornada 15 22-01-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
ESPANYOL, R.C.D. A - LLERONA, C.E. A
DAMM, C.F. A - GIRONA, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
EUROPA, C.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
BARCELONA, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
IGUALADA, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 29-01-2023
BARCELONA, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
EUROPA, C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
DAMM, C.F. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
ESPANYOL, R.C.D. A - GIRONA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - LLERONA, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Jornada 17 05-02-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - BARCELONA, F.C. A
IGUALADA, C.F. A - EUROPA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - DAMM, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - ESPANYOL, R.C.D. A
GIRONA, F.C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LLERONA, C.E. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
Jornada 18 12-02-2023
EUROPA, C.E. A - BARCELONA, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
DAMM, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - GIRONA, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - LLERONA, C.E. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Jornada 19 26-02-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - EUROPA, C.E. A
BARCELONA, F.C. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
IGUALADA, C.F. A - DAMM, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. A - ESPANYOL, R.C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GIRONA, F.C. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
LLERONA, C.E. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 20 05-03-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - EUROPA, C.E. A
DAMM, C.F. A - BARCELONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - IGUALADA, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - SANT GABRIEL, C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - GIRONA, F.C. A
LLERONA, C.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Jornada 21 12-03-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
EUROPA, C.E. A - DAMM, C.F. A
BARCELONA, F.C. A - ESPANYOL, R.C.D. A
IGUALADA, C.F. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT GABRIEL, C.D. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
GIRONA, F.C. A - LLERONA, C.E. A
Jornada 22 19-03-2023
DAMM, C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - EUROPA, C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - BARCELONA, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - IGUALADA, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - SANT GABRIEL, C.D. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LLERONA, C.E. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
GIRONA, F.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Jornada 23 26-03-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - DAMM, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - ESPANYOL, R.C.D. A
EUROPA, C.E. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
BARCELONA, F.C. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
IGUALADA, C.F. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
SANT GABRIEL, C.D. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - LLERONA, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - GIRONA, F.C. A
Jornada 24 02-04-2023
ESPANYOL, R.C.D. A - DAMM, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - EUROPA, C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - BARCELONA, F.C. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - IGUALADA, C.F. A
LLERONA, C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. A
GIRONA, F.C. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Jornada 25 16-04-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - ESPANYOL, R.C.D. A
DAMM, C.F. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
EUROPA, C.E. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
BARCELONA, F.C. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
IGUALADA, C.F. A - LLERONA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A - GIRONA, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 26 23-04-2023
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - ESPANYOL, R.C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - DAMM, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - EUROPA, C.E. A
LLERONA, C.E. A - BARCELONA, F.C. A
GIRONA, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - SANT GABRIEL, C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Jornada 27 30-04-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESPANYOL, R.C.D. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
DAMM, C.F. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
EUROPA, C.E. A - LLERONA, C.E. A
BARCELONA, F.C. A - GIRONA, F.C. A
IGUALADA, C.F. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT GABRIEL, C.D. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 28 07-05-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - ESPANYOL, R.C.D. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - DAMM, C.F. A
LLERONA, C.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
GIRONA, F.C. A - EUROPA, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - BARCELONA, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - IGUALADA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Jornada 29 14-05-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
ESPANYOL, R.C.D. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
DAMM, C.F. A - LLERONA, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - GIRONA, F.C. A
EUROPA, C.E. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
BARCELONA, F.C. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
IGUALADA, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 30 21-05-2023
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LLERONA, C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. A
GIRONA, F.C. A - DAMM, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - EUROPA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A - BARCELONA, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - IGUALADA, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.