Competició | TEMPORADA 2022-2023

femeni cadet f7 | grup 3

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
CARDEDEU, F.C. A 23 CALDES MONTBUI, C.F. A
MOIA, C.E. A 22 SANTA EUGENIA, J.E. A
VALLES, C.AT. A 11 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 22 BELLAVISTA MILAN, C. A
MARTORELLES, C.F. A 71 OAR VIC A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 13 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 33 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Descansa - CASTELLTERÇOL, C.F. A
Jornada 2 16-10-2022
CALDES MONTBUI, C.F. A - Descansa
SANTA EUGENIA, J.E. A 15 CARDEDEU, F.C. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 101 MOIA, C.E. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 46 VALLES, C.AT. A
OAR VIC A 42 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 03 MARTORELLES, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 54 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CASTELLTERÇOL, C.F. A 44 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
Jornada 3 23-10-2022
CALDES MONTBUI, C.F. A 90 SANTA EUGENIA, J.E. A
CARDEDEU, F.C. A 18 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
MOIA, C.E. A 13 BELLAVISTA MILAN, C. A
VALLES, C.AT. A 30 OAR VIC A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 31 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MARTORELLES, C.F. A 30 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 111 CASTELLTERÇOL, C.F. A
Descansa - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
Jornada 4 30-10-2022
SANTA EUGENIA, J.E. A - Descansa
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 42 CALDES MONTBUI, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 24 CARDEDEU, F.C. A
OAR VIC A 50 MOIA, C.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 10 VALLES, C.AT. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 41 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A 210 MARTORELLES, C.F. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 65 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 5 06-11-2022
SANTA EUGENIA, J.E. A 17 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 21 BELLAVISTA MILAN, C. A
CARDEDEU, F.C. A 22 OAR VIC A
MOIA, C.E. A 06 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
VALLES, C.AT. A 42 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 01 CASTELLTERÇOL, C.F. A
MARTORELLES, C.F. A 51 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
Descansa - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 6 13-11-2022
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - Descansa
BELLAVISTA MILAN, C. A 61 SANTA EUGENIA, J.E. A
OAR VIC A 23 CALDES MONTBUI, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 01 CARDEDEU, F.C. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 70 MOIA, C.E. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A 05 VALLES, C.AT. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 21 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 110 MARTORELLES, C.F. A
Jornada 7 20-11-2022
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 71 BELLAVISTA MILAN, C. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 02 OAR VIC A
CALDES MONTBUI, C.F. A 74 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A 40 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
MOIA, C.E. A 01 CASTELLTERÇOL, C.F. A
VALLES, C.AT. A 32 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 08 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Descansa - MARTORELLES, C.F. A
Jornada 8 27-11-2022
BELLAVISTA MILAN, C. A - Descansa
OAR VIC A 06 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 70 SANTA EUGENIA, J.E. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 32 CALDES MONTBUI, C.F. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A 32 CARDEDEU, F.C. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 60 MOIA, C.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 06 VALLES, C.AT. A
MARTORELLES, C.F. A 60 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Jornada 9 11-12-2022
BELLAVISTA MILAN, C. A 23 OAR VIC A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 82 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 04 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
CALDES MONTBUI, C.F. A 62 CASTELLTERÇOL, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A 22 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
MOIA, C.E. A 29 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
VALLES, C.AT. A 26 MARTORELLES, C.F. A
Descansa - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Jornada 10 18-12-2022
OAR VIC A - Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 22 BELLAVISTA MILAN, C. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 22 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 03 CASTELLTERÇOL, C.F. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 13 CALDES MONTBUI, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 27 CARDEDEU, F.C. A
MARTORELLES, C.F. A 80 MOIA, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 22 VALLES, C.AT. A
Jornada 11 08-01-2023
OAR VIC A 15 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 35 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 101 CASTELLTERÇOL, C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 03 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
CALDES MONTBUI, C.F. A 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CARDEDEU, F.C. A 14 MARTORELLES, C.F. A
MOIA, C.E. A 16 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Descansa - VALLES, C.AT. A
Jornada 12 15-01-2023
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - Descansa
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 41 OAR VIC A
CASTELLTERÇOL, C.F. A 23 BELLAVISTA MILAN, C. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 34 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 41 SANTA EUGENIA, J.E. A
MARTORELLES, C.F. A 20 CALDES MONTBUI, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 21 CARDEDEU, F.C. A
VALLES, C.AT. A 51 MOIA, C.E. A
Jornada 13 22-01-2023
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 21 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
OAR VIC A 44 CASTELLTERÇOL, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 53 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SANTA EUGENIA, J.E. A 18 MARTORELLES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 43 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A 03 VALLES, C.AT. A
Descansa - MOIA, C.E. A
Jornada 14 29-01-2023
Descansa - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
CASTELLTERÇOL, C.F. A 02 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 31 OAR VIC A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 71 BELLAVISTA MILAN, C. A
MARTORELLES, C.F. A 60 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 71 SANTA EUGENIA, J.E. A
VALLES, C.AT. A 12 CALDES MONTBUI, C.F. A
MOIA, C.E. A 07 CARDEDEU, F.C. A
Jornada 15 05-02-2023
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 42 CASTELLTERÇOL, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 12 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
OAR VIC A 02 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
BELLAVISTA MILAN, C. A MARTORELLES, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 10 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 09 VALLES, C.AT. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 73 MOIA, C.E. A
CARDEDEU, F.C. A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
CALDES MONTBUI, C.F. A - CARDEDEU, F.C. A
SANTA EUGENIA, J.E. A - MOIA, C.E. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - VALLES, C.AT. A
BELLAVISTA MILAN, C. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
OAR VIC A - MARTORELLES, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
CASTELLTERÇOL, C.F. A - Descansa
Jornada 17 26-02-2023
Descansa - CALDES MONTBUI, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
MOIA, C.E. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
VALLES, C.AT. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - OAR VIC A
MARTORELLES, C.F. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B - CASTELLTERÇOL, C.F. A
Jornada 18 05-03-2023
SANTA EUGENIA, J.E. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - CARDEDEU, F.C. A
BELLAVISTA MILAN, C. A - MOIA, C.E. A
OAR VIC A - VALLES, C.AT. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A - MARTORELLES, C.F. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B - Descansa
Jornada 19 12-03-2023
Descansa - SANTA EUGENIA, J.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
CARDEDEU, F.C. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
MOIA, C.E. A - OAR VIC A
VALLES, C.AT. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
MARTORELLES, C.F. A - CASTELLTERÇOL, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
Jornada 20 19-03-2023
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
BELLAVISTA MILAN, C. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
OAR VIC A - CARDEDEU, F.C. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - MOIA, C.E. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A - VALLES, C.AT. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B - MARTORELLES, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - Descansa
Jornada 21 26-03-2023
Descansa - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - OAR VIC A
CARDEDEU, F.C. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MOIA, C.E. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
VALLES, C.AT. A - CASTELLTERÇOL, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
MARTORELLES, C.F. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 22 02-04-2023
BELLAVISTA MILAN, C. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
OAR VIC A - SANTA EUGENIA, J.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A - CARDEDEU, F.C. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A - MOIA, C.E. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B - VALLES, C.AT. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
MARTORELLES, C.F. A - Descansa
Jornada 23 16-04-2023
Descansa - BELLAVISTA MILAN, C. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - OAR VIC A
SANTA EUGENIA, J.E. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
CARDEDEU, F.C. A - CASTELLTERÇOL, C.F. A
MOIA, C.E. A - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
VALLES, C.AT. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - MARTORELLES, C.F. A
Jornada 24 23-04-2023
OAR VIC A - BELLAVISTA MILAN, C. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A - SANTA EUGENIA, J.E. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B - CARDEDEU, F.C. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - MOIA, C.E. A
MARTORELLES, C.F. A - VALLES, C.AT. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - Descansa
Jornada 25 30-04-2023
Descansa - OAR VIC A
BELLAVISTA MILAN, C. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
CASTELLTERÇOL, C.F. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
CARDEDEU, F.C. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MOIA, C.E. A - MARTORELLES, C.F. A
VALLES, C.AT. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Jornada 26 07-05-2023
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - OAR VIC A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A - BELLAVISTA MILAN, C. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B - SANTA EUGENIA, J.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - CALDES MONTBUI, C.F. A
MARTORELLES, C.F. A - CARDEDEU, F.C. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - MOIA, C.E. A
VALLES, C.AT. A - Descansa
Jornada 27 14-05-2023
Descansa - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
OAR VIC A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
BELLAVISTA MILAN, C. A - CASTELLTERÇOL, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
SANTA EUGENIA, J.E. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CALDES MONTBUI, C.F. A - MARTORELLES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
MOIA, C.E. A - VALLES, C.AT. A
Jornada 28 21-05-2023
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CASTELLTERÇOL, C.F. A - OAR VIC A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B - BELLAVISTA MILAN, C. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
MARTORELLES, C.F. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
VALLES, C.AT. A - CARDEDEU, F.C. A
MOIA, C.E. A - Descansa
Jornada 29 28-05-2023
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A - Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - CASTELLTERÇOL, C.F. A
OAR VIC A - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
BELLAVISTA MILAN, C. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - MARTORELLES, C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - VALLES, C.AT. A
CARDEDEU, F.C. A - MOIA, C.E. A
Jornada 30 04-06-2023
CASTELLTERÇOL, C.F. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - OAR VIC A
MARTORELLES, C.F. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
VALLES, C.AT. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
MOIA, C.E. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
Descansa - CARDEDEU, F.C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.