Competició | TEMPORADA 2022-2023

segona divisio femeni infantil | grup 8

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
VILADECANS U.D. A 44 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SANTBOIA, F.C. C 70 MARTORELL C.F. A
Pª BARC. ANGUERA A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
R
Descansa
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 111 Pª BARC. BARCINO, CE A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 30 MARTINENC, F.C. A
CAN BUXERES, F.C. A 51 SARRIA, C.P. A
BARCELONETA, C.F. A 26 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F
Jornada 2 16-10-2022
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 100 BARCELONETA, C.F. A
MARTORELL C.F. A 10 VILADECANS U.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 53 SANTBOIA, F.C. C
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA A
Pª BARC. BARCINO, CE A 100 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
MARTINENC, F.C. A 100 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
SARRIA, C.P. A 111 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F 71 CAN BUXERES, F.C. A
Jornada 3 23-10-2022
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 40 MARTORELL C.F. A
VILADECANS U.D. A 31 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SANTBOIA, F.C. C
R
Descansa
Pª BARC. ANGUERA A 210 Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 010 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 81 SARRIA, C.P. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 111 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F
BARCELONETA, C.F. A 34 CAN BUXERES, F.C. A
Jornada 4 30-10-2022
MARTORELL C.F. A 53 BARCELONETA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 13 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Descansa
R
VILADECANS U.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 100 SANTBOIA, F.C. C
MARTINENC, F.C. A 40 Pª BARC. ANGUERA A
SARRIA, C.P. A 60 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F 24 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
CAN BUXERES, F.C. A 010 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 5 06-11-2022
MARTORELL C.F. A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
FONTSANTA-FATJO, C.D. C
R
Descansa
VILADECANS U.D. A 32 Pª BARC. BARCINO, CE A
SANTBOIA, F.C. C 08 MARTINENC, F.C. A
Pª BARC. ANGUERA A 81 SARRIA, C.P. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 34 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 51 CAN BUXERES, F.C. A
BARCELONETA, C.F. A 111 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 6 13-11-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 51 BARCELONETA, C.F. A
Descansa
R
MARTORELL C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 51 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
MARTINENC, F.C. A 41 VILADECANS U.D. A
SARRIA, C.P. A 010 SANTBOIA, F.C. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F 010 Pª BARC. ANGUERA A
CAN BUXERES, F.C. A 21 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 101 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
Jornada 7 20-11-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
R
Descansa
MARTORELL C.F. A 07 Pª BARC. BARCINO, CE A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 010 MARTINENC, F.C. A
VILADECANS U.D. A 100 SARRIA, C.P. A
SANTBOIA, F.C. C 42 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F
Pª BARC. ANGUERA A 90 CAN BUXERES, F.C. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 010 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
BARCELONETA, C.F. A 23 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
Jornada 8 27-11-2022
Descansa
R
BARCELONETA, C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 70 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
MARTINENC, F.C. A 41 MARTORELL C.F. A
SARRIA, C.P. A 19 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F 010 VILADECANS U.D. A
CAN BUXERES, F.C. A 24 SANTBOIA, F.C. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 70 Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 111 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
Jornada 9 11-12-2022
Descansa
R
Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 111 MARTINENC, F.C. A
MARTORELL C.F. A 60 SARRIA, C.P. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 102 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F
VILADECANS U.D. A 100 CAN BUXERES, F.C. A
SANTBOIA, F.C. C 08 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Pª BARC. ANGUERA A 82 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
BARCELONETA, C.F. A 42 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
Jornada 10 18-12-2022
Pª BARC. BARCINO, CE A 111 BARCELONETA, C.F. A
MARTINENC, F.C. A
R
Descansa
SARRIA, C.P. A 38 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F 12 MARTORELL C.F. A
CAN BUXERES, F.C. A 08 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 31 VILADECANS U.D. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 43 SANTBOIA, F.C. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 010 Pª BARC. ANGUERA A
Jornada 11 08-01-2023
Pª BARC. BARCINO, CE A 16 MARTINENC, F.C. A
Descansa
R
SARRIA, C.P. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 40 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F
MARTORELL C.F. A 70 CAN BUXERES, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 18 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
VILADECANS U.D. A 100 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
SANTBOIA, F.C. C 111 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
BARCELONETA, C.F. A 19 Pª BARC. ANGUERA A
Jornada 12 15-01-2023
MARTINENC, F.C. A 100 BARCELONETA, C.F. A
SARRIA, C.P. A 010 Pª BARC. BARCINO, CE A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F
R
Descansa
CAN BUXERES, F.C. A 16 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 51 MARTORELL C.F. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 27 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 010 VILADECANS U.D. A
Pª BARC. ANGUERA A 31 SANTBOIA, F.C. C
Jornada 13 22-01-2023
MARTINENC, F.C. A 100 SARRIA, C.P. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 100 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F
Descansa
R
CAN BUXERES, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 03 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MARTORELL C.F. A 52 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 100 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
VILADECANS U.D. A 61 Pª BARC. ANGUERA A
BARCELONETA, C.F. A 16 SANTBOIA, F.C. C
Jornada 14 29-01-2023
BARCELONETA, C.F. A - SARRIA, C.P. A
MARTINENC, F.C. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F
CAN BUXERES, F.C. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
R
Descansa
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - MARTORELL C.F. A
Pª BARC. ANGUERA A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SANTBOIA, F.C. C - VILADECANS U.D. A
Jornada 15 05-02-2023
SARRIA, C.P. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F
MARTINENC, F.C. A - CAN BUXERES, F.C. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Descansa
R
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
MARTORELL C.F. A - Pª BARC. ANGUERA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - SANTBOIA, F.C. C
VILADECANS U.D. A - BARCELONETA, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - VILADECANS U.D. A
MARTORELL C.F. A - SANTBOIA, F.C. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - Pª BARC. ANGUERA A
Descansa
R
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
Pª BARC. BARCINO, CE A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
MARTINENC, F.C. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SARRIA, C.P. A - CAN BUXERES, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F - BARCELONETA, C.F. A
Jornada 17 26-02-2023
BARCELONETA, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
VILADECANS U.D. A - MARTORELL C.F. A
SANTBOIA, F.C. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Pª BARC. ANGUERA A
R
Descansa
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - MARTINENC, F.C. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - SARRIA, C.P. A
CAN BUXERES, F.C. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F
Jornada 18 05-03-2023
MARTORELL C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - VILADECANS U.D. A
Descansa
R
SANTBOIA, F.C. C
Pª BARC. BARCINO, CE A - Pª BARC. ANGUERA A
MARTINENC, F.C. A - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
SARRIA, C.P. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
CAN BUXERES, F.C. A - BARCELONETA, C.F. A
Jornada 19 12-03-2023
BARCELONETA, C.F. A - MARTORELL C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
VILADECANS U.D. A
R
Descansa
SANTBOIA, F.C. C - Pª BARC. BARCINO, CE A
Pª BARC. ANGUERA A - MARTINENC, F.C. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - SARRIA, C.P. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - CAN BUXERES, F.C. A
Jornada 20 19-03-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - MARTORELL C.F. A
Descansa
R
FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Pª BARC. BARCINO, CE A - VILADECANS U.D. A
MARTINENC, F.C. A - SANTBOIA, F.C. C
SARRIA, C.P. A - Pª BARC. ANGUERA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
CAN BUXERES, F.C. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - BARCELONETA, C.F. A
Jornada 21 26-03-2023
BARCELONETA, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
MARTORELL C.F. A
R
Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - Pª BARC. BARCINO, CE A
VILADECANS U.D. A - MARTINENC, F.C. A
SANTBOIA, F.C. C - SARRIA, C.P. A
Pª BARC. ANGUERA A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - CAN BUXERES, F.C. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 22 02-04-2023
Descansa
R
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Pª BARC. BARCINO, CE A - MARTORELL C.F. A
MARTINENC, F.C. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SARRIA, C.P. A - VILADECANS U.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F - SANTBOIA, F.C. C
CAN BUXERES, F.C. A - Pª BARC. ANGUERA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - BARCELONETA, C.F. A
Jornada 23 16-04-2023
BARCELONETA, C.F. A
R
Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - Pª BARC. BARCINO, CE A
MARTORELL C.F. A - MARTINENC, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - SARRIA, C.P. A
VILADECANS U.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F
SANTBOIA, F.C. C - CAN BUXERES, F.C. A
Pª BARC. ANGUERA A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
Jornada 24 23-04-2023
Pª BARC. BARCINO, CE A
R
Descansa
MARTINENC, F.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SARRIA, C.P. A - MARTORELL C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
CAN BUXERES, F.C. A - VILADECANS U.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - SANTBOIA, F.C. C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - BARCELONETA, C.F. A
Jornada 25 30-04-2023
BARCELONETA, C.F. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
Descansa
R
MARTINENC, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - SARRIA, C.P. A
MARTORELL C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - CAN BUXERES, F.C. A
VILADECANS U.D. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANTBOIA, F.C. C - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
Pª BARC. ANGUERA A - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
Jornada 26 07-05-2023
MARTINENC, F.C. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
SARRIA, C.P. A
R
Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
CAN BUXERES, F.C. A - MARTORELL C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - VILADECANS U.D. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - SANTBOIA, F.C. C
Pª BARC. ANGUERA A - BARCELONETA, C.F. A
Jornada 27 14-05-2023
BARCELONETA, C.F. A - MARTINENC, F.C. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - SARRIA, C.P. A
Descansa
R
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - CAN BUXERES, F.C. A
MARTORELL C.F. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
VILADECANS U.D. A - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
SANTBOIA, F.C. C - Pª BARC. ANGUERA A
Jornada 28 21-05-2023
SARRIA, C.P. A - MARTINENC, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F - Pª BARC. BARCINO, CE A
CAN BUXERES, F.C. A
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - MARTORELL C.F. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Pª BARC. ANGUERA A - VILADECANS U.D. A
SANTBOIA, F.C. C - BARCELONETA, C.F. A
Jornada 29 28-05-2023
SARRIA, C.P. A - BARCELONETA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F - MARTINENC, F.C. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - CAN BUXERES, F.C. A
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
MARTORELL C.F. A - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - Pª BARC. ANGUERA A
VILADECANS U.D. A - SANTBOIA, F.C. C
Jornada 30 04-06-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. F - SARRIA, C.P. A
CAN BUXERES, F.C. A - MARTINENC, F.C. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
R
Descansa
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Pª BARC. ANGUERA A - MARTORELL C.F. A
SANTBOIA, F.C. C - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
BARCELONETA, C.F. A - VILADECANS U.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.