Competició | TEMPORADA 2022-2023

preferent benjami | grup 1

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 25-09-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 20 BERGA, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 51 MANRESA, C.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 110 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
GIMNASTIC MANRESA, C. B 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
ESCOLA F. GAVA, C. A 43 IGUALADA, C.F. A
BARCELONA, F.C. A 60 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 04 SANT ANDREU, U.E A
SANTBOIA, F.C. A 27 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 2 02-10-2022
BERGA, C.E. A 50 SANTBOIA, F.C. A
MANRESA, C.E. A 40 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 52 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
IGUALADA, C.F. A 24 GIMNASTIC MANRESA, C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 42 ESCOLA F. GAVA, C. A
SANT ANDREU, U.E A 08 BARCELONA, F.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 73 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
Jornada 3 09-10-2022
BERGA, C.E. A 24 MANRESA, C.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 111 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 11 IGUALADA, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 70 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. GAVA, C. A 21 SANT ANDREU, U.E A
BARCELONA, F.C. A 72 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SANTBOIA, F.C. A 110 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
Jornada 4 16-10-2022
MANRESA, C.E. A 90 SANTBOIA, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 101 BERGA, C.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
IGUALADA, C.F. A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 33 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANT ANDREU, U.E A 32 GIMNASTIC MANRESA, C. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 11 ESCOLA F. GAVA, C. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 010 BARCELONA, F.C. A
Jornada 5 23-10-2022
MANRESA, C.E. A 20 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
BERGA, C.E. A 14 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 10 IGUALADA, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 51 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 36 SANT ANDREU, U.E A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 64 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 62 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
SANTBOIA, F.C. A 211 BARCELONA, F.C. A
Jornada 6 30-10-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 100 SANTBOIA, F.C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 01 MANRESA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A 41 BERGA, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SANT ANDREU, U.E A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 41 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 23 GIMNASTIC MANRESA, C. B
BARCELONA, F.C. A 40 ESCOLA F. GAVA, C. A
Jornada 7 06-11-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
MANRESA, C.E. A 23 IGUALADA, C.F. A
BERGA, C.E. A 35 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 23 SANT ANDREU, U.E A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 50 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 26 BARCELONA, F.C. A
SANTBOIA, F.C. A 210 ESCOLA F. GAVA, C. A
Jornada 8 13-11-2022
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 51 SANTBOIA, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 05 MANRESA, C.E. A
SANT ANDREU, U.E A 104 BERGA, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 64 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 15 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
BARCELONA, F.C. A 71 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
ESCOLA F. GAVA, C. A 13 GIMNASTIC MANRESA, C. B
Jornada 9 20-11-2022
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 43 IGUALADA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 60 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
MANRESA, C.E. A 23 SANT ANDREU, U.E A
BERGA, C.E. A 16 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 10 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 05 BARCELONA, F.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 32 ESCOLA F. GAVA, C. A
SANTBOIA, F.C. A 06 GIMNASTIC MANRESA, C. B
Jornada 10 27-11-2022
IGUALADA, C.F. A 111 SANTBOIA, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 01 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
SANT ANDREU, U.E A 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 22 MANRESA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 23 BERGA, C.E. A
BARCELONA, F.C. A 40 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 14 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 11 11-12-2022
IGUALADA, C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - SANT ANDREU, U.E A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
MANRESA, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
BERGA, C.E. A - BARCELONA, F.C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
SANTBOIA, F.C. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 12 18-12-2022
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - SANTBOIA, F.C. A
SANT ANDREU, U.E A - IGUALADA, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
BARCELONA, F.C. A - MANRESA, C.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - BERGA, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Jornada 13 08-01-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - SANT ANDREU, U.E A
IGUALADA, C.F. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - BARCELONA, F.C. A
MANRESA, C.E. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
BERGA, C.E. A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANTBOIA, F.C. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Jornada 14 15-01-2023
SANTBOIA, F.C. A - SANT ANDREU, U.E A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - IGUALADA, C.F. A
BARCELONA, F.C. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
ESCOLA F. GAVA, C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
GIMNASTIC MANRESA, C. B - MANRESA, C.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - BERGA, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Jornada 15 22-01-2023
SANT ANDREU, U.E A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
IGUALADA, C.F. A - BARCELONA, F.C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - ESCOLA F. GAVA, C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - GIMNASTIC MANRESA, C. B
MANRESA, C.E. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
BERGA, C.E. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - SANTBOIA, F.C. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 29-01-2023
BERGA, C.E. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
MANRESA, C.E. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
IGUALADA, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - BARCELONA, F.C. A
SANT ANDREU, U.E A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 17 05-02-2023
SANTBOIA, F.C. A - BERGA, C.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - MANRESA, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - IGUALADA, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
BARCELONA, F.C. A - SANT ANDREU, U.E A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 18 12-02-2023
MANRESA, C.E. A - BERGA, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
IGUALADA, C.F. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - GIMNASTIC MANRESA, C. B
SANT ANDREU, U.E A - ESCOLA F. GAVA, C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - BARCELONA, F.C. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 19 26-02-2023
SANTBOIA, F.C. A - MANRESA, C.E. A
BERGA, C.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - IGUALADA, C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
GIMNASTIC MANRESA, C. B - SANT ANDREU, U.E A
ESCOLA F. GAVA, C. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
BARCELONA, F.C. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
Jornada 20 05-03-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - MANRESA, C.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - BERGA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
SANT ANDREU, U.E A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - ESCOLA F. GAVA, C. A
BARCELONA, F.C. A - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 21 12-03-2023
SANTBOIA, F.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
MANRESA, C.E. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
BERGA, C.E. A - IGUALADA, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - SANT ANDREU, U.E A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
ESCOLA F. GAVA, C. A - BARCELONA, F.C. A
Jornada 22 19-03-2023
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
IGUALADA, C.F. A - MANRESA, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - BERGA, C.E. A
SANT ANDREU, U.E A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
BARCELONA, F.C. A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
ESCOLA F. GAVA, C. A - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 23 26-03-2023
SANTBOIA, F.C. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - IGUALADA, C.F. A
MANRESA, C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
BERGA, C.E. A - SANT ANDREU, U.E A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - BARCELONA, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - ESCOLA F. GAVA, C. A
Jornada 24 02-04-2023
IGUALADA, C.F. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANT ANDREU, U.E A - MANRESA, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - BERGA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
BARCELONA, F.C. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
ESCOLA F. GAVA, C. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 25 16-04-2023
SANTBOIA, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - SANT ANDREU, U.E A
MANRESA, C.E. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
BERGA, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - BARCELONA, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - ESCOLA F. GAVA, C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
Jornada 26 23-04-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - IGUALADA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - MANRESA, C.E. A
BARCELONA, F.C. A - BERGA, C.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 27 30-04-2023
SANTBOIA, F.C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
IGUALADA, C.F. A - SANT ANDREU, U.E A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
MANRESA, C.E. A - BARCELONA, F.C. A
BERGA, C.E. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 28 07-05-2023
SANT ANDREU, U.E A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
BARCELONA, F.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ESCOLA F. GAVA, C. A - MANRESA, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - BERGA, C.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - SANTBOIA, F.C. A
Jornada 29 14-05-2023
SANT ANDREU, U.E A - SANTBOIA, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - CERDANYOLA VALLES, F.C. A
IGUALADA, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - BARCELONA, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - ESCOLA F. GAVA, C. A
MANRESA, C.E. A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
BERGA, C.E. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Jornada 30 21-05-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - SANT ANDREU, U.E A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
BARCELONA, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - MANRESA, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - BERGA, C.E. A
SANTBOIA, F.C. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.