Competició | TEMPORADA 2022-2023

prebenjami 7 | grup 36

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 81 MATADEPERENC, ATHLETIC A
JUAN XXIII,C.S. A 70 JUNIOR,C.F. B
POLINYA, AT. A 33 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
MERCANTIL, C.E B 23 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 14 SAN LORENZO, U.D. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS A 41 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 17 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 2 16-10-2022
MATADEPERENC, ATHLETIC A 40 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
JUNIOR,C.F. B 33 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 03 JUAN XXIII,C.S. A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 52 POLINYA, AT. A
SAN LORENZO, U.D. A 22 MERCANTIL, C.E B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 10 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 18 ESCOLA F. VILADECAVALLS A
Jornada 3 23-10-2022
MATADEPERENC, ATHLETIC A 24 JUNIOR,C.F. B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 35 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
JUAN XXIII,C.S. A 21 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
POLINYA, AT. A 52 SAN LORENZO, U.D. A
MERCANTIL, C.E B 52 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 111 ESCOLA F. VILADECAVALLS A
Jornada 4 30-10-2022
JUNIOR,C.F. B 100 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 23 MATADEPERENC, ATHLETIC A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 81 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
SAN LORENZO, U.D. A 16 JUAN XXIII,C.S. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 25 POLINYA, AT. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 23 MERCANTIL, C.E B
ESCOLA F. VILADECAVALLS A 70 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
Jornada 5 06-11-2022
JUNIOR,C.F. B 16 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
MATADEPERENC, ATHLETIC A 14 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 13 SAN LORENZO, U.D. A
JUAN XXIII,C.S. A 90 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
POLINYA, AT. A 80 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
MERCANTIL, C.E B 38 ESCOLA F. VILADECAVALLS A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 08 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
Jornada 6 13-11-2022
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 100 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 50 JUNIOR,C.F. B
SAN LORENZO, U.D. A 30 MATADEPERENC, ATHLETIC A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 16 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 010 JUAN XXIII,C.S. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS A 42 POLINYA, AT. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 14 MERCANTIL, C.E B
Jornada 7 20-11-2022
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 22 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
JUNIOR,C.F. B 36 SAN LORENZO, U.D. A
MATADEPERENC, ATHLETIC A 71 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
JUAN XXIII,C.S. A 90 ESCOLA F. VILADECAVALLS A
POLINYA, AT. A 50 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 010 MERCANTIL, C.E B
Jornada 8 27-11-2022
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 80 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
SAN LORENZO, U.D. A 01 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 33 JUNIOR,C.F. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 27 MATADEPERENC, ATHLETIC A
ESCOLA F. VILADECAVALLS A 25 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 09 JUAN XXIII,C.S. A
MERCANTIL, C.E B 44 POLINYA, AT. A
Jornada 9 11-12-2022
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 31 SAN LORENZO, U.D. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 50 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
JUNIOR,C.F. B 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
MATADEPERENC, ATHLETIC A 33 ESCOLA F. VILADECAVALLS A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 40 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
JUAN XXIII,C.S. A 51 MERCANTIL, C.E B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 111 POLINYA, AT. A
Jornada 10 18-12-2022
SAN LORENZO, U.D. A 50 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 34 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 010 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
ESCOLA F. VILADECAVALLS A 22 JUNIOR,C.F. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 30 MATADEPERENC, ATHLETIC A
MERCANTIL, C.E B 22 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
POLINYA, AT. A 18 JUAN XXIII,C.S. A
Jornada 11 08-01-2023
SAN LORENZO, U.D. A 51 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 100 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 10 ESCOLA F. VILADECAVALLS A
JUNIOR,C.F. B 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
MATADEPERENC, ATHLETIC A 16 MERCANTIL, C.E B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 26 POLINYA, AT. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 010 JUAN XXIII,C.S. A
Jornada 12 15-01-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 13 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 14 SAN LORENZO, U.D. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS A 32 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 03 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
MERCANTIL, C.E B 31 JUNIOR,C.F. B
POLINYA, AT. A 91 MATADEPERENC, ATHLETIC A
JUAN XXIII,C.S. A 60 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
Jornada 13 22-01-2023
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 23 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
SAN LORENZO, U.D. A 13 ESCOLA F. VILADECAVALLS A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 90 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 21 MERCANTIL, C.E B
JUNIOR,C.F. B 33 POLINYA, AT. A
MATADEPERENC, ATHLETIC A 39 JUAN XXIII,C.S. A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 72 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 29-01-2023
MATADEPERENC, ATHLETIC A 49 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
JUNIOR,C.F. B 03 JUAN XXIII,C.S. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 21 POLINYA, AT. A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 64 MERCANTIL, C.E B
SAN LORENZO, U.D. A 21 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 14 ESCOLA F. VILADECAVALLS A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 52 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
Jornada 15 05-02-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 12 MATADEPERENC, ATHLETIC A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 21 JUNIOR,C.F. B
JUAN XXIII,C.S. A 22 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
POLINYA, AT. A 13 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
MERCANTIL, C.E B 21 SAN LORENZO, U.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 24 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
ESCOLA F. VILADECAVALLS A 82 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 16 12-02-2023
JUNIOR,C.F. B - MATADEPERENC, ATHLETIC A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - JUAN XXIII,C.S. A
SAN LORENZO, U.D. A - POLINYA, AT. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - MERCANTIL, C.E B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
ESCOLA F. VILADECAVALLS A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
Jornada 17 26-02-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - JUNIOR,C.F. B
MATADEPERENC, ATHLETIC A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
JUAN XXIII,C.S. A - SAN LORENZO, U.D. A
POLINYA, AT. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
MERCANTIL, C.E B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C - ESCOLA F. VILADECAVALLS A
Jornada 18 05-03-2023
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - JUNIOR,C.F. B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - MATADEPERENC, ATHLETIC A
SAN LORENZO, U.D. A - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - JUAN XXIII,C.S. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - POLINYA, AT. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS A - MERCANTIL, C.E B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
Jornada 19 12-03-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
JUNIOR,C.F. B - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
MATADEPERENC, ATHLETIC A - SAN LORENZO, U.D. A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
JUAN XXIII,C.S. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
POLINYA, AT. A - ESCOLA F. VILADECAVALLS A
MERCANTIL, C.E B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
Jornada 20 19-03-2023
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SAN LORENZO, U.D. A - JUNIOR,C.F. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - MATADEPERENC, ATHLETIC A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS A - JUAN XXIII,C.S. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C - POLINYA, AT. A
MERCANTIL, C.E B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
Jornada 21 26-03-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - SAN LORENZO, U.D. A
JUNIOR,C.F. B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
MATADEPERENC, ATHLETIC A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - ESCOLA F. VILADECAVALLS A
JUAN XXIII,C.S. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
POLINYA, AT. A - MERCANTIL, C.E B
Jornada 22 02-04-2023
SAN LORENZO, U.D. A - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - JUNIOR,C.F. B
ESCOLA F. VILADECAVALLS A - MATADEPERENC, ATHLETIC A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
MERCANTIL, C.E B - JUAN XXIII,C.S. A
POLINYA, AT. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
Jornada 23 16-04-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - SAN LORENZO, U.D. A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
JUNIOR,C.F. B - ESCOLA F. VILADECAVALLS A
MATADEPERENC, ATHLETIC A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - MERCANTIL, C.E B
JUAN XXIII,C.S. A - POLINYA, AT. A
Jornada 24 23-04-2023
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - SAN LORENZO, U.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
ESCOLA F. VILADECAVALLS A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C - JUNIOR,C.F. B
MERCANTIL, C.E B - MATADEPERENC, ATHLETIC A
POLINYA, AT. A - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
JUAN XXIII,C.S. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
Jornada 25 30-04-2023
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
SAN LORENZO, U.D. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - ESCOLA F. VILADECAVALLS A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
JUNIOR,C.F. B - MERCANTIL, C.E B
MATADEPERENC, ATHLETIC A - POLINYA, AT. A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - JUAN XXIII,C.S. A
Jornada 26 07-05-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
ESCOLA F. VILADECAVALLS A - SAN LORENZO, U.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
MERCANTIL, C.E B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
POLINYA, AT. A - JUNIOR,C.F. B
JUAN XXIII,C.S. A - MATADEPERENC, ATHLETIC A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.