Competició | TEMPORADA 2022-2023

prebenjami 7 | grup 3

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B 05 BORDETA DE LLEIDA, U.E. C
MIG SEGRIA, C.E. B 43 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B 22 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
ESCOLA F. PINYANA, C.E B 14 ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B 81 AEM, S.E. C
GARDENY U.D. A 100 PLA URGELL, C.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. B 15 MOLLERUSSA C.F.J. C
SEGRE, AT. C 50 ESCOLA F. CERVERA,C B
Jornada 2 16-10-2022
BORDETA DE LLEIDA, U.E. C 34 SEGRE, AT. C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 102 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B 31 MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C 22 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
AEM, S.E. C 13 ESCOLA F. PINYANA, C.E B
PLA URGELL, C.E. B 110 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
MOLLERUSSA C.F.J. C 17 GARDENY U.D. A
ESCOLA F. CERVERA,C B 01 BALAFIA, C.F.U.E. B
Jornada 3 23-10-2022
BORDETA DE LLEIDA, U.E. C 41 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B 00 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
MIG SEGRIA, C.E. B 08 ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B 20 AEM, S.E. C
ESCOLA F. PINYANA, C.E B 60 PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B 82 MOLLERUSSA C.F.J. C
GARDENY U.D. A 100 ESCOLA F. CERVERA,C B
SEGRE, AT. C 100 BALAFIA, C.F.U.E. B
Jornada 4 30-10-2022
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 37 SEGRE, AT. C
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B 24 BORDETA DE LLEIDA, U.E. C
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C 51 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B
AEM, S.E. C 32 MIG SEGRIA, C.E. B
PLA URGELL, C.E. B 12 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
MOLLERUSSA C.F.J. C 49 ESCOLA F. PINYANA, C.E B
ESCOLA F. CERVERA,C B 25 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
BALAFIA, C.F.U.E. B 111 GARDENY U.D. A
Jornada 5 06-11-2022
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 08 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. C 41 ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B 11 AEM, S.E. C
MIG SEGRIA, C.E. B 73 PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B 01 MOLLERUSSA C.F.J. C
ESCOLA F. PINYANA, C.E B 31 ESCOLA F. CERVERA,C B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B 50 BALAFIA, C.F.U.E. B
SEGRE, AT. C 211 GARDENY U.D. A
Jornada 6 13-11-2022
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B 35 SEGRE, AT. C
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C 33 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
AEM, S.E. C 03 BORDETA DE LLEIDA, U.E. C
PLA URGELL, C.E. B 24 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B
MIG SEGRIA, C.E. B 56 MOLLERUSSA C.F.J. C
ESCOLA F. CERVERA,C B 30 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
BALAFIA, C.F.U.E. B 15 ESCOLA F. PINYANA, C.E B
GARDENY U.D. A - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
Jornada 7 20-11-2022
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B 22 ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 91 AEM, S.E. C
BORDETA DE LLEIDA, U.E. C 70 PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B 24 MOLLERUSSA C.F.J. C
MIG SEGRIA, C.E. B 42 ESCOLA F. CERVERA,C B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B 30 BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E B 06 GARDENY U.D. A
SEGRE, AT. C 21 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
Jornada 8 27-11-2022
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C 11 SEGRE, AT. C
AEM, S.E. C 04 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
PLA URGELL, C.E. B 31 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
MOLLERUSSA C.F.J. C 31 BORDETA DE LLEIDA, U.E. C
ESCOLA F. CERVERA,C B 11 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B
BALAFIA, C.F.U.E. B 15 MIG SEGRIA, C.E. B
GARDENY U.D. A 60 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B 22 ESCOLA F. PINYANA, C.E B
Jornada 9 11-12-2022
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - AEM, S.E. C
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - MOLLERUSSA C.F.J. C
BORDETA DE LLEIDA, U.E. C - ESCOLA F. CERVERA,C B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B - BALAFIA, C.F.U.E. B
MIG SEGRIA, C.E. B - GARDENY U.D. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
SEGRE, AT. C - ESCOLA F. PINYANA, C.E B
Jornada 10 18-12-2022
AEM, S.E. C - SEGRE, AT. C
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
MOLLERUSSA C.F.J. C - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
ESCOLA F. CERVERA,C B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
BALAFIA, C.F.U.E. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. C
GARDENY U.D. A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
Jornada 11 08-01-2023
AEM, S.E. C - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - MOLLERUSSA C.F.J. C
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - ESCOLA F. CERVERA,C B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - BALAFIA, C.F.U.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. C - GARDENY U.D. A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
MIG SEGRIA, C.E. B - ESCOLA F. PINYANA, C.E B
SEGRE, AT. C - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
Jornada 12 15-01-2023
PLA URGELL, C.E. B - SEGRE, AT. C
MOLLERUSSA C.F.J. C - AEM, S.E. C
ESCOLA F. CERVERA,C B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
GARDENY U.D. A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. C
ESCOLA F. PINYANA, C.E B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - MIG SEGRIA, C.E. B
Jornada 13 22-01-2023
PLA URGELL, C.E. B - MOLLERUSSA C.F.J. C
AEM, S.E. C - ESCOLA F. CERVERA,C B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - GARDENY U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. C - ESCOLA F. PINYANA, C.E B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
SEGRE, AT. C - MIG SEGRIA, C.E. B
Jornada 14 29-01-2023
SEGRE, AT. C - MOLLERUSSA C.F.J. C
ESCOLA F. CERVERA,C B - PLA URGELL, C.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. B - AEM, S.E. C
GARDENY U.D. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
ESCOLA F. PINYANA, C.E B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. C
MIG SEGRIA, C.E. B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B
Jornada 15 05-02-2023
MOLLERUSSA C.F.J. C - ESCOLA F. CERVERA,C B
PLA URGELL, C.E. B - BALAFIA, C.F.U.E. B
AEM, S.E. C - GARDENY U.D. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - ESCOLA F. PINYANA, C.E B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. C - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B - SEGRE, AT. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
BORDETA DE LLEIDA, U.E. C - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - ESCOLA F. PINYANA, C.E B
AEM, S.E. C - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
PLA URGELL, C.E. B - GARDENY U.D. A
MOLLERUSSA C.F.J. C - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C B - SEGRE, AT. C
Jornada 17 26-02-2023
SEGRE, AT. C - BORDETA DE LLEIDA, U.E. C
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
MIG SEGRIA, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ESCOLA F. PINYANA, C.E B - AEM, S.E. C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - PLA URGELL, C.E. B
GARDENY U.D. A - MOLLERUSSA C.F.J. C
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA F. CERVERA,C B
Jornada 18 05-03-2023
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. C
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - MIG SEGRIA, C.E. B
AEM, S.E. C - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA F. PINYANA, C.E B
MOLLERUSSA C.F.J. C - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
ESCOLA F. CERVERA,C B - GARDENY U.D. A
BALAFIA, C.F.U.E. B - SEGRE, AT. C
Jornada 19 12-03-2023
SEGRE, AT. C - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. C - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
MIG SEGRIA, C.E. B - AEM, S.E. C
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E B - MOLLERUSSA C.F.J. C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - ESCOLA F. CERVERA,C B
GARDENY U.D. A - BALAFIA, C.F.U.E. B
Jornada 20 19-03-2023
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - BORDETA DE LLEIDA, U.E. C
AEM, S.E. C - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B
PLA URGELL, C.E. B - MIG SEGRIA, C.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. C - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
ESCOLA F. CERVERA,C B - ESCOLA F. PINYANA, C.E B
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
GARDENY U.D. A - SEGRE, AT. C
Jornada 21 26-03-2023
SEGRE, AT. C - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
BORDETA DE LLEIDA, U.E. C - AEM, S.E. C
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B - PLA URGELL, C.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. C - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - ESCOLA F. CERVERA,C B
ESCOLA F. PINYANA, C.E B - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - GARDENY U.D. A
Jornada 22 02-04-2023
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
AEM, S.E. C - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
PLA URGELL, C.E. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. C
MOLLERUSSA C.F.J. C - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B
ESCOLA F. CERVERA,C B - MIG SEGRIA, C.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
GARDENY U.D. A - ESCOLA F. PINYANA, C.E B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - SEGRE, AT. C
Jornada 23 16-04-2023
SEGRE, AT. C - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - AEM, S.E. C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - PLA URGELL, C.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. C - MOLLERUSSA C.F.J. C
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B - ESCOLA F. CERVERA,C B
MIG SEGRIA, C.E. B - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - GARDENY U.D. A
ESCOLA F. PINYANA, C.E B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
Jornada 24 23-04-2023
AEM, S.E. C - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
MOLLERUSSA C.F.J. C - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA F. CERVERA,C B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. C
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B
GARDENY U.D. A - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
ESCOLA F. PINYANA, C.E B - SEGRE, AT. C
Jornada 25 30-04-2023
SEGRE, AT. C - AEM, S.E. C
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - MOLLERUSSA C.F.J. C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - ESCOLA F. CERVERA,C B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. C - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B - GARDENY U.D. A
MIG SEGRIA, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - ESCOLA F. PINYANA, C.E B
Jornada 26 07-05-2023
PLA URGELL, C.E. B - AEM, S.E. C
MOLLERUSSA C.F.J. C - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ESCOLA F. CERVERA,C B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
GARDENY U.D. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B
ESCOLA F. PINYANA, C.E B - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - SEGRE, AT. C
Jornada 27 14-05-2023
SEGRE, AT. C - PLA URGELL, C.E. B
AEM, S.E. C - MOLLERUSSA C.F.J. C
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - ESCOLA F. CERVERA,C B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - GARDENY U.D. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. C - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B - ESCOLA F. PINYANA, C.E B
MIG SEGRIA, C.E. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
Jornada 28 21-05-2023
MOLLERUSSA C.F.J. C - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C B - AEM, S.E. C
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
GARDENY U.D. A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA F. PINYANA, C.E B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. C
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B
MIG SEGRIA, C.E. B - SEGRE, AT. C
Jornada 29 28-05-2023
MOLLERUSSA C.F.J. C - SEGRE, AT. C
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA F. CERVERA,C B
AEM, S.E. C - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - GARDENY U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - ESCOLA F. PINYANA, C.E B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. C - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B - MIG SEGRIA, C.E. B
Jornada 30 04-06-2023
ESCOLA F. CERVERA,C B - MOLLERUSSA C.F.J. C
BALAFIA, C.F.U.E. B - PLA URGELL, C.E. B
GARDENY U.D. A - AEM, S.E. C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ESCOLA F. PINYANA, C.E B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
MIG SEGRIA, C.E. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. C
SEGRE, AT. C - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.