Competició | TEMPORADA 2022-2023

prebenjami 7 | grup 26

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 51 CARDEDEU, F.C. B
VILAMAJOR, C.F. A 25 FINSOBE, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 100 LLERONA, C.E. A
PARETS, C.F. B 40 BELLAVISTA MILAN, C. A
MARTORELLES, C.F. B 33 LLINARS, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 26 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 31 VILANOVA VALLES,C.F. A
Descansa - LA LLAGOSTA, C.D. A
Jornada 2 16-10-2022
CARDEDEU, F.C. B - Descansa
FINSOBE, C.F. A 32 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
LLERONA, C.E. A 00 VILAMAJOR, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 43 PALAUTORDERA, C.F. A
LLINARS, C.E. A 31 PARETS, C.F. B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 32 MARTORELLES, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. A 22 GRANOLLERS, E.C. B
LA LLAGOSTA, C.D. A 32 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Jornada 3 23-10-2022
CARDEDEU, F.C. B 05 FINSOBE, C.F. A
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 100 LLERONA, C.E. A
VILAMAJOR, C.F. A 14 BELLAVISTA MILAN, C. A
PALAUTORDERA, C.F. A 43 LLINARS, C.E. A
PARETS, C.F. B 31 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
MARTORELLES, C.F. B 30 VILANOVA VALLES,C.F. A
GRANOLLERS, E.C. B 10 LA LLAGOSTA, C.D. A
Descansa - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Jornada 4 30-10-2022
FINSOBE, C.F. A - Descansa
LLERONA, C.E. A 07 CARDEDEU, F.C. B
BELLAVISTA MILAN, C. A 16 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
LLINARS, C.E. A 30 VILAMAJOR, C.F. A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 17 PALAUTORDERA, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 23 PARETS, C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. A 51 MARTORELLES, C.F. B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 14 GRANOLLERS, E.C. B
Jornada 5 06-11-2022
FINSOBE, C.F. A 100 LLERONA, C.E. A
CARDEDEU, F.C. B 51 BELLAVISTA MILAN, C. A
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 60 LLINARS, C.E. A
VILAMAJOR, C.F. A 26 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
PALAUTORDERA, C.F. A 42 VILANOVA VALLES,C.F. A
PARETS, C.F. B 31 LA LLAGOSTA, C.D. A
MARTORELLES, C.F. B 23 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Descansa - GRANOLLERS, E.C. B
Jornada 6 13-11-2022
LLERONA, C.E. A - Descansa
BELLAVISTA MILAN, C. A 05 FINSOBE, C.F. A
LLINARS, C.E. A 13 CARDEDEU, F.C. B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 28 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
VILANOVA VALLES,C.F. A 61 VILAMAJOR, C.F. A
LA LLAGOSTA, C.D. A 02 PALAUTORDERA, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 22 PARETS, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. B 41 MARTORELLES, C.F. B
Jornada 7 20-11-2022
LLERONA, C.E. A 24 BELLAVISTA MILAN, C. A
FINSOBE, C.F. A 34 LLINARS, C.E. A
CARDEDEU, F.C. B 20 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 22 VILANOVA VALLES,C.F. A
VILAMAJOR, C.F. A 01 LA LLAGOSTA, C.D. A
PALAUTORDERA, C.F. A 43 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
PARETS, C.F. B 30 GRANOLLERS, E.C. B
Descansa - MARTORELLES, C.F. B
Jornada 8 27-11-2022
BELLAVISTA MILAN, C. A - Descansa
LLERONA, C.E. A 09 LLINARS, C.E. A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 19 FINSOBE, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 31 CARDEDEU, F.C. B
LA LLAGOSTA, C.D. A 06 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 01 VILAMAJOR, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. B 23 PALAUTORDERA, C.F. A
MARTORELLES, C.F. B 05 PARETS, C.F. B
Jornada 9 11-12-2022
BELLAVISTA MILAN, C. A 23 LLINARS, C.E. A
LLERONA, C.E. A 19 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
FINSOBE, C.F. A 21 VILANOVA VALLES,C.F. A
CARDEDEU, F.C. B 22 LA LLAGOSTA, C.D. A
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 62 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
VILAMAJOR, C.F. A 13 GRANOLLERS, E.C. B
PALAUTORDERA, C.F. A 80 MARTORELLES, C.F. B
Descansa - PARETS, C.F. B
Jornada 10 18-12-2022
LLINARS, C.E. A - Descansa
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 33 BELLAVISTA MILAN, C. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 70 LLERONA, C.E. A
LA LLAGOSTA, C.D. A 05 FINSOBE, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 21 CARDEDEU, F.C. B
GRANOLLERS, E.C. B 04 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
MARTORELLES, C.F. B 21 VILAMAJOR, C.F. A
PARETS, C.F. B 21 PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 11 08-01-2023
LLINARS, C.E. A 63 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
BELLAVISTA MILAN, C. A 11 VILANOVA VALLES,C.F. A
LLERONA, C.E. A 06 LA LLAGOSTA, C.D. A
FINSOBE, C.F. A 21 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
CARDEDEU, F.C. B 33 GRANOLLERS, E.C. B
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 60 MARTORELLES, C.F. B
VILAMAJOR, C.F. A 16 PARETS, C.F. B
Descansa - PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 12 15-01-2023
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - Descansa
VILANOVA VALLES,C.F. A 23 LLINARS, C.E. A
LA LLAGOSTA, C.D. A 11 BELLAVISTA MILAN, C. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 51 LLERONA, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 24 FINSOBE, C.F. A
MARTORELLES, C.F. B 23 CARDEDEU, F.C. B
PARETS, C.F. B 21 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
PALAUTORDERA, C.F. A 100 VILAMAJOR, C.F. A
Jornada 13 22-01-2023
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 24 VILANOVA VALLES,C.F. A
LLINARS, C.E. A 51 LA LLAGOSTA, C.D. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 10 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
LLERONA, C.E. A 15 GRANOLLERS, E.C. B
FINSOBE, C.F. A 61 MARTORELLES, C.F. B
CARDEDEU, F.C. B 13 PARETS, C.F. B
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 42 PALAUTORDERA, C.F. A
Descansa - VILAMAJOR, C.F. A
Jornada 14 29-01-2023
Descansa - VILANOVA VALLES,C.F. A
LA LLAGOSTA, C.D. A 62 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 40 LLINARS, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 12 BELLAVISTA MILAN, C. A
MARTORELLES, C.F. B 20 LLERONA, C.E. A
PARETS, C.F. B 21 FINSOBE, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 32 CARDEDEU, F.C. B
VILAMAJOR, C.F. A 17 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
Jornada 15 05-02-2023
VILANOVA VALLES,C.F. A 32 LA LLAGOSTA, C.D. A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 33 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
LLINARS, C.E. A 11 GRANOLLERS, E.C. B
BELLAVISTA MILAN, C. A 30 MARTORELLES, C.F. B
LLERONA, C.E. A 17 PARETS, C.F. B
FINSOBE, C.F. A 24 PALAUTORDERA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. B 00 VILAMAJOR, C.F. A
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
CARDEDEU, F.C. B - ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
FINSOBE, C.F. A - VILAMAJOR, C.F. A
LLERONA, C.E. A - PALAUTORDERA, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A - PARETS, C.F. B
LLINARS, C.E. A - MARTORELLES, C.F. B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - GRANOLLERS, E.C. B
VILANOVA VALLES,C.F. A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
LA LLAGOSTA, C.D. A - Descansa
Jornada 17 26-02-2023
Descansa - CARDEDEU, F.C. B
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A - FINSOBE, C.F. A
VILAMAJOR, C.F. A - LLERONA, C.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
PARETS, C.F. B - LLINARS, C.E. A
MARTORELLES, C.F. B - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
GRANOLLERS, E.C. B - VILANOVA VALLES,C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - LA LLAGOSTA, C.D. A
Jornada 18 05-03-2023
FINSOBE, C.F. A - CARDEDEU, F.C. B
LLERONA, C.E. A - ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
BELLAVISTA MILAN, C. A - VILAMAJOR, C.F. A
LLINARS, C.E. A - PALAUTORDERA, C.F. A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - PARETS, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. A - MARTORELLES, C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. A - GRANOLLERS, E.C. B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - Descansa
Jornada 19 12-03-2023
Descansa - FINSOBE, C.F. A
CARDEDEU, F.C. B - LLERONA, C.E. A
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A - BELLAVISTA MILAN, C. A
VILAMAJOR, C.F. A - LLINARS, C.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
PARETS, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. A
MARTORELLES, C.F. B - LA LLAGOSTA, C.D. A
GRANOLLERS, E.C. B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Jornada 20 19-03-2023
LLERONA, C.E. A - FINSOBE, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A - CARDEDEU, F.C. B
LLINARS, C.E. A - ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - VILAMAJOR, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. A - PALAUTORDERA, C.F. A
LA LLAGOSTA, C.D. A - PARETS, C.F. B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - MARTORELLES, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. B - Descansa
Jornada 21 26-03-2023
Descansa - LLERONA, C.E. A
FINSOBE, C.F. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
CARDEDEU, F.C. B - LLINARS, C.E. A
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
VILAMAJOR, C.F. A - VILANOVA VALLES,C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A - LA LLAGOSTA, C.D. A
PARETS, C.F. B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
MARTORELLES, C.F. B - GRANOLLERS, E.C. B
Jornada 22 02-04-2023
BELLAVISTA MILAN, C. A - LLERONA, C.E. A
LLINARS, C.E. A - FINSOBE, C.F. A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - CARDEDEU, F.C. B
VILANOVA VALLES,C.F. A - ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
LA LLAGOSTA, C.D. A - VILAMAJOR, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - PALAUTORDERA, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. B - PARETS, C.F. B
MARTORELLES, C.F. B - Descansa
Jornada 23 16-04-2023
Descansa - BELLAVISTA MILAN, C. A
LLINARS, C.E. A - LLERONA, C.E. A
FINSOBE, C.F. A - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
CARDEDEU, F.C. B - VILANOVA VALLES,C.F. A
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A - LA LLAGOSTA, C.D. A
VILAMAJOR, C.F. A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
PALAUTORDERA, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. B
PARETS, C.F. B - MARTORELLES, C.F. B
Jornada 24 23-04-2023
LLINARS, C.E. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - LLERONA, C.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. A - FINSOBE, C.F. A
LA LLAGOSTA, C.D. A - CARDEDEU, F.C. B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
GRANOLLERS, E.C. B - VILAMAJOR, C.F. A
MARTORELLES, C.F. B - PALAUTORDERA, C.F. A
PARETS, C.F. B - Descansa
Jornada 25 30-04-2023
Descansa - LLINARS, C.E. A
BELLAVISTA MILAN, C. A - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
LLERONA, C.E. A - VILANOVA VALLES,C.F. A
FINSOBE, C.F. A - LA LLAGOSTA, C.D. A
CARDEDEU, F.C. B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A - GRANOLLERS, E.C. B
VILAMAJOR, C.F. A - MARTORELLES, C.F. B
PALAUTORDERA, C.F. A - PARETS, C.F. B
Jornada 26 07-05-2023
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - LLINARS, C.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
LA LLAGOSTA, C.D. A - LLERONA, C.E. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - FINSOBE, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. B - CARDEDEU, F.C. B
MARTORELLES, C.F. B - ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
PARETS, C.F. B - VILAMAJOR, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A - Descansa
Jornada 27 14-05-2023
Descansa - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
LLINARS, C.E. A - VILANOVA VALLES,C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A - LA LLAGOSTA, C.D. A
LLERONA, C.E. A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
FINSOBE, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. B
CARDEDEU, F.C. B - MARTORELLES, C.F. B
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A - PARETS, C.F. B
VILAMAJOR, C.F. A - PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 28 21-05-2023
VILANOVA VALLES,C.F. A - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
LA LLAGOSTA, C.D. A - LLINARS, C.E. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
GRANOLLERS, E.C. B - LLERONA, C.E. A
MARTORELLES, C.F. B - FINSOBE, C.F. A
PARETS, C.F. B - CARDEDEU, F.C. B
PALAUTORDERA, C.F. A - ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
VILAMAJOR, C.F. A - Descansa
Jornada 29 28-05-2023
VILANOVA VALLES,C.F. A - Descansa
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - LA LLAGOSTA, C.D. A
LLINARS, C.E. A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
BELLAVISTA MILAN, C. A - GRANOLLERS, E.C. B
LLERONA, C.E. A - MARTORELLES, C.F. B
FINSOBE, C.F. A - PARETS, C.F. B
CARDEDEU, F.C. B - PALAUTORDERA, C.F. A
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A - VILAMAJOR, C.F. A
Jornada 30 04-06-2023
LA LLAGOSTA, C.D. A - VILANOVA VALLES,C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
GRANOLLERS, E.C. B - LLINARS, C.E. A
MARTORELLES, C.F. B - BELLAVISTA MILAN, C. A
PARETS, C.F. B - LLERONA, C.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A - FINSOBE, C.F. A
VILAMAJOR, C.F. A - CARDEDEU, F.C. B
Descansa - ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.