Competició | TEMPORADA 2022-2023

prebenjami 7 | grup 2

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 05 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
PONTS CLUB ESP. A 14 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
AEM, S.E. B 51 ALCOLETGE, AE. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 30 ESCOLA F. URGELL A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A 010 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A 51 MOLLERUSSA C.F.J. B
ALMACELLES , C.E. F. A 47 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
SEGRE, AT. B 15 FIF LLEIDA, C.E. B
Jornada 2 16-10-2022
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 42 SEGRE, AT. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 61 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
ALCOLETGE, AE. A 111 PONTS CLUB ESP. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 04 AEM, S.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 100 ESCOLA F. URGELL A
MOLLERUSSA C.F.J. B 54 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 53 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
FIF LLEIDA, C.E. B 122 ALMACELLES , C.E. F. A
Jornada 3 23-10-2022
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 42 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 15 ALCOLETGE, AE. A
PONTS CLUB ESP. A 111 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
AEM, S.E. B 22 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA F. URGELL A 44 MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A 82 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A 33 FIF LLEIDA, C.E. B
SEGRE, AT. B 43 ALMACELLES , C.E. F. A
Jornada 4 30-10-2022
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 06 SEGRE, AT. B
ALCOLETGE, AE. A 22 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 20 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 100 PONTS CLUB ESP. A
MOLLERUSSA C.F.J. B 17 AEM, S.E. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 100 ESCOLA F. URGELL A
FIF LLEIDA, C.E. B 122 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ALMACELLES , C.E. F. A 65 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
Jornada 5 06-11-2022
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 25 ALCOLETGE, AE. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 30 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 111 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
PONTS CLUB ESP. A 010 MOLLERUSSA C.F.J. B
AEM, S.E. B 52 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ESCOLA F. URGELL A 09 FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A 45 ALMACELLES , C.E. F. A
SEGRE, AT. B 35 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
Jornada 6 13-11-2022
ALCOLETGE, AE. A 23 SEGRE, AT. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 02 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 71 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 44 MOLLERUSSA C.F.J. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 81 PONTS CLUB ESP. A
FIF LLEIDA, C.E. B 43 AEM, S.E. B
ALMACELLES , C.E. F. A 102 ESCOLA F. URGELL A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A 22 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
Jornada 7 20-11-2022
ALCOLETGE, AE. A 32 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 08 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 23 MOLLERUSSA C.F.J. B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 24 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
PONTS CLUB ESP. A 111 FIF LLEIDA, C.E. B
AEM, S.E. B 63 ALMACELLES , C.E. F. A
ESCOLA F. URGELL A 06 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
SEGRE, AT. B 23 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
Jornada 8 27-11-2022
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 41 SEGRE, AT. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 91 ALCOLETGE, AE. A
MOLLERUSSA C.F.J. B 03 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 41 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
FIF LLEIDA, C.E. B 60 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
ALMACELLES , C.E. F. A 102 PONTS CLUB ESP. A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A 14 AEM, S.E. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A 52 ESCOLA F. URGELL A
Jornada 9 11-12-2022
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 02 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ALCOLETGE, AE. A 30 MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 20 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 010 FIF LLEIDA, C.E. B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 52 ALMACELLES , C.E. F. A
PONTS CLUB ESP. A 010 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
AEM, S.E. B 41 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
SEGRE, AT. B 122 ESCOLA F. URGELL A
Jornada 10 18-12-2022
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 31 SEGRE, AT. B
MOLLERUSSA C.F.J. B 14 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 32 ALCOLETGE, AE. A
FIF LLEIDA, C.E. B 23 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ALMACELLES , C.E. F. A 22 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A 41 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A 91 PONTS CLUB ESP. A
AEM, S.E. B 80 ESCOLA F. URGELL A
Jornada 11 08-01-2023
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 100 MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 11 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ALCOLETGE, AE. A 05 FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 42 ALMACELLES , C.E. F. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 53 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 24 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
PONTS CLUB ESP. A 41 ESCOLA F. URGELL A
SEGRE, AT. B 32 AEM, S.E. B
Jornada 12 15-01-2023
MOLLERUSSA C.F.J. B 17 SEGRE, AT. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 111 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
FIF LLEIDA, C.E. B 52 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ALMACELLES , C.E. F. A 14 ALCOLETGE, AE. A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A 12 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A 14 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA F. URGELL A - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
AEM, S.E. B 100 PONTS CLUB ESP. A
Jornada 13 22-01-2023
MOLLERUSSA C.F.J. B 43 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 12 FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 30 ALMACELLES , C.E. F. A
ALCOLETGE, AE. A 55 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 22 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA F. URGELL A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 04 AEM, S.E. B
SEGRE, AT. B 90 PONTS CLUB ESP. A
Jornada 14 29-01-2023
SEGRE, AT. B 53 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
FIF LLEIDA, C.E. B 70 MOLLERUSSA C.F.J. B
ALMACELLES , C.E. F. A 19 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A 34 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A 52 ALCOLETGE, AE. A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - ESCOLA F. URGELL A
AEM, S.E. B 01 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
PONTS CLUB ESP. A 311 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
Jornada 15 05-02-2023
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 14 FIF LLEIDA, C.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B 42 ALMACELLES , C.E. F. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 100 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 05 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ALCOLETGE, AE. A 80 ESCOLA F. URGELL A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 16 AEM, S.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 90 PONTS CLUB ESP. A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 04 SEGRE, AT. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - PONTS CLUB ESP. A
ALCOLETGE, AE. A - AEM, S.E. B
ESCOLA F. URGELL A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
MOLLERUSSA C.F.J. B - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - ALMACELLES , C.E. F. A
FIF LLEIDA, C.E. B - SEGRE, AT. B
Jornada 17 26-02-2023
SEGRE, AT. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
PONTS CLUB ESP. A - ALCOLETGE, AE. A
AEM, S.E. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA F. URGELL A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - MOLLERUSSA C.F.J. B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ALMACELLES , C.E. F. A - FIF LLEIDA, C.E. B
Jornada 18 05-03-2023
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ALCOLETGE, AE. A - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - PONTS CLUB ESP. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - AEM, S.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA F. URGELL A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
FIF LLEIDA, C.E. B - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ALMACELLES , C.E. F. A - SEGRE, AT. B
Jornada 19 12-03-2023
SEGRE, AT. B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ALCOLETGE, AE. A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
PONTS CLUB ESP. A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
AEM, S.E. B - MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA F. URGELL A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - FIF LLEIDA, C.E. B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - ALMACELLES , C.E. F. A
Jornada 20 19-03-2023
ALCOLETGE, AE. A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
MOLLERUSSA C.F.J. B - PONTS CLUB ESP. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - AEM, S.E. B
FIF LLEIDA, C.E. B - ESCOLA F. URGELL A
ALMACELLES , C.E. F. A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - SEGRE, AT. B
Jornada 21 26-03-2023
SEGRE, AT. B - ALCOLETGE, AE. A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
MOLLERUSSA C.F.J. B - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
PONTS CLUB ESP. A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
AEM, S.E. B - FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA F. URGELL A - ALMACELLES , C.E. F. A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
Jornada 22 02-04-2023
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - ALCOLETGE, AE. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
MOLLERUSSA C.F.J. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
FIF LLEIDA, C.E. B - PONTS CLUB ESP. A
ALMACELLES , C.E. F. A - AEM, S.E. B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - ESCOLA F. URGELL A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - SEGRE, AT. B
Jornada 23 16-04-2023
SEGRE, AT. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ALCOLETGE, AE. A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - MOLLERUSSA C.F.J. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A - FIF LLEIDA, C.E. B
PONTS CLUB ESP. A - ALMACELLES , C.E. F. A
AEM, S.E. B - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ESCOLA F. URGELL A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
Jornada 24 23-04-2023
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B - ALCOLETGE, AE. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
FIF LLEIDA, C.E. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ALMACELLES , C.E. F. A - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - PONTS CLUB ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - AEM, S.E. B
ESCOLA F. URGELL A - SEGRE, AT. B
Jornada 25 30-04-2023
SEGRE, AT. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - MOLLERUSSA C.F.J. B
ALCOLETGE, AE. A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - FIF LLEIDA, C.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ALMACELLES , C.E. F. A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
PONTS CLUB ESP. A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ESCOLA F. URGELL A - AEM, S.E. B
Jornada 26 07-05-2023
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
FIF LLEIDA, C.E. B - ALCOLETGE, AE. A
ALMACELLES , C.E. F. A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
ESCOLA F. URGELL A - PONTS CLUB ESP. A
AEM, S.E. B - SEGRE, AT. B
Jornada 27 14-05-2023
SEGRE, AT. B - MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - FIF LLEIDA, C.E. B
ALCOLETGE, AE. A - ALMACELLES , C.E. F. A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A - ESCOLA F. URGELL A
PONTS CLUB ESP. A - AEM, S.E. B
Jornada 28 21-05-2023
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - MOLLERUSSA C.F.J. B
FIF LLEIDA, C.E. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ALMACELLES , C.E. F. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - ALCOLETGE, AE. A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA F. URGELL A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
AEM, S.E. B - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
PONTS CLUB ESP. A - SEGRE, AT. B
Jornada 29 28-05-2023
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - SEGRE, AT. B
MOLLERUSSA C.F.J. B - FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ALMACELLES , C.E. F. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ALCOLETGE, AE. A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ESCOLA F. URGELL A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - AEM, S.E. B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A - PONTS CLUB ESP. A
Jornada 30 04-06-2023
FIF LLEIDA, C.E. B - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ALMACELLES , C.E. F. A - MOLLERUSSA C.F.J. B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA F. URGELL A - ALCOLETGE, AE. A
AEM, S.E. B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
PONTS CLUB ESP. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
SEGRE, AT. B - ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.